Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Elblągu I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Bartoszycach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Bartoszycach, ul. Grota Roweckiego 1, 11-200 Bartoszyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Rokicki Arkadiusz Przewodniczący
Krajewska Iwona Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bernaciak Katarzyna Członek
Biculewicz Monika Członek
Czuchoński Wacław Członek
Kowalik Katarzyna Olga Członek
Małolepsza Katarzyna Członek
Okliński Wiesław Członek
Skierś Piotr Członek
Szymczukiewicz Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Braniewie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Braniewie, Plac Piłsudskiego 2, 14-500 Braniewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Cejrowski Sebastian Przewodniczący
Leończyk Mariola Zastępca Przewodniczącego
Ilcewicz Waleria Elżbieta Członek
Mazuryk Elżbieta Członek
Ostrowska Aleksandra Stanisława Członek
Popiel Anna Członek
Sładkiewicz-Zwierzchowska Agnieszka Członek
Sokół Cezary Dariusz Członek
Stępczyńska Bożena Członek
Welke Joanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Elblągu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Elblągu, ul. Saperów 14A, 82 - 300 Elbląg
Imię i nazwisko Stanowisko
Walkowiak Agnieszka Przewodniczący
Skrzypek Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Fabiańska Jolanta Członek
Martynowicz Iwona Agnieszka Członek
Milewski Jan Członek
Raczewska Ewa Maria Członek
Rama Wioletta Członek
Sieg Aleksandra Członek
Urbańska Justyna Członek
Żelazko Zdzisław Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Lidzbarku Warmińskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lidzbarku Warmińskim, ul. Wyszyńskiego 37, 11-100 Lidzbark Warmiński, pok 204
Imię i nazwisko Stanowisko
Przęczek Agnieszka Przewodniczący
Szewczyk Roman Zastępca Przewodniczącego
Grażewicz Jolanta Członek
Kocęba Iwona Beata Członek
Książek Iwona Członek
Maciejewska Iwona Marta Członek
Milewska-Wach Grażyna Ewa Członek
Pełka Katarzyna Członek
Podolecka-Flont Iwona Członek
Rubacki Andrzej Władysław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Górowie Iławeckim
Adres: w Urzędzie Miasta Górowo Iławeckie, Plac Ratuszowy 18, 11-220 Górowo Iławeckie
Imię i nazwisko Stanowisko
Worobiec Andrzej Przewodniczący
Sienkiewicz Katarzyna Iwona Zastępca Przewodniczącego
Błocka Agnieszka Członek
Daniszewska Edyta Członek
Ferdycz Dorota Członek
Kuźmiak Romana Członek
Montewka Irena Członek
Rumbuć Martyna Członek
Sienkiewicz Milena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Młynarach
Adres: Urząd Miasta i Gminy w Młynarach ul. Dworcowa 29 14-420 Młynary
Imię i nazwisko Stanowisko
Pierzchała Bożena Mariola Przewodniczący
Kolendo Anna Zastępca Przewodniczącego
Abramowicz Justyna Elżbieta Członek
Dyl Dorota Stanisława Członek
Grabkowska Alina Członek
Jurgielewicz Janina Członek
Lewandowska Sylwia Członek
Luźna Katarzyna Członek
Paradowska Liliana Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rychlikach
Adres: w Urzędzie Gminy Rychliki, pok. nr 4, 14-411 Rychliki 86
Imię i nazwisko Stanowisko
Olszanicka Danuta Przewodniczący
Ochalik Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Chwoszcz Agnieszka Członek
Hałajko Barbara Członek
Król Teresa Regina Członek
Ławrynowicz Iwona Członek
Ulejczyk Danuta Członek
Zięba Sandra Członek
Ziółkowska Maria Irena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bisztynku
Adres: Urząd Miejski w Bisztynku, ul. Kościuszki 2, 11-230 Bisztynek
Imię i nazwisko Stanowisko
Grabowska Marlena Barbara Przewodniczący
Szuksztul Elżbieta Danuta Zastępca Przewodniczącego
Belka Marlena Członek
Borek Danuta Członek
Drozdowska Anna Członek
Gutkowska Magdalena Członek
Kołodko Anna Członek
Osińska-Zduniuk Mariola Członek
Wójcik Jolanta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sępopolu
Adres: Miejska Komisja Wyborcza w Sępopolu, ul. 11 Listopada 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójtowicz Joanna Przewodniczący
Łydzińska Danuta Stefania Zastępca Przewodniczącego
Janosz Jadwiga Zofia Członek
Jurkiewicz Franciszek Członek
Kondej Danuta Weronika Członek
Kondej Malwina Monika Członek
Roman Elżbieta Iwona Członek
Siedler Kornelia Członek
Szymska Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Elblągu
Adres: w Urzędzie Gminy Elbląg, ul. Browarna 85, 82-300 Elbląg
Imię i nazwisko Stanowisko
Tomczak Jacek Przewodniczący
Kołtek Emilia Zastępca Przewodniczącego
Cymerman Izabela Członek
Ekes Dorota Członek
Kuczawska Janina Beata Członek
Lewczuk Honorata Członek
Marcinkian Jadwiga Józefa Członek
Ślesicka Julia Członek
Warszawska Ewa Edyta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wilczętach
Adres: w Urzędzie Gminy Wilczęta, Wilczęta 84, 14-405 Wilczęta
Imię i nazwisko Stanowisko
Obszański Przemysław Przewodniczący
Maksymiec Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Cołoś Ewelina Członek
Dołkowska Paulina Członek
Marzec Alicja Członek
Niska Teresa Członek
Obszańska Anna Członek
Sarwiński Adrian Daniel Członek
Żemier Janina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tolkmicku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Tolkmicku, ul. Plac Wolności 3, 82-340 Tolkmicko
Imię i nazwisko Stanowisko
Rakowska-Bramowicz Halina Małgorzata Przewodniczący
Chrząszcz Barbara Zastępca Przewodniczącego
Balniene Ewa Wioletta Członek
Herbreder Dorota Anna Członek
Kończalska Danuta Barbara Członek
Kowalska Milena Członek
Kurszewska Joanna Członek
Myszka Jolanta Weronika Członek
Oleszczuk Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Godkowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Godkowie, 14-407 Godkowo 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Kubiak Joanna Przewodniczący
Stocka Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Aneta Katarzyna Członek
Dąbrowski Bogdan Marian Członek
Kirol Genowefa Emilia Członek
Mazgaj Grażyna Jadwiga Członek
Morawska Iwona Maria Członek
Przybysz Joanna Członek
Tucki Kazimierz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lelkowie
Adres: Urząd Gminy w Lelkowie, pok. nr 15 Lelkowo 21, 14-521 Lelkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Chojecka Iwona Maria Przewodniczący
Wieczorek Henryk Jan Zastępca Przewodniczącego
Bliźniuk Anna Członek
Diemienczuk Krystyna Jadwiga Członek
Kajat Lesława Orysława Członek
Kaniecka-Białkowska Lucyna Halina Członek
Kłębucki Tadeusz Stanisław Członek
Majszyk Agnieszka Joanna Członek
Wieczorek Dorota Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ornecie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Ornecie, ul. Plac Wolności 26, sala narad, 11-130 Orneta
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Honorata Przewodniczący
Gołębiewska Alicja Zastępca Przewodniczącego
Grodowska Alicja Członek
Janulewicz Jerzy Zbigniew Członek
Krawczyk Paweł Członek
Malesa Daniel Członek
Młynowska Marta Agnieszka Członek
Szmajchel Irena Członek
Wierzbicka Jolanta Marzenna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kiwitach
Adres: w Urzędzie Gminy Kiwity, Kiwity 28, 11-106 Kiwity
Imię i nazwisko Stanowisko
Maziarska Janina Danuta Przewodniczący
Tkaczuk Ryszard Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Błażewicz-Jędrych Jadwiga Stanisława Członek
Gowkielewicz Arkadiusz Członek
Maruszczak Iwona Członek
Olechnowicz Halina Członek
Piasecka Maria Elżbieta Członek
Sadowska Jolanta Członek
Stefanowicz Piotr Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Braniewie
Adres: w Urzędzie Miasta Braniewa, ul. Kościuszki 111, 14-500 Braniewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Milewska Joanna Przewodniczący
Rodziewicz Agnieszka Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bilicki Zbigniew Członek
Czepułkowska Dorota Elżbieta Członek
Jakielski Andrzej Członek
Komorowska Anna Członek
Osińska Maria Lucyna Członek
Sokół Joanna Beata Członek
Wirgowska Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gronowie Elbląskim
Adres: Urząd Gminy w Gronowie Elbląskie, ul. Łączności 3, 82-335 Gronowo Elbląskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Miller-Prokaziuk Ewa Przewodniczący
Nazaruk Magdalena Alicja Zastępca Przewodniczącego
Dębowska Monika Klaudia Członek
Hryckiewicz Paulina Członek
Kukla Izabela Stefania Członek
Lewandowska Anna Członek
Piepiórka Ewa Członek
Pyżyńska Celina Członek
Urbanowicz Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Milejewie
Adres: w Urzędzie Gminy Milejewo, ul. Elbląska 47, 82-316 Milejewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Gil Anna Przewodniczący
Gniadek Olga Zastępca Przewodniczącego
Brydzińska Natalia Członek
Karolkiewicz Bogumiła Członek
Kwietniewska Magdalena Justyna Członek
Masna Monika Członek
Nalazek Agnieszka Członek
Płaza-Wronkowska Teresa Eugenia Członek
Sokulska Izabela Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lidzbarku Warmińskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lidzbarku Warmińskim, ul. Świętochowskiego 14, 11-100 Lidzbark Warmiński
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozłowska Renata Przewodniczący
Kępińska Ewa Zastępca Przewodniczącego
Adamek Monika Członek
Augun Marta Członek
Bereda Małgorzata Bogumiła Członek
Bieżuńska Paulina Członek
Górecka Anna Członek
Pupkiewicz Janina Członek
Szyszko Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pieniężnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pieniężnie, ul. Generalska 8, 14-520 Pieniężno, pok. 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Skiba Krzysztof Piotr Przewodniczący
Gałczyńska Zofia Zastępca Przewodniczącego
Derkowska Maria Zdzisława Członek
Kaczmarczyk Dorota Członek
Karbanik Jolanta Członek
Nackowska Grażyna Janina Członek
Szupieńko Aleksandra Członek
Zielińska Renata Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Markusach
Adres: W Urzędzie Gminy w Markusach, 82-325 Markusy 82
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Mariola Przewodniczący
Fornalska-Zegzuła Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Hatle Małgorzata Agnieszka Członek
Jadańska Danuta Członek
Karbowska Agnieszka Krystyna Członek
Kosińska Ewa Członek
Sawicka Renata Elżbieta Członek
Sulicka Jolanta Teresa Członek
Wawryszuk Stanisława Alina Członek
Miejska Komisja Wyborcza we Fromborku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy we Fromborku, ul. Młynarska 5a, 14-530 Frombork, pokój nr 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Mrożek Barbara Jolanta Przewodniczący
Balicka Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Dziewanowska Milena Członek
Fiuk Anna Małgorzata Członek
Lubert Danuta Członek
Sawicz Wioletta Katarzyna Członek
Truchan-Bajer Elżbieta Bożena Członek
Witkowska Paulina Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Braniewie
Adres: w Urzędzie Gminy Braniewo, ul. Moniuszki 5 sala konferencyjna (II piętro), 14-500 Braniewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Sekulski Krzysztof Marek Przewodniczący
Bronacka Wiesława Zastępca Przewodniczącego
Czwołek Jacek Rafał Członek
Krajnik Elżbieta Członek
Luniak Marzena Członek
Panasiuk Szymon Gustaw Członek
Szczepanik Ewa Anna Członek
Tiszuk Agnieszka Członek
Żak Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bartoszycach
Adres: w Urzędzie Gminy Bartoszyce, Pl. Zwycięstwa 2, 11-200 Bartoszyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Birecka Iwona Przewodniczący
Wójcik Anna Zastępca Przewodniczącego
Andrzejewska Anna Członek
Bakalarczyk Joanna Członek
Dawcewicz Izabela Członek
Kasperowicz Anna Członek
Kępkowicz Anna Członek
Oramus Kornela Anna Członek
Szwedzik Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Górowie Iławeckim
Adres: w Urzędzie Gminy w Górowie Iławeckim, ul. Kościuszki 17, 11-220 Górowo Iławeckie
Imię i nazwisko Stanowisko
Bąk Aneta Przewodniczący
Kuźniak Monika Zastępca Przewodniczącego
Koć Agnieszka Członek
Kordek Agnieszka Członek
Kuźniak Joanna Członek
Sankiewicz Edyta Bernadetta Członek
Smut Katarzyna Członek
Sztygier Anna Beata Członek
Tomaszewicz Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bartoszycach
Adres: w Urzędzie Miasta Bartoszyce, ul. Boh. Monte Cassino 1, 11-200 Bartoszyce (Pokój Nr 17F)
Imię i nazwisko Stanowisko
Bieniek Aleksandra Lidia Przewodniczący
Kowalski Janusz Zastępca Przewodniczącego
Bandachowska Barbara Członek
Chaberek Łucja Członek
Ciechomska Joanna Alicja Członek
Miklusz Iwona Julia Członek
Piątkowska Anna Członek
Siry Katarzyna Ewa Członek
Zyśk Beata Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lidzbarku Warmińskim
Adres: w Urzędzie Gminy Lidzbark Warmiński, ul. Krasickiego 1, 11-100 Lidzbark Warmiński
Imię i nazwisko Stanowisko
Borkowska Renata Przewodniczący
Salwa Urszula Justyna Zastępca Przewodniczącego
Baranowska Małgorzata Członek
Fac Bolesław Członek
Małecka Magdalena Członek
Miechowicz Marzena Barbara Członek
Parol Agnieszka Członek
Rusin Agnieszka Członek
Warcaba Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pasłęku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pasłęku, Pl. Św. Wojciecha 5, 14-400 Pasłęk
Imię i nazwisko Stanowisko
Bereżański Damian Ireneusz Przewodniczący
Cyrkanowicz Barbara Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Cychowska-Giers Bożena Członek
Gościniak Paweł Członek
Juran Halina Członek
Młynarczyk Anna Członek
Mydło Stanisław Członek
Sekuła Jan Członek
Urbańska Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Płoskini
Adres: Urząd Gminy Płoskinia, Płoskinia 8, 14-526 Płoskinia, Sala USC
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawlukowska Halina Przewodniczący
Hołodiuk Natalia Zastępca Przewodniczącego
Antosik Urszula Członek
Deniusz Krystyna Maria Członek
Kużdub Anna Grażyna Członek
Łynkowska Elżbieta Członek
Piela Justyna Joanna Członek
Zielińska Karolina Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubominie
Adres: w Urzędzie Gminy Lubomino, ul. Kopernika 7, 11-135 Lubomino
Imię i nazwisko Stanowisko
Basałygo Ilona Agata Przewodniczący
Awsiukiewicz Ewa Teresa Zastępca Przewodniczącego
Dębek Ewelina Członek
Gębicki Krzysztof Piotr Członek
Migryt Adam Członek
Stankiewicz Irena Brygida Członek
STANOWSKA Eugenia Członek
Tomaszkiewicz Marcin Członek
Zawrotniak Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Elblągu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Elblągu, ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg
Imię i nazwisko Stanowisko
Jacewicz-Okuniewicz Katarzyna Przewodniczący
Jocz Adam Zastępca Przewodniczącego
Choczaj Michał Grzegorz Członek
Dąbrowski Eugeniusz Członek
Karbowska Małgorzata Członek
Maszka Danuta Barbara Członek
Nowak Emilia Członek
Raulin Ewa Weronika Członek
Warzechowska Sylwia Teresa Członek
Ziółkowska Anetta Członek