Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Koszalinie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Białogardzie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Białogardzie, ul. Plac Wolności 16-17, 78-200 Białogard
Imię i nazwisko Stanowisko
Rutecka-Jankowska Anna Monika Przewodniczący
Mierzejewska Małgorzata Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bajcarz Jolanta Maria Członek
Czermińska Henryka Członek
Kania Tomasz Henryk Członek
Mierzejewski Wojciech Cezary Członek
Popławska Anna Beata Członek
Stańczyk Mariola Beata Członek
Szyszlak Małgorzata Ewa Członek
Żbikowski Czesław Kazimierz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tychowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tychowie, ul. Bobolicka 17, 78-220 Tychowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Naleśnik Anna Przewodniczący
Sokołowska Anna Lucyna Zastępca Przewodniczącego
Borowczak Joanna Magdalena Członek
Chwała Renata Janina Członek
Kołotiuk Helena Członek
Komaniecka Joanna Weronika Członek
Mackiewicz Jolanta Członek
Maziarska Beata Barbara Członek
Periżok Irena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Świdwinie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Świdwinie, ul. Mieszka I 16, 78-300 Świdwin
Imię i nazwisko Stanowisko
Szyposzyński Łukasz Przewodniczący
Gozdek Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bies Aneta Monika Członek
Darosz Barbara Członek
Małolepszy Justyna Magdalena Członek
Paszkiewicz Dorota Barbara Członek
Piątek-Gomułka Katarzyna Magdalena Członek
Wilk Justyna Małgorzata Członek
Wojtysiak Halina Członek
Wróbel Anna Dorota Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Białogardzie
Adres: w Urzędzie Miasta Białogard, ul. 1 Maja 18, 78-200 Białogard
Imię i nazwisko Stanowisko
Szulakiewicz Beata Maria Przewodniczący
Wudarczyk Ewa Zastępca Przewodniczącego
Bareja-Gaszyńska Magdalena Członek
Domańska Iwona Członek
Kocik Iwona Anna Członek
Lipnicki Henryk Wincenty Członek
Łukowska Anna Stanisława Członek
Wasilewska Urszula Małgorzata Członek
Wójcicka Alicja Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Białogardzie
Adres: w Urzędzie Gminy w Białogardzie, ul. Wileńska 8, 78-200 Białogard
Imię i nazwisko Stanowisko
Moraczewska Magdalena Alicja Przewodniczący
Wołodkowicz Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Bombrych Zbigniew Szczepan Członek
Chojnacka Ewelina Marzena Członek
Galik Maria Krystyna Członek
Łączkowska Teresa Członek
Niemczyk Magdalena Członek
Sakson Jan Członek
Sakson Ryszard Bogdan Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kołobrzegu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu, pl. Ratuszowy 1, 78-100 Kołobrzeg
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzymkowski Marek Przewodniczący
Bonew Marcin Sebastian Zastępca Przewodniczącego
Ciepłuch Marzena Członek
Hrynio Alicja Anna Członek
Kozieł Urszula Członek
Pióro Zdzisław Stanisław Członek
Sobolewski Szymon Ludwik Członek
Spyra Dorota Członek
Wysocka Kinga Janina Członek
Zwolińska Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ustroniu Morskim
Adres: w Urzędzie Gminy Ustronie Morskie, ul. Rolna 2, 78-111 Ustronie Morskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Kiełczewski Ryszard Przewodniczący
Świetlik Radosław Sławomir Zastępca Przewodniczącego
Czerwińska Dagmara Jolanta Członek
Grzelak Tadeusz Krzysztof Członek
Korczyk Joanna Danuta Członek
Małkowska Anna Natalia Członek
Pytloch Grzegorz Członek
Wincza Beata Marzenna Członek
Wróblewska Emilia Alina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Karlinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Karlinie - pokój nr 2, Plac Jana Pawła II 6, 78-230 Karlino
Imię i nazwisko Stanowisko
Panasiuk Monika Maria Przewodniczący
Piwowarczyk Danuta Maria Zastępca Przewodniczącego
Brzozowska Urszula Teresa Członek
Butrym Aleksandra Maria Członek
Giedzion Monika Agnieszka Członek
Migała Żaneta Teresa Członek
Pyrtek-Safaryn Ilona Kazimiera Członek
Semenowicz Grażyna Członek
Wasyliw Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brzeżnie
Adres: w Urzędzie Gminy Brzeżno, Brzeżno 50, 78-316 Brzeżno
Imię i nazwisko Stanowisko
Anielska Wioleta Kinga Przewodniczący
Charuta Anna Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Dębniak Dominika Członek
Jarosz Agnieszka Członek
Kowalczyk Tomasz Marcin Członek
Lewkowicz Zofia Członek
Osińska Marzena Barbara Członek
Pieda Ewelina Członek
Śliżewska-Szyjka Regina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kołobrzegu
Adres: w Urzędzie Miasta Kołobrzeg - mała sala konferencyjna, ul. Ratuszowa 13, 78-100 Kołobrzeg
Imię i nazwisko Stanowisko
Akier Wioletta Anna Przewodniczący
Kozłowska-Pióro Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Błachowicz Jadwiga Członek
Dawid Katarzyna Agnieszka Członek
Kaczmarek Zenon Marian Członek
Kigina Sławoj Michał Członek
Libera Andrzej Krzysztof Członek
Mikołajek Artur Robert Członek
Ostapiec Marta Xymena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kołobrzegu
Adres: w Urzędzie Gminy Kołobrzeg, ul. Trzebiatowska 48A, 78-100 Kołobrzeg
Imię i nazwisko Stanowisko
Krycińska Małgorzata Przewodniczący
Pańtak Wioletta Zastępca Przewodniczącego
Dorobisz Romuald Piotr Członek
Gobosz Jan Członek
Hoc Agnieszka Zofia Członek
Miściur Jolanta Członek
Pełechaty Krzysztof Józef Członek
Rogala Ilona Maria Członek
Ronewicz Tadeusz Czesław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Połczynie-Zdroju
Adres: w Urzędzie Miejskim w Połczynie-Zdroju, Plac Wolności 3-4, 78-320 Połczyn-Zdrój
Imię i nazwisko Stanowisko
Niemir Teresa Władysława Przewodniczący
Wojtiuk Wiesława Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Adamska Irena Członek
Modzelewska Natalia Członek
Owczarek Lucyna Członek
Rachwalski Ryszard Jan Członek
Rakowska Ewa Maria Członek
Staszków-Rotuska Katarzyna Joanna Członek
Wesołowska Ewa Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sławoborzu
Adres: w Urzędzie Gminy Sławoborze, ul. Kolejowa 8, 78-314 Sławoborze
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobieraj Czesława Jolanta Przewodniczący
Sobierajski Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Andryszczak Agnieszka Kazimiera Członek
Czajka Monika Małgorzata Członek
Drozd-Marecka Anna Waleria Członek
Kosiorek Kamila Członek
Krysiak Angelika Członek
Opieka Klaudia Katarzyna Członek
Sobko Anna Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dygowie
Adres: w Urzędzie Gminy Dygowo, ul. Kolejowa 1, 78-113 Dygowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Maj Monika Katarzyna Przewodniczący
Gruchała Dorota Zastępca Przewodniczącego
Bejnarowicz-Hryciów Edyta Maria Członek
Kołodziejska Bogusława Anna Członek
Kot Sylwia Ewa Członek
Kowalczyk Ewa Członek
Lejkowska Małgorzata Karolina Członek
Madejski Edward Członek
Mudryszyn Bernarda Aniela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siemyślu
Adres: w Urzędzie Gminy Siemyśl, ul. Kołobrzeska 14, 78-123 Siemyśl
Imię i nazwisko Stanowisko
Walkiewicz Zbigniew Przewodniczący
Dyś Jolanta Wiesława Zastępca Przewodniczącego
Dobrowolska Anna Członek
Dobrowolska Anna Władysława Członek
Hinc-Sepełowska Beata Helena Członek
Mikołajczak Krzysztof Wojciech Członek
Oziemkiewicz Wioletta Dorota Członek
Pomorska Dorota Iwona Członek
Sidwa Krzysztof Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świdwinie
Adres: w Urzędzie Gminy Świdwin, Plac Konstytucji 3 Maja 1, 78-300 Świdwin, pokój 57b
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepaniak Magdalena Przewodniczący
Gołąb Zofia Zastępca Przewodniczącego
Bialik Wiesław Piotr Członek
Bobik Iwona Agata Członek
Dudek Katarzyna Członek
Gontarczuk Agata Anna Członek
Kozicka Anna Członek
Ogrodowska Mariola Grażyna Członek
Wiśniewska Agata Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gościnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Gościnie, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58, 78-120 Gościno
Imię i nazwisko Stanowisko
Sielska Agnieszka Monika Przewodniczący
Rybarkiewicz Łukasz Mirosław Zastępca Przewodniczącego
Caban Marianna Członek
Kaśków Anna Członek
Kifer Łukasz Marek Członek
Sondej Karolina Ewelina Członek
Szczerba Irena Renata Członek
Trzcińska Małgorzata Maria Członek
Wieczorek Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rymaniu
Adres: w Urzędzie Gminy Rymań, ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań
Imię i nazwisko Stanowisko
Borek Ewelina Kinga Przewodniczący
Kraszewska Bernarda Leokadia Zastępca Przewodniczącego
Fijołek Krystyna Członek
Hawrylak Małgorzata Ewa Członek
Helewska Anna Członek
Peciak Barbara Członek
Sienkiewicz Halina Członek
Szczęśniak Bogumiła Członek
Wdowicz Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Świdwinie
Adres: w Urzędzie Miasta Świdwin, Plac Konstytucji 3 Maja 1, 78-300 Świdwin, sala 55
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Władysław Przewodniczący
Bujak Mieczysław Józef Zastępca Przewodniczącego
Iwaniec Lucyna Członek
Markiewicz Halina Członek
Matysiak Robert Krzysztof Członek
Pielak Maria Członek
Sagan Renata Członek
Sawicka Elżbieta Teresa Członek
Stachurska Barbara Kamila Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rąbinie
Adres: w budynku Jednostki Budżetowej Oświaty i Kultury Gminy Rąbino II piętro (sala narad), Rąbino 29A, 78-331 Rąbino
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaśniewska Elżbieta Wanda Przewodniczący
Sosnowska Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Gładkowska Teresa Członek
Konczewska Monika Członek
Kurlapska Kamila Członek
Łuczak Beata Danuta Członek
Rakowska Małgorzata Maria Członek
Winszewska Karolina Ewa Członek
Wiśniewska Regina Członek