Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Siedlcach I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Sabniach
Adres: w Urzędzie Gminy Sabnie, ul. Główna 73, 08-331 Sabnie
Imię i nazwisko Stanowisko
Fiołek Damian Mateusz Przewodniczący
Flażyńska Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Deoniziak Alicja Członek
Dobrowolska Monika Członek
Jówko Beata Członek
Romaniuk Maria Teresa Członek
Środa Wanda Pelagia Członek
Tymińska Maria Barbara Członek
Tymińska Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sokołowie Podlaskim
Adres: w Urzędzie Miasta Sokołów Podlaski, ul. Wolności 21, 08-300 Sokołów Podlaski
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaskółka Iwona Przewodniczący
Strus Piotr Zenon Zastępca Przewodniczącego
Barczak Teresa Członek
Boruc Waldemar Członek
Bujalska Teresa Maria Członek
Ciborowska Zdzisława Janina Członek
Mielniczuk Urszula Członek
Mikołajczuk Agnieszka Członek
Wrzosek Grzegorz Emil Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sterdyni
Adres: w Urzędzie Gminy Sterdyń, ul. Tadeusza Kościuszki 6, 08-320 Sterdyń
Imię i nazwisko Stanowisko
Romańczuk Małgorzata Aldona Przewodniczący
Szajko Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bodzon Agnieszka Członek
Deoniziak Beata Członek
Główka Ewa Członek
Kur Agnieszka Członek
Maciak Stanisława Członek
Sarna Iwona Maria Członek
Żochowska Hanna Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Huszlewie
Imię i nazwisko Stanowisko
Wawryniuk Jolanta Teresa Przewodniczący
Kiryluk Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Cyborska Justyna Członek
Matejek Dominika Członek
Pawłowska Monika Członek
Semeniuk Natalia Magda Członek
Skulimowska Marianna Członek
Stefaniuk Teresa Członek
Wnukowicz Małgorzata Natalia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kosowie Lackim
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Kosów Lacki; ul. Kolejowa 2; 08-330 Kosów Lacki
Imię i nazwisko Stanowisko
Prokopczuk Sławomir Adam Przewodniczący
Grabowska Angelika Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Małgorzata Członek
Adamczyk Marta Katarzyna Członek
Krasnodębska Elżbieta Maria Członek
Olszewska Milena Maria Członek
Wierzbicka Emilia Członek
Zawadzka Grażyna Marianna Członek
Żołnicka Edyta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bielanach
Adres: w Urzędzie Gminy Bielany, ul. Słoneczna 2, 08-311 Bielany-Żyłaki (I piętro, pok 7)
Imię i nazwisko Stanowisko
Rytel Katarzyna Helena Przewodniczący
Długołęcka Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Buzuk Jolanta Członek
Kosieradzka Eliza Członek
Krasnodębska Elżbieta Członek
Łęczycka Patrycja Magdalena Członek
Nasiłowska Urszula Członek
Wierzbicki Robert Członek
Zawadzka Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sarnakach
Adres: w Urzędzie Gminy Sarnaki, ul. Berka Joselewicza 3, 08-220 Sarnaki
Imię i nazwisko Stanowisko
Jędrzejuk Andrzej Stanisław Przewodniczący
Steleżuk Joanna Irena Zastępca Przewodniczącego
Kowalczyk Monika Członek
Maciejuk Justyna Katarzyna Członek
Miłkowski Dariusz Stanisław Członek
Pióro Katarzyna Barbara Członek
Rudnik Magdalena Dorota Członek
Skwarczyńska Alina Członek
Warecka Barbara Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Olszance
Adres: Gminne Centrum Informacji Olszanka 37 08-207 Olszanka
Imię i nazwisko Stanowisko
Wierzbicka Agata Przewodniczący
Pieńkowska Lidia Zastępca Przewodniczącego
Gałecka Aleksandra Członek
Jaszczuk Krystyna Teresa Członek
Niedzielak Piotr Członek
Paprocka Magdalena Członek
Sobolewska-Zych Barbara Członek
Stefaniuk Jadwiga Członek
Tymiński Wiesław Roman Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starej Kornicy
Imię i nazwisko Stanowisko
Golec Bożena Przewodniczący
Rypina Alina Zofia Zastępca Przewodniczącego
Łucyk Marta Członek
Siwek Bogdan Waldemar Członek
Stefaniuk Joanna Członek
Stefanowicz Joanna Członek
Szpura Andrzej Członek
Szpura Paulina Kinga Członek
Szysz Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ceranowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Stelmach Marianna Przewodniczący
Zapaśnik Dorota Zastępca Przewodniczącego
Golatowska Beata Członek
Jakubaszek Katarzyna Członek
Kozioł Monika Członek
Poślada Danuta Elżbieta Członek
Poźniak Katarzyna Członek
Rytel-Kuc Elżbieta Członek
Siwińska Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łosicach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Łosice, ul Piłsudskiego 6, 08-200 Łosice
Imię i nazwisko Stanowisko
Wawryniuk Barbara Przewodniczący
Obidzińska-Stefaniuk Anna Zastępca Przewodniczącego
Borysiak Barbara Członek
Drozdowska Anna Członek
Klauziński Stefan Antoni Członek
Maksymiuk Roman Członek
Postrzygacz Monika Członek
Raszuk Aleksandra Członek
Siara Emilia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Łosicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Łosicach, sala konferencyjna (pok. 26), ul. Narutowicza 6, 08-200 Łosice
Imię i nazwisko Stanowisko
Michalak-Niedziułka Agnieszka Przewodniczący
Obzejta Anna Zastępca Przewodniczącego
Bogdał Justyna Członek
Filipowicz Danuta Anna Członek
Izdebski Waldemar Franciszek Członek
Klimiuk Bożena Anna Członek
Kondraciuk Agata Członek
Lewandowska Agnieszka Członek
Marciniuk Agnieszka Członek
Wasilewska Beata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sokołowie Podlaskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskiem, ul. Wolności 23, 08-300 Sokołów Podlaski
Imię i nazwisko Stanowisko
Wicherski Wojciech Andrzej Przewodniczący
Bocian Zbigniew Jan Zastępca Przewodniczącego
Chormańska Alicja Florentyna Członek
Dmowska Anna Członek
Dudek Jerzy Eugeniusz Członek
Krakowska Justyna Ewa Członek
Krycka Barbara Marianna Członek
Sokołowska Iwona Danuta Członek
Wasilczuk Robert Maciej Członek
Więsak Jakub Damian Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Siedlcach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 40, 08-110 Siedlce, pokój 107
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaśkiewicz Sylwester Przewodniczący
Kaniecka Iwona Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Monika Anna Członek
Dmowska Małgorzata Członek
Kwiatkowska Iwona Członek
Lipińska Roksana Członek
Łęczycki Krzysztof Antoni Członek
Skaruz Andrzej Dariusz Członek
Soczewka Tadeusz Członek
Zarzecka Krystyna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mokobodach
Adres: Siedziba Gminnej Komisji Wyborczej w Mokobodach mieści się w budynku Urzędu Gminy w Mokobodach ul. Plac Chreptowicza 25, 08-124 Mokobody, pokój Nr 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczkiewicz Aneta Przewodniczący
Dębski Marek Sławomir Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Danuta Teresa Członek
Bujalski Marcin Członek
Gałecki Paweł Jakub Członek
Krasnodębska Bożena Małgorzata Członek
Ławecka Martyna Członek
Szalwa Marzena Katarzyna Członek
Woźny Michał Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mordach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Mordach, ul. Kilińskiego 9, 08-140 Mordy
Imię i nazwisko Stanowisko
Zdun Jadwiga Przewodniczący
Nasiłowska-Osik Monika Zastępca Przewodniczącego
Bareja Monika Członek
Bukowska Magdalena Członek
Domańska Luiza Teresa Członek
Mikołajczuk Marek Daniel Członek
Pawluk Joanna Karolina Członek
Stokowska Monika Członek
Wereda Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Paprotni
Adres: w Urzędzie Gminy w Paprotni ul. 3 Maja 2 08-107 Paprotnia
Imię i nazwisko Stanowisko
Chodowiec Bożena Halina Przewodniczący
Kąkol Beata Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Czerska Anna Członek
Dziewulska Aneta Członek
Hyckowska-Miłkowska Patrycja Członek
Kalisiewicz Diana Agnieszka Członek
Nasiłowska Monika Agnieszka Członek
Włoszek Elżbieta Członek
Zawadzka Teresa Stanisława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wiśniewie
Adres: w Urzędzie Gminy Wiśniew, ul. Siedlecka 13, 08-112 Wiśniew
Imię i nazwisko Stanowisko
Wyrębek Bożena Przewodniczący
Borkowska Dorota Zastępca Przewodniczącego
Cabaj Dorota Członek
Goś Adam Członek
Jastrzębska Anna Członek
Jastrzębska Magdalena Członek
Kanicki Stanisław Członek
Pogonowski Gabriel Członek
Woźniak Bogumiła Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skórcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Skórcu, ul. Siedlecka 3, 08-114 Skórzec
Imię i nazwisko Stanowisko
Sadło Damian Przewodniczący
Karasińska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Boruc Monika Członek
Burgs Anna Członek
Cabaj Marzena Joanna Członek
Chwedczuk Jolanta Elżbieta Członek
Maciak Marlena Członek
Niedziałek Bożena Członek
Seremak Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Korczewie
Adres: w Urzędzie Gminy Korczew, ul. Ks. Stanisława Brzóski 20a, 08-108 Korczew
Imię i nazwisko Stanowisko
Głozak Elżbieta Ewa Przewodniczący
Śnitko Zdzisława Zastępca Przewodniczącego
Bogaj Monika Janina Członek
Izdebska Ewelina Agnieszka Członek
Jurczak Iwona Członek
Kałan Marzanna Agnieszka Członek
Lewczuk Kamil Członek
Nasiłowska Anna Członek
Piech Ewa Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Suchożebrach
Adres: w Urzędzie Gminy w Suchożebrach, ul. Aleksandry Ogińskiej 11, 08-125 Suchożebry
Imię i nazwisko Stanowisko
Hraniuk Joanna Maria Przewodniczący
Jagiełło Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bareja Andrzej Marek Członek
Bujalski Piotr Członek
Kraska Agata Członek
Kraska Sebastian Członek
Płudowska Liliana Dorota Członek
Popek Katarzyna Członek
Rymuza Patrycja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wodyniach
Imię i nazwisko Stanowisko
Adamiak Ewa Przewodniczący
Masłowska Justyna Zastępca Przewodniczącego
Adamiak Piotr Waldemar Członek
Janczura Robert Członek
Kielak Martyna Katarzyna Członek
Pajka Przemysław Członek
Remiszewska Karina Dominika Członek
Szostek Emilia Ewa Członek
Szostek Krzysztof Roman Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zbuczynie
Adres: w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zbuczynie, 08-106 Zbuczyn ul. Jana Pawła II 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Lewicka Janina Przewodniczący
Nowińska Bożena Bronisława Zastępca Przewodniczącego
Chojecka Krystyna Członek
Jasiński Tomasz Członek
Klimiuk Agnieszka Elżbieta Członek
Kubak Magdalena Członek
Mamcarz Agnieszka Członek
Skolimowska-Szpura Joanna Wioletta Członek
Żelechowicz Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Domanicach
Adres: w Urzędzie Gminy Domanice, Domanice 52, 08-113 Domanice
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaskółka Bożena Maria Przewodniczący
Misiak Halina Zastępca Przewodniczącego
Krawczyk Waldemar Członek
Mazur Małgorzata Członek
Michalak Elżbieta Joanna Członek
Niedziółka Małgorzata Członek
Piwowarczyk Agnieszka Członek
Wielgosz Elżbieta Marzena Członek
Wielgosz Roman Adam Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kotuniu
Adres: w Urzędzie Gminy w Kotuniu ul. Siedlecka 56C, 08-130 Kotuń
Imię i nazwisko Stanowisko
Walecka Krystyna Przewodniczący
Dymek Anna Zastępca Przewodniczącego
Kaczmarek Ewelina Członek
Karaś Robert Członek
Łęczycka Joanna Członek
Marciniak Łukasz Członek
Serbista Krystyna Członek
Serbista Paulina Katarzyna Członek
Zagórska Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sokołowie Podlaskim
Adres: w Urzędzie Gminy Sokołów Podlaski ul. Wolności 44, 08-300 Sokołów Podlaski
Imię i nazwisko Stanowisko
Żaboklicka Barbara Przewodniczący
Matusik Piotr Zastępca Przewodniczącego
Artych Andrzej Kazimierz Członek
Dudek Jolanta Wiesława Członek
Kuc Urszula Członek
Molska Sylwia Krystyna Członek
Mróz Hanna Członek
Niżnik Tomasz Członek
Wieczorek Leszek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Repkach
Adres: Urząd Gminy Repki 08-307 Repki ul. Parkowa 7 pokój nr 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Stasiuk Teresa Przewodniczący
Komar Eliza Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Andrzejczuk Tomasz Członek
Chwedorczuk Marzena Członek
Matysiak Paweł Członek
Mazurczak Małgorzata Sylwia Członek
Sobieszczak Małgorzata Elżbieta Członek
Wasilewska Iwona Członek
Wojtczuk Jolanta Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przesmykach
Adres: w Urzędzie Gminy w Przesmykach, ul. 11 Listopada 13, 08-109 Przesmyki, pokój nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Bujnowska Krystyna Przewodniczący
Soszyńska Barbara Bernarda Zastępca Przewodniczącego
Chibowska Elżbieta Członek
Kamińska Teresa Honorata Członek
Laszuk Barbara Członek
Seroczyński Karol Członek
Toczyski Wiesław Władysław Członek
Walczuk Dorota Członek
Wyrozębska Anna Marzenna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jabłonnie Lackiej
Adres: w Urzędzie Gminy Jabłonna Lacka ul. Klonowa 14, 08-304 Jabłonna Lacka
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozłowski Sylwester Przewodniczący
Hanusz Izabela Zastępca Przewodniczącego
Koc Krzysztof Członek
Kozłowska Anna Wanda Członek
Mikołajczuk Martyna Członek
Pietranik Anna Dorota Członek
Strzała Kamil Adam Członek
Zembrowski Artur Członek
Zieniewski Andrzej Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Siedlcach
Imię i nazwisko Stanowisko
Kapiński Zbigniew Józef Przewodniczący
Symanowicz Mirosław Józef Zastępca Przewodniczącego
Biały Marek Aleksander Członek
Flanczewski Tadeusz Wiesław Członek
Hęciak Stefania Maria Członek
Karolak Piotr Członek
Paluszkiewicz Jacek Członek
Reczko Daniel Członek
Troć Aleksandra Zofia Członek
Wyrzykowski Paweł Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siedlcach
Adres: w Urzędzie Gminy Siedlce, ul. Asłanowicza 10, 08-110 Siedlce, pokój nr 26 (drugie piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Rucińska Weronika Przewodniczący
Marciszewska Edyta Zastępca Przewodniczącego
Gustołek Marzena Maria Członek
Hawryluk-Ricciardiello Elwira Katarzyna Członek
Kowalczyk Karolina Członek
Krzyszczak Weronika Patrycja Członek
Mućko Monika Członek
Strycharczuk Hanna Teresa Członek
Szakowska Magdalena Aleksandra Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Platerowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Platerowie, ul. 3 Maja 5, 08-210 Platerów
Imię i nazwisko Stanowisko
Wakulińska Anna Małgorzata Przewodniczący
Krykowska Danuta Zastępca Przewodniczącego
Borowa Beata Teresa Członek
Chomicka Beata Agnieszka Członek
Gałecka Anna Członek
Kazimierczak Edyta Katarzyna Członek
Klimiuk Bożenna Członek
Pytel Kamil Członek
Świderski Robert Członek