Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Siedlcach II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Łaskarzewie
Adres: w Urzędzie Miasta Łaskarzew, ul. Rynek Duży im. J. Piłsudskiego 32, 08-450 Łaskarzew
Imię i nazwisko Stanowisko
Kusak Edmund Marian Przewodniczący
Babiniec Agnieszka Edyta Zastępca Przewodniczącego
Agnieszczak Ryszard Członek
Dębek Zdzisław Stanisław Członek
Gąska Kamila Członek
Guzewicz Paulina Członek
Józwicki Stanisław Członek
Pietrzak Iwona Izabela Członek
Wojdyga Magdalena Renata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Mińsku Mazowieckim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Mińsku Mazowieckim, ul. T. Kościuszki 3, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuta Bartłomiej Przewodniczący
Kaszubska Agata Zastępca Przewodniczącego
Brąblik Zbigniew Mirosław Członek
Krajewski Zbigniew Jan Członek
Kuć Monika Członek
Kuźma Aneta Członek
Lechnio Barbara Członek
Orzechowski Radosław Członek
Szmidt Ewa Członek
Zawadka Jadwiga Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Garwolinie
Adres: Starostwo Powiatowe w Garwolinie ul. Mazowiecka 26 pok. 018 (parter) 08-400 Garwolin
Imię i nazwisko Stanowisko
Rędaszka Kamil Przewodniczący
Makarewicz Monika Zastępca Przewodniczącego
Antolak Małgorzata Anna Członek
Kozyra Bartłomiej Członek
Krawczyk Monika Maria Członek
Kula Michał Piotr Członek
Nastała Andrzej Zbigniew Członek
Ochnio Albina Danuta Członek
Podsiadły Zdzisław Stanisław Członek
Stoń Marek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobrem
Imię i nazwisko Stanowisko
Szelest Katarzyna Przewodniczący
Koseska Elżbieta Zdzisława Zastępca Przewodniczącego
Gołoś Magdalena Członek
Królak-Krasna Monika Członek
Majnert Piotr Członek
Parys Anna Członek
Wilk Józef Jerzy Członek
Zabiegałowska Beata Agnieszka Członek
Zych Grażyna Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miastkowie Kościelnym
Adres: w Urzędzie Gminy w Miastkowie Kościelnym, ul. Rynek 6, 08-420 Miastków Kościelny
Imię i nazwisko Stanowisko
Kobzińska Genowefa Przewodniczący
Sygocka Edyta Zastępca Przewodniczącego
Mądra Anna Członek
Mikulska Janina Członek
Moreń Bogumiła Członek
Sitek Dariusz Członek
Soszka Zofia Magdalena Członek
Szczygielski Paweł Członek
Włodarczyk Dominika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Maciejowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Maciejowice, ul. Rynek 7, 08-480 Maciejowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Węgrzynek Iwona Przewodniczący
Przyczka Ewa Zastępca Przewodniczącego
Kalbarczyk Agnieszka Członek
Kieliszek Magdalena Członek
Łapacz Agnieszka Członek
Mroczek Anna Członek
Rogulska Milena Członek
Staręga Monika Ewa Członek
Zygan Bożena Krystyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pilawie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Pilawie, Al. Wyzwolenia 158, pokój nr 1 (sala USC na parterze)
Imię i nazwisko Stanowisko
Trzeciak Anna Przewodniczący
Szostak Justyna Zastępca Przewodniczącego
Biernacka-Rękawek Anna Członek
Całka Beata Członek
Kędziorek Katarzyna Członek
Korab Leszek Józef Członek
Możdżonek Monika Maria Członek
Szwed Maciej Członek
Woźniak Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Latowiczu
Adres: w Urzędzie Gminy Latowicz, ul. Rynek 6 05-334 Latowicz, pok. Nr 13 (na I piętrze)
Imię i nazwisko Stanowisko
Piętka Krystyna Barbara Przewodniczący
Gryglas Halina Zastępca Przewodniczącego
Gajowniczek Marlena Katarzyna Członek
Kacprowicz Karolina Członek
Kielak Jadwiga Marianna Członek
Łodyga Piotr Członek
Niedek Anna Grażyna Członek
Olko Sławomir Stefan Członek
Strzelec Elżbieta Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Węgrowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Węgrowie, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów
Imię i nazwisko Stanowisko
Supeł Krzysztof Teofil Przewodniczący
Bubel Ewa Zastępca Przewodniczącego
Białous Katarzyna Członek
Dejnarowicz Dorota Członek
Gajewska Anna Członek
Jaszczur Bożena Członek
Marchelewicz Marta Członek
Osmólski Krzysztof Członek
Stokowska Adrianna Emilia Członek
Szaniawski Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sobolewie
Adres: Urząd Gminy w Sobolewie, Sala konferencyjna, ul. Rynek 1, 08-460 Sobolew
Imię i nazwisko Stanowisko
Bieńko Wiesława Maria Przewodniczący
Banaszek Justyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Łapacz Dorota Członek
Michalczyk Magdalena Barbara Członek
Paziewska Barbara Elżbieta Członek
Przybysz Magdalena Krystyna Członek
Talarek Ewa Członek
Tomaszek Mariola Anna Członek
Ziendalski Zdzisław Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Halinowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Halinowie, ul. Spółdzielcza 10, 05-074 Halinów. Pokój numer 10 (pierwsze piętro).
Imię i nazwisko Stanowisko
Jagiełło Iwona Przewodniczący
Chrzanowska Dorota Zastępca Przewodniczącego
Chmura Adrianna Ewa Członek
Górska Marta Członek
Kamiński Marcin Członek
Rudnicka Karolina Maria Członek
Szmurło Krystyna Pelagia Członek
Szulim Klaudia Teresa Członek
Uksa Elżbieta Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sulejówku
Adres: w Urzędzie Miasta Sulejówek, ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek, Sala nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Kikolska Zofia Stefania Przewodniczący
Maliszewska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bożym Krzysztof Piotr Członek
Bożym Weronika Członek
Całka Małgorzata Członek
Cięciera Bożena Członek
Kaczorek Jadwiga Członek
Krawczyk Irena Grażyna Członek
Owsianko Paweł Adrian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Borowiu
Adres: w.Urzędzie Gminy Borowie ul. Aleksandra Sasimowskiego 2 08-412 Borowie - Sala konferencyjna na piętrze
Imię i nazwisko Stanowisko
Bielak-Baran Danuta Przewodniczący
Sitek Hanna Genowefa Zastępca Przewodniczącego
Baran Elżbieta Członek
Baran Izabela Anna Członek
Baran Tadeusz Członek
Gajowniczek Joanna Rozalia Członek
Gromada Karolina Członek
Kuk Kinga Członek
Mucha Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jakubowie
Adres: Gminna Komisja Wyborcza w Jakubowie w Urzędzie Gminy Jakubów ul Mińska 15, 05-306 Jakubów
Imię i nazwisko Stanowisko
Miłaczewska Justyna Małgorzata Przewodniczący
Rek Marzena Zastępca Przewodniczącego
Bartnicka Krystyna Członek
Gromulska Elżbieta Członek
Jeruzalska Anna Członek
Książek Aneta Agnieszka Członek
Pytkowska Grażyna Członek
Sado Edyta Członek
Witowski Andrzej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żelechowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Żelechowie, ul. Rynek 1, 08-430 Żelechów
Imię i nazwisko Stanowisko
Przeździecki Grzegorz Stanisław Przewodniczący
Tuszyńska Ewa Urszula Zastępca Przewodniczącego
Dziubak Teresa Członek
Hardel Ewa Członek
Kosyra Beata Marzena Członek
Lis Małgorzata Członek
Majek Wioletta Członek
Prządka Witold Stanisław Członek
Wąsik Daniel Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Górznie
Adres: Urząd Gminy w Górznie ul. Jana Pawła II 10 08-404 Górzno
Imię i nazwisko Stanowisko
Zając Piotr Przewodniczący
Bielecka Marta Zastępca Przewodniczącego
Chmielak Karol Członek
Gruszczyńska Alina Członek
Kurmanek Bogumiła Członek
Mucha Jadwiga Członek
Mucha Monika Członek
Rodak Anna Członek
Solarczyk Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stanisławowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Nagraba Danuta Przewodniczący
Krupa Monika Zastępca Przewodniczącego
Kruszewska Elżbieta Członek
Krysik Agnieszka Renata Członek
Kubuj Magdalena Agnieszka Członek
Reding Klaudia Weronika Członek
Witowska Teresa Dorota Członek
Zagórska Izabela Joanna Członek
Zdanowicz Wanda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wildze
Adres: w Urzędzie Gminy Wilga, ul. Warszawska 38, 08-470 Wilga
Imię i nazwisko Stanowisko
Kabala Wanda Przewodniczący
Gazda Daria Patrycja Zastępca Przewodniczącego
Gołębiowski Ludwik Członek
Kowalczyk Maria Elżbieta Członek
Ornat Monika Członek
Paśnik Monika Urszula Członek
Sabała Dariusz Członek
Zabiegałowska Małgorzata Zofia Członek
Zabiegałowski Jerzy Marian Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mrozach
Adres: sala konferencyjna Urzędu Miasta i Gminy Mrozy (pok. nr 4), ul. Adama Mickiewicza 35
Imię i nazwisko Stanowisko
Sabak Jadwiga Stanisława Przewodniczący
Kowalczyk Luiza Anna Zastępca Przewodniczącego
Dydek Maria Członek
Konopka Stanisław Członek
Kulik Rafał Członek
Leszczyńska Edyta Anna Członek
Osiński Marek Konrad Członek
Sekular Sabina Członek
Soćko Stanisław Tomasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grębkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Grębków, ul. Wspólna 5, 07-110 Grębków
Imię i nazwisko Stanowisko
Błaszkiewicz Barbara Przewodniczący
Bieniak Alina Marianna Zastępca Przewodniczącego
Boguszewska Ewa Członek
Borzymek Dorota Członek
Kąca Magda Członek
Roguska Anna Członek
Sawicka Katarzyna Członek
Tkaczyk Anna Członek
Wąsowski Artur Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stoczku
Adres: w Urzędzie Gminy Stoczek, ul. Kosowska 5, 07-104 Stoczek
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzyżanowska Grażyna Przewodniczący
Michnierowska Marlena Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Cendrowski Bartosz Członek
Dobosz Jolanta Renata Członek
Gerej Ewelina Członek
Grenda Krzysztof Członek
Małetka Małgorzata Janina Członek
Pułaska Katarzyna Członek
Puścian Anna Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Liwie
Adres: w Urzędzie Gminy Liw z siedzibą w Węgrowie, ul. Mickiewicza 2, 07-100 Węgrów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kosiorek Grzegorz Adam Przewodniczący
Witowska Beata Zastępca Przewodniczącego
Kodym Iwona Członek
Piasecka Jolanta Członek
Roguska Paulina Członek
Rostek Ewa Członek
Szczepański Marcin Członek
Turniak Agnieszka Członek
Włodarczyk Barbara Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łaskarzewie
Adres: w Urzędzie Gminy Łaskarzew, ul. Rynek Duży im. Józefa Piłsudskiego 32, 08-450 Łaskarzew, w pokoju nr 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzemińska Krystyna Maria Przewodniczący
Chmielak Beata Zastępca Przewodniczącego
Dominiak Anna Członek
Grudzień-Górzkowska Małgorzata Członek
Komorniczak Jacek Członek
Krzemińska Joanna Członek
Krzemiński Łukasz Członek
Olejnik Monika Członek
Ziędalska Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wierzbnie
Adres: w Urzędzie Gminy Wierzbno, Wierzbno 90; 07-111 Wierzbno.
Imię i nazwisko Stanowisko
Piórek Witold Jan Przewodniczący
Skarżyńska Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Boruc Sylwia Członek
Chabiera Andrzej Członek
Dmowska Katarzyna Członek
Grabowska Monika Członek
Jaworowska Anna Maria Członek
Komorowska Maria Halina Członek
Sadowska Edyta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trojanowie
Adres: Urząd Gminy Trojanów Trojanów 57A 08-455 Trojanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziubak Sebastian Hubert Przewodniczący
Soból Monika Zastępca Przewodniczącego
Burek Jadwiga Halina Członek
Jasek Danuta Członek
Kowalczyk Justyna Członek
Pacek Ryszard Członek
Paćkowski Daniel Zbigniew Członek
Ryszkowska Aneta Maria Członek
Szczepaniak Remigiusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łochowie
Adres: Urząd Miejski w Łochowie, Al. Pokoju 75, 07-130 Łochów, pokój nr. 217
Imię i nazwisko Stanowisko
Warzycha Bożena Teresa Przewodniczący
Skwarska Katarzyna Ewa Zastępca Przewodniczącego
Dmowska Beata Członek
Grabowska Monika Członek
Strąk Ewelina Członek
Śliwoska Agnieszka Członek
Tuszyńska Anna Maria Członek
Wierzchołowski Adam Członek
Zach Żaneta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mińsku Mazowieckim
Adres: w Urzędzie Miasta Mińsk Mazowiecki, ul. Konstytucji 3 Maja 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Imię i nazwisko Stanowisko
Rosłoniec Kinga Katarzyna Przewodniczący
Królak Michał Zastępca Przewodniczącego
Gela Justyna Urszula Członek
Korkosz Adriana Olga Członek
Moczydłowski Łukasz Członek
Nalazek Joanna Maria Członek
Parchomenko Paweł Członek
Wojtczyk Anna Agnieszka Członek
Zawadzki Adam Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miedznie
Adres: w Urzędzie Gminy w Miedznie, pl. 11 listopada 4, 07-106 Miedzna
Imię i nazwisko Stanowisko
Rusjan Leonard Piotr Przewodniczący
Rusjan Łukasz Zastępca Przewodniczącego
Błońska Aneta Katarzyna Członek
Gorczyca Anna Członek
Gromek Tomasz Członek
Janiuk Jolanta Członek
Madyjak Anna Członek
Ołtusek Jolanta Barbara Członek
Tryksza Ewa Elwira Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Garwolinie
Adres: Urząd Gminy Garwolin ul. Mazowiecka 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Góźdź Grzegorz Przewodniczący
Duchna Stefan Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Barejko Andrzej Benedykt Członek
Bauk Hanna Zofia Członek
Kalbarczyk Ewa Członek
Kender-Ochnik Justyna Anna Członek
Piotrowska Beata Joanna Członek
Prudzyńska Jolanta Marianna Członek
Wielgosz Ilona Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Garwolinie
Adres: w Urzędzie Miasta Garwolin, ul. Staszica 15, 08-400 Garwolin
Imię i nazwisko Stanowisko
Paziewska Elżbieta Przewodniczący
Sewruk Barbara Zastępca Przewodniczącego
Kwiatkowski Waldemar Jerzy Członek
Mądra Bożena Członek
Michalik Krzysztof Stanisław Członek
Walenda Marianna Członek
Wojdat Halina Członek
Wojdat Marianna Zofia Członek
Wójcik-Wojciechowska Małgorzata Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Parysowie
Adres: Urząd Gminy w Parysowie, ul. Kościuszki 28 08-441 Parysów
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowosielska Bogumiła Przewodniczący
Skibińska Anna Zastępca Przewodniczącego
Frelek Krystyna Franciszka Członek
Jóźwicka Grażyna Jadwiga Członek
Kadej Grzegorz Członek
Osiak Małgorzata Członek
Piesio Joanna Członek
Szeląg Sylwia Członek
Woźniak Magdalena Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mińsku Mazowieckim
Adres: w Urzędzie Gminy Mińsk Mazowiecki 1 piętro, pok. 105, ul. Chełmońskiego 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Imię i nazwisko Stanowisko
Kopczyńska Anna Przewodniczący
Kuć Daniel Zastępca Przewodniczącego
Frelak Agnieszka Członek
Kuć Elżbieta Członek
Sęktas Magdalena Członek
Szymańska Beata Członek
Szymańska Jadwiga Członek
Wiśniewska Anna Członek
Woźnica Albert Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Cegłowie
Adres: w Urzędzie Gminy Cegłów, ul. Tadeusza Kościuszki 4, 05-319 Cegłów pokój nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Uchman Dariusz Przewodniczący
Korzeń Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Boniakowski Andrzej Członek
Cembrowski Tomasz Zbigniew Członek
Dąbrowska Milena Członek
Gawrysiak Wiesława Członek
Kowalska Małgorzata Paulina Członek
Śluzek Małgorzata Członek
Wójcik Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siennicy
Adres: w Urzędzie Gminy Siennica, ul. Kołbielska 1, 05-332 Siennica
Imię i nazwisko Stanowisko
Kurowska Ewelina Agata Przewodniczący
Andruk Renata Anna Zastępca Przewodniczącego
Jęda Sylwia Maria Członek
Klimiuk Katarzyna Beata Członek
Kobza Małgorzata Członek
Nowakowska Renata Elżbieta Członek
Osica Karol Arkadiusz Członek
Stańczyk Magda Członek
Woźnica Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Węgrowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Węgrowie, Rynek Mariacki 16, 07-100 Węgrów
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzeszek Michał Andrzej Przewodniczący
Kamińska Monika Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Dębska Maria Grażyna Członek
Dmowska Alicja Joanna Członek
Grenda Joanna Członek
Pietruczanis Małgorzata Członek
Pliszka Jolanta Członek
Ratyńska Izabela Katarzyna Członek
Veit Kinga Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kałuszynie
Adres: Urząd Miejski w Kałuszynie; ul. Pocztowa 1; 05-310 Kałuszyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Przybułek Teresa Przewodniczący
Rosołowska Danuta Zastępca Przewodniczącego
Branicka Dorota Członek
Dobrenko Danuta Anna Członek
Laskowska Anna Maria Członek
Leszczyńska Małgorzata Członek
Murzynowska Barbara Członek
Przybyłko Renata Członek
Ruszkiewicz Monika Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sadownem
Adres: w Urzędzie Gminy w Sadownem, ul. Kościuszki 3, 07-140 Sadowne
Imię i nazwisko Stanowisko
Dębkowski Mieczysław Stanisław Przewodniczący
Nowakowska Maria Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Danaj Dorota Anna Członek
Grędziak Grażyna Członek
Suska Beata Członek
Szymanik Hanna Agnieszka Członek
Warda Milena Członek
Wrzosek Elżbieta Członek
Zyśk Ireneusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Korytnicy
Adres: W Urzędzie Gminy Korytnica ul. Małkowskiego 20 07-120 Korytnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Chrupek Grażyna Przewodniczący
Wielądek Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Jasińska Judyta Członek
Komorowska Magdalena Członek
Krajewski Cezary Członek
Krajewski Tadeusz Sylwester Członek
Kruszewska Aneta Członek
Kruszewska Magdalena Członek
Skibiński Jarosław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dębem Wielkim
Adres: w Urzędzie Gminy II piętro pok. nr 42 (sala konferencyjna), ul. Strażacka 3, 05-311 Dębe Wielkie
Imię i nazwisko Stanowisko
Budzyńska-Kupidura Beata Bogumiła Przewodniczący
Kot Bożena Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Chłopik Ewelina Członek
Chomko Tomasz Jacek Członek
Jackiewicz Marlena Członek
Lesińska Agnieszka Członek
Michalewski Marcin Marek Członek
Piskorz Monika Aleksandra Członek
Romanowski Tomasz Krzysztof Członek