Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Częstochowie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Lublińcu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lublińcu, ul. Paderewskiego 7 , 42-700 Lubliniec
Imię i nazwisko Stanowisko
Kulig Anna Maria Przewodniczący
Karasiewicz Dominik Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Balmas Katarzyna Marta Członek
Biskup Anna Małgorzata Członek
Bulik Blanka Ewa Członek
Fokczyńska-Nowak Ewa Krystyna Członek
Imiołczyk Dagmara Barbara Członek
Jon Ewa Maria Członek
Krawczyk Krystyna Apolonia Członek
Owsikowska Ilona Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kłobucku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kłobucku, Rynek Jana Pawła II 13, 42-100 Kłobuck
Imię i nazwisko Stanowisko
Matan Jowita Kamila Przewodniczący
Mostowska Joanna Ewa Zastępca Przewodniczącego
Bartnik Maria Jadwiga Członek
Blukacz Ireneusz Eugeniusz Członek
Flak Andrzej Marian Członek
Łebek Wioletta Sylwia Członek
Malina Agata Maria Członek
Soluch Maria Zofia Członek
Wierus Jolanta Członek
Zielonka Maja Pola Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pawonkowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Pawonkowie, ul. Zawadzkiego 7, 42-772 Pawonków
Imię i nazwisko Stanowisko
Knopik Izabela Barbara Przewodniczący
Skalska Katarzyna Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bonk Agnieszka Monika Członek
Dyla Mateusz Kazimierz Członek
Klimza Krystyna Maria Członek
Koza Katarzyna Helena Członek
Szwed Mirosław Członek
Tyrała Marta Katarzyna Członek
Wons Renata Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Koszęcinie
Adres: w Urzędzie Gminy Koszęcin, ul. Powstańców 10, 42-286 Koszęcin
Imię i nazwisko Stanowisko
Morcinek Magdalena Maria Przewodniczący
Obrzud Anna Czesława Zastępca Przewodniczącego
Kapica Izabela Dorota Członek
Klimza Gabriela Teresa Członek
Machoń Monika Elżbieta Członek
Najgebauer Grażyna Teresa Członek
Piątek Dominika Martyna Członek
Siek Angelika Czesława Członek
Wysocka Karina Agata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Opatowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Opatowie, ul. Tadeusza Kościuszki 27, 42-152 Opatów
Imię i nazwisko Stanowisko
Jędrycha Grażyna Janina Przewodniczący
Rechenek-Poliszewska Urszula Zastępca Przewodniczącego
Gaj Halina Maria Członek
Garus Barbara Maria Członek
Heluszka Michał Paweł Członek
Lizurej Izabela Weronika Członek
Makles Michalina Anna Członek
Sośniak Angelika Członek
Szlachcic Aneta Aleksandra Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przystajni
Adres: w Urzędzie Gminy Przystajń, ul. Częstochowska 5, 42-141 Przystajń
Imię i nazwisko Stanowisko
Leszczyński Bogusław Władysław Przewodniczący
Kotarska Ewa Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Drewniacka Katarzyna Maria Członek
Drynda Agata Katarzyna Członek
Kudła Karolina Członek
Kurek Barbara Alina Członek
Lizurej Marcin Piotr Członek
Paliwoda Aleksandra Ewa Członek
Wieczorek Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Popowie
Adres: w Urzędzie Gminy Popów, ul. Częstochowska 6, 42-110 Popów
Imię i nazwisko Stanowisko
Pierz Renata Przewodniczący
Randak Magdalena Joanna Zastępca Przewodniczącego
Heluszka Jakub Jan Członek
Kalbarczyk Witold Marek Członek
Kawalec Agnieszka Członek
Marcinkowska Barbara Maria Członek
Pełka Paulina Maria Członek
Wers Katarzyna Elżbieta Członek
Zatoń Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kochanowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Kochanowice, ul. Wolności 5, 42-713 Kochanowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Pyras Waleria Elżbieta Przewodniczący
Kasperek Kamil Adam Zastępca Przewodniczącego
Drynda Małgorzata Maria Członek
Franczok Dawid Adam Członek
Głuchowska Julia Anna Członek
Kaniecka Anna Maria Członek
Korzekwa Patrycja Katarzyna Członek
Matusek Mariola Elżbieta Członek
Schlisyk Florian Józef Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krzepicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Krzepicach, ul. Częstochowska 13, 42-160 Krzepice, pokój nr 4
Imię i nazwisko Stanowisko
Chęcińska Krystyna Marianna Przewodniczący
Majorek Zdzisława Halina Zastępca Przewodniczącego
Bielecka Beata Członek
Gmyrek Izabela Członek
Mika Aneta Członek
Mikołajczyk Alojzy Piotr Członek
Oset Anna Członek
Sosin Zbigniew Marcin Członek
Wojtyra Mirosław Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kłobucku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kłobucku, ul. 11 Listopada 6, 42-100 Kłobuck
Imię i nazwisko Stanowisko
Kasprzak Magdalena Ewa Przewodniczący
Konfederak Joanna Wioletta Zastępca Przewodniczącego
Hłond Stanisława Członek
Mandat Mariusz Mieczysław Członek
Pastuszka Anna Magdalena Członek
Rzepecki Marcin Adam Członek
Szczerkowski Adrian Przemysław Członek
Szeweluk Elżbieta Danuta Członek
Werk Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipiu
Adres: w Urzędzie Gminy w Lipiu, ul. Częstochowska 29, 42-165 Lipie, pokój nr 19 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Galle Maria Helena Przewodniczący
Gudaja Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Cieśla Aleksandra Ewa Członek
Cieśla Mieczysława Członek
Długosz-Kluczna Beata Magdalena Członek
Jasińska Małgorzata Członek
Juszkiewicz Wiesława Członek
Łaczmańska Aneta Ewelina Członek
Rudlicka Maria Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pankach
Adres: w Urzędzie Gminy w Pankach, ul. Tysiąclecia 5, 42-140 Panki
Imię i nazwisko Stanowisko
Chyra Dorota Maria Przewodniczący
Antczak Aneta Anna Zastępca Przewodniczącego
Górecka-Blukacz Iwona Członek
Izydorczyk Tadeusz Członek
Lewandowska Elżbieta Edyta Członek
Mika Urszula Iwona Członek
Pilarz Violetta Członek
Wachowski Paweł Krzysztof Członek
Wróbel Patrycja Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Woźnikach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Woźnikach, ul. Rynek 11, 42-289 Woźniki, pokój 22 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Sośnica Grażyna Jadwiga Przewodniczący
Cuglowski Mariusz Jan Zastępca Przewodniczącego
Gatys Monika Agnieszka Członek
Grzywocz Anna Irena Członek
Kupiec Jacek Franciszek Członek
Mierzwa Dominik Tymoteusz Członek
Nocoń Elżbieta Agnieszka Członek
Nowacki Dawid Krzysztof Członek
Rupik Magdalena Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Herbach
Adres: w Urzędzie Gminy Herby, ul. Lubliniecka 33, 42-284 Herby, pokój nr 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Kałuża Jolanta Przewodniczący
Francik Małgorzata Regina Zastępca Przewodniczącego
Cierpioł Joanna Ewelina Członek
Glińska Katarzyna Anna Członek
Klama Katarzyna Joanna Członek
Krawczyk Lidia Bernadeta Członek
Perkosz Jakub Aleksander Członek
Pytel Alina Marianna Członek
Zakaszewski Artur Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Boronowie
Adres: w Urzędzie Gminy Boronów, ul. Dolna 2, 42-283 Boronów, pokój nr 6 (sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Mzyk Magdalena Lidia Przewodniczący
Badura Katarzyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Głowacz Grażyna Anna Członek
Haładaj Justyna Mariola Członek
Jaguś Bernadeta Maria Członek
Koczyba Mariusz Członek
Stefanik Edward Jan Członek
Walenta Ewelina Maria Członek
Wosz Maria Bronisława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ciasnej
Adres: w Urzędzie Gminy Ciasna, ul. Nowa 1a, 42-793 Ciasna
Imię i nazwisko Stanowisko
Pogoda Albina Przewodniczący
Świercok Urszula Maria Zastępca Przewodniczącego
Czapla Sylwia Agnieszka Członek
Dawidowicz Patrycja Jadwiga Członek
Dziewierski Adam Piotr Członek
Kołodziejczyk Ewa Mirosława Członek
Leszczyński Witold Franciszek Członek
Rabenda Hanna Jadwiga Członek
Zawierucha Anna Aleksandra Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miedźnie
Adres: w Urzędzie Gminy Miedźno, ul. Ułańska 25, 42-120 Miedźno
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuras Anna Paulina Przewodniczący
Tutak Ewa Zastępca Przewodniczącego
Bebłot Halina Maria Członek
Deska Joanna Magdalena Członek
Kasprzyk Ilona Małgorzata Członek
Leciak Emilia Barbara Członek
Łapaj Aneta Katarzyna Członek
Mordal Elżbieta Sylwia Członek
Zawada Agnieszka Emilia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lublińcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lublińcu, ul. Paderewskiego 5, 42-700 Lubliniec
Imię i nazwisko Stanowisko
Krasnodębska Justyna Anna Przewodniczący
Dymarek Monika Martyna Zastępca Przewodniczącego
Bryś Jolanta Katarzyna Członek
Dylak Marian Członek
Kalemba Angelika Daria Członek
Koziński Mariusz Członek
Pełka Zbigniew Adam Członek
Śleziona Marcin Andrzej Członek
Widera Renata Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza we Wręczycy Wielkiej
Adres: w Urzędzie Gminy Wręczyca Wielka, ul. Sienkiewicza 1, 42-130 Wręczyca Wielka
Imię i nazwisko Stanowisko
Polak Maria Przewodniczący
Lizurej Jadwiga Barbara Zastępca Przewodniczącego
Knot Klaudia Anna Członek
Kosowska Anna Małgorzata Członek
Pach Ryszard Członek
Parkitny-Syguda Małgorzata Członek
Paszkowski Miłosz Bartłomiej Członek
Rykała Ewa Dorota Członek
Szleper Halina Zofia Członek