Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Zamościu II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Tomaszowie Lubelskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim, 22-600 Tomaszów Lubelski, ul. Lwowska 68, pokój 49 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pokrywiecka Jolitta Przewodniczący
Krenz Maria Zastępca Przewodniczącego
Depka Franciszek Tadeusz Członek
Drożdż Magdalena Elżbieta Członek
Kotowicz Kamil Członek
Pikuła Janusz Marek Członek
Podolak Patryk Piotr Członek
Szałapski Marcin Józef Członek
Węglarz Bożena Ewa Członek
Zielińska Mariola Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Księżpolu
Adres: w Urzędzie Gminy Księżpol, ul. Biłgorajska 12, 23-415 Księżpol
Imię i nazwisko Stanowisko
Kłało Henryk Przewodniczący
Nowacka Janina Zastępca Przewodniczącego
Grabias Adam Członek
Hołys Kamil Członek
Koszarna Beata Członek
Rymarz Elżbieta Monika Członek
Sobaszek Hanna Członek
Wołoszyn Angelika Członek
Związko Mirosław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Obszy
Adres: w budynku Urzędu Gminy Obsza, Obsza 36, pokój nr 1, tel. 84 689 10 02
Imię i nazwisko Stanowisko
Gałka Maria Przewodniczący
Bodys Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Grzyb Maria Członek
Kowal Teresa Członek
Leńczuk Agnieszka Członek
Rożek Robert Członek
Turczyniak Józef Członek
Welcz Barbara Członek
Wróbel Wiesława Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łukowej
Adres: w Urzędzie Gminy Łukowa, Łukowa 262, 23-412 Łukowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzyb Michał Przewodniczący
Hyz Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Bździuch Patrycja Członek
Grzyb Ryszard Członek
Kaziuk Ryszard Stanisław Członek
Kowalczuk Mateusz Członek
Kubaj Beata Członek
Pokarowski Ryszard Członek
Szoździńska Joanna Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Goraju
Adres: w Urzędzie Gminy Goraj, ul. Bednarska 1, 23-450 Goraj, pok. nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Oleszczuk Mariola Przewodniczący
Malec Maria Zastępca Przewodniczącego
Gąbka Beata Członek
Górska Jadwiga Członek
Kotlik Krystian Członek
Marek Łukasz Członek
Polska Urszula Członek
Słomka Bożena Ewa Członek
Tatara Bogumiła Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Turobinie
Adres: w Urzędzie Gminy w Turobinie, ul. Rynek 4, 23-465 Turobin
Imię i nazwisko Stanowisko
Magier Danuta Teodora Przewodniczący
Bąk Maria Alicja Zastępca Przewodniczącego
Chłopek Paweł Członek
Jaworski Bogusław Członek
Kolano Teresa Członek
Matyjaszek-Kufel Mariola Stanisława Członek
Skiba Ryszard Członek
Snopek Czesław Seweryn Członek
Tomaszek Jadwiga Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Aleksandrowie
Adres: w Urzędzie Gminy Aleksandrów, Aleksandrów Drugi 380, 23-408 Aleksandrów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kotwica Bogusława Przewodniczący
Bździuch Henryk Zastępca Przewodniczącego
Jakób Małgorzata Lidia Członek
Maciocha Stanisława Członek
Margol Teresa Danuta Członek
Olczyk Grażyna Urszula Członek
Ostasz Anna Członek
Wasąg Marta Katarzyna Członek
Wasąg Mirosław Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tarnawatce
Adres: w Urzędzie Gminy Tarnawatka, ul. Lubelska 39, 22-604 Tarnawatka
Imię i nazwisko Stanowisko
Iwanicka Małgorzata Przewodniczący
Borowicz Tadeusz Adam Zastępca Przewodniczącego
Dej Anna Członek
Gumieńczuk Janusz Członek
Kulas Magdalena Członek
Niedźwiedzka Justyna Członek
Pankiewicz Aneta Członek
Tytuła Marcin Członek
Warmińska Agnieszka Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Biszczy
Adres: w Urzędzie Gminy Biszcza, Biszcza 79, 23-425 Biszcza
Imię i nazwisko Stanowisko
Maciocha Marek Przewodniczący
Buła Mirosław Zastępca Przewodniczącego
Borek-Łuszczak Barbara Członek
Grabias Andrzej Członek
Kukiełka Adam Członek
Kulińska Magdalena Kaja Członek
Lewkowicz Joanna Członek
Petlak Alina Członek
Żyła Anatol Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łaszczowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Łaszczowie,ul. Chopina 14, 22-650 Łaszczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Piwkowska Danuta Przewodniczący
Osuch Krystyna Janina Zastępca Przewodniczącego
Gardzioła Dionizy Franciszek Członek
Kuśmierczuk Alfred Józef Członek
Małysz Robert Członek
Nagaj Bogdan Stanisław Członek
Rak Piotr Marian Członek
Stepaniuk Stanisław Marian Członek
Swatowska Joanna Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tereszpolu-Zaorendzie
Adres: w Urzędzie Gminy Tereszpol, ul. Długa 234, 23-407 Tereszpol-Zaorenda
Imię i nazwisko Stanowisko
Skóra Maria Teresa Przewodniczący
Łazorczyk Jolanta Maria Zastępca Przewodniczącego
Jaceczko Krzysztof Bogusław Członek
Maciocha Elżbieta Barbara Członek
Marzec Magdalena Członek
Skóra Maria Członek
Szawara Leszek Członek
Terejko Edyta Członek
Wiater-Borowiec Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ulhówku
Adres: w Urzędzie Gminy Ulhówek, ul. Kościelna 1/1, pokój 21 A
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartosz Kazimiera Agnieszka Przewodniczący
Szura Anna Zastępca Przewodniczącego
Bednarz Agnieszka Magdalena Członek
Gruszecki Zbigniew Kazimierz Członek
Jaśków Diana Członek
Klimczak Michał Członek
Lisecki Mariusz Członek
Rudnik Danuta Teresa Członek
Sachajko Halina Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza we Frampolu
Adres: w Urzędzie Miejskim we Frampolu, ul. Zamojska 13, pokój nr 3, 23-440 Frampol
Imię i nazwisko Stanowisko
Bednarczyk Barbara Anna Przewodniczący
Ciszewski Janusz Zastępca Przewodniczącego
Jasińska Anna Członek
Krajewska Agnieszka Członek
Krawczykiewicz Monika Członek
Kuna Feliks Członek
Liwak Ewelina Członek
Pająk Danuta Anna Członek
Wawszczak Wanda Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rachaniach
Adres: w Urzędzie Gminy Rachanie,ul. Dolna 1, 22- 640 Rachanie
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójtowicz Barbara Przewodniczący
Nowosad Wioleta Zastępca Przewodniczącego
Berlin Ewa Członek
Król Edward Józef Członek
Madej Bożena Członek
Nadłonek Mateusz Członek
Piwko Natalia Członek
Stopyra Paweł Członek
Żółcińska Aneta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Biłgoraju
Adres: w Urzędzie Gminy Biłgoraj, ul.Kościuszki 88, 23-400 Biłgoraj
Imię i nazwisko Stanowisko
Bednarz Edyta Przewodniczący
Typiak Ewa Zastępca Przewodniczącego
Dubilis Agnieszka Członek
Hasiak Anna Członek
Hysa Ryszard Jan Członek
Kwiatkowska Marta Karolina Członek
Pijarska Kamila Róża Członek
Skubis Małgorzata Krystyna Członek
Wołoszyn Teresa Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krynicach
Adres: w Urzędzie Gminy Krynice, Krynice 1, 22-610 Krynice
Imię i nazwisko Stanowisko
Smoląg Maria Kazimiera Przewodniczący
Rarot Lucjan Zastępca Przewodniczącego
Bałabuch Małgorzata Teresa Członek
Baryła Beata Członek
Gałka Bożena Członek
Kieliszek-Wasiołek Bożena Stanisława Członek
Rarot Marzena Członek
Rarot Tadeusz Członek
Soroka-Stopa Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Suścu
Adres: w Urzędzie Gminy Susiec,ul. Tomaszowska 2, 22-672 Susiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukasz Teresa Maria Przewodniczący
Uchman Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Leńczuk Jan Członek
Łasocha Marek Członek
Mandziuk Marian Członek
Wójtowicz Agata Maria Członek
Zarzeczna Marta Członek
Zawiślak Anna Członek
Zub Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubyczy Królewskiej
Adres: w Urzędzie Miejskim Lubycza Królewska, ul. Kolejowa 1, 22-680 Lubycza Królewska
Imię i nazwisko Stanowisko
Mikłasz Wacław Przewodniczący
Stecko Joanna Monika Zastępca Przewodniczącego
Gorzkiewicz Monika Marta Członek
Krawiec Andrzej Członek
Kubiak-Różycka Teresa Członek
Pasieczna Jadwiga Józefa Członek
Solak-Małecka Małgorzata Ewa Członek
Woś Sylwia Członek
Zielonka Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jarczowie
Adres: w Urzędzie Gminy Jarczów, ul 3 Maja 24, 22-664 Jarczów Sala nr 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Rycak Stanisław Przewodniczący
Kielar Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Bieniek Anna Agnieszka Członek
Chwała Helena Teresa Członek
Hejzner Janusz Ryszard Członek
Kawka Jolanta Członek
Kowalska Joanna Członek
Kwartnik Grażyna Barbara Członek
Wiśniewska Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tomaszowie Lubelskim
Adres: Urząd Gminy Tomaszów Lubelski ul. 29 Listopada 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Matej Dorota Agnieszka Przewodniczący
Wojtaszek Marian Zastępca Przewodniczącego
Cymbała Małgorzata Joanna Członek
Gawryś Sylwia Członek
Jędrzejewska Monika Ewa Członek
Kielar Piotr Stanisław Członek
Ozdoba Magdalena Członek
Parol Marta Maria Członek
Ziobrowski Kamil Jan Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Biłgoraju
Adres: w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju, 23-400 Biłgoraj, ul. Kościuszki 94 pokój 109
Imię i nazwisko Stanowisko
Blicharz-Juszczak Anna Przewodniczący
Grabek Jacek Zastępca Przewodniczącego
Cichoń Agnieszka Członek
Droździel Anna Maria Członek
Gęborys Danuta Członek
Misiura Marzena Członek
Peszek Stanisław Członek
Rybak Jan Zenon Członek
Rymarz Agnieszka Członek
Żmijan Edyta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Telatynie
Adres: w Urzędzie Gminy Telatyn, 22-652 Telatyn, ul.Fryderyka Chopina 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Lipska Stanisława Łucja Przewodniczący
Safaryn Marta Zastępca Przewodniczącego
Brzeziak Magdalena Maria Członek
Cioch Grzegorz Jan Członek
Łukasik Krystyna Członek
Mróz Ewa Członek
Neród Karolina Członek
Suska Zofia Członek
Zielonka Jarosław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tomaszowie Lubelskim
Adres: w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski, ul. Lwowska 57, 22-600 Tomaszów Lubelski, pokój nr 22
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozłowski Jan Przewodniczący
Wiśniewski Izydor Zastępca Przewodniczącego
Korkosz Jaromir Członek
Kuzdra-Zatorska Małgorzata Katarzyna Członek
Malinowska Renata Ewa Członek
Mamrocha Małgorzata Członek
Rak Justyna Ewelina Członek
Służewska Bożena Elżbieta Członek
Zięba Dariusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bełżcu
Adres: w Gminnym Ośrodku Kultury w Bełżcu, ul. Lwowska 5, 22-670 Bełżec
Imię i nazwisko Stanowisko
Łeszczyszyn Maria Michalina Przewodniczący
Buryła Joanna Paulina Zastępca Przewodniczącego
Dukacz Ewelina Ewa Członek
Przytuła Barbara Członek
Słoniec Barbara Jadwiga Członek
Szewczyk Irena Członek
Warcholik Monika Magdalena Członek
Wielgosz Agnieszka Członek
Woszczak Małgorzata Lucyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Potoku Górnym
Adres: w Urzędzie Gminy Potok Górny, Potok Górny 116, 23-423 Potok Górny
Imię i nazwisko Stanowisko
Deryło Andrzej Przewodniczący
Stępniowska Urszula Zastępca Przewodniczącego
Bucior Barbara Członek
Chudy Sławomir Członek
Jaszczycha Mirosław Członek
Oberda Paulina Członek
Przytuła Lucyna Ewa Członek
Rymarz Wanda Członek
Socha Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Józefowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Józefowie, ul. Kościuszki 37, 23-460 Józefów
Imię i nazwisko Stanowisko
Basińska Krystyna Przewodniczący
Król Dorota Beata Zastępca Przewodniczącego
Borys Kazimierz Makary Członek
Kamińska Jadwiga Członek
Knap Dominika Członek
Kukiełka Elżbieta Członek
Mirski Marek Członek
Piątek-Kula Dominika Członek
Studnicka Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tarnogrodzie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tarnogrodzie, ul. Tadeusza Kościuszki 5, 23-420 Tarnogród
Imię i nazwisko Stanowisko
Grudzińska-Bełżek Katarzyna Wanda Przewodniczący
Gierula Bogusław Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Bil Artur Członek
Dołomisiewicz Andrzej Jan Członek
Konopka Celina Członek
Kowalczyk-Typek Agnieszka Agata Członek
Misiągiewicz Piotr Jakub Członek
Petlak Aneta Maria Członek
Puchacz Mieczysław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Biłgoraju
Adres: w Urzędzie Miasta Biłgoraj, Plac Wolności 16, 23-400 Biłgoraj
Imię i nazwisko Stanowisko
Sumicz Janina Przewodniczący
Mirek Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Gircza Grzegorz Członek
Koziara Ewa Członek
Kupczak Agata Paulina Członek
Niemiec Karol Andrzej Członek
Schodzińska Ewa Aleksandra Członek
Skalska Małgorzata Ewa Członek
Zając Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tyszowcach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tyszowcach, ul. 3-go Maja 8, 22-630 Tyszowce
Imię i nazwisko Stanowisko
Lizak Anna Przewodniczący
Kawałko Joanna Zastępca Przewodniczącego
Baj Wojciech Członek
Dyniec Anna Członek
Garbula Krzysztof Członek
Gitner Małgorzata Barbara Członek
Kokoszko Lilla Członek
Rudnik Michał Marian Członek
Sikorska Anna Członek