Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Koninie I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Rychwale
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Rychwale, Plac Wolności 21, 62-570 Rychwał
Imię i nazwisko Stanowisko
Konieczka Aleksandra Przewodniczący
Filipiak Józef Zastępca Przewodniczącego
Balcerzak Urszula Członek
Głąb Jadwiga Julia Członek
Grzelak Arkadiusz Paweł Członek
Juszczak Joanna Julita Członek
Kisman Jolanta Członek
Kubicka Jolanta Członek
Pachciarz Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kazimierzu Biskupim
Adres: w Urzędzie Gminy Kazimierz Biskupi, ul. Plac Wolności 1, 62-530 Kazimierz Biskupi
Imię i nazwisko Stanowisko
Piniecki Łukasz Przewodniczący
Kowalczyk Magdalena Anna Zastępca Przewodniczącego
Hofmann Katarzyna Ewa Członek
Hofman-Wróbel Alicja Członek
Konieczka Agnieszka Członek
Kostrzewa Szczepan Członek
Sypniewski Sławomir Zbigniew Członek
Tomczak Jan Krzysztof Członek
Wasilewska Donata Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza we Władysławowie
Adres: w Urzędzie Gminy Władysławów, ul. Rynek 43, 62-710 Władysławów
Imię i nazwisko Stanowisko
Chibane-Antas Sara Przewodniczący
Wojtera Ewa Zastępca Przewodniczącego
Feliks Anna Członek
Gierba Kazimierz Członek
Grzelak Grzegorz Członek
Kałużny Tomasz Członek
Kopczyk Anita Członek
Kozłowska Iwona Magdalena Członek
Zawilska Kamila Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tuliszkowie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta Tuliszków, Plac Powstańców Styczniowych 1863r. 1, 62-740 Tuliszków
Imię i nazwisko Stanowisko
Konieczka Krzysztof Przewodniczący
Brylińska Krystyna Czesława Zastępca Przewodniczącego
Gradecka Barbara Marianna Członek
Kępara Beata Maria Członek
Kubacka Anna Małgorzata Członek
Lipowska Agata Członek
Miklaszewska Urszula Maria Członek
Pawlicka Elżbieta Anna Członek
Sompolska Beata Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grzegorzewie
Adres: w Urzędzie Gminy Grzegorzew, pl. 1000-lecia Państwa Polskiego 1, 62-640 Grzegorzew
Imię i nazwisko Stanowisko
Antkiewicz Irena Przewodniczący
Nuszkiewicz Zbigniew Wiesław Zastępca Przewodniczącego
Antkiewicz Beata Elżbieta Członek
Brzezińska Monika Członek
Gwiaździńska Natalia Maria Członek
Leszcz Anna Maria Członek
Siwiński Andrzej Członek
Walczak Grażyna Członek
Wawrzyniak Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kole
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kole, ul. Sienkiewicza 21/23, 62-600 Koło
Imię i nazwisko Stanowisko
Radecki Bogdan Wincenty Przewodniczący
Chęciński Michał Zastępca Przewodniczącego
Golkowska Barbara Małgorzata Członek
Koligot Antoni Kazimierz Członek
Michalak Jan Tadeusz Członek
Nowak Ewa Czesława Członek
Przybylski Jerzy Członek
Szymczak Mirosława Członek
Urbaniak Lilla Członek
Ziółkowska Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Koninie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Koninie, Al.1 Maja 9, 62-510 Konin - sala 251
Imię i nazwisko Stanowisko
Turlakiewicz Grzegorz Bartosz Przewodniczący
Cholewjusz Halina Zastępca Przewodniczącego
Ćwiek Dariusz Członek
Jerzyńska-Augustynowicz Ewelina Członek
Kazimierska Julita Członek
Mirkowska Ewa Członek
Musiał Krzysztof Władysław Członek
Rzepecki Daniel Ryszard Członek
Sułkowska Monika Członek
Wiśniewska Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Turku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Turku, ul. Kaliska 59 p. 202, 62-700 Turek
Imię i nazwisko Stanowisko
Przybylska Karolina Anna Przewodniczący
Jandy Przemysław Zastępca Przewodniczącego
Jarzębicka Krystyna Zofia Członek
Malinowska Iwona Członek
Piętka Paweł Radosław Członek
Przybylski Jan Członek
Pyziak Franciszek Członek
Sęk Renata Członek
Stencel Krzysztof Janusz Członek
Wojnarowska Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Przedczu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Przedecz, ul. Plac Wolności 1, 62-635 Przedecz
Imię i nazwisko Stanowisko
Nitecka Paulina Maria Przewodniczący
Szewczyk Krzysztof Józef Zastępca Przewodniczącego
Bińkowska Iwona Małgorzata Członek
Brzozowski Edward Jacek Członek
Gawryszewska Urszula Iwona Członek
Gąsiorowska Melania Anna Członek
Mizerska Dorota Anna Członek
Ptak-Chęcińska Malwina Członek
Wardzińska Agnieszka Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kościelcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Kościelcu ul. Turecka 7/3, 62-604 Kościelec
Imię i nazwisko Stanowisko
Olszewska Teresa Aniela Przewodniczący
Ułanek Aneta Antonina Zastępca Przewodniczącego
Gawlak Halina Członek
Kujawa Sylwia Członek
Rogowska Teresa Członek
Siwińska Ewa Marta Członek
Stefaniak Grażyna Anna Członek
Wdzięczny Jarosław Mateusz Członek
Zielińska Patrycja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chodowie
Adres: w Urzędzie Gminy Chodów, Chodów 18,62-652 Chodów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kucharski Henryk Przewodniczący
Kowalska Małgorzata Ewa Zastępca Przewodniczącego
Drabek Katarzyna Anna Członek
Kaniewska Róża Apolonia Członek
Kowalska Joanna Magdalena Członek
Lemańska Weronika Członek
Sakwa Marzenna Małgorzata Członek
Sakwa Monika Izabela Członek
Walczak Mariola Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osieku Małym
Adres: w Urzędzie Gminy w Osieku Małym, ul.Główna 1, 62-613 Osiek Mały
Imię i nazwisko Stanowisko
Kropidłowska Iwona Katarzyna Przewodniczący
Banasiak Justyna Zastępca Przewodniczącego
Bączkiewicz Małgorzata Członek
Błachowicz Joanna Członek
Bolewska Dorota Bogumiła Członek
Janiak Wioletta Członek
Skrzypczak Ewa Członek
Tomczak Paulina Dominika Członek
Zając Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kramsku
Adres: w Urzędzie Gminy Kramsk, ul. Chopina 12, 62-511 Kramsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Błaszczyk Barbara Przewodniczący
Dankowski Sławomir Zastępca Przewodniczącego
Jabłońska Nina Członek
Leszczak Justyna Członek
Rużak Małgorzata Członek
Szkalska Elżbieta Małgorzata Członek
Walkowska Jolanta Członek
Wojciechowska Marzena Ewa Członek
Ziemniczak Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skulsku
Adres: Urząd Gminy w Skulsku ul. Targowa 2 62-560 Skulsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Dąbrowska Małgorzata Przewodniczący
Osada Mieczysław Zastępca Przewodniczącego
Mąka Stanisław Kazimierz Członek
Milas Dorota Sylwia Członek
Nowacka Irena Członek
Olejniczak Marzanna Członek
Szczepankiewicz Renata Bogusława Członek
Szklarz Teresa Marianna Członek
Szwemmer Edmund Egon Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Olszówce
Adres: w Urzędzie Gminy w Olszówce, Olszówka 15, 62-641 Olszówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Okulska Marlena Przewodniczący
Błasińska Lidia Zastępca Przewodniczącego
Czubaszewska Bożena Członek
Domowicz Rafał Członek
Gicewicz Aleksandra Członek
Małecka Martyna Członek
Małecki Szymon Członek
Nita Elwira Członek
Wieczorek Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzymowie
Adres: w Urzędzie Gminy Krzymów ul. Kościelna 2 62-513 Krzymów
Imię i nazwisko Stanowisko
Rosiak Aneta Anna Przewodniczący
Dąbrowski Andrzej Henryk Zastępca Przewodniczącego
Borowska Jadwiga Członek
Głowacka Malwina Członek
Jaśniewska Marlena Członek
Kotwas Justyna Członek
Kotwas Karina Magdalena Członek
Robak Natalia Członek
Wszędybył Kamil Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starym Mieście
Adres: w Urzędzie Gminy Stare Miasto, ul Główna 16B, 62-571 Stare Miasto
Imię i nazwisko Stanowisko
Szafran Przemysław Przewodniczący
Gicala Marta Zastępca Przewodniczącego
Hybś Hanna Członek
Majchrzak Kazimierz Członek
Mizgalska Agata Członek
Rzepecka Jolanta Członek
Rzewska Paulina Członek
Waleriańczyk Eryk Franciszek Członek
Witkowska Daria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sompolnie
Adres: Urząd Miejski w Sompolnie, ul. 11 Listopada 15, 62-610 Sompolno
Imię i nazwisko Stanowisko
Tomczak Urszula Grażyna Przewodniczący
Ptak Małgorzata Barbara Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Tomasz Członek
Bekier-Kmieć Jolanta Członek
Gołaszewska Barbara Członek
Kropidłowska Katarzyna Członek
Liczbiński Damian Członek
Łukaszewski Alfred Członek
Zielińska Justyna Emilia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wilczynie
Adres: w Urzędzie Gminy w Wilczynie, ul. Strzelińska 12D, 62-550 Wilczyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Achilefu Arleta Przewodniczący
Wojtasik Wiesław Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Aneta Członek
Kosiński Antoni Feliks Członek
Kubaszewska Małgorzata Członek
Lorencka Agata Członek
Paluszyńska Elżbieta Zofia Członek
Tomczak Karolina Członek
Więzowska Dorota Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dąbiu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dąbiu, Plac Mickiewicza 1, 62-660 Dąbie.
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowosielska Dorota Przewodniczący
Pietrzak Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Chwiałkowski Piotr Członek
Jarnecki Daniel Marcin Członek
Matusiak Józef Członek
Matuszak Daria Maria Członek
Nykiel Tomasz Członek
Stemplewska Karolina Członek
Zapędowska Karolina Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brudzewie
Adres: w Urzędzie Gminy Brudzew, ul. Turkowska 29, 62-720 Brudzew
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaworek Violetta Jadwiga Przewodniczący
Zielniewicz Marianna Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Ciemniewska Ewelina Katarzyna Członek
Kaszyński Piotr Krzysztof Członek
Mastalerz Anna Renata Członek
Ratyńska Martyna Anna Członek
Rosiak Marta Katarzyna Członek
Rosicka Anna Członek
Świętochowski Henryk Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kole
Adres: w Urzędzie Gminy Koło, ul. Sienkiewicza 23, 62 - 600 Koło pokój 208
Imię i nazwisko Stanowisko
Felcyn Zbigniew Kazimierz Przewodniczący
Rakowska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Mirowski Stanisław Członek
Mruk Iwona Magdalena Członek
Okupna Monika Członek
Puzdrakiewicz Zenobia Członek
Siwiński Dawid Członek
Tęgos Marlena Członek
Wieczorek Patrycja Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kleczewie
Adres: Budynek Wielofunkcyjny, ul. Strażacka 2, 62-540 Kleczew
Imię i nazwisko Stanowisko
Dobska Maria Jolanta Przewodniczący
Ciesielska Aldona Zastępca Przewodniczącego
Domagalska Arleta Członek
Dziardziel Emilia Maria Członek
Grudzińska Patrycja Członek
Jabłońska Anna Lidia Członek
Kosińska Maria Członek
Szczęsny Mateusz Członek
Śmigiel Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ślesinie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Ślesinie, ul. Kleczewska 15, 62-561 Ślesin
Imię i nazwisko Stanowisko
Ficner Małgorzata Przewodniczący
Bladziak Justyna Zastępca Przewodniczącego
Gołębiewski Piotr Władysław Członek
Kozikowska Beata Marianna Członek
Łaput Bożena Członek
Matuszewska Maria Członek
Pluta Zbigniew Stanisław Członek
Smolarek Anna Maria Członek
Wesołowski Ryszard Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wierzbinku
Adres: w Urzędzie Gminy Wierzbinek, Plac Powstańców Styczniowych 110, 62-619 Sadlno
Imię i nazwisko Stanowisko
Siekaczyńska Jolanta Przewodniczący
Woźniak Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Garczyńska Jolanta Dorota Członek
Marciniak Irena Członek
Nawrocka Iwona Katarzyna Członek
Przespolewska Sylwia Członek
Sztamblewska Marzena Członek
Woźniak Magdalena Maria Członek
Wysocka Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rzgowie
Adres: w Urzędzie Gminy Rzgów, ul. Konińska 8, 62-586 Rzgów
Imię i nazwisko Stanowisko
Maciejewska Iwona Agata Przewodniczący
Goza Emilia Maria Zastępca Przewodniczącego
Ciesielska Alicja Dorota Członek
Fabiszak Edyta Członek
Grabarek Henryk Krzysztof Członek
Kwiatkowski Ryszard Marek Członek
Mirkiewicz Renata Mariola Członek
Nowiszewska Aleksandra Członek
Stasiak Aleksandra Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kole
Adres: W Urzędzie Miejskim w Kole ul. Stary Rynek 1, 62-600 Koło
Imię i nazwisko Stanowisko
Zwierzyński Artur Jan Przewodniczący
Rybarczyk-Stelmasik Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Gruberski Kamil Członek
Kałużna Magdalena Jadwiga Członek
Kapalski Piotr Bogusław Członek
Sieradzan Anna Zofia Członek
Stasiak-Malczyk Ilona Marzena Członek
Strugała Olga Członek
Śmietański Marcin Maciej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Golinie
Adres: MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA W GOLINIE W URZĘDZIE MIEJSKIM W GOLINIE, UL.NOWA 1, 62-590 GOLINA
Imię i nazwisko Stanowisko
Sznycer Halina Maria Przewodniczący
Wieczorek-Stolarska Arleta Zastępca Przewodniczącego
Burda Agnieszka Iwona Członek
Juszczak Andrzej Członek
Kaźmierczak Ryszard Paweł Członek
Kubiak Daniel Kacper Członek
Kusiołek Piotr Członek
Marciniak Dorota Członek
Zwierzyńska-Pilarska Adriana Lilianna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Malanowie
Adres: Urząd Gminy w Malanowie ul. Turecka 16 62-709 Malanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Gruszczyński Paweł Zbigniew Przewodniczący
Kowalska Ewa Zastępca Przewodniczącego
Ignaczak Krystyna Jadwiga Członek
Kaźmierczak Iwona Emilia Członek
Kowalska Monika Członek
Nykiel Krystyna Członek
Pietrzak Arleta Małgorzata Członek
Ryczyński Zbigniew Członek
Zając Mariusz Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Turku
Adres: w Urzędzie Gminy Turek, ul. Ogrodowa 4, 62-700 Turek
Imię i nazwisko Stanowisko
Przygoński Damian Przewodniczący
Pietrzak Ewelina Anna Zastępca Przewodniczącego
Bartosik Kamil Członek
Cytrowska Danuta Magdalena Członek
Czerwińska Małgorzata Iwona Członek
Glapa Tomasz Członek
Trocha Mieczysława Stanisława Członek
Wdowińska Iwona Członek
Wojtkowiak Milena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kawęczynie
Adres: Gminna Komisja Wyborcza w Kawęczynie, Kawęczyn 48, 62-704 Kawęczyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Krajewska Iwona Maria Przewodniczący
Frątczak Ewa Teresa Zastępca Przewodniczącego
Binkowska Teodora Marianna Członek
Budka Aneta Joanna Członek
Jaworska Małgorzata Katarzyna Członek
Mazurek Jolanta Maria Członek
Mikołajczyk Krystyna Członek
Rykowska Renata Członek
Woźniak Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przykonie
Adres: w Urzędzie Gminy Przykona, ul. Szkolna 7, 62-731 Przykona
Imię i nazwisko Stanowisko
Knychalski Mariusz Marek Przewodniczący
Papierkowski Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Frątczak Alicja Jadwiga Członek
Jóźków Urszula Bożena Członek
Karbowa Anna Członek
Łukasik Henryk Członek
Sobczak Renata Członek
Świętochowska Elżbieta Członek
Wypiorczyk Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grodźcu
Adres: w Urzędzie Gminy Grodziec, ul. Główna 17, 62-580 Grodziec
Imię i nazwisko Stanowisko
Hyża Małgorzata Przewodniczący
Wolniewicz Monika Zastępca Przewodniczącego
Kamiński Ireneusz Krzysztof Członek
Lewandowska Justyna Członek
Łyczak Elżbieta Członek
Małecka Żaneta Członek
Napieralska Wanda Jolanta Członek
Nowicka Katarzyna Członek
Tamborska Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Koninie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Koninie, ul. Wiosny Ludów 6, 62-500 Konin
Imię i nazwisko Stanowisko
Śliwińska-Buśkiewicz Kinga Barbara Przewodniczący
Kubiak Roman Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Janczak Jerzy Kazimierz Członek
Kokocińska Anna Członek
Krzyżański Józef Andrzej Członek
Leśniewski Jerzy Członek
Paluch Anna Członek
Szafran Aleksandra Członek
Szwaracka Julita Członek
Szymaniak-Walory Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dobrej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dobrej, pl. Wojska Polskiego 10, 62-730 Dobra
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietrzak Agnieszka Przewodniczący
Jarek Renata Anna Zastępca Przewodniczącego
Bartosik Jan Czesław Członek
Bartosik Lilla Członek
Durka Jerzy Członek
Klimczak Danuta Maria Członek
Klimczak Monika Agata Członek
Krawczyk Joanna Członek
Szecel Urszula Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Turku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Turku, ul. Szkolna 4, 62-700 Turek
Imię i nazwisko Stanowisko
Janaszkiewicz Tomasz Piotr Przewodniczący
Jastrzębski Mateusz Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Jarzębicka Agnieszka Członek
Kowalski Józef Członek
Mikołajczyk Magdalena Małgorzata Członek
Myśler-Perlińska Ewa Katarzyna Członek
Pilarczyk Mirosława Maria Członek
Tomczyk Paulina Alicja Członek
Tutak Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Babiaku
Adres: w Urzędzie Gminy Babiak, ul. Plac Wolności 5, 62-620 Babiak
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiśniewska Maria Przewodniczący
Sowińska Marlena Zastępca Przewodniczącego
Bąk Krystyna Maria Członek
Kawka Józef Członek
Podolska Kinga Członek
Ręczkowska Magdalena Członek
Sarnociński Paweł Jakub Członek
Spychała Anna Członek
Wolska Zofia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kłodawie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Kłodawie, ul. Dąbska 17, 62-650 Kłodawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Sarnecki Piotr Przewodniczący
Zaremba Ewa Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Imirowicz Andrzej Włodzimierz Członek
Redziak Wioletta Maria Członek
Sędziak-Wiktorska Iwona Jadwiga Członek
Szafrańska Małgorzata Henryka Członek
Szerwińska Jolanta Członek
Szydłowska Teresa Członek
Wajer Dariusz Józef Członek