Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy we Wrocławiu II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Niechlowie
Adres: w Urzędzie Gminy Niechlów, ul. Głogowska nr 31 56-215 Niechlów
Imię i nazwisko Stanowisko
Różańska Lilla Przewodniczący
Mróz Anna Zastępca Przewodniczącego
Dawidziak Iwona Renata Członek
Łuka Natalia Członek
Okienko-Swacha Jadwiga Stanisława Członek
Skorecki Andrzej Członek
Wojciechowska Maria Członek
Wojtera Alicja Marta Członek
Wolicka Agata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Górze
Adres: w Starostwie Powiatowym w Górze, ul. Mickiewicza 1, 56-200 Góra
Imię i nazwisko Stanowisko
Birecka Aneta Joanna Przewodniczący
Błyga Czesław Marian Zastępca Przewodniczącego
Bielecka Katarzyna Elżbieta Członek
Dereń Krzysztof Członek
Korol Zbigniew Członek
Kwiatkowska Elżbieta Jolanta Członek
Ochman-Iskra Agnieszka Anna Członek
Siemek Anita Członek
Soja Bożena Członek
Strzykalska Danuta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dziadowej Kłodzie
Adres: w Urzędzie Gminy Dziadowa Kłoda, ul. Oleśnicka 1, 56-504 Dziadowa Kłoda, pokój Nr 14, piętro II
Imię i nazwisko Stanowisko
Bochyńska Malwina Elżbieta Przewodniczący
Kosmala Małgorzata Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Cempa Anna Maria Członek
Cichosz Marzena Członek
Maraszek Halina Barbara Członek
Powąska Sylwia Iwona Członek
Sęktas Justyna Członek
Suchecka Marta Joanna Członek
Wróbel Iwona Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Miliczu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Miliczu, ul. Wojska Polskiego 38, 56-300 Milicz
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzyżanowska Beata Przewodniczący
Smereka Andrzej Roman Zastępca Przewodniczącego
Ewertowski Maciej Grzegorz Członek
Falkowska Sara Katarzyna Członek
Jasińska Paulina Agnieszka Członek
Łaskarzewski Wiesław Członek
Pacyna Wioletta Sylwia Członek
Smereka Bożena Urszula Członek
Stefanów Łukasz Marcin Członek
Wojtera Sławomir Mateusz Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Oleśnicy
Adres: w Starostwie Powiatowym w Oleśnicy, ul. Słowackiego 10, 56-400 Oleśnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Lewandowski Andrzej Przewodniczący
Drab Marcin Henryk Zastępca Przewodniczącego
Bartczak Danuta Członek
Bąk Małgorzata Członek
Boruta Jerzy Kazimierz Członek
Jednoróg Marcin Stanisław Członek
Jurasik Krystyna Członek
Lipiec Kamila Członek
Masternak Jadwiga Ewa Członek
Winnicki Zbigniew Józef Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Środzie Śląskiej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej, ul. Wrocławska 2, 55-300 Środa Śląska
Imię i nazwisko Stanowisko
Liżyńska Katarzyna Przewodniczący
Nawałka Anna Oliwia Zastępca Przewodniczącego
Bronowicka Roksana Joanna Członek
Burdzy Diana Natalia Członek
Kisły Katarzyna Iwona Członek
Leginowicz Jacek Marek Członek
Lipińska Katarzyna Ewa Członek
Reklewski Maciej Piotr Członek
Stanisławska Ewelina Agnieszka Członek
Wargocki Marek Paweł Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Trzebnicy
Adres: w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy, ul. Leśna 1, 55-100 Trzebnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Dębski Marek Przewodniczący
Jankowska Sabina Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Borowiec Paweł Marek Członek
Buczek Radosław Członek
Hruszowiec Krzysztof Ryszard Członek
Korus Bartosz Paweł Członek
Kozłowski Andrzej Michał Członek
Lipińska Ewelina Członek
Witwicki Sławomir Członek
Zielonka Robert Sebastian Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wołowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wołowie, pl. Piastowski 2, 56-100 Wołów
Imię i nazwisko Stanowisko
Paprocki Tomasz Przewodniczący
Kulik Ewa Maria Zastępca Przewodniczącego
Błońska Angelika Joanna Członek
Bołdyn Małgorzata Członek
Filipkowski Jacek Członek
Hukiewicz Wioleta Jolanta Członek
Józefowicz Anna Członek
Kuchmister-Merta Barbara Członek
Smużniak Agnieszka Magdalena Członek
Zagórska Katarzyna Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Brzegu Dolnym
Adres: w Urzędzie Miejskim w Brzegu Dolnym, ul. Kolejowa 29, I p., 56-120 Brzeg Dolny
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojtasiewicz Ewa Monika Przewodniczący
Wójcicki Tadeusz Marian Zastępca Przewodniczącego
Chodorski Jan Wiesław Członek
Czykiel Jan Członek
Fura Weronika Członek
Gośniak Grażyna Stanisława Członek
Jarmuż Rafał Członek
Stefanko Dominik Tomasz Członek
Tokarz Ewelina Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jemielnie
Adres: w Urzędzie Gminy Jemielno, Jemielno 81, 56-209 Jemielno
Imię i nazwisko Stanowisko
Zaręba Katarzyna Maria Przewodniczący
Wołowska-Huras Marta Dorota Zastępca Przewodniczącego
Dwornik Andrzej Członek
Kacik Irena Teresa Członek
Kujawa Katarzyna Barbara Członek
Maniara Agata Renata Członek
Pędziwiatr Anna Józefa Członek
Stolicka Irena Elżbieta Członek
Wierzbicka Roksana Eleonora Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Obornikach Śląskich
Adres: w Urzędzie Miejskim w Obornikach Śląskich, ul. Trzebnicka 1, budynek "'B", 55-120 Oborniki Śląskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Stanaszek-Marschollek Wioletta Diana Przewodniczący
Bień Monika Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Biernacka Janina Maria Członek
Bruchajzer Elżbieta Irena Członek
Gredżuk Jolanta Anna Członek
Kaleta Urszula Członek
Łodygowska Grażyna Maria Członek
Tyrakowski Jacek Jan Członek
Urban Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Międzyborzu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Międzybórz, ul. Kolejowa 13, 56-513 Międzybórz, pokój nr 4 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Uran Paweł Przewodniczący
Hofman Anna Ewa Zastępca Przewodniczącego
Biernat Anna Członek
Głowacki Karol Paweł Członek
Podgórska Izabela Antonina Członek
Rychel Mirosława Członek
Sadowski Przemysław Jerzy Członek
Walasik Eleonora Grażyna Członek
Zmyślona Justyna Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wąsoszu
Adres: w Urzędzie Miejskim Wąsosza, Plac Wolności 17, 56-210 Wąsosz
Imię i nazwisko Stanowisko
Lorenc Bogusława Przewodniczący
Oczek Aneta Teresa Zastępca Przewodniczącego
Bieleń Maria Członek
Gransort Barbara Członek
Łuczyńska Jadwiga Zofia Członek
Rzepka Mariusz Stanisław Członek
Wasilewicz Barbara Członek
Wlazło Mariusz Robert Członek
Żentel Zdzisława Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Środzie Śląskiej
Adres: w Środzie Śląskiej, Plan Wolności 1, 55-300 Środa Śląska
Imię i nazwisko Stanowisko
Wysocka Beata Ewa Przewodniczący
Grycz Anna Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Bronowicki Piotr Członek
Król Kamil Paweł Członek
Krzyżanowska Elżbieta Ewa Członek
Maciejewska Roksana Członek
Rolińska-Sikora Ewa Dorota Członek
Supernat Elżbieta Członek
Żyła Justyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Miliczu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Miliczu, ul. Trzebnicka 2, 56-300 Milicz
Imię i nazwisko Stanowisko
Zasieczny Robert Przewodniczący
Duszyński Dariusz Edward Zastępca Przewodniczącego
Gierszon Agnieszka Ewa Członek
Kanas Zdzisław Stefan Członek
Klus Wojciech Grzegorz Członek
Płaczek Halina Matylda Członek
Raczek Andrzej Stanisław Członek
Sobieraj Sylwia Aleksandra Członek
Żuber Marcin Dominik Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zawoni
Adres: w Urzędzie Gminy Zawonia, ul. Trzebnicka 11, 55-106 Zawonia
Imię i nazwisko Stanowisko
Wolny Dariusz Przewodniczący
Uchańska Joanna Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Adamek Andrzej Członek
Gałęska Henryka Anna Członek
Ilba Krystyna Członek
Kaszuba Andrzej Członek
Kulik Krzysztof Członek
Raczyk Dorota Członek
Zarzycki Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wiszni Małej
Adres: w Urzędzie Gminy Wisznia Mała przy ul. Wrocławskiej 9 pokój nr 11 - parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Orlik Aniela Maria Przewodniczący
Klin Anna Zastępca Przewodniczącego
Adamus Renata Małgorzata Członek
Koperniak Jacek Członek
Kubacka Joanna Elżbieta Członek
Lang Janina Ewa Członek
Lubieniecki Wiktor Grzegorz Członek
Sobczyk Anna Maria Członek
Stawiarska Mieczysława Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobroszycach
Adres: w Urzędzie Gminy Dobroszyce, Rynek 16, 56-410 Dobroszyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Hołówka Monika Hortenzja Przewodniczący
Niewiarowska Maria Stefania Zastępca Przewodniczącego
Dębczyńska Malwina Ewa Członek
Dukiewicz Anna Ludwika Członek
Kocik Mirosław Stanisław Członek
Marek Iwona Felicja Członek
Surma Halina Maria Członek
Wojciechowska Agata Członek
Wojciechowska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Cieszkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Cieszków, ul. Grunwaldzka 41, 56-330 Cieszków
Imię i nazwisko Stanowisko
Mujta Justyna Przewodniczący
Maryjowski Artur Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Benkiewicz Violeta Władysława Członek
Czerniak Sylwia Anna Członek
Kauch Marta Edyta Członek
Kląskała Renata Członek
Wiencek Ewa Patrycja Członek
Wojciech Tomasz Członek
Załężna Ewa Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bierutowie
Adres: w starym budynku Gimnazjum w Bierutowie (od 1 września 2018 r. Szkoła Podstawowa w Bierutowie) przy ul. Kolejowej 7, pokój nr 108
Imię i nazwisko Stanowisko
Łyszczarz Alicja Przewodniczący
Smoczyńska Wiesława Zastępca Przewodniczącego
Marszałek Dorota Katarzyna Członek
Olczyk Mariola Ewa Członek
Pelikan Ewa Członek
Polańska Barbara Członek
Różański Gabriel Członek
Szczurowska Halina Wiesława Członek
Teleszko Barbara Rozalia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Malczycach
Adres: w Urzędzie Gminy Malczyce, ul. Traugutta 15, 55-320 Malczyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Jachymska Janina Przewodniczący
Leśniak Paulina Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Foremna Anna Maria Członek
Rydzanicz Magdalena Członek
Ślusarska Zofia Jadwiga Członek
Tomaszewska Izabela Agata Członek
Wardzyk Magdalena Irena Członek
Żerdzińska Katarzyna Członek
Żukowska Olimpia Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kostomłotach
Adres: w Urzędzie Gminy w Kostomłotach, ul. Ślężna 2, 55-311 Kostomłoty
Imię i nazwisko Stanowisko
Chmielewska Katarzyna Danuta Przewodniczący
Piotrowska Irena Zastępca Przewodniczącego
Bartoszewski Janusz Marian Członek
Brejnakowski Tomasz Władysław Członek
Dynaka Mieczysław Członek
Gąsiorowska Joanna Hanna Członek
Konopnicka Sara Członek
Mamczarz Beata Ewa Członek
Zychla Aneta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wołowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wołowie, Rynek 34
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojtyna Anna Kazimiera Przewodniczący
Ignasiak Paulina Laura Zastępca Przewodniczącego
Brodziak-Cisak Anna Monika Członek
Granat Danuta Irena Członek
Kułaczkowski Zbigniew Leon Członek
Kurek Łucja Członek
Warczygłowa Andrzej Członek
Wielichowska Agata Joanna Członek
Wysocka Katarzyna Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sycowie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Sycowie, ul. Mickiewicza 1, 56-500 Syców
Imię i nazwisko Stanowisko
Sawicka Agnieszka Przewodniczący
Krawczyk Dawid Zastępca Przewodniczącego
Baraniecka Kamila Wioleta Członek
Galińska Agnieszka Maria Członek
Kramarz Joanna Członek
Michalska Mariola Anna Członek
Miszkiewicz Joanna Maria Członek
Piwowarska Anna Wioletta Członek
Wisowska Wanda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Udaninie
Adres: w Urzędzie Gminy Udanin, ul. Udanin 26, 55-340 Udanin
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilańska Kamilla Monika Przewodniczący
Łabędzki Piotr Marian Zastępca Przewodniczącego
Kowalczyk Paulina Członek
Kwiatek Małgorzata Członek
Mytych Monika Paulina Członek
Pichowicz Agnieszka Helena Członek
Plizga Ewa Ewelina Członek
Skrzypiec Łukasz Członek
Szczypczyk Karolina Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żmigrodzie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Żmigrodzie, Plac Wojska Polskiego 2-3, 55-140 Żmigród
Imię i nazwisko Stanowisko
Sułek Paweł Przewodniczący
Byrska Danuta Zastępca Przewodniczącego
Boryta Małgorzata Członek
Chorzępa Marta Mariola Członek
Janik Beata Ewa Członek
Kowal Małgorzata Elżbieta Członek
Oleś Kazimiera Bogusława Członek
Skierewska Anna Członek
Truszkowski Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wińsku
Adres: w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wińsku, Plac Wolności 13, (I piętro, sala nr 9), 56-160 Wińsko
Imię i nazwisko Stanowisko
Baryluk Urszula Natalia Przewodniczący
Gruszczyńska Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Ardeli Marta Członek
Bogacz Jadwiga Członek
Głaz Agnieszka Anna Członek
Grabowski Artur Paweł Członek
Opacka Anna Grażyna Członek
Rudnicka Paulina Członek
Szkołut Paulina Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Górze
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze, ul. Adama Mickiewicza 1, pokój 07, 56-200 Góra
Imię i nazwisko Stanowisko
Kruszka Julita Joanna Przewodniczący
Woźna Krystyna Urszula Zastępca Przewodniczącego
Czuchajewska Stanisława Członek
Głowacki Piotr Józef Członek
Gniecka Agnieszka Justyna Członek
Kwiring Beata Anna Członek
Mielcarek Dariusz Członek
Pomieszcz Agnieszka Członek
Sadowska Katarzyna Marta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Twardogórze
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Twardogórze, ul. Ratuszowa 14, I piętro, pok. nr 26
Imię i nazwisko Stanowisko
Mak-Wypych Dorota Barbara Przewodniczący
Sobiś Joanna Zastępca Przewodniczącego
Dulik Sylwia Katarzyna Członek
Gabryelska Barbara Grażyna Członek
Gąsior Anna Członek
Krzywańska Małgorzata Członek
Mozol Maria Dorota Członek
Pawlik Maciej Członek
Urbaniak Wojciech Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krośnicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Krośnicach, ul. Sportowa 4, 56-320 Krośnice, pokój nr 12 (Biuro Rady)
Imię i nazwisko Stanowisko
Nawrot Iwona Katarzyna Przewodniczący
Skomra Olga Renata Zastępca Przewodniczącego
Ciesielski Józef Wincenty Członek
Grzesiak Grażyna Maria Członek
Hajduk Renata Maria Członek
Kaczmarek Aleksandra Maria Członek
Łuszczek Grzegorz Członek
Pełczyński Arnold Adam Członek
Piskorz Paulina Marika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Trzebnicy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy przy pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, pokój nr 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Idzik Karol Cezary Przewodniczący
Wawruszczak Halina Wiktoria Zastępca Przewodniczącego
Bębenek Joanna Teresa Członek
Bienias Błażej Członek
Hruszczak Andrzej Członek
Łudkowska Zofia Członek
Sosnowska Bogumiła Wanda Członek
Śmiertka Alicja Katarzyna Członek
Wojtasik Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Prusicach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Prusicach, ul. Rynek 1, 55-110 Prusice
Imię i nazwisko Stanowisko
Susłowicz Dariusz Przewodniczący
Klusek Anita Róża Zastępca Przewodniczącego
Bandrowicz Wanda Członek
Bąk Joanna Agata Członek
Brożek-Stępniewicz Jolanta Wanda Członek
Butrak Andrzej Członek
Drząszcz Sylwia Członek
Kij Magdalena Anna Członek
Kowal Dagmara Patrycja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Oleśnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Oleśnica, ul. 11 Listopada 24, 56-400 Oleśnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Gieroń-Bojanowska Paulina Karolina Przewodniczący
Szymańska Urszula Anna Zastępca Przewodniczącego
Kędziora Piotr Stanisław Członek
Kowal Angelina Członek
Morawińska Karolina Członek
Pieprzyk Sławomir Józef Członek
Pustelnik Iwona Członek
Sykała Małgorzata Agnieszka Członek
Ściesielska Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miękini
Adres: w Urzędzie Gminy Miękinia, ul. Kościuszki 41, 55-330 Miękinia
Imię i nazwisko Stanowisko
Suszycka Danuta Przewodniczący
Lubecki Dariusz Zastępca Przewodniczącego
Chilińska Małgorzata Członek
Łozińska Anna Członek
Prycik Skarlet Marta Członek
Wilk Bogdan Janusz Członek
Worwa Celina Łucja Członek
Ziółkowski Paweł Łukasz Członek
Zwierzyńska Krystyna Józefa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Oleśnicy
Adres: w budynku Urzędu Miasta Oleśnicy, Rynek-Ratusz sala nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaros Joanna Przewodniczący
Jakimowicz Feliks Dawid Zastępca Przewodniczącego
Grzyb Beata Teresa Członek
Owczarek Agnieszka Członek
Pietrzak Walerian Członek
Psujek Mirosława Członek
Surma Magdalena Marlena Członek
Świerczyńska Irena Maria Członek
Zieliński Remigiusz Mateusz Członek