Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy we Wrocławiu I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza we Wrocławiu
Adres: Dyżury pełnione będą w siedzibie Komisji, budynek Urzędu Miejskiego Wrocławia, Sukiennice 9, sala 211 (II piętro).
Imię i nazwisko Stanowisko
Chwalibóg Miłosz Przewodniczący
Górniak Monika Zastępca Przewodniczącego
Billewicz Joanna Jadwiga Członek
Cenacewicz Emilia Członek
Herba Janusz Stanisław Członek
Kaczmarek Jan Członek
Krzykowski Marcin Bogdan Członek
Pyszczek Tadeusz Członek
Rosiński Adam Andrzej Członek
Szymerowska Magdalena Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jelczu-Laskowicach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice, ul. Witosa 24, 55-220 Jelcz-Laskowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Jakimów Henryka Stefania Przewodniczący
Buczkowska Alicja Halina Zastępca Przewodniczącego
Golisz Anna Członek
Jakimów Marian Członek
Koch Henryk Członek
Ratajczak Adrianna Katarzyna Członek
Wlazło Ewa Krystyna Członek
Zalewska Kazimiera Członek
Zmyślony Marian Czesław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Strzelinie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Strzelinie, ul. Ząbkowicka 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Staniszewski Mariusz Władysław Przewodniczący
Kwiatkowska Łucja Zastępca Przewodniczącego
Dembińska Beata Członek
Jurek Anna Katarzyna Członek
Mleko Anna Członek
Pater Waldemar Michał Członek
Pawłowski Jerzy Członek
Świrska Anna Członek
Tiahnybok Justyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Siechnicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Siechnicach, ul. Jana Pawła II 12, III piętro - pokój 308
Imię i nazwisko Stanowisko
Bolibczuk Aneta Marzena Przewodniczący
Kardzis Helena Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Barbara Patrycja Członek
Drozdowski Rafał Łukasz Członek
Kruszyk-Obratańska Bernadeta Członek
Lech Magdalena Sylwia Członek
Marcinkowska Katarzyna Członek
Woźniak Grzegorz Marek Członek
Zielonka Anna Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Oławie
Adres: w Urzędzie Gminy Oława, pl. Marszałka J. Piłsudskiego 28, 55-200 Oława
Imię i nazwisko Stanowisko
Salwach Monika Przewodniczący
Szyndler Anna Zastępca Przewodniczącego
Frysztak Grzegorz Mariusz Członek
Krzysztof Lidia Bogusława Członek
Luch Anita Dorota Członek
Luch Krzysztof Arkadiusz Członek
Mikluszka Piotr Kazimierz Członek
Żółtańska Paulina Katarzyna Członek
Żuraw Urszula Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Borowie
Adres: w Urzędzie Gminy Borów, ul. Konstytucji 3 Maja 22, 57-160 Borów
Imię i nazwisko Stanowisko
Czajka Stanisław Przewodniczący
Kluczewska Elżbieta Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Filipek Grzegorz Konrad Członek
Forysiak Eryk Członek
Gospodarczyk Mieczysław Józef Członek
Kamińska Elżbieta Ludwika Członek
Kosiński Waldemar Członek
Nowicki Jerzy Członek
Pietrzak Iwona Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kondratowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Kondratowice, ul. Nowa 1, 57-150 Prusy, sala konferencyjna, pokój nr 16, 1 piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Majewska Agnieszka Ewa Przewodniczący
Fuławka Katarzyna Janina Zastępca Przewodniczącego
Bałwako Teresa Członek
Butyńska Stanisława Halina Członek
Grzegorzek Anna Sylwia Członek
Marynowska-Jopa Edyta Monika Członek
Pietruszyńska Monika Natasza Członek
Sawicka Honorata Członek
Wołodźko Czesława Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza we Wrocławiu
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu, Wybrzeże J. Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław
Imię i nazwisko Stanowisko
Spałek Sebastian Przewodniczący
Chmielarski Jerzy Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Daszkiewicz Patryk Członek
Jemioła Jacek Artur Członek
Kubica Andrzej Czesław Członek
Lisowski Maciej Bartłomiej Członek
Mróz-Bugajska Jadwiga Członek
Piwkowska Karolina Anna Członek
Socha Stanisława Członek
Świątek Justyna Teresa Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza we Wrocławiu
Adres: w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu, ul. Tadeusza Kościuszki 131, 50-440 Wrocław
Imię i nazwisko Stanowisko
Mędrzejewska Marzena Przewodniczący
Jurga Paweł Zastępca Przewodniczącego
Cichocki Kacper Jan Członek
Karczewska Anna Maria Członek
Kubina Jolanta Członek
Najborowska Jolanta Maria Członek
Sobociński Jan Członek
Szandała Ewelina Maria Członek
Ślęzak Marzena Członek
Waligórska Halina Janina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Oławie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Oławie, 55-200 Oława, pl. Zamkowy 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozak Irena Zofia Przewodniczący
Popowicz Małgorzata Teresa Zastępca Przewodniczącego
Kamiekiewicz Anna Wiktoria Członek
Kasprzak Stefan Kazimierz Członek
Kędzierska Sylwia Członek
Kurpiel Karolina Danuta Członek
Rzadkowska Patrycja Maria Członek
Sokołowska Kamila Katarzyna Członek
Stram Bartłomiej Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Strzelinie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Strzelinie, ul. Kamienna 10, 57-100 Strzelin
Imię i nazwisko Stanowisko
Hałajda-Deniszczyk Katarzyna Bożena Przewodniczący
Rudnicka Agata Anna Zastępca Przewodniczącego
Auguścik Zygmunt Tadeusz Członek
Głąb Monika Agnieszka Członek
Kasperkiewicz Wojciech Członek
Koczwara Zdzisław Stanisław Członek
Malinowski Lesław Członek
Przytocki Jan Członek
Rogalińska Agnieszka Katarzyna Członek
Wiśniewska Justyna Edyta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przewornie
Adres: w Urzędzie Gminy Przeworno, I piętro, pok. 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Czerniak Grzegorz Przewodniczący
Olejnik Joanna Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Grzywińska Krystyna Członek
Guźniczak Elżbieta Małgorzata Członek
Jakubowska Kamila Monika Członek
Kloczkowska Agnieszka Krystyna Członek
Kunderman Magdalena Kinga Członek
Rebech Kamila Małgorzata Członek
Spławska Janina Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Oławie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Oławie, ul. 3 Maja 1, 55-200 Oława
Imię i nazwisko Stanowisko
Ostrowska Anna Przewodniczący
Słabicka Aneta Zastępca Przewodniczącego
Juzyszyn Monika Dorota Członek
Kopacz Rafał Andrzej Członek
Olejniczenko Jolanta Bożena Członek
Rodziewicz Barbara Elżbieta Członek
Trembecki Maciej Gniewosz Członek
Tukaj-Kruk Agata Członek
Walków Eugeniusz Członek
Zdrenka Krystyna Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żórawinie
Adres: w Urzędzie Gminy Żórawina, ul. Kolejowa 6, 55-020 Żórawina
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazur Tomasz Przewodniczący
Kaczmarek Regina Zofia Zastępca Przewodniczącego
Hen Marta Maria Członek
Opalińska Agnieszka Zofia Członek
Partyka Dorota Małgorzata Członek
Siuta Marek Józef Członek
Spychała Jerzy Krzysztof Członek
Sroka Izabella Maria Członek
Stępień Katarzyna Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jordanowie Śląskim
Adres: w Urzędzie Gminy Jordanów Śląski, ul Wrocławska 55, 55-065 Jordanów Śląski
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowal Agnieszka Przewodniczący
Wolak Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Dutka Grażyna Członek
Frankiewicz Karolina Członek
Juranek Sabina Członek
Krężołek Tadeusz Członek
Krzyśko Jakub Tomasz Członek
Mikłaszewska Elżbieta Józefa Członek
Parysek Bernadetta Ludwika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Długołęce
Adres: w Urzędzie Gminy Długołęka, ul. Robotnicza 12, Długołęka, 55 – 095 Mirków
Imię i nazwisko Stanowisko
Cygan Joanna Przewodniczący
Chomicka Anna Zastępca Przewodniczącego
Matysiak Paweł Członek
Parfanowicz Dagmara Członek
Rabajczyk Paweł Członek
Rot Kamila Członek
Ruszkiewicz Jan Wojciech Członek
Tomala Magdalena Członek
Walczyna-Leśko Anna Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kobierzycach
Adres: w Urzędzie Gminy Kobierzyce, Al. Pałacowa 1, 55-040 Kobierzyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Dobrzański Zbigniew Krzysztof Przewodniczący
Marszałek-Wojciechowska Magdalena Maria Zastępca Przewodniczącego
Izraelska Kamila Anna Członek
Kłodzińska Joanna Członek
Rusin Elżbieta Beata Członek
Sałapa Karol Marek Członek
Skrzyniarz Zdzisław Bernard Członek
Suchecka Lucyna Członek
Szymańska Anna Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mietkowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Mietkowie, ul. Kolejowa 35, 55-081 Mietków
Imię i nazwisko Stanowisko
Bokła Elżbieta Maria Przewodniczący
Polańska Anna Zastępca Przewodniczącego
Adamczak Alicja Anna Członek
Butkiewicz Zofia Elżbieta Członek
Chabzda Genowefa Członek
Markiewicz Elżbieta Członek
Słoma Barbara Teresa Członek
Susło Mariusz Konrad Członek
Wojtecka Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Domaniowie
Adres: w Urzędzie Gminy Domaniów, Domaniów 56, 55-216 Domaniów
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciecierski Tomasz Jakub Przewodniczący
Sala Dorota Anna Zastępca Przewodniczącego
Banaszczyk Wojciech Henryk Członek
Drelichowska Aneta Członek
Kopka Zenon Ryszard Członek
Maszyńska Agata Członek
Mikoda Waldemar Andrzej Członek
Wiśniewska Ewelina Członek
Wiśniewska Małgorzata Krystyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sobótce
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Sobótka, ul. Rynek 1, 55-050 Sobótka
Imię i nazwisko Stanowisko
Rajczakowski Ryszard Przewodniczący
Gaworczyk Violetta Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Gonera Wojciech Marek Członek
Huzarski Łukasz Członek
Jurkiewicz Krzysztof Aleksander Członek
Marciszyn Monika Maria Członek
Nowakowska Krystyna Członek
Pasławska Elżbieta Marta Członek
Rudzka Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wiązowie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Wiązów, Plac Wolności 37, pok. nr 5 (parter) 57-120 Wiązów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kiraga Paulina Jadwiga Przewodniczący
Misa Ewa Zastępca Przewodniczącego
Celeszczuk Rafał Dawid Członek
Łagodzińska Agnieszka Członek
Mazur Jadwiga Teresa Członek
Olszówka Magdalena Agnieszka Członek
Piska-Hoheisel Grażyna Członek
Pyczek Ewa Członek
Waltner-Dudek Beata Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czernicy
Adres: w Urzędzie Gminy Czernica, ul. Kolejowa 3 (pok. 19), 55-003 Czernica
Imię i nazwisko Stanowisko
Rudnicka Aleksandra Ewa Przewodniczący
Michalska Monika Anna Zastępca Przewodniczącego
Lemiszowska Sara Maria Członek
Listwan Barbara Członek
Marczak Agnieszka Członek
Pindera Beata Katarzyna Członek
Pindera Krzysztof Członek
Ulman Krzysztof Członek
Zaraś Marian Ryszard Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kątach Wrocławskich
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie, Rynek 1, 55-080 Kąty Wrocławskie, pok. 10A
Imię i nazwisko Stanowisko
Wujciów Małgorzata Przewodniczący
Lisiecka Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Garbaczonek Lucyna Ewa Członek
Kalinowicz Arkadiusz Michał Członek
Korzeniowski Krystian Członek
Krupski Wojciech Damian Członek
Krzaczek Jan Członek
Kuriata Sławomir Artur Członek
Stańczyk Tadeusz Członek