Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Zamościu I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Krasnobrodzie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Krasnobrodzie , ul. 3 Maja 36, 22-440 Krasnobród
Imię i nazwisko Stanowisko
Olszewski Jarosław Przewodniczący
Piwko Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Garbacz Józef Marian Członek
Grodzka Małgorzata Członek
Margol Piotr Członek
Nizio Wiesław Jan Członek
Parkitny Alicja Maria Członek
Podolak Stanisław Jan Członek
Szewczuk Halina Zofia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Hrubieszowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie, ul. Narutowicza 34, 22-500 Hrubieszów, piętro I, pokój nr 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Wasilewicz Anna Przewodniczący
Sawicka Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Grzymała Joanna Członek
Gumiela Roman Członek
Hunia Paweł Członek
Kolasa Sabina Członek
Korecka Anna Członek
Mielniczuk Bogusława Członek
Rewucha Magdalena Członek
Żmuda Cecylia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Zamościu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Zamościu, ul. Przemysłowa 4, pok. 19 (parter), 22-400 Zamość
Imię i nazwisko Stanowisko
Żur Monika Agata Przewodniczący
Stępniak Maria Teresa Zastępca Przewodniczącego
Bondyra Szymon Członek
Ciężki Tomasz Członek
Dunal Andrzej Jarosław Członek
Kucharz Jolanta Renata Członek
Lejb-Buryś Monika Sylwia Członek
Łyś Danuta Członek
Piwko Agata Jolanta Członek
Sokołowska Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzeszczanach
Adres: w Urzędzie Gminy Trzeszczany Trzeszczany Pierwsze 194 22-554 Trzeszczany
Imię i nazwisko Stanowisko
Fabrowski Lucjan Adam Przewodniczący
Jachimczuk Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bednarczuk Joanna Członek
Filipczuk Teresa Czesława Członek
Gabryś Dorota Członek
Martyniuk Aneta Członek
Prystupa Anna Członek
Sykut Alicja Wiktoria Członek
Turkiewicz Wioletta Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Werbkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Werbkowice, ul. Zamojska 1, 22-550 Werbkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Borkowska Sylwia Przewodniczący
Buzian Elżbieta Teresa Zastępca Przewodniczącego
Bednarz Ewa Członek
Gontar Zofia Wiesława Członek
Kopera Anna Maria Członek
Senderek Magda Aleksandra Członek
Słupski Tomasz Piotr Członek
Weremczuk Jacek Członek
Żur Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dołhobyczowie
Adres: Urząd Gminy Dołhobyczów, ul. Spółdzielcza 2a, 22-540 Dołhobyczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalczuk Henryk Tadeusz Przewodniczący
Kwaśniewski Marcin Zastępca Przewodniczącego
Gierolińska Kinga Członek
Grela Katarzyna Członek
Jakubiec-Ćmiel Kamila Członek
Jarszak Jadwiga Członek
Kulpa Klaudia Członek
Martyniak Jarosław Marcin Członek
Rauch Karolina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zamościu
Adres: w Urzędzie Miasta Zamość, 22-400 Zamość, ul. Rynek Wielki 13, pokój nr 12, budynek Ratusza, II piętro.
Imię i nazwisko Stanowisko
Danilewicz Dariusz Antoni Przewodniczący
Kryszczuk Justyna Zastępca Przewodniczącego
Górny Dariusz Jan Członek
Harasim Szymon Grzegorz Członek
Jaeschke Konrad Norbert Członek
Kaleniuk Adam Mikołaj Członek
Kuźma Jolanta Zofia Członek
Olszak Michał Członek
Szkwarkowski Mieczysław Członek
Zgnilec Anna Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skierbieszowie
Adres: w Urzędzie Gminy Skierbieszów, ul. Rynek 1, pokój nr 12 (I piętro) 22-420 Skierbieszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Krajewska Grażyna Małgorzata Przewodniczący
Kozar Roman Zastępca Przewodniczącego
Gnyz Ewa Członek
Niemiec Ryszard Józef Członek
Rycaj Iwona Członek
Rycaj Paulina Członek
Szozda Stanisław Członek
Świszcz Kazimierz Jan Członek
Wlizło Tadeusz Franciszek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zwierzyńcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zwierzyńcu, ul. Rynek 1, 22-470 Zwierzyniec
Imię i nazwisko Stanowisko
Czochra Jan Brunon Przewodniczący
Maciocha Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bielecka Iwona Aneta Członek
Boguszewska-Paluch Bożena Jolanta Członek
Czochra-Welsyng Małgorzata Członek
Kociuba Sławomir Członek
Kowalczyk Anna Członek
Pieczyrak Magdalena Członek
Szmiga Anna Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Hrubieszowie
Adres: w Urzędzie Gminy Hrubieszów, ul. B. Prusa 8, 22-500 Hrubieszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Białek Agnieszka Maria Przewodniczący
Kosior Jan Zastępca Przewodniczącego
Aleksiun Waldemar Janusz Członek
Bielak Angelika Członek
Hauzer Sylwia Joanna Członek
Hawryluk Teresa Członek
Kańkowski Jarosław Członek
Kass Agnieszka Członek
Stadnicka Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miączynie
Adres: w Urzędzie Gminy Miączyn, Miączyn 107, 22-455 Miączyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Dwojakowski Janusz Jerzy Przewodniczący
Rubacha Justyna Zastępca Przewodniczącego
Fiedorek Beata Członek
Janeczko Krystyna Członek
Kocaj Paweł Członek
Markowska Beata Członek
Niemczuk Sylwia Członek
Pelc Grażyna Członek
Wójtowicz Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sitnie
Adres: w Urzędzie Gminy Sitno, Sitno 73, 22-424 Sitno, pokój Nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojtkowski Dariusz Wojciech Przewodniczący
Nałęcka-Redeł Ewa Zastępca Przewodniczącego
Dawidowska Marta Bożena Członek
Denkiewicz Agnieszka Członek
Hałucha Krystyna Członek
Jamroż Paulina Członek
Miszczuk Sylwia Katarzyna Członek
Seń Zbigniew Mateusz Członek
Ternes Marzena Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Horodle
Adres: w Urzędzie Gminy Horodło ul. Jurydyka 1, 22-523 Horodło
Imię i nazwisko Stanowisko
Bazylewicz Barbara Przewodniczący
Błaziak Maria Beata Zastępca Przewodniczącego
Borsukiewicz Marcin Członek
Gębala Katarzyna Członek
Graf Aneta Członek
Jakubczak Paulina Łucja Członek
Janusz Beata Józefa Członek
Olucha Marek Członek
Ostapiuk Aleksandra Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łabuniach
Adres: w Urzędzie Gminy Łabunie, ul. Zamojska 50, 22-437 Łabunie
Imię i nazwisko Stanowisko
Godzisz Krzysztof Przewodniczący
Dziemba Monika Zastępca Przewodniczącego
Bodys Małgorzata Członek
Garbacz Elżbieta Członek
Juś Paweł Tomasz Członek
Kolaja Agata Członek
Piela Piotr Członek
Rząd Elżbieta Członek
Wichrowska Edyta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nieliszu
Adres: w Urzędzie Gminy Nielisz, Nielisz 279, 22-413 Nielisz
Imię i nazwisko Stanowisko
Głogowska Dorota Barbara Przewodniczący
Gąska Aleksandra Maria Zastępca Przewodniczącego
Jachorek Stanisław Leszek Członek
Jakubczak Henryk Członek
Kawala Kamil Eugeniusz Członek
Krawczyk Kamila Członek
Pastuszak Diana Członek
Rzemieniak Małgorzata Członek
Zawiślak Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starym Zamościu
Adres: w Urzędzie Gminy Stary Zamość, Stary Zamość 6, 22-417 Stary Zamość, sala nr 23
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobczuk Dorota Lidia Przewodniczący
Słodki Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Baran Ewa Członek
Biskupski Jan Cezary Członek
Dragan Jadwiga Członek
Furmanek Marta Marzena Członek
Mazur Andrzej Członek
Muszyńska Katarzyna Iwona Członek
Waszak Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grabowcu
Adres: w Urzędzie Gminy Grabowiec, ul. Rynek 3, 22-425 Grabowiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Smoła Alicja Przewodniczący
Mokrzecka Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Konaszczuk Bartosz Członek
Matwiejczuk Marta Magdalena Członek
Nowoświatłowska Anna Członek
Orzechowska Edyta Członek
Sabalski Jan Członek
Sitarz Barbara Urszula Członek
Surma Małgorzata Dorota Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szczebrzeszynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Szczebrzeszynie, Plac Tadeusza Kościuszki 1, 22-460 Szczebrzeszyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Bielecki Zygmunt Przewodniczący
Skiba Mariola Zofia Zastępca Przewodniczącego
Charkot Joanna Członek
Godzisz Beata Członek
Hałasa Karol Członek
Herc-Majewska Joanna Paulina Członek
Stefańska Magdalena Anna Członek
Złomańczuk Małgorzata Monika Członek
Zwolińska Anna Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mirczu
Adres: w Urzędzie Gminy Mircze, ul. Kryłowska 20, 22-530 Mircze
Imię i nazwisko Stanowisko
Ziółkowska Bożena Przewodniczący
Jarczak Sławomir Ludwik Zastępca Przewodniczącego
Kozioł Katarzyna Członek
Lizun Jacek Członek
Mączka Alicja Anna Członek
Mizerski Daniel Członek
Moskwa Elwira Członek
Pokrywka Katarzyna Członek
Woźniak Czesława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radecznicy
Adres: w Urzędzie Gminy Radecznica, ul. B. Prusa 21, 22-463 Radecznica
Imię i nazwisko Stanowisko
Jachymek-Kurek Krystyna Przewodniczący
Rybaczuk Piotr Zastępca Przewodniczącego
Bielak Joanna Członek
Kotuła Aneta Członek
Magdziarz Sławomir Członek
Mróz Stanisław Członek
Pastuszak Mikołaj Michał Członek
Wujec Jan Członek
Zymon Marcin Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Komarowie-Osadzie
Adres: w Urzędzie Gminy Komarów-Osada, ul. Rynek 15, 22-435 Komarów-Osada
Imię i nazwisko Stanowisko
Ferszt Alicja Maria Przewodniczący
Zarębska-Jachymek Beata Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Brudnowski Karol Damian Członek
Budzyńska-Szram Julita Małgorzata Członek
Dec-Kontek Jolanta Członek
Dmitroca Paweł Piotr Członek
Kraczek Adam Członek
Skowyra Piotr Członek
Wojciechowska Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sułowie
Adres: w Urzędzie Gminy Sułów, Sułów 63, 22-448 Sułów, pokój nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietrzniak Tadeusz Stanisław Przewodniczący
Zabiciel Eugeniusz Zastępca Przewodniczącego
Bartnik Tomasz Robert Członek
Bartoszczyk Lidia Kazimiera Członek
Gil Aneta Ewa Członek
Ksiądz Grażyna Członek
Kuźma Łukasz Członek
Surma Michał Członek
Wyłupek Malwina Karolina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Hrubieszowie
Adres: w Urzędzie Miasta Hrubieszów, ul. mjra. H. Dobrzańskiego 1, 22-500 Hrubieszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Wróblewska Agnieszka Przewodniczący
Bartkowiak Joanna Zastępca Przewodniczącego
Bednara Monika Irena Członek
Brzóska Marcin Członek
Harasim Emilia Członek
Kaczyńska Justyna Anna Członek
Sioma Marek Janusz Członek
Sułkowska Aurelia Maria Członek
Watras Mariusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zamościu
Adres: w Urzędzie Gminy Zamość, ul. Peowiaków 92, 22-400 Zamość
Imię i nazwisko Stanowisko
Kłonica Franciszek Teodor Przewodniczący
Momot Beata Agata Zastępca Przewodniczącego
Bender Marta Barbara Członek
Heider Dorota Maria Członek
Paszko Małgorza Członek
Szala Joanna Członek
Szewczuk Andrzej Jerzy Członek
Truba Anna Członek
Zarzecki Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Uchaniach
Adres: w Urzędzie Gminy Uchanie, ul. Partyzantów 1, 22-510 Uchanie
Imię i nazwisko Stanowisko
Podgórska Elżbieta Anna Przewodniczący
Skubisz Urszula Helena Zastępca Przewodniczącego
Momot Lucyna Członek
Skrzat Zbigniew Franciszek Członek
Skubisz Antoni Członek
Wolańczuk Barbara Członek
Wrzyszcz Krzysztof Członek
Zając Anna Róża Członek
Zięba Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Adamowie
Adres: w Urzędzie Gminy Adamów, Adamów 11b, 22-442 Adamów
Imię i nazwisko Stanowisko
Adamczuk Stefan Franciszek Przewodniczący
Skiba Sławomir Zastępca Przewodniczącego
Kuryło Małgorzata Członek
Kuryło Przemysław Michał Członek
Mokrzecka Jadwiga Maria Członek
Pokryszka Władysław Piotr Członek
Stochmalska Grażyna Członek
Wasiura Małgorzata Teresa Członek
Żwirek Agnieszka Członek