Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Łodzi I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Rogowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Rogowie, ul. Żeromskiego 23, 95-063 Rogów
Imię i nazwisko Stanowisko
Mozga Alicja Przewodniczący
Sitkiewicz Anna Zastępca Przewodniczącego
Hymka Krzysztof Członek
Kołada Karolina Członek
Kuklińska Marzena Izabela Członek
Maj Halina Członek
Popiół Katarzyna Zofia Członek
Szczodrowski Piotr Marek Członek
Wójcik Marianna Stanisława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Koluszkach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Koluszkach ul. 11 Listopada 65, Biuro Promocji i Obsługi Inwestora (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Budziarek Renata Monika Przewodniczący
Adamczyk Beata Zastępca Przewodniczącego
Kaliszewska Emilia Maria Członek
Kiliszewski Adam Andrzej Członek
Kołodziejczyk Anna Ewa Członek
Piekarska-Cecherz Zofia Członek
Przywara Elżbieta Anna Członek
Supera Kazimierz Andrzej Członek
Wolak Maria Magdalena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Łodzi
Adres: w Starostwie Powiatowym w Łodzi, ul. Sienkiewicza 3, 90-113 Łódź
Imię i nazwisko Stanowisko
Kralisz Adam Przewodniczący
Paras Rafał Paweł Zastępca Przewodniczącego
Gabara Zbigniew Członek
Gorzkiewicz Beata Członek
Hencz Katarzyna Anna Członek
Kaźmierczak Piotr Dariusz Członek
Kicińska Monika Członek
Lesiak Jolanta Członek
Martulewicz Elżbieta Małgorzata Członek
Piestrzeniewicz Barbara Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Brzezinach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Brzezinach, ul. Henryka Sienkiewicza 16, pok. nr 14 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Okrasa Marcin Przewodniczący
Klepczarek Anna Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Kordjarek Tomasz Członek
Kwiatkowska Halina Członek
Loba Marcin Marek Członek
Tomczak-Dratkiewicz Dorota Katarzyna Członek
Uchrońska Agata Członek
Wasiak Jadwiga Członek
Wiażel-Sasin Bogumiła Natalia Członek
Wiśniewska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brójcach
Adres: w Urzędzie Gminy Brójce, 95-006 Brójce, Brójce 39
Imię i nazwisko Stanowisko
Skrzyńska Alfreda Przewodniczący
Strzelczyk Izabela Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Chachuła Celina Elżbieta Członek
Franosz Monika Justyna Członek
Gajewska Katarzyna Członek
Grudzińska Lucyna Czesława Członek
Orylska Grażyna Kazimiera Członek
Stawiana Anna Teresa Członek
Zawada Violetta Marzena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Andrespolu
Adres: w Urzędzie Gminy w Andrespolu, ul. Rokicińska 126, 95-020 Andrespol
Imię i nazwisko Stanowisko
Kopycka Anna Przewodniczący
Klepacz Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Cieśla Magdalena Patrycja Członek
Czechowska Stefania Jadwiga Członek
Kołodziejczyk Beata Członek
Kowalska Halina Bogumiła Członek
Milczarek Kamil Jacek Członek
Walczak Grażyna Danuta Członek
Wojtas Maria Janina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rzgowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Rzgowie, plac 500-lecia 22, 95-030 Rzgów
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymczak Izabela Przewodniczący
Borowiec Józef Antoni Zastępca Przewodniczącego
Bednarski Jakub Krzysztof Członek
Gierasiński Stanisław Andrzej Członek
Hajduk Monika Członek
Salska Halina Gabriela Członek
Stępień Krzysztof Michał Członek
Sumera Krystyna Członek
Tomaszewski Mateusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dmosinie
Adres: w Urzędzie Gminy Dmosin, Dmosin 9, 95-061 Dmosin, Sala Nr 1 /parter/
Imię i nazwisko Stanowisko
Zuchora Bartłomiej Józef Przewodniczący
Radzikowska Anita Estera Zastępca Przewodniczącego
Janczak Agnieszka Iwona Członek
Janowska Małgorzata Marzena Członek
Kantorska Anna Członek
Łuczyńska Bogusława Małgorzata Członek
Sułek Małgorzata Ewa Członek
Tadeusiak Bartłomiej Jarosław Członek
Wielec Małgorzata Alicja Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łodzi
Adres: ul. Piotrkowska 104 w Łodzi
Imię i nazwisko Stanowisko
Kłosowski Jan Przewodniczący
Hajdan Eugeniusz Antoni Zastępca Przewodniczącego
Banasiak Elżbieta Maria Członek
Grafiński Krzysztof Bogusław Członek
Grzegorczyk Barbara Członek
Niewczas Rafał Robert Członek
Stecki Mateusz Członek
Świtalski Sylwester Członek
Telatycka Jadwiga Lidia Członek
Żelazko Anna Sylwia Członek
Gminna Komisja Wyborcza Nowosolna
Adres: w Urzędzie Gminy Nowosolna, Sala Konferencyjna, Rynek Nowosolna 1,92-703 Łódź
Imię i nazwisko Stanowisko
Salewicz Wioleta Renata Przewodniczący
Mrówczyńska Beata Iwona Zastępca Przewodniczącego
Janeczek Anna Halina Członek
Kowalska Marta Paulina Członek
Nowakowska Anna Małgorzata Członek
Olczyk Krystyna Maria Członek
Piestrzeniewicz Katarzyna Iwona Członek
Pomorski Sławomir Maciej Członek
Wiśniewska Angelika Aldona Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tuszynie
Adres: w Urzędzie Miasta w Tuszynie, ul. Piotrkowska 2/4, 95-080 Tuszyn, w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta w Tuszynie I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Osiecka Urszula Maria Przewodniczący
Paturaj Krystyna Klara Zastępca Przewodniczącego
Daszyńska Zofia Wanda Członek
Defeciński Artur Piotr Członek
Król Bożena Członek
Pruś Elżbieta Bogumiła Członek
Staniszewska Emilia Florentyna Członek
Tarantowicz Jakub Piotr Członek
Zimoń Lucyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jeżowie
Adres: w budynku Urzędu Gminy Jeżów, ul. Kwiatowa 1, 95-047 Jeżów, sala konferencyjna (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Tracz Barbara Przewodniczący
Bachmat Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Halina Członek
Chojnacka Teresa Daniela Członek
Hoffman-Sroka Barbara Członek
Koślińska Ewa Irena Członek
Olczyk Piotr Andrzej Członek
Prasek Anna Teresa Członek
Swaczyna Jadwiga Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brzezinach
Adres: w Urzędzie Gminy Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16A, 95-060 Brzeziny
Imię i nazwisko Stanowisko
Guzek Tadeusz Przewodniczący
Kiljan Gabriela Wiesława Zastępca Przewodniczącego
Dziedziczak Monika Członek
Grzegorczyk Anna Agata Członek
Kmieciak Zenon Aleksander Członek
Kołaczkowska Kinga Członek
Lipski Andrzej Jan Członek
Obiedzińska Bogusława Kazimiera Członek
Sokołowska Justyna Marta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Brzezinach
Adres: w Urzędzie Miasta Brzeziny, ul. Henryka Sienkiewicza 16, 95-060 Brzeziny pok. 128
Imię i nazwisko Stanowisko
Kawecka Katarzyna Bogumiła Przewodniczący
Nowakowska Krystyna Wanda Zastępca Przewodniczącego
Adamus Andrzej Członek
Bartczak Anna Członek
Piestrzyńska Bogusława Członek
Piotrowska Jadwiga Członek
Płoszka Anna Marzena Członek
Strugińska-Flakiewicz Joanna Katarzyna Członek
Wosińska-Guzek Renata Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Łodzi
Adres: w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź, I piętro, pokój 107
Imię i nazwisko Stanowisko
Piechota Bernard Przewodniczący
Krych Sylwester Marcin Zastępca Przewodniczącego
Drozd Waldemar Marian Członek
Królikowska-Kińska Elżbieta Maria Członek
Obiedzińska Iwona Anna Członek
Podgórski Celestyn Bernardyn Członek
Pokojowy Grażyna Członek
Popielawska Agnieszka Anna Członek
Skorupa Ewelina Członek
Wenecka Małgorzata Dorota Członek