Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Nowej Soli
Adres: w Urzędzie Miasta w Nowej Soli, ul. Piłsudskiego 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczeciński Wojciech Przewodniczący
Kotlarska Barbara Zastępca Przewodniczącego
Garwolińska Joanna Członek
Karpińska Grażyna Irena Członek
Kaźmierska Monika Aneta Członek
Krzyżanowska Katarzyna Sylwia Członek
Maciejczyk Robert Członek
Sachaj Ewa Władysława Członek
Teuerle Artur Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przewozie
Adres: w Urzędzie Gminy w Przewozie, pl. Partyzantów 1, pok. nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Szlachetka Mariusz Przewodniczący
Zając Agata Zastępca Przewodniczącego
Front Angelika Maria Członek
Maksimów Agnieszka Członek
Melska Agnieszka Członek
Ozdoba Piotr Krzysztof Członek
Strzeboński Jerzy Członek
Trzybińska Agnieszka Joanna Członek
Wróblewski Grzegorz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzebielu
Adres: w budynku Urzędu Gminy Trzebiel, ul. Żarska 41, pokój nr 20
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzeszczuk Iwona Ewa Przewodniczący
Sokołowska Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Gacka Adriana Anna Członek
Ganczar Edward Członek
Lang Scholastyka Członek
Lizut Magdalena Barbara Członek
Mazur Anna Członek
Pijar Kira Izabela Członek
Tratkiewicz Aneta Sylwia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Żaganiu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Żaganiu, ul. Dworcowa 39, pok. 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzywicka Mirosława Bożena Przewodniczący
Janik-Rzepka Patrycja Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Dumin Wojciech Członek
Kudyba Anna Bożena Członek
Łabuz-Woźniak Olga Barbara Członek
Łosyk Dorota Członek
Orman Anna Emilia Członek
Rutkowska Joanna Członek
Słowik Agnieszka Członek
Zalepa-Gruszczyńska Krystyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza we Wschowie
Adres: w Starostwie Powiatowym we Wschowie, Plac Kosynierów 1c II piętro pok. 206
Imię i nazwisko Stanowisko
Walner Stanisław Przewodniczący
Szmagaj Czesława Zastępca Przewodniczącego
Bohuszko Zygmunt Tadeusz Członek
Froń-Walner Marta Członek
Gałka Józef Członek
Kasperska Aleksandra Anna Członek
Ławrynowicz Elżbieta Katarzyna Członek
Sacha Irena Członek
Walner Paweł Michał Członek
Zarzycka Sylwia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Nowej Soli
Adres: w Starostwie Powiatowym w Nowej Soli, ul. Moniuszki 3B, pok. 107 i 108 I pietro
Imię i nazwisko Stanowisko
Grotowska Małgorzata Zofia Przewodniczący
Hawron Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Bajak Bożena Jolanta Członek
Garbowicz Jacek Członek
Kosicki Tomasz Zbigniew Członek
Sieczkowska Katarzyna Członek
Szpigun Anna Adela Członek
Szuster-Marczewska Marta Magdalena Członek
Szymczyk Justyna Małgorzata Członek
Zabielska Irena Helena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Żarach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Żarach, Al. Jana Pawła II 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Jabłońska Małgorzata Przewodniczący
Błońska Patrycja Anna Zastępca Przewodniczącego
Guldziński Mirosław Bogdan Członek
Jeleń Janusz Członek
Kaczmarek Barbara Członek
Lochyńska Żaneta Ernestyna Członek
Niedźwiecka Agnieszka Beata Członek
Staśkiewicz Monika Członek
Tomaszewska Karolina Członek
Żubrycki Andrzej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bytomiu Odrzańskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Bytomiu Odrzańskim, ul. Rynek 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Morawska Krystyna Magdalena Przewodniczący
Kawaler Ewa Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Beczek Joanna Członek
Dudziak Andrzej Członek
Kłósek Maria Bożena Członek
Lisowski Krzysztof Piotr Członek
Marcinkiewicz Łukasz Jan Członek
Rapke Ryszard Wacław Członek
Warias Lucyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gozdnicy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Gozdnicy, ul. Ceramików 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Roman Przewodniczący
Grzelak Ewa Maria Zastępca Przewodniczącego
Gątnicka Janina Krystyna Członek
Graczyk Małgorzata Członek
Mucha Iwona Członek
Stachowiak Robert Władysław Członek
Szczupiel Jolanta Bogusława Członek
Wojciechowska Barbara Elżbieta Członek
Zieliński Tadeusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kożuchowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kożuchowie, ul. Rynek 1A
Imię i nazwisko Stanowisko
Pogorzelski Rafał Zenon Przewodniczący
Zwolska Magdalena Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Cichecka Alicja Krystyna Członek
Kępiński Zdzisław Stanisław Członek
Klecha-Zygadło Joanna Członek
Kremer Dagmara Izabela Członek
Niedźwiedź Andżelika Małgorzata Członek
Pikulska Janina Członek
Turska Małgorzata Henryka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siedlisku
Adres: w Urzędzie Gminy w Siedlisku, Plac Zamkowy 6 67-112 Siedlisko
Imię i nazwisko Stanowisko
Libner Włodzimierz Przewodniczący
Wygiera Bożena Zastępca Przewodniczącego
Jaskuła Monika Członek
Karczewska Marta Anna Członek
Kasprzyk Łukasz Członek
Kozieł Mirosława Maria Członek
Przywarty Przemysław Bolesław Członek
Rojek Anna Członek
Zawadzka Anna Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Iłowej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Iłowej, ul. Żeromskiego 27. Pokój nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Gaweł Ewa Przewodniczący
Kondraciuk Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Hajdas-Grzesik Małgorzata Członek
Kaniecki Janusz Członek
Krasuska Irena Członek
Powalewska Monika Członek
Rejdaszko Andrzej Adam Członek
Wiąz Grażyna Maria Członek
Woronik Teresa Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żarach
Adres: w Urzędzie Gminy Żary, Aleja Jana Pawła II 6, sala106
Imię i nazwisko Stanowisko
Dworecki Bolesław Przewodniczący
Danielak-Ślązak Katarzyna Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Balcewicz Tomasz Artur Członek
Dawidowska Zofia Anna Członek
Jeremicz Eugenia Janina Członek
Klusek Emilia Maria Członek
Łahucik Paweł Członek
Moliński Tadeusz Jakub Członek
Rączkowska-Manaj Joanna Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wymiarkach
Adres: w Urzędzie Gminy Wymiarki, ul. Księcia Witolda 5, pokój nr 11 (sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Waldun Małgorzata Dorota Przewodniczący
Zołotucha Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Jolanta Anna Członek
Korczowska Aleksandra Agnieszka Członek
Korytko Jadwiga Elżbieta Członek
Kozłowska Ewa Barbara Członek
Malarczyk Magdalena Patrycja Członek
Staszkowian Ewa Zuzanna Członek
Świerczyńska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brzeźnicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Brzeźnicy, ul. Zielonogórska 30
Imię i nazwisko Stanowisko
Rewaj Jolanta Przewodniczący
Lechocka Beata Zastępca Przewodniczącego
Gąsecka Sandra Maria Członek
Krajewska Katarzyna Wanda Członek
Lechocka Maria Krystyna Członek
Łozińska Magdalena Członek
Orlikowska Lidia Krystyna Członek
Parecka Jadwiga Członek
Sobczyńska Anna Adela Członek
Miejska Komisja Wyborcza we Wschowie
Adres: w Urzędzie Miejskim we Wschowie, ul. Rynek 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Bednarczyk-Jankowska Maria Jolanta Przewodniczący
Frąckowiak Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Krawczyk Magdalena Członek
Kuczkowiak Małgorzata Członek
Nowak Barbara Członek
Słożyńska Paulina Członek
Sobczak Magdalena Joanna Członek
Świderska Wioletta Kinga Członek
Zakrzewski Rafał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żaganiu
Adres: w Urzędzie Gminy w Żaganiu, ul. Armii Krajowej 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowakowska Marta Przewodniczący
Janikula Grażyna Danuta Zastępca Przewodniczącego
Czura Paweł Karol Członek
Erdman-Baranowska Donata Członek
Gałecka Bronisława Stefania Członek
Kozłowska Renata Arleta Członek
Mazur Anna Beata Członek
Nieradka Agnieszka Elżbieta Członek
Wolanin Kamila Czesława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowej Soli
Adres: w Urzędzie Gminy Nowa Sól, ul. Moniuszki 3A
Imię i nazwisko Stanowisko
Szatkowska Jolanta Marzanna Przewodniczący
Samotyja Wioletta Łucja Zastępca Przewodniczącego
Dolna Danuta Bogumiła Członek
Halla Franciszek Józef Członek
Krawczyk Anna Agnieszka Członek
Sadłowska Irena Członek
Sciebura Elżbieta Danuta Członek
Wasilewska Beata Członek
Ziemianek Władysław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sławie
Adres: Urząd Miejski w Sławie, 67-410 Sława, ul. Henryka Pobożnego 10 pokój 001 (Sala Posiedzeń)
Imię i nazwisko Stanowisko
Dąbrowska Halina Przewodniczący
Nowak-Rzymańczuk Ewa Zastępca Przewodniczącego
Ciećwierz Alicja Barbara Członek
Czarnota Filip Członek
Decowska-Zagozda Magdalena Członek
Dzięcioł Łukasz Krzysztof Członek
Gołkowska Krystyna Irena Członek
Rokitnicka Renata Członek
Schellenberger Manuela Paola Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żarach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Żarach, ul. Rynek 1-5
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczmarska Karolina Przewodniczący
Rudnicki Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Fularska Ewa Członek
Haznar Aurelia Anna Członek
Klaja Beata Janina Członek
Kościesza Halina Członek
Kwiatkowski Marcin Członek
Rydel Joanna Marta Członek
Tobojka Weronika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Niegosławicach
Adres: w Urzędzie Gminy Niegosławice 55 pok. nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaworowicz Tomasz Waldemar Przewodniczący
Sorokata Danuta Zastępca Przewodniczącego
Chachuła Izabella Anna Członek
Jasek Urszula Członek
Nowik Grażyna Członek
Nowik Joanna Jolanta Członek
Szeredega Joanna Członek
Szlachetko Irena Wioletta Członek
Tarłowska Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tuplicach
Adres: w Urzędzie Gminy Tuplice, ul. Mickiewicza 27
Imię i nazwisko Stanowisko
Falkiewicz Kazimierz Przewodniczący
Chabraszewski Leszek Zastępca Przewodniczącego
Bujanowska Irena Członek
Fedorowicz Izabela Sylwia Członek
Ksiuk Teresa Członek
Pacholska Maria Członek
Piskorska Ewelina Barbara Członek
Potocki Waldemar Członek
Szyszko Anita Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jasieniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Jasieniu, ul. XX-Lecia 20
Imię i nazwisko Stanowisko
Dobrzański Roman Przewodniczący
Hryniewicz Urszula Zastępca Przewodniczącego
Bobrowska Karolina Justyna Członek
Ciesiołkiewicz Jolanta Członek
Cytrona Maria Członek
Działoszyński Zenon Członek
Kowal-Kamyszek Jolanta Krystyna Członek
Muchajer Ewa Członek
Pieluszczak-Matuszek Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żaganiu
Adres: w Urzędzie Miasta Żagań, Plac Słowiański 17, 68-100 Żagań, pok. 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Słowiński Marian Mieczysław Przewodniczący
Surgunt Zofia Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Antoniuk Karolina Eugenia Członek
Błoniarz Katarzyna Barbara Członek
Gintowt Żaneta Irma Członek
Karolewska Irena Krystyna Członek
Rusin Krystyna Stefania Członek
Rzeźniczak Anna Maria Członek
Wójcik Joanna Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łęknicy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Łęknicy, ul. Żurawska 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Perczyński Marcin Przewodniczący
Ślebiedzińska Agnieszka Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Baran Małgorzata Członek
Jaślanek Ewa Barbara Członek
Junke Justyna Marlena Członek
Ledzianowska Janina Członek
Mazurkiewicz Ewa Członek
Sobera Roman Członek
Wójcik Jolanta Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szlichtyngowej
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Szlichtyngowej, ul. Rynek 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Leisner-Paliwoda Monika Przewodniczący
Fularz Grażyna Teresa Zastępca Przewodniczącego
Grzyb Anna Magdalena Członek
Janiak Jarosław Janusz Członek
Jasińska Joanna Członek
Kubiak Renata Anna Członek
Leisner-Ciesielska Lucyna Członek
Markiewicz Edyta Członek
Neć Kinga Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szprotawie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Szprotawie, ul. Rynek 45, 67-300 Szprotawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Zdebelak-Kosmala Magdalena Przewodniczący
Jastrzębski Ryszard Adam Zastępca Przewodniczącego
Bryła Ireneusz Zygmunt Członek
Chuchra-Szamałek Joanna Członek
Imioło Karolina Członek
Karpowicz Sabina Anna Członek
Marciniak Dariusz Członek
Oparska Agnieszka Członek
Zieliński Fabian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brodach
Adres: u Urzędzie Gminy Brody, ul. Rynek 2, pokój 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalczuk Beata Ewa Przewodniczący
Łajtar Michalina Zastępca Przewodniczącego
Baj Józef Członek
Czernichowski Jerzy Członek
Grońska-Sowa Roksana Monika Członek
Mazurkiewicz Andżelika Członek
Pańczyk Wioletta Barbara Członek
Piszczek Zbigniew Józef Członek
Wysługocka Gabriela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipinkach Łużyckich
Adres: w Urzędzie Gminy Lipinki Łużyckie, ul. Główna 9, pokój nr 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Lech Agnieszka Anna Przewodniczący
Mazepa Barbara Zastępca Przewodniczącego
Chołuj Helena Kazimiera Członek
Falkiewicz Ewa Joanna Członek
Gardzijewska Grażyna Członek
Machinka-Turkiewicz Joanna Krystyna Członek
Owsiuk Krystyna Łucja Członek
Pietruczenia Mirosława Członek
Sereda Anna Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Miasteczku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nowym Miasteczku, ul. Rynek 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Adela Krystyna Przewodniczący
Dziża Zenon Zastępca Przewodniczącego
Herbrych Halina Maria Członek
Kowalczyk Urszula Jolanta Członek
Kuczwara Jadwiga Stefania Członek
Marczak Danuta Członek
Poklepa Anna Członek
Szkondziak Marlena Członek
Zarzycka Dominika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Małomicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Małomicach, Pl. Konstytucji 3 Maja 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Kalota Sylwia Przewodniczący
Lewandowski Adam Zastępca Przewodniczącego
Janas Marek Członek
Jaworska Agnieszka Karina Członek
Kissler Urszula Lucyna Członek
Sendecka Barbara Członek
Śliwiński Krzysztof Członek
Trochanowska Regina Członek
Wojtal Grażyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lubsku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lubsku, Pl. Wolności 1,68-300 Lubsko, I piętro pok. nr 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Masiel Tadeusz Konstanty Przewodniczący
Szczepańska Zdzisława Zastępca Przewodniczącego
Majchrowski Arkadiusz Ireneusz Członek
Majewska-Astafiew Beata Barbara Członek
Orzepowski Janusz Członek
Palcat Piotr Członek
Szuszka Anna Członek
Trotzer Jerzy Członek
Witowska Sylwia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Otyniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Otyniu, ul. Rynek 1, pokój nr 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawalna Beata Przewodniczący
Amrogowicz Anna Zastępca Przewodniczącego
Dembski Jerzy Adam Członek
Sieradzka Małgorzata Członek
Skoczylas Arkadiusz Członek
Szpigun Jadwiga Członek
Wiśniewska Wioletta Zofia Członek
Woźniak Józef Członek
Żak Piotr Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kolsku
Adres: w Urzędzie Gminy Kolsko, ul. Piastowska 12, sala posiedzeń nr 2, parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Werner Edyta Przewodniczący
Pachut Robert Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Buchowiecki Jakub Członek
Całko Konrad Zbigniew Członek
Chalecka Natalia Anna Członek
Czerwińska Maria Jolanta Członek
Czyżewicz Marlena Maria Członek
Kazanowska Katarzyna Maria Członek
Ratyniak Mieczysław Członek