Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Lublinie III

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Chodlu
Adres: w Urzędzie Gminy Chodel, ul. Partyzantów 24, 24-350 Chodel
Imię i nazwisko Stanowisko
Bielecki Antoni Przewodniczący
Czuryłowski Piotr Jan Zastępca Przewodniczącego
Baranowska Mirosława Członek
Chyl Grzegorz Członek
Czechowicz Anatol Członek
Knap Edyta Członek
Kołodziejczyk Ewa Dorota Członek
Legeza Patryk Członek
Michalczyk Edward Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Karczmiskach
Adres: w Urzędzie Gminy Karczmiska, Karczmiska Pierwsze, ul. Centralna 17, 24-310 Karczmiska
Imię i nazwisko Stanowisko
Rudnicka Barbara Teresa Przewodniczący
Kwiatkowska Beata Renata Zastępca Przewodniczącego
Kisiołek Grażyna Członek
Nowaczek Barbara Członek
Nowaczek Ewa Członek
Pyska Izabela Członek
Rogala Kazimiera Małgorzata Członek
Tracz Alina Teresa Członek
Zięba Joanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Opolu Lubelskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Opolu Lubelskim, ul. Lubelska 4, 24-300 Opole Lubelskie, Sala Konferencyjna (301), III piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzak Adam Przewodniczący
Jakubiak Iwona Zastępca Przewodniczącego
Cięszczyk Stanisław Janusz Członek
Czarnecka Agata Członek
Czyżewski Józef Andrzej Członek
Mendak Mirosław Tomasz Członek
Olender Zbigniew Członek
Skulimowska Małgorzata Jadwiga Członek
Śpiewak Aleksander Członek
Wciseł Beata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Puławach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Puławach, aleja Królewska 19, 24-100 Puławy
Imię i nazwisko Stanowisko
Babiarz Maciej Jakub Przewodniczący
Pytlak Kamil Marcin Zastępca Przewodniczącego
Grocholska Bożena Małgorzata Członek
Leń Kamila Członek
Michalska Wioleta Joanna Członek
Mysłowski Andrzej Marian Członek
Olender Marcin Członek
Szpetko Katarzyna Członek
Wiesztal Iwona Ewa Członek
Włodarczyk Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Rykach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Rykach, ul. Leona Wyczółkowskiego 10 a, 08-500 Ryki
Imię i nazwisko Stanowisko
Piędzia Tomasz Przewodniczący
Pietryka Ewa Zastępca Przewodniczącego
Czmiel Joanna Członek
Jończyk Hanna Członek
Jurzysta Igor Członek
Kowalski Krystian Członek
Łukomska-Kardas Renata Członek
Łysiak Monika Małgorzata Członek
Nojek Monika Agnieszka Członek
Rodak Mirosław Marian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żyrzynie
Adres: w Urzędzie Gminy Żyrzyn, ul. Powstania Styczniowego 10, 24-103 Żyrzyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Olszak Wojciech Przewodniczący
Kwit Dorota Zastępca Przewodniczącego
Antoniak Monika Członek
Kamola Jan Członek
Kowalczyk Anna Alfreda Członek
Kozak Elżbieta Członek
Mizura Piotr Członek
Pietrasiak Patryk Henryk Członek
Rogala Dagmara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ułężu
Adres: w Urzędzie Gminy w Ułężu, Ułęż 168, 08-504 Ułęż
Imię i nazwisko Stanowisko
Pyrka Robert Przewodniczący
Kosek Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bajdziak Anna Członek
Grudka Piotr Członek
Howoron Marcin Członek
Łukasiak Artur Członek
Łukasik Dorota Janina Członek
Stoń Leszek Członek
Wojtachnio Marian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stężycy
Adres: w Urzędzie Gminy w Stężycy, Plac Senatorski 1, 08-540 Stężyca
Imię i nazwisko Stanowisko
Lecewicz Anna Przewodniczący
Kwiatkowska Paulina Dominika Zastępca Przewodniczącego
Błachnio Marian Członek
Kania Ewa Członek
Niski Paulina Emilia Członek
Pawelec Katarzyna Członek
Pawlonka Iwona Katarzyna Członek
Ptaszek Wanda Członek
Wnuk Regina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wilkowie
Adres: Gminna Komisja Wyborcza w Wilkowie Wilków 62A 24-313 Wilków
Imię i nazwisko Stanowisko
Urbanek Stanisław Adam Przewodniczący
Chodoła Justyna Zastępca Przewodniczącego
Burek Iwona Członek
Giza Paweł Członek
Kosior Beata Członek
Piątek Marcin Członek
Pietras Dominika Członek
Skorek Karolina Członek
Stateczna Katarzyna Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowodworze
Adres: w Urzędzie Gminy Nowodwór, Nowodwór 71A, 08-503 Nowodwór
Imię i nazwisko Stanowisko
Jabłońska Elżbieta Przewodniczący
Sałacińska Marzena Zastępca Przewodniczącego
Cybula Magdalena Członek
Grabek Anna Członek
Kapusta Agnieszka Katarzyna Członek
Oborski Jan Członek
Pleskot Grażyna Członek
Prządka Magdalena Regina Członek
Zykubek Marian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wąwolnicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Wąwolnicy, ul. Lubelska 39, 24-160 Wąwolnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Łubkowski Waldemar Stanisław Przewodniczący
Głuska Małgorzata Zofia Zastępca Przewodniczącego
Butryn Anna Maria Członek
Graca Agnieszka Beata Członek
Kędzierska Beata Członek
Pawlak Joanna Urszula Członek
Ścibior Teresa Alina Członek
Węglińska-Struzik Bożena Członek
Wiślińska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kłoczewie
Adres: Urzędzie Gminy Kłoczew, ul. Długa 67, 08-550 Kłoczew (pokój nr 6)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiak Zofia Przewodniczący
Stoń Irena Teresa Zastępca Przewodniczącego
Dębek Krystyna Barbara Członek
Górska Martyna Członek
Kulik Robert Alfred Członek
Stachurski Jarosław Członek
Woźniak Anna Członek
Zalech Dorota Członek
Zawadzka Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Poniatowej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Poniatowej, ul. Młodzieżowa 2, 24-320 Poniatowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Pyszczak Halina Mirosława Przewodniczący
Kaziród-Bień Ewa Zastępca Przewodniczącego
Budek Klaudia Katarzyna Członek
Burek Gabriela Członek
Charaba Anna Maria Członek
Czarnecki Jerzy Adam Członek
Kuchta Joanna Członek
Lebek Anna Urszula Członek
Młyniec Mateusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Opolu Lubelskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Opolu Lubelskim, ul. Lubelska 4, 24-300 Opole Lubelskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Śpiewak Ireneusz Przewodniczący
Czopek Anna Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Ciosek Halina Członek
Dróżdż Iwona Edyta Członek
Kłudka Jagoda Karolina Członek
Kowalska-Dudek Bożena Członek
Kulczyńska Halina Członek
Mirosław Jerzy Marek Członek
Pawłowska Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kazimierzu Dolnym
Adres: w Urzędzie Miasta w Kazimierzu Dolnym, ul. Senatorska 5, 24-120 Kazimierz Dolny
Imię i nazwisko Stanowisko
Walencik Kinga Teresa Przewodniczący
Adamska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Bogusz Elżbieta Członek
Górecki Przemysław Józef Członek
Hołody Kobiałka Iwona Magdalena Członek
Lipczyńska Eliza Członek
Lis Maciej Członek
Włodek Łukasz Jan Członek
Zdanowski Maciej Jakub Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Janowcu
Adres: w Urzędzie Gminy Janowiec - sala USC, ul. Radomska 2, 24-123 Janowiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Biernacka Grażyna Przewodniczący
Łyszcz Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Bieńkowski Mariusz Szczepan Członek
Dębicka Maria Członek
Dymek Halina Rozalia Członek
Kramek Łukasz Piotr Członek
Lalak Ewa Członek
Michalski Damian Członek
Sochacki Antoni Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Puławach
Adres: w Urzędzie Gminy Puławy, ul. Dęblińska 4, 24-100 Puławy
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalik Lucyna Zofia Przewodniczący
Szmidt Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Abramowicz-Boryń Wioletta Małgorzata Członek
Gębal Mirosława Elżbieta Członek
Grzęda Katarzyna Anna Członek
Kęsik Marta Magdalena Członek
Lewicki Konrad Sebastian Członek
Pyra Agnieszka Członek
Skibińska Maja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łaziskach
Adres: w Urzędzie Gminy Łaziska, Łaziska 76, 24-335 Łaziska
Imię i nazwisko Stanowisko
Czyż Tomasz Przewodniczący
Rękas Bogdan Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Bartosiak Agnieszka Ilona Członek
Gazda Marek Członek
Głodzik Iwona Członek
Kowalczyk Krystyna Członek
Morek Aleksandra Małgorzata Członek
Nowak Joanna Bożena Członek
Turska Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Końskowoli
Adres: w Urzędzie Gminy Końskowola, ul. Pożowska 3a, 24-130 Końskowola
Imię i nazwisko Stanowisko
Rodzik Grzegorz Przewodniczący
Noworolnik Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Bochra Tomasz Mirosław Członek
Domańska - Urlich Barbara Członek
Kiwak Anna Członek
Kowalik-Chłopaś Beata Członek
Lalak Andrzej Ryszard Członek
Stępień Jerzy Andrzej Członek
Wiejak Marian Jerzy Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rykach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Rykach, ul. Karola Wojtyły 29, 08-500 Ryki, pok. 115
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawelec Irena Przewodniczący
Dudzik Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Chmiel Krystyna Członek
Kaczanowska Halina Członek
Łysoń Halina Julia Członek
Pawłowski Artur Waldemar Członek
Piotrowska Anna Maria Członek
Wojciechowska Elżbieta Członek
Żaczek Bożena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nałęczowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nałęczowie, ul. Lipowa 3, 24-150 Nałęczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kudelska Alicja Maria Przewodniczący
Dadej Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Czerniec-Cękała Krystyna Ewa Członek
Kozieł-Rząd Joanna Członek
Poleszak Janina Członek
Sołdek Grzegorz Marek Członek
Zagraba Janina Członek
Zalech Krzysztof Członek
Zasada Anna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Baranowie
Adres: w Urzędzie Gminy Baranów, ul. Rynek 14, 24-105 Baranów
Imię i nazwisko Stanowisko
Niedbalski Jan Ryszard Przewodniczący
Pasim Łukasz Remigiusz Zastępca Przewodniczącego
Bondarenko Anna Teresa Członek
Deputat Henryk Członek
Jamioła Janina Członek
Jaruga Krzysztof Kazimierz Członek
Karczmarz Bożena Członek
Maruszak Justyna Aleksandra Członek
Tokajuk Weronika Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kurowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Kurowie, ul. Lubelska 35 24-170 Kurów
Imię i nazwisko Stanowisko
Krakowiak Ewa Hanna Przewodniczący
Sowińska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Adamiec Magdalena Członek
Drążkiewicz Teresa Członek
Kobus Iwona Członek
Kostrzewska-Wrótna Sylwia Członek
Muszyński Marek Członek
Nowacka Barbara Grażyna Członek
Tarkowska Magdalena Izabella Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Józefowie nad Wisłą
Adres: w Urzędzie Miasta Józefów nad Wisłą, ul. Opolska 33F, 24-340 Józefów nad Wisłą
Imię i nazwisko Stanowisko
Michalec Justyna Przewodniczący
Kozioł Bartosz Zastępca Przewodniczącego
Ciempiel Małgorzata Ewa Członek
Czapka Barbara Elżbieta Członek
Grzywa Aleksandra Członek
Komsa Ewa Członek
Szymanek Teresa Maria Członek
Teresińska Wioletta Beata Członek
Waś Małgorzata Marta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Puławach
Adres: w Urzędzie Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy
Imię i nazwisko Stanowisko
Wróbel Roman Wawrzyniec Przewodniczący
Miechowicz Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Maraszek Magdalena Członek
Piskorek Edward Członek
Prażmo Henryk Józef Członek
Soboń Iwona Elżbieta Członek
Sokołowska-Śliwa Anna Członek
Solecka Halina Kazimiera Członek
Szczypa-Kowalik Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Markuszowie
Adres: w Urzędzie Gminy Markuszów ul. Marka Sobieskiego 1, 24-173 Markuszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Gałkowska Izabela Barbara Przewodniczący
Gąszczyk Jan Marek Zastępca Przewodniczącego
Gradzińska Teresa Zofia Członek
Haba Marcin Karol Członek
Kruk Małgorzata Elżbieta Członek
Pawłot Dorota Zofia Członek
Sokołowska Anna Maria Członek
Tyburek Ewa Członek
Wójcik Wiesława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dęblinie
Adres: w Urzędzie Miasta Dęblin, ul. Rynek 12, 08-530 Dęblin
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojdyła-Pawlak Anna Barbara Przewodniczący
Zygan Teresa Zastępca Przewodniczącego
Banach Grzegorz Członek
Chomżyński Sławomir Stanisław Członek
Kłak Urszula Janina Członek
Pieńkosz Agnieszka Jadwiga Członek
Pietrzak Anna Członek
Szpak Jolanta Członek
Woźnicka Małgorzata Katarzyna Członek