Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Białymstoku I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Surażu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Surażu, ul. 11 listopada 16, 18-105 Suraż
Imię i nazwisko Stanowisko
Łupińska Halina Przewodniczący
Michno Danuta Zastępca Przewodniczącego
Hołowienko Dorota Członek
Łapińska Wanda Członek
Oksień Jolanta Członek
Olendzki Robert Członek
Sianko Małgorzata Członek
Sosnowska Małgorzata Członek
Więsław Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zabłudowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zabłudowie, ul. Rynek 8, 16-060 Zabłudów
Imię i nazwisko Stanowisko
Aleksiejczuk Helena Przewodniczący
Zieniewicz Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Dawidziuk Kamila Członek
Godlewska Sylwia Członek
Nowik Wojciech Członek
Sadowska Magdalena Członek
Sielwończuk Monika Członek
Wiertelak Agnieszka Członek
Zawistowska Agnieszka Patrycja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Turośni Kościelnej
Adres: w Urzędzie Gminy Turośń Kościelna, ul. Białostocka 5, 18-106 Turośń Kościelna
Imię i nazwisko Stanowisko
Fiedorczuk Sylwia Przewodniczący
Krysiuk Helena Zastępca Przewodniczącego
Bogdanowicz Grażyna Maria Członek
Czech Anna Członek
Kiełek Urszula Członek
Kisiel Dariusz Gabriel Członek
Kołodko Krystian Członek
Rynkiewicz Małgorzata Członek
Zawistowski Kamil Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tykocinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tykocinie, ul. 11 Listopada 8, 16 – 080 Tykocin
Imię i nazwisko Stanowisko
Kałudzińska Małgorzata Alicja Przewodniczący
Kalinowska Wioleta Zastępca Przewodniczącego
Grabowska Teresa Członek
Maliszewska Beata Członek
Okuła Marta Członek
Rutkowska Wioletta Członek
Sikorska Elżbieta Barbara Członek
Stypułkowska Agnieszka Członek
Ziniewicz Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wasilkowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wasilkowie, ul. Białostocka 7, 16-010 Wasilków
Imię i nazwisko Stanowisko
Halicki Tomasz Jacek Przewodniczący
Łukaszewicz Czesława Zastępca Przewodniczącego
Bejtman-Plago Beata Członek
Cudowska Paulina Członek
Jurgiel Ewa Członek
Koroniecki Jerzy Członek
Ochrymiuk Anna Członek
Pełkowska Beata Członek
Urbanowicz Karolina Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Białymstoku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Białymstoku, ul. Borsucza 2, 15-569 Białystok
Imię i nazwisko Stanowisko
Redos-Kryńska Grażyna Dorota Przewodniczący
Pona Beata Zastępca Przewodniczącego
Ciborowski Stanisław Członek
Kamiński Marcin Członek
Kozłowska Katarzyna Członek
Polińska Agnieszka Członek
Sieklucki Rafał Członek
Suszyński Krzysztof Członek
Teliszewski Wincenty Członek
Zalewska Anna Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Mońkach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Mońkach,ul. Słowackiego 5a, 19-100 Mońki
Imię i nazwisko Stanowisko
Hulko Iwona Przewodniczący
Woźniak Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Czarnecka Katarzyna Członek
Furtek Marek Członek
Mocarska Katarzyna Członek
Paniczko Karol Członek
Prawdzik Zdzisław Członek
Puchalska Magdalena Członek
Skutnik Justyna Anna Członek
Sobolewska Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jaświłach
Adres: w Urzędzie Gminy Jaświły, ul. Jaświły 7, 19-124 Jaświły
Imię i nazwisko Stanowisko
Jarosz Marek Przewodniczący
Okulczyk Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Krystyna Stanisława Członek
Głódź Barbara Członek
Gnidziejko Irena Członek
Kotuk Anna Członek
Łaszcz Anna Członek
Skiścim Elżbieta Członek
Tur Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mońkach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Mońkach, ul. Słowackiego 5a, 19-100 Mońki
Imię i nazwisko Stanowisko
Kalinowski Piotr Przewodniczący
Szydłowski Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Czarnecki Leszek Członek
Kuczyńska Bożena Członek
Skarżyńska Edyta Członek
Szydłowska Renata Członek
Waśniewska Elwira Członek
Wierzbicka Marlena Członek
Woźniewska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krypnie
Adres: w Urzędzie Gminy Krypno, Krypno Kościelne 23 B, 19-111 Krypno Kościelne
Imię i nazwisko Stanowisko
Orłowska Iwona Przewodniczący
Milewicka-Roszkowska Marta Zastępca Przewodniczącego
Bagan Maria Katarzyna Członek
Dąbrowski Janusz Członek
Glinko Robert Członek
Hodun Mateusz Członek
Markowska Iwona Członek
Sienkiewicz Rafał Członek
Sienkiewicz Robert Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Poświętnem
Adres: w Urzędzie Gminy Poświętne, 18-112 Poświętne 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawadzka Anna Przewodniczący
Dobrzyńska Alicja Henryka Zastępca Przewodniczącego
Dańkowska Karolina Członek
Dera Danuta Członek
Kamiński Stanisław Członek
Pasiuk Stanisław Antoni Członek
Przewoźnik Agnieszka Członek
Truskolaska Roksana Członek
Ułanowicz Andrzej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łapach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Łapach, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 24, 18-100 Łapy
Imię i nazwisko Stanowisko
Wasilewska Małgorzata Przewodniczący
Jurkin Marian Zastępca Przewodniczącego
Brzozowska Iwona Członek
Doborzyńska Maria Członek
Kulwicki Krzysztof Członek
Łapiński Janusz Członek
Łupińska Anna Członek
Płońska Zuzanna Członek
Tomaszewska Kinga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzciannem
Adres: w Urzędzie Gminy Trzcianne, ul. Wojska Polskiego 10, 19-104 Trzcianne
Imię i nazwisko Stanowisko
Pezowicz Dorota Przewodniczący
Wasilewska Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Adamska Dorota Członek
Klepadło Agnieszka Członek
Klepadło Anna Członek
Piechowska Helena Członek
Sulima Irena Członek
Sulima Katarzyna Członek
Wiśniewska Grażyna Jadwiga Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Białymstoku
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok
Imię i nazwisko Stanowisko
Leszczyński Marek Przewodniczący
Citko Piotr Zastępca Przewodniczącego
Anastaziuk Adam Józef Członek
Drwięga Dorota Elżbieta Członek
Klimowicz Jacek Członek
Leszczyński Mateusz Członek
Wołosik Jan Członek
Zambrzycka Ewa Członek
Znorko Mirosław Członek
Znorko-Sieklucka Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Choroszczy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Choroszczy, ul. Dominikańska 2, 16-070 Choroszcz
Imię i nazwisko Stanowisko
Kosakowska Kalata Irena Przewodniczący
Roszkowska Marzena Zastępca Przewodniczącego
Butkiewicz Justyna Członek
Grabowska Jadwiga Członek
Konicki Jacek Członek
Łapińska Dominika Członek
Malinowski Krzysztof Członek
Remiszewska Paulina Członek
Zajkowski Maciej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jasionówce
Adres: w Urzędzie Gminy w Jasionówce, ul. Rynek 19, 19-122 Jasionówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Karłuk Teresa Przewodniczący
Cybulska Marta Zastępca Przewodniczącego
Dolinowska-Kiszło Teresa Członek
Filipczuk Iwona Członek
Horba Dominika Członek
Kłubowicz Maria Marta Członek
Szymański Grzegorz Członek
Toczydłowska Dagna Członek
Zonta Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Michałowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Michałowie, ul. Białostocka 11, 16-050 Michałowo pok. nr 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Kasperowicz Andrzej Przewodniczący
Suszyńska Halina Zastępca Przewodniczącego
Ambrożej Jan Członek
Dąbrowska Joanna Członek
Filipczuk Katarzyna Członek
Jarmocik Leon Członek
Łuksza Adrian Członek
Wawreniuk Lilia Członek
Zawistowski Artur Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czarnej Białostockiej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Czarnej Białostockiej, ul. Torowa 14A, 16-020 Czarna Białostocka
Imię i nazwisko Stanowisko
Nasuta Robert Przewodniczący
Rudczuk Lucyna Zastępca Przewodniczącego
Fiedziukiewicz Patrycja Członek
Kochanowska Anna Członek
Kochanowska Karolina Anna Członek
Krutul Ryszard Członek
Siedlecki Wiesław Członek
Sikorski Marcin Członek
Ścibek Emilia Iwona Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Białymstoku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Białymstoku, ul. Słonimska 1, 15-950 Białystok
Imię i nazwisko Stanowisko
Jabłoński Wojciech Przewodniczący
Pietrzycka Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Filipowska Edyta Izabela Członek
Gąsowska Bożena Członek
Łatkowski Mateusz Bodgan Członek
Siemienkiewicz Jolanta Maria Członek
Skalimowska Elżbieta Członek
Wardach Jolanta Członek
Zambrzycki Władysław Członek
Żuk Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobrzyniewie Dużym
Adres: w Urzędzie Gminy Dobrzyniewo Duże, ul. Białostocka 25, 16-002 Dobrzyniewo Duże
Imię i nazwisko Stanowisko
Domalewska Alina Przewodniczący
Rutkowska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Adamska Marta Członek
Czajkowska Dorota Członek
Dzienis Adam Członek
Jackowska Elżbieta Członek
Jakimowicz Natalia Członek
Sochoń Anna Członek
Więckowska Klaudia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Knyszynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Knyszynie, ul. Rynek 39, 19-120 Knyszyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Budna Edyta Jolanta Przewodniczący
Zdanowicz Adam Zastępca Przewodniczącego
Chowańska Anna Członek
Gosko Bogusława Członek
Karwacka Ewa Bożena Członek
Kuc Łukasz Członek
Kudzinowska Barbara Członek
Nowacka Beata Członek
Szklarzewski Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gródku
Adres: w Urzędzie Gminy Gródek, ul. ul. A. i G. Chodkiewiczów 2, 16-040 Gródek
Imię i nazwisko Stanowisko
Marcińczyk Edyta Przewodniczący
Kuźmicz Anna Zastępca Przewodniczącego
Bazyluk Agata Członek
Gościk Sylwia Marta Członek
Klimowicz Paulina Członek
Modzelewska Joanna Członek
Popławska Monika Członek
Radel Sylwia Członek
Szorc Krzysztof Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Juchnowcu Kościelnym
Adres: w Urzędzie Gminy Juchnowiec Kościelny, ul. Lipowa 10, 16-061 Juchnowiec Kościelny
Imię i nazwisko Stanowisko
Teliszewska Elżbieta Przewodniczący
Chorąży Andrzej Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Bieluczyk Aneta Członek
Jóźwik Mateusz Członek
Korolczuk Katarzyna Członek
Pilecka Elżbieta Członek
Putko Antoni Członek
Rynkiewicz Jolanta Członek
Topczewski Rafał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zawadach
Adres: w Urzędzie Gminy w Zawadach, Plac Wolności 12, 16-075 Zawady
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymańska Elżbieta Teresa Przewodniczący
Dobkowska Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Bagińska Sylwia Członek
Choiński Ryszard Członek
Dziubek Izabela Członek
Grabowski Daniel Członek
Kardasz Krzysztof Członek
Pogorzelska Katarzyna Członek
Wądołowski Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Supraślu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Supraślu, ul. J.Piłsudskiego 58, 16-030 Supraśl
Imię i nazwisko Stanowisko
Potmalnik Daniel Przewodniczący
Rusiłowicz Dorota Zastępca Przewodniczącego
Antoniuk Beata Członek
Fidziukiewicz Zdzisław Członek
Kalinowska Joanna Członek
Ohajm Marta Członek
Sewestian-Pieśniak Małgorzata Członek
Zasim Janusz Członek
Zwaliński Jakub Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Goniądzu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Goniądzu, Plac 11 Listopada 38, 19-110 Goniądz
Imię i nazwisko Stanowisko
Bielska Elżbieta Przewodniczący
Makuła Anna Zastępca Przewodniczącego
Brysiewicz Marianna Członek
Filon Elzodia Członek
Pawelski Marek Członek
Połonowicz Tadeusz Członek
Przewodowska Małgorzata Członek
Szczęsny Jarosław Członek
Szypulska Agata Członek