Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Katowicach III

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Będzinie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Będzinie, 42-500 Będzin, ul. Jana Sączewskiego 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Zajchowski Łukasz Adam Przewodniczący
Bochacka Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Bagiński Tadeusz Wincenty Członek
Caban Klaudia Urszula Członek
Janikowska Katarzyna Paulina Członek
Lewandowski Miłosz Grzegorz Członek
Nowak Anna Aleksandra Członek
Wójcik Jolanta Członek
Zieliński Ryszard Michał Członek
Ziółkowska Henryka Zenona Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zawierciu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zawierciu, 42-400 Zawiercie, ul. Leśna 2, sala nr 104 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Laber Kamil Edmund Przewodniczący
Barclay Emil Adam Zastępca Przewodniczącego
Dziedzic Kazimierz Członek
Kijas Kuba Michał Członek
Łazarowicz Leszek Piotr Członek
Makieła-Malejky Anna Członek
Popiel Mateusz Adrian Członek
Sojski Tadeusz Mieczysław Członek
Wiącek Krystyna Irena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pilicy
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Pilica, 42-436 Pilica, ul. Żarnowiecka 46 A
Imię i nazwisko Stanowisko
Lis Aleksandra Barbara Przewodniczący
Zabrowarny Aneta Maria Zastępca Przewodniczącego
Duras Agnieszka Maria Członek
Gębka Łukasz Piotr Członek
Kowal Danuta Mieczysława Członek
Milejska Beata Zuzanna Członek
Nocoń Dominika Agata Członek
Otrębska Małgorzata Anna Członek
Stąpała Dorota Mariola Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jaworznie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Jaworznie, 43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 33, pokój nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Jamróz Grzegorz Piotr Przewodniczący
Gacek Renata Helena Zastępca Przewodniczącego
Jakubik Mateusz Adam Członek
Kaczmarczyk Władysława Członek
Komar Laura Agnieszka Członek
Łakomski Tomasz Lucjan Członek
Majka Andrzej Członek
Nowak Tadeusz Stefan Członek
Wrona Mateusz Roman Członek
Zgud Joanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Zawierciu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Zawierciu, 42-400 Zawiercie, ul. Sienkiewicza 34, pokój nr 122
Imię i nazwisko Stanowisko
Kubuśka Jerzy Franciszek Przewodniczący
Bem Urszula Maria Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Zygmunt Maciej Członek
Gawlikowski Józef Członek
Gawłowicz Marcin Tomasz Członek
Makieła Marian Eugeniusz Członek
Malec Dorota Monika Członek
Popiel Judyta Aleksandra Członek
Wilmowski Tadeusz Stanisław Członek
Wojdak Dorota Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szczekocinach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Szczekociny, 42-445 Szczekociny, ul. Senatorska 2, pokój nr 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Gąsior Artur Piotr Przewodniczący
Piaszczyk Agata Ewa Zastępca Przewodniczącego
Dutkiewicz Dominik Marek Członek
Grzelka Mariusz Jacek Członek
Kowalska Józefa Krystyna Członek
Malus Krystyna Barbara Członek
Wicik Marta Magdalena Członek
Wójcik Anna Elżbieta Członek
Wydrych Marcin Rafał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żarnowcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Żarnowcu, 42-439 Żarnowiec, ul. Krakowska 34
Imię i nazwisko Stanowisko
Wodecka Magdalena Agata Przewodniczący
Dziób Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Gajos Aneta Patrycja Członek
Jaworska Karolina Członek
Koźlicka Renata Krystyna Członek
Miąsko Marcin Piotr Członek
Rylska Barbara Członek
Sołtysik Edyta Maria Członek
Szwej Aneta Jolanta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Porębie
Adres: w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie, 42-480 Poręba, ul. Adama Mickiewicza 2, pokój nr 28 (II piętro - prawa część budynku)
Imię i nazwisko Stanowisko
Skwara Tomasz Dariusz Przewodniczący
Nowak Ewa Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Borówka Olga Jadwiga Członek
Bryła Barbara Krystyna Członek
Czyżewska Zofia Anna Członek
Mońka Mariola Sylwia Członek
Perończyk Justyna Ewa Członek
Wodziński Adam Łukasz Członek
Wójcik Monika Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mierzęcicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Mierzęcicach, 42-460 Mierzęcice, ul. Wolności 95
Imię i nazwisko Stanowisko
Sindera Iwona Wiesława Przewodniczący
Krawczyk-Dyszy Aneta Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Biedroń Przemysław Robert Członek
Jakóbczyk Dorota Jolanta Członek
Nykiel Justyna Ewa Członek
Siudyka Halina Anna Członek
Sołtysik Zbigniew Jan Członek
Wierzbicka Barbara Grażyna Członek
Zgajewska Iwona Izabela Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Będzinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Będzinie, 42-500 Będzin, ul. 11 Listopada 20, sala nr 101 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Fazan Agata Przewodniczący
Świgoń Beata Urszula Zastępca Przewodniczącego
Grudziński Jan Kazimierz Członek
Hepner Jadwiga Maria Członek
Jąderko Dariusz Piotr Członek
Kołodziej Halina Członek
Milewski Wiesław Edward Członek
Szastak Halina Członek
Turek Aneta Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wojkowicach
Adres: w Urzędzie Miasta w Wojkowicach, 42-580 Wojkowice, ul. Jana III Sobieskiego 290 A, sala nr 25 (niski parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Malczewska Julita Przewodniczący
Balińska Beata Danuta Zastępca Przewodniczącego
Barańska Magdalena Karolina Członek
Derela Bartosz Ireneusz Członek
Małysza Katarzyna Członek
Olszewska Aneta Halina Członek
Sitko Izabela Monika Członek
Wiśniewska Klaudia Aneta Członek
Zuchowicz Dorota Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sławkowie
Adres: w Urzędzie Miasta Sławkowa, 41-260 Sławków, Rynek 1, sala nr 16 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Malinowska-Jaskulska Milena Marta Przewodniczący
Pierwocha-Fiecek Sylwia Teresa Zastępca Przewodniczącego
Gawron Przemysław Łukasz Członek
Husarz Elżbieta Anna Członek
Krzynówek Janusz Mateusz Członek
Szewerniak Tomasz Stanisław Członek
Tarmas Barbara Jolanta Członek
Werner Ryszard Członek
Wilk Eugeniusz Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bobrownikach
Adres: w Urzędzie Gminy Bobrowniki, 42-583 Bobrowniki, ul. Gminna 8, pokój nr 25 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Ziemba Honorata Przewodniczący
Gwóźdź Monika Maria Zastępca Przewodniczącego
Kańtoch Barbara Łucja Członek
Konieczny Wiesław Adam Członek
Prostko Beata Anna Członek
Słania Wojciech Janusz Członek
Smyl Feliks Stanisław Członek
Wieczorek Zbigniew Aleksander Członek
Zielińska-Rożek Izabela Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łazach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Łazach, 42-450 Łazy, ul. Traugutta 15 w sali nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Latos Leszek Andrzej Przewodniczący
Zębalska Regina Helena Zastępca Przewodniczącego
Knop Krystyna Członek
Mogieła Beata Irena Członek
Pępek Roksana Justyna Członek
Prusińska Aneta Teresa Członek
Szkoda Wirginia Alfreda Członek
Turlej Bogusława Stanisława Członek
Wystrychowska Karolina Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kroczycach
Adres: w Urzędzie Gminy Kroczyce, 42-425 Kroczyce, ul. Batalionów Chłopskich 29,
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojciechowska Martyna Przewodniczący
Stolarska Agnieszka Ryszarda Zastępca Przewodniczącego
Kowalski Karol Tomasz Członek
Kusaj Bogusław Jan Członek
Pala Wioletta Krystyna Członek
Piątek-Kaczkowska Marlena Ewa Członek
Rogielski Tadeusz Wacław Członek
Szymańska Agata Magdalena Członek
Zaciera Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza we Włodowicach
Adres: w Urzędzie Gminy we Włodowicach, 42-421 Włodowice, ul. Krakowska 26
Imię i nazwisko Stanowisko
Maciążek Edyta Anna Przewodniczący
Trepka Elżbieta Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Cybul Dorota Maria Członek
Czerwiec Monika Maria Członek
Molenda Jerzy Józef Członek
Nitecki Roman Marian Członek
Szymocha Dorota Agnieszka Członek
Utracka Maria Bogusława Członek
Żurawska Zenobia Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Siewierzu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Siewierz, 42-470 Siewierz, ul. Żwirki i Wigury 16, sala posiedzeń (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowacka Danuta Helena Przewodniczący
Radziwołek Urszula Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Bijak Elżbieta Barbara Członek
Duda Dominika Beata Członek
Góra Olga Sabina Członek
Kubarska Agnieszka Magdalena Członek
Marek Zofia Lucja Członek
Świebodzińska Agnieszka Monika Członek
Wasieczko Maciej Jakub Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sosnowcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, 41-200 Sosnowiec, al. Zwycięstwa 20, pokój nr 307 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Przybyła Ilona Żaneta Przewodniczący
Francuz Bożena Maria Zastępca Przewodniczącego
Faryna Jan Członek
Graczyk Andrzej Członek
Jaworska Renata Teresa Członek
Łyczak-Ślacan Gabriela Magdalena Członek
Nowak Krystyna Irena Członek
Rudzińska Anna Maria Członek
Serafiński Marek Jerzy Członek
Walencka Agata Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dąbrowie Górniczej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Kucharczyk Mariusz Tomasz Przewodniczący
Sołtysik Tomasz Dominik Zastępca Przewodniczącego
Bujnowski Zbigniew Bolesław Członek
Dobrowolska-Wieczorek Irena Maria Członek
Gogola Tomasz Stanisław Członek
Klimczak Krzysztof Członek
Krzemiński Czesław Stanisław Członek
Skubij Adam Waldemar Członek
Sokoliński Stanisław Janusz Członek
Szwed Zdzisława Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Psarach
Adres: w Urzędzie Gminy w Psarach, 42-504 Psary, ul. Malinowicka 4, sala 112 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Barańska-Sorn Mirella Bogusława Przewodniczący
Mucha Katarzyna Dorota Zastępca Przewodniczącego
Cieślik Małgorzata Mariola Członek
Głodkowska Żaneta Członek
Kyrcz Weronika Członek
Niedbała Jerzy Jan Członek
Sobieraj Małgorzata Krystyna Członek
Trzcionka Janusz Marek Członek
Wykurz Marcin Robert Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Irządzach
Adres: w Urzędzie Gminy Irządze, 42-446 Irządze, Irządze 124, sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Pinderak Lech Janusz Przewodniczący
Huptyś Andrzej Marian Zastępca Przewodniczącego
Ciągadlak Anna Członek
Ciszewski Leszek Jan Członek
Dylewska Zofia Stanisława Członek
Jańczyk Marta Justyna Członek
Mazanek Agnieszka Małgorzata Członek
Opydo Paweł Przemysław Członek
Zatońska Klaudia Aleksandra Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ogrodzieńcu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Ogrodzieńcu, 42-440 Ogrodzieniec, Plac Wolności 25, parter, pokój 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Milejska Elżbieta Iwona Przewodniczący
Kusiak Marta Zastępca Przewodniczącego
Derda Andrzej Józef Członek
Dyszy Lidia Halina Członek
Kaleta Izabela Elżbieta Członek
Nędza Ewa Teresa Członek
Pilarczyk Jadwiga Anna Członek
Trzepla Marek Leszek Członek
Urantówka-Chojnacka Iwona Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czeladzi
Adres: w Urzędzie Miasta Czeladź, 41-250 Czeladź, ul. Katowicka 45, sala nr 2 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Juryniec Karolina Przewodniczący
Jakubczyk Bogdan Bolesław Zastępca Przewodniczącego
Góra Paulina Angelika Członek
Józefoski Jerzy Członek
Makuła Katarzyna Członek
Szwankowski Sylwester Waldemar Członek
Wierzbicka Dorota Członek
Ziętek Bogumiła Członek
Zub Mateusz Jakub Członek