Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Białej Podlaskiej

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Kodniu
Imię i nazwisko Stanowisko
Maryniuk Marianna Teresa Przewodniczący
Nowacka Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Czeberkus Halina Członek
Leszek Stanisław Członek
Radecka Alicja Członek
Szołucha Sylwia Członek
Witkowicz Grażyna Członek
Wysokińska Małgorzata Elżbieta Członek
Zajko Jolanta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Białej Podlaskiej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej, ul. Brzeska 41, 21-500 Biała Podlaska
Imię i nazwisko Stanowisko
Kossowski Damian Jan Przewodniczący
Maksymiuk Sławomir Marek Zastępca Przewodniczącego
Cybulska Anna Marta Członek
Goździołko Katarzyna Bożena Członek
Kąkol Katarzyna Członek
Mazurek Marek Jan Członek
Raczyńska Małgorzata Członek
Sawoniuk Wiesław Członek
Szubińska Urszula Członek
Tymoszuk Małgorzata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Parczewie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Parczewie, ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalewski Marcin Sebastian Przewodniczący
Sobich Iwona Beata Zastępca Przewodniczącego
Furman Maciej Grzegorz Członek
Kaliszyk Halina Członek
Kopeć Sylwia Agnieszka Członek
Łotys Joanna Członek
Najs Jan Józef Członek
Puła Józef Członek
Romaniuk Anna Maria Członek
Tumiłowicz Stanisław Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Radzyniu Podlaskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim, Pl. Potockiego 1, 21-300 Radzyń Podlaski
Imię i nazwisko Stanowisko
Domańska Dorota Przewodniczący
Kuszpa Jan Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Domański Kazimierz Członek
Grochowska Angelika Członek
Grochowski Marek Tadeusz Członek
Kuśmierz Patrycja Członek
Pietraszek Elżbieta Grażyna Członek
Sawicka Marta Członek
Warpas Edyta Elżbieta Członek
Wójcicki Maciej Cezary Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zalesiu
Adres: w Urzędzie Gminy Zalesie ul. Warszawska 34 21-512 Zalesie
Imię i nazwisko Stanowisko
Łobejko Zbigniew Hieronim Przewodniczący
Sobolewska Karolina Patrycja Zastępca Przewodniczącego
Dawidziuk Anna Członek
Gadawska Anna Członek
Jaworski Tomasz Krzysztof Członek
Kępka-Janiszek Kamila Małgorzata Członek
Sobolewska Beata Członek
Zalewski Krzysztof Jacek Członek
Żukowska Wanda Alina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czemiernikach
Adres: w Urzędzie Gminy Czemierniki, ul. Zamkowa 9, 21-306 Czemierniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Abramek Marek Franciszek Przewodniczący
Sobieszek Andrzej Waldemar Zastępca Przewodniczącego
Antol Ireneusz Członek
Filipek Ewa Członek
Jesionek Urszula Członek
Kocyła Małgorzata Członek
Król Beata Członek
Momont Agnieszka Członek
Warpas Stanisław Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sławatyczach
Adres: w Urzędzie Gminy Sławatycze, ul. Rynek 14, 21-515 Sławatycze
Imię i nazwisko Stanowisko
Goliński Janusz Przewodniczący
Mazaniuk Iwona Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Doroszuk Danuta Członek
Kaca Andrzej Członek
Krać Kinga Członek
Osypowicz Kazimierz Jan Członek
Panasiewicz Grażyna Członek
Ślązak Stanisław Henryk Członek
Żuchnik Wioleta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Podedwórzu
Adres: w Urzędzie Gminy Podedwórze, Podedwórze 44, 21-222 Podedwórze
Imię i nazwisko Stanowisko
Banaszczuk Tadeusz Przewodniczący
Kropiwiec Halina Zastępca Przewodniczącego
Drzewiczak Jadwiga Teresa Członek
Kolada Aleksandra Członek
Kopaczewska Anna Członek
Kowalczuk Lidia Renata Członek
Marciniuk Henryk Członek
Turuk Maciej Mateusz Członek
Zielonka Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Białej Podlaskiej
Imię i nazwisko Stanowisko
Jurkowska Małgorzata Elżbieta Przewodniczący
Jaroszuk Krzysztof Jan Zastępca Przewodniczącego
Jarząbkowska Edyta Agnieszka Członek
Ławecka Agata Członek
Michalczuk Joanna Łucja Członek
Nieścioruk Sebastian Członek
Nowak-Miszkiniuk Joanna Maria Członek
Soćko Joanna Członek
Wachowiec Alina Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rokitnie
Adres: Urząd Gminy Rokitno, Rokitno 39A, 21-504 Rokitno
Imię i nazwisko Stanowisko
Gawryluk Władysław Przewodniczący
Jadczak Barbara Zastępca Przewodniczącego
Artymiuk Elżbieta Antonina Członek
Chomicz Stanisław Mieczysław Członek
Horbanowicz Halina Członek
Kozaczuk Anna Członek
Łozak Zdzisława Barbara Członek
Żuk Agata Członek
Żuk Eugenia Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łomazach
Adres: .
Imię i nazwisko Stanowisko
Kulawiec Ewa Zuzanna Przewodniczący
Zając Antoni Jan Zastępca Przewodniczącego
Arseniuk Agnieszka Agata Członek
Bielecki Mirosław Jan Członek
Kołodziejczyk Sylwia Członek
Łućko Janina Członek
Piętka Ewa Bożena Członek
Samosiuk Krystyna Teresa Członek
Stanilewicz Roman Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jabłoniu
Adres: Urzędzie Gminy w Jabłoniu
Imię i nazwisko Stanowisko
Matczuk Katarzyna Józefa Przewodniczący
Atras Helena Zastępca Przewodniczącego
Gierej Elżbieta Jadwiga Członek
Jaszczuk Andrzej Robert Członek
Kosobucka Edyta Agnieszka Członek
Łobejko Grażyna Agnieszka Członek
Paluszkiewicz Katarzyna Członek
Pirogowicz Alicja Członek
Wizor Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Milanowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Milanowie, ul Kościelna 11A
Imię i nazwisko Stanowisko
Kalinowska Zofia Stanisława Przewodniczący
Zawisza Marzena Zastępca Przewodniczącego
Bokiniec Katarzyna Członek
Ostapiuk Ewa Członek
Smolińska Teresa Członek
Sokołowska Franciszka Członek
Szpil Halina Helena Członek
Szwed Janusz Antoni Członek
Tymosiewicz Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wisznicach
Imię i nazwisko Stanowisko
Brzozowska Magda Przewodniczący
Stańko Bożena Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Brodzka Anna Członek
Ciuchta Dawid Członek
Dragan Marek Janusz Członek
Kukawski Paweł Członek
Sakowicz Zbigniew Członek
Samczuk Kazimierz Członek
Wortolec Mateusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tucznej
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepkowska Maria Przewodniczący
Matysiuk Kazimiera Barbara Zastępca Przewodniczącego
Bajkowska Sylwia Członek
Bojarczuk Halina Członek
Jarocka Ewa Członek
Jarosiewicz Ewa Maria Członek
Kukawska Dorota Anna Członek
Lipka Urszula Teresa Członek
Milart Teresa Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sosnowicy
Adres: Urząd Gminy Sosnowica, ul. Spokojna 10, 21-230 Sosnowica, Sala Narad -parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Wodnicka Agnieszka Barbara Przewodniczący
Osiej Edyta Beata Zastępca Przewodniczącego
Baryła Mateusz Eliasz Członek
Harasim Stela Marta Członek
Karpińska Małgorzata Bożena Członek
Marczuk Małgorzata Katarzyna Członek
Martin Barbara Członek
Ordowska Stanisława Członek
Tyszczuk Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siemieniu
Adres: w Urzędzie Gminy w Siemieniu, ul. Stawowa 1B, 21-220 Siemień
Imię i nazwisko Stanowisko
Rutkowska Ewa Przewodniczący
Chojak Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Boguszewska Anna Beata Członek
Chojak Bartłomiej Członek
Ciopcińska Agnieszka Marzena Członek
Kalinowska Edyta Anna Członek
Marszał Krystyna Józefa Członek
Pałys Klaudia Członek
Stanisławska Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wohyniu
Adres: w Urzędzie Gminy Wohyń, ul. Radzyńska 4, 21-310 Wohyń
Imię i nazwisko Stanowisko
Ładniak Agnieszka Przewodniczący
Oleszczuk Elżbieta Marianna Zastępca Przewodniczącego
Gmur Bożena Maria Członek
Kaliszuk Marzanna Anna Członek
Kłoczko Monika Członek
Kolęda Edyta Członek
Mackiewicz Anna Katarzyna Członek
Szczęśniak Łukasz Członek
Wójcik Antoni Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Leśnej Podlaskiej
Adres: Urzędzie Gminy Leśna Podlaska ul. Bialska 30 21-542 Leśna Podlaska
Imię i nazwisko Stanowisko
Horbowicz Bożena Marianna Przewodniczący
Horbowiec Barbara Zastępca Przewodniczącego
Borysiuk Agata Członek
Gdula Dawid Członek
Klimczuk Patrycja Małgorzata Członek
Mirończuk Justyna Małgorzata Członek
Ojcewicz Joanna Monika Członek
Wasiluk-Świeboda Ewa Członek
Wolińska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Borkach
Imię i nazwisko Stanowisko
Piłat Jerzy Artur Przewodniczący
Brutkowski Szymon Jan Zastępca Przewodniczącego
Armaciński Stanisław Członek
Bober Krystyna Członek
Karpińska Danuta Agnieszka Członek
Kożuch Alina Członek
Kożuch Wojciech Członek
Kucio Janusz Mieszko Członek
Marzec Urszula Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rossoszu
Imię i nazwisko Stanowisko
Derlukiewicz Izabela Przewodniczący
Szydłowski Stanisław Mirosław Zastępca Przewodniczącego
Gierej Edyta Maria Członek
Koprianiuk Jolanta Ewa Członek
Makaruk Roman Feliks Członek
Pajnowska Henryka Helena Członek
Pajnowska Teresa Członek
Parafiński Zbigniew Stanisław Członek
Rowińska Lucyna Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ulanie-Majoracie
Adres: w Ulanie-Majoracie 57, 21-307 Ulan-Majorat
Imię i nazwisko Stanowisko
Murawka Barbara Przewodniczący
Grochowski Jan Zastępca Przewodniczącego
Jezierska Stanisława Członek
Kardas Jan Członek
Madejska Katarzyna Członek
Skowron-Jankowska Ewa Członek
Wierzchowska Jadwiga Stanisława Członek
Zalech Jadwiga Członek
Zarzycka Barbara Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Konstantynowie
Adres: w Urzędzie Gminy Konstantynów, ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2, 21-543 Konstantynów
Imię i nazwisko Stanowisko
Miłkowska Grażyna Stanisława Przewodniczący
Oksiuta Tomasz Maciej Zastępca Przewodniczącego
Fedczuk Stanisław Członek
Jeżewska Marta Członek
Kucio Robert Członek
Łyczewska Beata Członek
Sawoniuk Elżbieta Członek
Szewczuk Katarzyna Członek
Wysocka Krystyna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Komarówce Podlaskiej
Adres: w Urzędzie Gminy Komarówka Podlaska, ul. Krótka 7, 21-311 Komarówka Podlaska
Imię i nazwisko Stanowisko
Karpińska Małgorzata Przewodniczący
Stańko Krzysztof Marian Zastępca Przewodniczącego
Butrym-Demczuk Lidia Justyna Członek
Chomiuk Beata Emilia Członek
Chomiuk Wioleta Członek
Faluszewski Stanisław Józef Członek
Kuzawińska Bożena Katarzyna Członek
Wons Karolina Członek
Zacharuk Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Terespolu
Adres: Urząd Gminy Terespol, Plac Ryszarda Kaczorowskiego 1, Kobylany , pokój nr 34, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Oleszczuk Tomasz Przewodniczący
Ościłowska Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Reducha Piotr Członek
Siwagow Mariusz Członek
Sterniczuk Urszula Członek
Szaciłło Marta Elżbieta Członek
Szarubka Danuta Członek
Wawryniuk Justyna Marzena Członek
Wawryniuk Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Drelowie
Adres: w Urzędzie Gminy Drelów, ul. Szkolna 12, 21-570 Drelów
Imię i nazwisko Stanowisko
Jóźwik Marek Przewodniczący
Kiryluk Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Kosiura Rafał Andrzej Członek
Kowalczuk Janina Członek
Kubik Anna Członek
Nekreś Wiesława Członek
Olesiejuk Agnieszka Aneta Członek
Ołtuszyk Danuta Jadwiga Członek
Szabaciuk Zygmunt Ignacy Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dębowej Kłodzie
Imię i nazwisko Stanowisko
Greś Beata Przewodniczący
Wawryszczuk Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Alkiewicz Maria Członek
Chilczuk Bożena Janina Członek
Kobylińska Anita Członek
Kozak Jacek Adam Członek
Rozmiarkowski Norbert Członek
Sawczuk Anna Członek
Wawryszczuk Tadeusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Międzyrzecu Podlaskim
Adres: w Urzędzie Gminy Międzyrzec Podlaski, ul. Warszawska 20, 21-560 Międzyrzec Podlaski
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzymowski Bogusław Marian Przewodniczący
Tymoszuk Konrad Zastępca Przewodniczącego
Jędruchniewicz Edyta Członek
Kalinowski Andrzej Henryk Członek
Kurowski Wiesław Członek
Łubik Sylwia Teresa Członek
Radecka Marta Jolanta Członek
Rybicki Michał Kacper Członek
Samociuk Piotr Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Białej Podlaskiej
Adres: w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, ul. Piłsudskiego 3, 21-500 Biała Podlaska
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukijaniuk Robert Przewodniczący
Polkowski Jan Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Deszko Wioleta Członek
Dudyk Stanisław Zbigniew Członek
Holak Paula Członek
Iwan-Kołodyńska Marzena Członek
Kowalska Iwona Urszula Członek
Krasa Michał Bartłomiej Członek
Papiński Ryszard Członek
Radecki Mirosław Aleksander Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Piszczacu
Adres: w Urzędzie Gminy Piszczac, pokój nr 41, ul. Włodawska 8, 21-530 Piszczac
Imię i nazwisko Stanowisko
Wyrzykowska Jadwiga Przewodniczący
Wereszczyńska Marzena Dorota Zastępca Przewodniczącego
Borodiuk Bogusława Członek
Kurowski Paweł Członek
Lipiński Stanisław Zdzisław Członek
Makarewicz Dorota Elżbieta Członek
Miciuk Bożena Maria Członek
Niedźwiedź Krzysztof Józef Członek
Szachniuk Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Międzyrzecu Podlaskim
Adres: w Biurze Rady Miasta Międzyrzec Podlaski, ul. Pocztowa 8, 21-560 Międzyrzec Podlaski
Imię i nazwisko Stanowisko
Grochowska Adriana Anna Przewodniczący
Łataś Barbara Anna Zastępca Przewodniczącego
Brodowska Joanna Członek
Jankiewicz Michał Członek
Korulczyk Wiesława Marianna Członek
Pietrosiuk Ireneusz Stanisław Członek
Sawczuk Kazimierz Gierat Członek
Sawczuk Sylwester Marcin Członek
Szachnik-Kazimierczak Ewa Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Janowie Podlaskim
Adres: w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie Podlaskim ul. 1 Maja 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Janczuk Marek Robert Przewodniczący
Dzięcioł Renata Zastępca Przewodniczącego
Andruszkiewicz Krzysztof Członek
Bujan Wanda Małgorzata Członek
Chrabski Henryk Mieczysław Członek
Hryciuk Wioleta Ewa Członek
Kociszewska Ewa Członek
Listos Monika Grażyna Członek
Zbucka Wiesława Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kąkolewnicy
Adres: Siedzibą Terytorialnej Komisji Wyborczej w Kąkolewnicy jest: Urząd Gminy Kąkolewnica ul. Lubelska 5, Pokój nr 20 (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zalewska Joanna Przewodniczący
Kot Teresa Marianna Zastępca Przewodniczącego
Brzozowska Małgorzata Maria Członek
Filipowicz Barbara Członek
Prokopiak Natalia Izabela Członek
Siedlanowski Stanisław Andrzej Członek
Wiśniewska Danuta Członek
Woch Monika Członek
Zień Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Parczewie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Parczewie, ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew
Imię i nazwisko Stanowisko
Łuć Barbara Anna Przewodniczący
Tyborowski Grzegorz Zastępca Przewodniczącego
Dudzińska Agnieszka Członek
Haponiuk Jolanta Monika Członek
Kliszczyńska-Teleon Kamila Członek
Korszeń Mirosława Członek
Markowski Maksymilian Członek
Smolińska Lucyna Anna Członek
Wyszyńska Patrycja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radzyniu Podlaskim
Adres: w Urzędzie Gminy Radzyń Podlaski, ul. Warszawska 32, 21-300 Radzyń Podlaski - sala konferencyjna II piętro Urzędu Gminy
Imię i nazwisko Stanowisko
Żochowski Paweł Przewodniczący
Opolska Dorota Zastępca Przewodniczącego
Grochowski Leszek Andrzej Członek
Kantarowicz Łukasz Członek
Karwowska Aneta Monika Członek
Markowska Anna Józefa Członek
Milczarek Emilia Członek
Zabielska Anna Elżbieta Członek
Zając Krzysztof Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radzyniu Podlaskim
Adres: w Urzędzie Miasta Radzyń Podlaski, ul. Warszawska 32, 21-300 Radzyń Podlaski
Imię i nazwisko Stanowisko
Góra Stefan Henryk Przewodniczący
Dzioba Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Czapliński Marek Członek
Kot Jadwiga Marianna Członek
Kowalczyk Adam Igor Członek
Kuszpa Radosław Robert Członek
Muniowska Monika Członek
Oniszczuk Jacek Członek
Woźniak Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sosnówce
Adres: Urząd Gminy Sosnówka, Sosnówka 55, 21-518 Sosnówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Sidor Maria Przewodniczący
Korpysz Krystyna Teofila Zastępca Przewodniczącego
Chomiuk Patrycja Członek
Diadik Teresa Członek
Martychowiec Anna Małgorzata Członek
Odyniec Jan Kazimierz Członek
Słabko Jacek Członek
Żarkiewicz Iwona Członek
Żukowska Małgorzata Bernarda Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Terespolu
Adres: w Urzędzie Miasta Terespol, ul. Czerwonego Krzyża 26, 21-550 Terespol
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukasiak Agnieszka Przewodniczący
Turecki Janusz Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Jawtoszuk Tadeusz Członek
Jezierska Marzena Anna Członek
Połuszańska Sylwia Wioletta Członek
Rzewuski Daniel Członek
Skólimowska Alicja Członek
Tomczuk Mirosław Mikołaj Członek
Wegiera Barbara Członek