Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Kielcach III

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Małogoszczu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Małogoszcz, ul. Jaszowskiego 3a - pokój Nr 28 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Załęska Katarzyna Anna Przewodniczący
Cholerzyńska Wioleta Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Kościołek Monika Lidia Członek
Kotwica Agata Urszula Członek
Krzysztofik Paweł Członek
Strzelecki Sebastian Damian Członek
Zawadzka Wioletta Iwona Członek
Zdradzisz Aneta Renata Członek
Zeja Marceli Dominik Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Imielnie
Adres: w Urzędzie Gminy w Imielnie , ul. Cmentarna 7, pokój nr 19 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Seweryn Ewa Bożena Przewodniczący
Fatyga Robert Zastępca Przewodniczącego
Brejdak-Dąbska Beata Bogusława Członek
Czarnecka Wioletta Edyta Członek
Rak Małgorzata Aneta Członek
Skuta Agnieszka Dorota Członek
Stachurska Anna Członek
Tutaj Anna Teresa Członek
Urbańczyk Małgorzata Donata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Oksie
Adres: Urząd Gminy w Oksie, ul. Włoszczowska 22A pok nr 5, 28-363 Oksa
Imię i nazwisko Stanowisko
Purchała Emilia Anna Przewodniczący
Dziambor Agnieszka Anna Zastępca Przewodniczącego
Jarczyńska Elżbieta Maria Członek
Kusaj Justyna Katarzyna Członek
Kusaj Piotr Robert Członek
Matyjaszewska Natalia Anna Członek
Szmit Aneta Monika Członek
Urban Elżbieta Członek
Zimierska Justyna Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sobkowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Sobkowie, Plac Wolności 12, 28-305 Sobków
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowakowski Paweł Przemysław Przewodniczący
Gołuzd Marta Zofia Zastępca Przewodniczącego
Blicharska Justyna Magdalena Członek
Bujny Mateusz Członek
Kwas Ewa Janina Członek
Nogajczyk Anna Marta Członek
Sienniak Ewa Dorota Członek
Sobczyk Małgorzata Marta Członek
Treska Karolina Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Jędrzejowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie, ul. 11 Listopada 83
Imię i nazwisko Stanowisko
Żabicki Marcin Bolesław Przewodniczący
Siudymak Adam Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Cieślik Artur Mieczysław Członek
Faryna Bartłomiej Członek
Felis Agnieszka Członek
Krzystek Tomasz Paweł Członek
Krzysztofik Justyna Aneta Członek
Smutek Ewa Członek
Stabrawa Ilona Katarzyna Członek
Ulatowska Urszula Renata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Końskich
Adres: w Starostwie Powiatowym w Końskich , ul. Stanisława Staszica 2, 26-200, Końskie- pokój 219 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Obara Helena Przewodniczący
Barański Ireneusz Józef Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Bożena Maria Członek
Fitas Patrycja Członek
Grzegorczyk Zofia Grażyna Członek
Guldziński Dariusz Członek
Matera Elżbieta Katarzyna Członek
Pronobis Dorota Członek
Szymusik Bartosz Józef Członek
Wróbel Paulina Klaudia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza we Włoszczowie
Adres: w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29 -100 Włoszczowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Wawrzycki Jan Czesław Przewodniczący
Nowak Cezary Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Cisowska Bożena Bogusława Członek
Jamróz Anna Beata Członek
Karwacka Aneta Bożena Członek
Orlikowska Maria Członek
Szymkiewicz Tomasz Piotr Członek
Świeboda Agata Agnieszka Członek
Wojciechowski Jacek Marian Członek
Zbierańska-Kaczmarek Dorota Brygida Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radoszycach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Radoszycach, ul. Żeromskiego 28, 26-230 Radoszyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Laskowska Marlena Anna Przewodniczący
Pruska Agnieszka Barbara Zastępca Przewodniczącego
Binkowski Andrzej Członek
Grochowska Agnieszka Członek
Hendryk Anna Agata Członek
Milcarz Karolina Członek
Pałgan Dorota Członek
Pietrusiewicz Teresa Członek
Zbróg Justyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sędziszowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sędziszowie, ul. Dworcowa 20 - pokój nr 18 (I piętro), 28-340 Sędziszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Ejsmond January Grzegorz Przewodniczący
Dudek Czesław Zastępca Przewodniczącego
Kłek Damian Piotr Członek
Kowalska Wiesława Marianna Członek
Kowalski Rafał Marcin Członek
Musiał Karolina Agata Członek
Ozga Marta Magdalena Członek
Pacholec Judyta Katarzyna Członek
Podsiadło Barbara Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krasocinie
Adres: w Urzędzie Gminy w Krasocinie, ul. Macierzy Szkolnej 1 - pokój nr 3 /parter/
Imię i nazwisko Stanowisko
Jackiewicz Dorota Przewodniczący
Kanios Ewa Zastępca Przewodniczącego
Ciszek Małgorzata Urszula Członek
Lipniak Aleksandra Członek
Robak Agnieszka Członek
Suliga Teresa Katarzyna Członek
Włodarczyk Mariola Ulana Członek
Zimna Anna Mirosława Członek
Zygmunt Agnieszka Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Smykowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Smykowie, Smyków 91, 26-212 - pok. nr 8 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Rogula Michał Piotr Przewodniczący
Milcarz Mirosław Adam Zastępca Przewodniczącego
Basiak Jolanta Członek
Grabarczyk Agnieszka Renata Członek
Grochowski Marek Członek
Kołodziejczyk Anna Członek
Kos Dorota Członek
Surma Grażyna Członek
Śliz Sylwia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kluczewsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Kluczewsku, ul. Spółdzielcza 12, pokój nr 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Suliga Jadwiga Teresa Przewodniczący
Klimczyk Urszula Izabela Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Bożena Ewa Członek
Królikowska Ewelina Edyta Członek
Liczberska Aneta Anna Członek
Ławiński Krzysztof Członek
Rubik Beata Magdalena Członek
Sobczyk Monika Agnieszka Członek
Urbańska Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Słupi Koneckiej
Adres: w Urzędzie Gminy w Słupi, Słupia 30 A, 26-234 Słupia (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Liczberska Marzanna Przewodniczący
Noga Agata Zastępca Przewodniczącego
Młynarska Anna Maria Członek
Nowak-Wojtczyk Marta Katarzyna Członek
Oleśkiewicz Artur Andrzej Członek
Pawelczyk Piotr Fabian Członek
Pniewski Stanisław Andrzej Członek
Świercz Stanisława Członek
Zając Mateusz Bartłomiej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jędrzejowie
Adres: w urzędzie Miejskim w Jędrzejowie, ul. 11 Listopada 33a - pokój 36 (III piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczerba Czesław Tadeusz Przewodniczący
Skorupka Elżbieta Maria Zastępca Przewodniczącego
Bierońska Kinga Członek
Bolwińska Malwina Członek
Gocał Ewa Krystyna Członek
Greń Patryk Wojciech Członek
Marcinkowski Jacek Członek
Siodłak Marlena Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Seceminie
Adres: w Urzędzie Gminy w Seceminie, ul. Struga 2 - pokój nr 17 ( II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Marczak Daniel Robert Przewodniczący
Wasik Joanna Paulina Zastępca Przewodniczącego
Bocian Bartłomiej Mateusz Członek
Chmielewska Ewelina Zofia Członek
Pośpiech Anita Danuta Członek
Wiśniewska Agnieszka Ilona Członek
Znojek Anna Elżbieta Członek
Znojek Michał Członek
Zug Małgorzata Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Moskorzewie
Adres: w Urzędzie Gminy Moskorzew, Moskorzew 42, 29-130 Moskorzew
Imię i nazwisko Stanowisko
Młynarczyk Monika Ewa Przewodniczący
Leżańska Wioleta Zastępca Przewodniczącego
Kołton Justyna Stanisława Członek
Kuzia Halina Członek
Michalczyk Halina Malwina Członek
Michalczyk Wioleta Anna Członek
Poczęty Ewelina Sabina Członek
Ptaszek Iwona Ewa Członek
Waczyński Andrzej Władysław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radkowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Radkowie , 29-135 Radków 99, pokój Nr 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojdała Alina Jadwiga Przewodniczący
Bobrowska Jolanta Ewa Zastępca Przewodniczącego
Chołubek Karol Jan Członek
Cichoń Renata Zofia Członek
Knapik Halina Małgorzata Członek
Nagaba Anna Janina Członek
Trela Anna Ewa Członek
Wójcik Marcin Andrzej Członek
Zbroińska Zofia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Stąporkowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Stąporkowie przy ul.Piłsudskiego 132 A, pokój nr 19(I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Polak Kazimierz Edward Przewodniczący
Wróbel Anastazja Zastępca Przewodniczącego
Gajewski Paweł Jan Członek
Ordzińska Ewa Anna Członek
Pawlak Danuta Członek
Piwowarska Wiesława Członek
Rurarz Anna Członek
Szczepanik Urszula Członek
Zynkowski Mariusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nagłowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Nagłowicach, ul. Mikołaja Reja 9, pokój Nr 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Merta Magdalena Barbara Przewodniczący
Patyna Teresa Lidia Zastępca Przewodniczącego
Brzozowska Wioletta Beata Członek
Hencel Małgorzata Olga Członek
Marcinkowska Teresa Elżbieta Członek
Niedziela Jacek Piotr Członek
Parzniewska Anna Sylwia Członek
Struzik Edyta Ewa Członek
Walczyński Zbigniew Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rudzie Malenieckiej
Adres: w Urzędzie Gminy w Rudzie Malenieckiej, Ruda Maleniecka nr 99 a, I piętro pokój nr 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Bajer Łukasz Stanisław Przewodniczący
Pikuła Paweł Piotr Zastępca Przewodniczącego
Błachowicz Teresa Członek
Ferens Eliza Członek
Kucharczyk Monika Członek
Pachuc Magdalena Członek
Sinkiewicz Aneta Członek
Słowińska Agnieszka Katarzyna Członek
Wiaderna Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza we Włoszczowie
Adres: w Urzędzie Gminy Włoszczowa, ul. Partyzantów 14 - pokój nr 25 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobczyk Paweł Tomasz Przewodniczący
Pitek Magdalena Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Dorywalska Bożena Joanna Członek
Grzesik Bożena Jadwiga Członek
Jackiewicz Ewa Jadwiga Członek
Rosiński Jan Alfred Członek
Skiba Henryka Barbara Członek
Sobczyk Katarzyna Członek
Wójcik Zofia Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Fałkowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Fałkowie, ul. Zamkowa 1A
Imię i nazwisko Stanowisko
Anioł Dorota Katarzyna Przewodniczący
Skiba Waldemar Antoni Zastępca Przewodniczącego
Kaczmarek Zofia Członek
Leszcz Maria Członek
Łowicka Irena Ewa Członek
Najmrodzka Iwona Elżbieta Członek
Orman Ewelina Członek
Zamożniewicz Anna Członek
Zganiacz Dorota Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gowarczowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Gowarczowie, ul. PLac XX-lecia nr 1, 26-225 Gowarczów (sala konferencyjna Urzędu Gminy, II piętro, pokój nr 305)
Imię i nazwisko Stanowisko
Stanisławska Aneta Przewodniczący
Wiśniewska Halina Zastępca Przewodniczącego
Adamusik Bernard Członek
Malczewska Marianna Członek
Partyka Edyta Zdzisława Członek
Pluta Marcin Członek
Sobczyński Tadeusz Członek
Stolarczyk Renata Członek
Urban Grażyna Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Końskich
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Końskich, ul. Partyzantów 1, pokój Nr 18 (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zbroszczyk Wanda Janina Przewodniczący
Kosmal Edyta Zastępca Przewodniczącego
Brzezińska-Basiak Dagmara Katarzyna Członek
Chwałek Mateusz Członek
Głębocka Anna Izabela Członek
Kowalczyk Dorota Małgorzata Członek
Łuczyńska Wanda Michalina Członek
Obara Piotr Robert Członek
Sękowska Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wodzisławiu
Adres: w Urzędzie Gminy w Wodzisławiu, ul. Krakowska 6, 28-330 Wodzisław - sala konferencyjna (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Idzik Marian Przewodniczący
Czarniecka Anna Janina Zastępca Przewodniczącego
Adamska Aleksandra Elżbieta Członek
Gozdur Beata Maria Członek
Jaworska Joanna Beata Członek
Kania Monika Anna Członek
Klasa Małgorzata Katarzyna Członek
Rak Ewelina Iwona Członek
Zielińska Wiktoria Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Słupi (Jędrzejowskiej)
Adres: w Urzędzie Gminy Słupia (Jędrzejowska), pok. Nr 2 , Słupia 257, 28-350 Słupia
Imię i nazwisko Stanowisko
Kunicka Edyta Barbara Przewodniczący
Nocoń Adrianna Monika Zastępca Przewodniczącego
Baran Paweł Michał Członek
Marszałek Anna Członek
Partyka Agnieszka Zofia Członek
Sołtysik Aleksander Członek
Świetlicka-Rojek Ewa Anna Członek
Wachowicz Marta Joanna Członek
Wiekiera Anna Bożena Członek