Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Koszalinie I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Koszalinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Koszalinie, ul. Rynek Staromiejski 6-7, 75-007 Koszalin
Imię i nazwisko Stanowisko
Orłowska Katarzyna Przewodniczący
Basarab Aleksandra Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Bednarek Anna Członek
Brzewski Jerzy Tadeusz Członek
Kotys Krystian Piotr Członek
Lenart Zuzanna Członek
Madej Michał Wojciech Członek
Pisarska Anna Agata Członek
Pisarski Przemysław Adam Członek
Pogonowski Igor Wojciech Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Szczecinku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Szczecinku, ul. Warcisława IV 16, 78-400 Szczecinek
Imię i nazwisko Stanowisko
Miazek Leszek Piotr Przewodniczący
Mazurek Małgorzata Marzena Zastępca Przewodniczącego
Bolczyńska Aneta Członek
Chitruszko Karol Członek
Kawiak Monika Członek
Klamka Cezary Mariusz Członek
Lewicki Przemysław Członek
Markiewicz Beata Członek
Otulak Urszula Aurelia Członek
Zabuski Robert Rafał Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Koszalinie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Koszalinie, ul. Racławicka 13, 75-620 Koszalin
Imię i nazwisko Stanowisko
Sekuła Sabina Przewodniczący
Zbojna Anna Teresa Zastępca Przewodniczącego
Janz Arkadiusz Eugeniusz Członek
Jaworska Aleksandra Małgorzata Członek
Koperska Anna Maria Członek
Narolska Wioleta Anna Członek
Nędzi Wioleta Barbara Członek
Nieckarz Bartosz Członek
Nowak Renata Magdalena Członek
Zacharewicz Agnieszka Bożena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sławnie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Sławnie, ul. Sempołowskiej 2a, 76-100 Sławno
Imię i nazwisko Stanowisko
Polek Anna Jadwiga Przewodniczący
Witkowska Agata Karolina Zastępca Przewodniczącego
Dereń Sebastian Karol Członek
Jabłoński Maciej Łukasz Członek
Kufel Radosław Krzysztof Członek
Posmyk Mieczysław Józef Członek
Sielecki Piotr Członek
Siwiec Mieczysław Jan Członek
Tomella-Czajkowska Ewa Elżbieta Członek
Wąsik Joanna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Manowie
Adres: w Urzędzie Gminy Manowo, Manowo 40, 76-015 Manowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Jamka Sławomir Piotr Przewodniczący
Kuźnicka Anna Zastępca Przewodniczącego
Drabik Anna Członek
Kuźniarska Janina Irena Członek
Nehring Edward Członek
Oleksy Jan Leon Członek
Rusin Patryk Arkadiusz Członek
Wojciechowska Marta Jadwiga Członek
Ziubrowska Marzena Irena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sianowie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Sianowie - pokój nr 3, ul. Armii Polskiej 30, 76-004 Sianów
Imię i nazwisko Stanowisko
Megiel Ireneusz Mirosław Przewodniczący
Mrówczyńska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bodys Beata Małgorzata Członek
Giga Józefa Irena Członek
Ginda Maria Członek
Lewandowski Adrian Paweł Członek
Pająk Edyta Ewa Członek
Rymaszewska Laura Maria Członek
Zimnowłocka Paulina Kinga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Białym Borze
Adres: w Urzędzie Miejskim w Białym Borze, ul. Słupska 10, 78-425 Biały Bór
Imię i nazwisko Stanowisko
Nieckarz Krystyna Bożena Przewodniczący
Wójtów Maria Zastępca Przewodniczącego
Bernat Grzegorz Tomasz Członek
Lisiewicz Marianna Członek
Łapiczewska Grażyna Bronisława Członek
Moskal Beata Iwona Członek
Słojka Arkadiusz Sławomir Członek
Zalejska Karolina Członek
Zielke Halina Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Darłowie
Adres: w Urzędzie Gminy Darłowo, ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Mezgier Anna Agnieszka Przewodniczący
Labuda Katarzyna Barbara Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Anna Magdalena Członek
Filipek Anna Członek
Grabowska-Szarycz Katarzyna Członek
Kuś Włodzimierz Zygmunt Członek
Morawska Anna Dominika Członek
Potomska Justyna Bożena Członek
Sielska Izabela Marta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Barwicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Barwicach (pok. nr 6), ul. Zwycięzców 22, 78-460 Barwice
Imię i nazwisko Stanowisko
Widerska Ewelina Justyna Przewodniczący
Wojciechowska Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Dudko Grażyna Jola Członek
Fiedorowicz Justyna Członek
Kula Małgorzata Katarzyna Członek
Miara Sławomir Józef Członek
Olejniczak Piotr Paweł Członek
Osuch Dorota Członek
Sabuda Teresa Weronika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szczecinku
Adres: w Urzędzie Gminy Szczecinek, ul. Pilska 3, 78-400 Szczecinek
Imię i nazwisko Stanowisko
Sztukiel Antoni Ryszard Przewodniczący
Jaworska Mariola Joanna Zastępca Przewodniczącego
Cieślińska Kamila Członek
Handzel Wojciech Członek
Kotus Karolina Marzena Członek
Kozdroń Zbigniew Piotr Członek
Kujawska Paulina Marta Członek
Purlis Anna Członek
Zbawiona-Pulsakowska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świeszynie
Adres: w Urzędzie Gminy Świeszyno, Świeszyno 71, 76-024 Świeszyno
Imię i nazwisko Stanowisko
Piątkowski Bartosz Przewodniczący
Popiel Grażyna Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Chrząszcz Wacław Członek
Cyngiel Ewa Członek
Gołda Sylwia Członek
Grobelny Marek Członek
Kłodowska Katarzyna Anna Członek
Setlak Anna Członek
Wiśniewska Anetta Bronisława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Będzinie
Adres: w Urzędzie Gminy Będzino - sala nr 14, 76-037 Będzino 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Sikorski Zbigniew Mieczysław Przewodniczący
Krasowska Beata Mariola Zastępca Przewodniczącego
Buchowiecka Renata Joanna Członek
Cieślik Grażyna Gabriela Członek
Czechowska Magdalena Daria Członek
Dębowski Mateusz Członek
Mastalerz Robert Członek
Nawrocka Ewa Członek
Sykuła Paulina Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grzmiącej
Adres: w Urzędzie Gminy Grzmiąca, ul. 1 Maja 7, 78-450 Grzmiąca
Imię i nazwisko Stanowisko
Świerżewski Henryk Przewodniczący
Gardzioła Genowefa Zastępca Przewodniczącego
Borowik Gabriela Monika Członek
Cieślak Patrycja Członek
Fijałkowska Iwona Monika Członek
Ostrowska Paulina Członek
Pisarek Sylwia Członek
Rogoża Zygmunt Członek
Szpulak Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Polanowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Polanowie, ul. Wolności 4, 76-010 Polanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kruszyński Czesław Roman Przewodniczący
Bindas Barbara Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Abramowicz Józef Tadeusz Członek
Abramowicz-Abramczuk Joanna Wioletta Członek
Adamska Celina Członek
Fleran Joanna Maria Członek
Silska Helena Członek
Stachowiak Paulina Członek
Sznyter Anna Romualda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Postominie
Adres: w Urzędzie Gminy w Postominie, Postomino 30, 76-113 Postomino
Imię i nazwisko Stanowisko
Kosmalska Grażyna Maria Przewodniczący
Strzała Łukasz Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Kapica Helena Aleksandra Członek
Kapica Krzysztof Maksymilian Członek
Marczak Karolina Członek
Ptaszkowski Jan Aleksander Członek
Staszak Edyta Alicja Członek
Stokarska Krystyna Członek
Szumicki Jerzy Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Malechowie
Adres: w Urzędzie Gminy Malechowo, Malechowo 22A, 76-142 Malechowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Wróblewska-Hencel Eliza Maja Przewodniczący
Sendera Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Bliszcz Józef Mirosław Członek
Bonat Magdalena Członek
Cholewa Urszula Członek
Drozd Bożena Teresa Członek
Paniuk Wioletta Członek
Podbereżna Monika Członek
Sikora Helena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szczecinku
Adres: w Urzędzie Miasta Szczecinek, Plac Wolności 13, 78-400 Szczecinek
Imię i nazwisko Stanowisko
Rosiak Witold Przewodniczący
Gulczewski Jan Antoni Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Małgorzata Katarzyna Członek
Frątczak Agnieszka Członek
Hatała Zofia Elżbieta Członek
Kosior Joanna Marzena Członek
Pakulniewicz Wiesława Janina Członek
Sosnowski Krzysztof Stanisław Członek
Trawiński Dariusz Daniel Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bobolicach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Bobolice, ul. Ratuszowa 1, 76-020 Bobolice
Imię i nazwisko Stanowisko
Piotrowska Wanda Zofia Przewodniczący
Cieślik Lidia Maria Zastępca Przewodniczącego
Biazik Zofia Członek
Jaświg Emil Marian Członek
Lewicka Barbara Członek
Reinert Longina Członek
Skiba Danuta Członek
Szymańska Ewelina Magdalena Członek
Wójcik Jan Edward Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bornem Sulinowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Bornem Sulinowie (sala nr 18, I piętro), al. Niepodległości 6, 78-449 Borne Sulinowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Zitans Grażyna Przewodniczący
Pęczek Remigiusz Zastępca Przewodniczącego
Chyćko Małgorzata Balbina Członek
Kalwat Dariusz Członek
Kasperek Anna Jolanta Członek
Koszel Renata Kinga Członek
Kwinta Dominika Izabela Członek
Pilich-Ostryńska Teresa Bożenna Członek
Tutus Paulina Kamila Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Biesiekierzu
Adres: w Urzędzie Gminy Biesiekierz, Biesiekierz 103, 76-039 Biesiekierz
Imię i nazwisko Stanowisko
Tarnowska Monika Beata Przewodniczący
Niedziałek Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Ferenc Barbara Agnieszka Członek
Formalewicz Katarzyna Członek
Gordel Ewa Maria Członek
Kołodziejek Monika Członek
Pieniawski Józef Władysław Członek
Stefański Michał Członek
Turowski Zbigniew Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Darłowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Darłowie, ul. Plac Tadeusza Kościuszki 9, 76-150 Darłowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowakowska Teresa Wanda Przewodniczący
Wejnerowski Artur Piotr Zastępca Przewodniczącego
Czarnojan Halina Członek
Kalbarczyk Ewa Anna Członek
Linette Izabela Janina Członek
Stańczak Józefa Członek
Stróż Agnieszka Agata Członek
Trocha Dorota Członek
Wojtkowska-Flakiewicz Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sławnie
Adres: w Urzędzie Gminy Sławno, ul. Marii Curie Skłodowskiej 9, 76-100 Sławno
Imię i nazwisko Stanowisko
Kryszewska Lucyna Renata Przewodniczący
Nawrocki Jacek Adam Zastępca Przewodniczącego
Gofryk Martyna Członek
Jakimiak Ewa Członek
Kordyla Danuta Zofia Członek
Nowicka Iwona Mariola Członek
Palińska Emilia Członek
Szymborska Justyna Monika Członek
Wnuk Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mielnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Mielnie, ul. Chrobrego 10, 76-032 Mielno
Imię i nazwisko Stanowisko
Hadryś Danuta Maria Przewodniczący
Lewanowicz Henryk Zastępca Przewodniczącego
Gaczkiewicz Krystyna Urszula Członek
Gawlik Jarosław Marek Członek
Kober Mariusz Marek Członek
Kuczyńska-Bezowska Halina Teresa Członek
Popiel Elwira Władysława Członek
Pryca Iwona Członek
Rokita Jadwiga Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sławnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sławnie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 9, 76-100 Sławno
Imię i nazwisko Stanowisko
Kudźma Danuta Przewodniczący
Wronkowska Aneta Ewa Zastępca Przewodniczącego
Dalka Irena Małgorzata Członek
Kłosiewicz Jolanta Członek
Lauren Ewelina Agnieszka Członek
Nirewicz Elżbieta Członek
Pieńkos Marek Felicjan Członek
Sadłowska Agnieszka Członek
Wnuk Patrycja Weronika Członek