Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Tarnobrzegu

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Raniżowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Raniżowie, ul. Rynek 6, 36-130 Raniżów
Imię i nazwisko Stanowisko
Warzocha Edward Józef Przewodniczący
Kowalska Irena Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Chmielowska Józefa Członek
Janusz Edyta Członek
Krudysz Łukasz Augustyn Członek
Makusak Karolina Dominika Członek
Olszowy Teresa Helena Członek
Ozga Anna Członek
Stec Agnieszka Dorota Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kolbuszowej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej, ul. 11-go Listopada 10, 36-100 Kolbuszowa, sala 220 I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Stącel Robert Edward Przewodniczący
Wilk Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Gunia Anna Małgorzata Członek
Kret Gabriela Członek
Orzech Małgorzata Łucja Członek
Pawłowski Jerzy Członek
Rumak Elżbieta Członek
Rząsa Gabriela Joanna Członek
Starzec Katarzyna Anna Członek
Zembrowska Krystyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Mielcu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Mielcu, ul. Wyspiańskiego 6, 39-300 Mielec
Imię i nazwisko Stanowisko
Rżany Marian Kazimierz Przewodniczący
Rosenbeiger Alan Jan Zastępca Przewodniczącego
Bryk Antoni Członek
Czerw Ewelina Elżbieta Członek
Kopeć Damian Cyryl Członek
Lenart Klaudia Zofia Członek
Łasak Witold Dariusz Członek
Moczulski Wiesław Adam Członek
Obara Joanna Bernadeta Członek
Walat Aneta Józefa Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Stalowej Woli
Adres: w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli, ul. Podleśna 15, 37-450 Stalowa Wola, sala nr 113
Imię i nazwisko Stanowisko
Hamera Liliana Przewodniczący
Gul Ewelina Zastępca Przewodniczącego
Banach Dorota Wiesława Członek
Czulińska Małgorzata Katarzyna Członek
Gierak Artur Paweł Członek
Gumowski Mariusz Członek
Lipiński Waldemar Władysław Członek
Miklus Łukasz Karol Członek
Przybycień Andrzej Piotr Członek
Wosk Tomasz Sebastian Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Tarnobrzegu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Tarnobrzegu, ul. 1 Maja 4, 39-400 Tarnobrzeg, pomieszczenie nr 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Mroczka Jakub Przewodniczący
Olbrycht-Grębowiec Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Dąbek Ewelina Wioletta Członek
Grela Ryszard Henryk Członek
Kamuda Zbigniew Józef Członek
Matyka Łukasz Członek
Pawlik Krzysztof Lesław Członek
Puzio Andrzej Członek
Tomczyk Benita Janina Członek
Wiśniewska-Rzeszut Monika Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Majdanie Królewskim
Adres: w Urzędzie Gminy w Majdanie Królewskim, ul. Rynek 1A, 36-110 Majdan Królewski, pokój nr 207
Imię i nazwisko Stanowisko
Obara Katarzyna Ewa Przewodniczący
Miroś Maria Teresa Zastępca Przewodniczącego
Furtak Marta Członek
Kopeć Gabriela Członek
Puk Józef Członek
Puzio Kamil Wojciech Członek
Stróż Łukasz Członek
Szypuła Zenona Członek
Wdowiak Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Niwiskach
Adres: w Urzędzie Gminy w Niwiskach, 36-147 Niwiska 430
Imię i nazwisko Stanowisko
Zielińska-Micek Małgorzata Przewodniczący
Motowidło-Kwaśnik Aleksandra Maria Zastępca Przewodniczącego
Draus Grzegorz Marian Członek
Guzior Magdalena Małgorzata Członek
Kasza Łukasz Członek
Motowidło Helena Członek
Pazdro Fabian Piotr Członek
Posłuszny Wioletta Członek
Wojciechowski Jan Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Cmolasie
Adres: w Urzędzie Gminy w Cmolasie, 36-105 Cmolas 237B, pokój nr 13 I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Posłuszny Marian Józef Przewodniczący
Piórek Bolesław Antoni Zastępca Przewodniczącego
Bajda Edyta Maria Członek
Drapała Wiesław Członek
Jabłońska Maria Członek
Mazur Hubert Dawid Członek
Mokrzycki Grzegorz Członek
Starzec Elżbieta Członek
Wawrzonek Bogusława Zofia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Nisku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Nisku, ul. Plac Wolności 2, 37-400 Nisko
Imię i nazwisko Stanowisko
Blajer Dorota Maria Przewodniczący
Orzoł Anna Ewa Zastępca Przewodniczącego
Bielecka Paulina Janina Członek
Junger-Maziarz Iwona Członek
Kaczor Katarzyna Zofia Członek
Kolasiński Krzysztof Andrzej Członek
Machowska Justyna Izabela Członek
Potocka Monika Ewa Członek
Stróż Stanisław Członek
Turek Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jeżowem
Adres: w Urzędzie Gminy w Jeżowem, 37-430 Jeżowe 136 A, sala nr 20
Imię i nazwisko Stanowisko
Zając Józef Przewodniczący
Fila Antoni Zastępca Przewodniczącego
Gil Maria Członek
Kołodziej Renata Członek
Lis Aleksandra Jolanta Członek
Piróg Grażyna Członek
Serafin Mariusz Tomasz Członek
Wachałowicz Barbara Maria Członek
Węglarz Agnieszka Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Borowej
Adres: w Urzędzie Gminy Borowa 39-305 Borowa 223, sala obrad
Imię i nazwisko Stanowisko
Ząbek Jadwiga Przewodniczący
Burczy Leszek Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Aleksandra Członek
Basztura Justyna Magdalena Członek
Peret Janusz Stanisław Członek
Rogóż Czesław Członek
Seń Anna Maria Członek
Trela Paulina Joanna Członek
Wójcicka Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowej Dębie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Nowej Dębie, ul. Rzeszowska 3, 39-460 Nowa Dęba, pokój nr 104 , I Piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Goclan Elżbieta Jadwiga Przewodniczący
Baracz Edyta Paulina Zastępca Przewodniczącego
Gil Anna Członek
Pyra Anna Monika Członek
Sudoł Barbara Elżbieta Członek
Szpunar Judyta Maria Członek
Szpunar Stanisław Paweł Członek
Wojda Genowefa Członek
Zderski Sylwester Roman Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zaklikowie
Adres: Urząd Miejski w Zaklikowie, ul. Zachodnia 15, 37-470 Zaklików, pok.nr 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Drzymała Ewa Przewodniczący
Wołoszyn Grażyna Ewa Zastępca Przewodniczącego
Babicz Marek Członek
Ciesielska-Kozieł Iwona Członek
Jabłońska Zofia Członek
Kołodziej Beata Członek
Kozłowski Grzegorz Członek
Stachyra Tomasz Michał Członek
Życzyński Marek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dzikowcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Dzikowcu, ul. Dworska 62, 36-122 Dzikowiec, pokój nr 22
Imię i nazwisko Stanowisko
Kosiorowska Ilona Agata Przewodniczący
Opalińska Marta Zastępca Przewodniczącego
Gil Stanisław Członek
Kamińska Bernadeta Członek
Nowak Barbara Małgorzata Członek
Piórek Jan Bogusław Członek
Rząsa-Rusin Maria Bożena Członek
Skawiński Michał Członek
Szewczyk Natalia Agata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Padwi Narodowej
Adres: w Urzędzie Gminy w Padwi Narodowej, ul. Grunwaldzka 2, 39-340 Padew Narodowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Rogala Edward Marian Przewodniczący
Brożyna Małgorzata Dorota Zastępca Przewodniczącego
Burghardt Magdalena Natalia Członek
Krępa Maria Anna Członek
Paterak Agnieszka Monika Członek
Rup Piotr Maciej Członek
Rusek Agnieszka Elżbieta Członek
Uzar Anna Bogusława Członek
Zasadnia Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mielcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Mielcu, ul. Głowackiego 5, 39-300 Mielec, sala nr 3 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiech Anna Jadwiga Przewodniczący
Kołodziej Barbara Józefa Zastępca Przewodniczącego
Grzelak Leokadia Członek
Guzda Dorota Magdalena Członek
Kurdziel Jan Członek
Lenart Agata Członek
Małek Natalia Olga Członek
Osmola Bogusława Romana Członek
Sienkiel Ireneusz Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Baranowie Sandomierskim
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim, ul. Gen. Okulickiego 1, 39-450 Baranów Sandomierski, pok.nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Iskra Tadeusz Jan Przewodniczący
Brydniak Zbigniew Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Ciesielska Lidia Anna Członek
Furdyna Anna Członek
Garboś Urszula Członek
Kędziora Beata Członek
Klag-Żyguła Justyna Członek
Kuroń-Malinowska Anna Małgorzata Członek
Szlęzak Dorota Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bojanowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Bojanowie, ul. Parkowa 5, 37-433 Bojanów, sala nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczęch Agnieszka Maria Przewodniczący
Niwierski Roman Zastępca Przewodniczącego
Marut Alicja Teresa Członek
Młynarski Wojciech Jan Członek
Olszowy Marek Członek
Pawłowska Joanna Dorota Członek
Puzio Edward Członek
Rachwał Anna Cecylia Członek
Surowiec Rafał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radomyślu nad Sanem
Adres: w Urzędzie Gminy w Radomyślu nad Sanem, ul. Rynek Duży 7, 37-455 Radomyśl nad Sanem, sala nr 22
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozdronkiewicz Barbara Anna Przewodniczący
Zboch Józef Zenon Zastępca Przewodniczącego
Kawa Katarzyna Członek
Kiernicka Bożena Maria Członek
Krysiak Magdalena Dorota Członek
Lachowska Teresa Janina Członek
Maj Katarzyna Członek
Majewska Anna Członek
Wołoszyn Krzysztof Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gawłuszowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Gawłuszowicach, 39-307 Gawłuszowice 5 B
Imię i nazwisko Stanowisko
Dąbrowski Tadeusz Przewodniczący
Partyka Edyta Justyna Zastępca Przewodniczącego
Babula Beata Członek
Bik Jan Członek
Cebula Wiesław Członek
Domagała Bożena Członek
Krawczyk Jerzy Członek
Skoroś Edward Jan Członek
Trela Stanisław Bogusław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzeszowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Krzeszowie, ul. Rynek 2, 37-418 Krzeszów, pok. nr 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Bara Edyta Magdalena Przewodniczący
Błaszczak Natalia Klaudia Zastępca Przewodniczącego
Fusiarz Paweł Członek
Hasiak Krystyna Członek
Jajak Elżbieta Członek
Klekacz Bożena Członek
Kuś Waldemar Wiesław Członek
Maciaszek Szymon Bernard Członek
Rogowska Angelika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grębowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Grębowie, ul. Rynek 1, 39-410 Grębów, pok. nr 10 A
Imię i nazwisko Stanowisko
Zagrobelny Iwona Magdalena Przewodniczący
Florek Tomasz Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Czerniec Paulina Członek
Dec Małgorzata Członek
Kopała Katarzyna Beata Członek
Rutyna Paulina Członek
Szwed Grażyna Maria Członek
Wudyka Paweł Stanisław Członek
Zygiert Urszula Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czerminie
Adres: w Urzędzie Gminy w Czerminie, 39-304 Czermin 140, sala posiedzeń pokój nr 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Stefanowicz Dariusz Antoni Przewodniczący
Ćwięka Janina Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Ryszard Członek
Gnida Grażyna Członek
Jędrzejowska-Pezda Barbara Beata Członek
Skawińska Krystyna Członek
Stefanowicz Andrzej Członek
Sypek Anna Regina Członek
Woliński Andrzej Paweł Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Przecławiu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Przecławiu, ul. Kilińskiego 7, 39-320 Przecław,
Imię i nazwisko Stanowisko
Dybski Edward Janusz Przewodniczący
Kurgan Danuta Zofia Zastępca Przewodniczącego
Kałamucka Ewa Stefania Członek
Kruk Katarzyna Agnieszka Członek
Ozimek Zbigniew Członek
Siedlecka Agnieszka Barbara Członek
Skrzypek Magdalena Członek
Wilaszek Grzegorz Sylwester Członek
Wilk Czesława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Harasiukach
Adres: w Urzędzie Gminy Harasiuki, 37-413 Harasiuki 112 A, pok. nr 4 (sala ślubów)
Imię i nazwisko Stanowisko
Szwedo Jan Stanisław Przewodniczący
Pintal Sławomir Józef Zastępca Przewodniczącego
Czernik Agnieszka Anna Członek
Dyjak Zbigniew Jan Członek
Dziedzic Joanna Katarzyna Członek
Harasiuk Dorota Członek
Mucha Renata Członek
Pintal Lucyna Członek
Szabat Stefan Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jarocinie
Adres: w Urzędzie Gminy w Jarocinie, 37-405 Jarocin 159
Imię i nazwisko Stanowisko
Zagajewski Janusz Przewodniczący
Szabat Danuta Barbara Zastępca Przewodniczącego
Cichoń Helena Julia Członek
Mika Sandra Izabela Członek
Pokój Tadeusz Józef Członek
Serafin Krystyna Członek
Szempruch-Siembida Justyna Członek
Urban Dorota Członek
Wojtak Justyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nisku
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Nisku, Plac Wolności 14, 37-400 Nisko, pok. nr 16 i sala narad
Imię i nazwisko Stanowisko
Warchoł Paweł Jan Przewodniczący
Kazanecka Anna Zastępca Przewodniczącego
Dubiel Katarzyna Maria Członek
Kopeć Maria Członek
Laba Dorota Joanna Członek
Owanek Urszula Krystyna Członek
Sobień-Kula Magdalena Jagoda Członek
Szkutnik Iwona Członek
Ślusarczyk Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tuszowie Narodowym
Adres: w Urzędzie Gminy w Tuszowie Narodowym, Tuszów Narodowy 225, 39-332 Tuszów Narodowy, I piętro - sala nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Trelka Marzena Maria Przewodniczący
Trela Jadwiga Irena Zastępca Przewodniczącego
Kasprzak Roman Członek
Konefał Tadeusz Paweł Członek
Krępa Ewelina Małgorzata Członek
Lubacz Klaudia Magdalena Członek
Rzeszut Magdalena Ewa Członek
Rzeźnik Marzena Bernarda Członek
Zięba Bronisława Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radomyślu Wielkim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Radomyślu Wielkim, ul. Rynek 32, 39-310 Radomyśl Wielki, pok. nr 27 II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Kagan Bożena Przewodniczący
Krasoń Anna Janina Zastępca Przewodniczącego
Bury Łukasz Kazimierz Członek
Giera Emil Stanisław Członek
Grzyb Lucyna Członek
Kilian Wiesław Jan Członek
Kopacz Krzysztof Członek
Maciejak Joanna Członek
Wolak Piotr Marek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ulanowie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Ulanowie, ul. Rynek 5, 37-410 Ulanów, pok. INFORMACJA
Imię i nazwisko Stanowisko
Głaz Ewa Przewodniczący
Skrzypek Urszula Zastępca Przewodniczącego
Gumiela Alina Katarzyna Członek
Jarosz Gabriela Bogusława Członek
Karaś Sylwia Członek
Marek Agnieszka Aleksandra Członek
Piwowar Małgorzata Członek
Skalny Irena Agnieszka Członek
Stec Joanna Wanda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zaleszanach
Adres: w Urzędzie Gminy w Zaleszanach, ul.Tadeusza Kościuszki 16, 37-415 Zaleszany, pok. nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Kordyka Monika Kinga Przewodniczący
Ludian Jan Marek Zastępca Przewodniczącego
Cygan Tomasz Członek
Gębala Agnieszka Marta Członek
Gugnacka Edyta Członek
Iberle Danuta Anna Członek
Kuchno Justyna Beata Członek
Węgiel Aneta Ewa Członek
Wojciechowska Patrycja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gorzycach
Adres: w Urzędzie Gminy Gorzyce, ul. Sandomierska 75, 39-432 Gorzyce, pok. nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Porębski Wacław Przewodniczący
Dul Ewa Zastępca Przewodniczącego
Duma Małgorzata Jadwiga Członek
Kawa Wojciech Antoni Członek
Lichota Zbigniew Stanisław Członek
Rojek Tadeusz Członek
Surdy Małgorzata Renata Członek
Szaniawska Janina Zofia Członek
Wryk Zofia Genowefa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pysznicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Pysznicy, ul. Wolności 322, 37-403 Pysznica, pokój nr 30 A
Imię i nazwisko Stanowisko
Paleń Stanisław Przewodniczący
Biały Beata Anna Zastępca Przewodniczącego
Chmiel Anastazja Anna Członek
Cholewiński Konrad Stanisław Członek
Gleich Marta Katarzyna Członek
Jędrusińska Danuta Maria Członek
Kuziora Katarzyna Członek
Mierzwa Paulina Członek
Pawelic Celestyna Franciszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kolbuszowej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej, ul. Obrońców Pokoju 21, 36-100 Kolbuszowa, sala nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Przybyło Monika Anna Przewodniczący
Serafin Aleksander Piotr Zastępca Przewodniczącego
Baran Iwona Barbara Członek
Mytych Natalia Członek
Skowrońska Magdalena Członek
Stąpor Anna Małgorzata Członek
Syniec Halina Członek
Turowski Susan Anna Członek
Woźniak Tadeusz Paweł Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Stalowej Woli
Adres: w Urzędzie Miasta w Stalowej Woli, ul.Wolności 7, 37-450 Stalowa Wola, gabinet konferencyjny II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Uszyński Marcin Rafał Przewodniczący
Rutyna Robert Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Dąbek Agnieszka Małgorzata Członek
Dąbek-Zeliaś Laryza Agnieszka Członek
Kida Grzegorz Aleksander Członek
Kutryn Gertruda Członek
Mikuła Maria Helena Członek
Walerowicz Katarzyna Członek
Woźniak Adam Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tarnobrzegu
Adres: w Urzędzie Miasta w Tarnobrzegu, ul. Kościuszki 32, 39-400 Tarnobrzeg, pok. nr 107
Imię i nazwisko Stanowisko
Czech-Czarnecka Justyna Kamila Przewodniczący
Pytel Janusz Robert Zastępca Przewodniczącego
Bręcławski Marek Członek
Gortych Ewa Janina Członek
Górska-Kulasa Magdalena Mariola Członek
Kochan Dorota Członek
Kuszaj Karolina Członek
Orłowska Agnieszka Ewa Członek
Warzybok Władysław Członek
Wojtysiak Danuta Józefa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rudniku nad Sanem
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem, ul. Rynek 40, 37-420 Rudnik nad Sanem, biuro nr 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Puchalska Kazimiera Przewodniczący
Świta Dariusz Henryk Zastępca Przewodniczącego
Bochnia Karolina Joanna Członek
Kostyra Wiesława Danuta Członek
Kraska Tomasz Krzysztof Członek
Lada Wanda Maria Członek
Siembida-Potocka Magdalena Katarzyna Członek
Skrzypczak Katarzyna Joanna Członek
Wachowska Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wadowicach Górnych
Adres: W urzędzie Gminy w Wadowicach Górnych 116, 39-308 Wadowice Górne, pok. 29
Imię i nazwisko Stanowisko
Krawiec Adam Przewodniczący
Sołtys Józef Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Ćwięka Józefa Członek
Dolot Arkadiusz Jacek Członek
Krawiec Dariusz Michał Członek
Majkutewicz Monika Ewa Członek
Rogala Beata Teresa Członek
Skiba Łukasz Andrzej Członek
Węgrzyn Lidia Agata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mielcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Mielcu, ul. Żeromskiego 26, 39-300 Mielec, pokój nr 12 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojciechowski Mariusz Przewodniczący
Toczyński Piotr Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Graniczka Helena Grażyna Członek
Kołodziej Zygmunt Stanisław Członek
Leśniak Bolesław Bronisław Członek
Łanocha Łukasz Paweł Członek
Strugała Kazimierz Wojciech Członek
Wąchadło Dorota Członek
Żarów Konrad Kamil Członek