Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Kaliszu I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Jarocinie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, Al. Niepodległości 10-12, 63-200 Jarocin
Imię i nazwisko Stanowisko
Janiec Tomasz Przewodniczący
Przymusińska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bachórz Katarzyna Członek
Cypryan Mariusz Maciej Członek
Czaplicki Maciej Stanisław Członek
Golczak Bogdan Adam Członek
Kaźmierczak Iwona Członek
Kuszewska Danuta Członek
Łączny Maciej Członek
Nowak Dawid Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szczytnikach
Adres: w Urzędzie Gminy Szczytniki, Szczytniki 139, 62-865 Szczytniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Niedźwiedź Marian Krzysztof Przewodniczący
Marucha Dorota Beata Zastępca Przewodniczącego
Dionizy Joanna Członek
Kupaj Renata Członek
Majas Jerzy Józef Członek
Tomczyk Elżbieta Członek
Wojtczak Andrzej Arkadiusz Członek
Zawadzka Agnieszka Barbara Członek
Zduńska Dagmara Kinga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pleszewie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Pleszewie, ul. Rynek 1, 63-300 Pleszew, pokój nr 007 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Urban Małgorzata Przewodniczący
Mizerkiewicz Andrzej Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Druciarek Kamila Agnieszka Członek
Dziatkiewicz Anna Członek
Grabowski Artur Paweł Członek
Kaczmarek Monika Maria Członek
Leśniewski Michał Krzysztof Członek
Politowicz Eugeniusz Józef Członek
Wasielewska Mirosława Renata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jaraczewie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Jaraczewo, ul. Jarocińska 1, pokój nr 02
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuchcińska Karolina Maria Przewodniczący
Roszak Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Andrzejewska Mirosława Teresa Członek
Eberle Katarzyna Członek
Ignasiak Patrycja Członek
Jankowska Zofia Ewa Członek
Józefiak Anna Członek
Kmiecik Elżbieta Członek
Masztalerz Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Choczu
Adres: w Urzędzie Miejskim Gminy Chocz, ul. Rynek 17, 63-313 Chocz
Imię i nazwisko Stanowisko
Mianowska Zenona Irena Przewodniczący
Maciejewski Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Duchatkiewicz Ewa Maria Członek
Flisińska Zdzisława Elżbieta Członek
Kędzia Alicja Maria Członek
Kubasik Michał Członek
Marciniak Magdalena Członek
Nowaczyk Anna Maria Członek
Zmyślona Natalia Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kaliszu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kaliszu, ul. Plac Św. Józefa 5, pokój nr 131
Imię i nazwisko Stanowisko
Wałęsiak Izabela Przewodniczący
Golicka Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Antczak Aleksandra Członek
Cieślak Joanna Członek
Hełmecki Marcin Aleksander Członek
Janicki Adam Łukasz Członek
Kostera Marika Sylwia Członek
Tomasik Agnieszka Monika Członek
Tyma Anna Członek
Woźniak Wojciech Jerzy Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Pleszewie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Pleszewie, ul. Poznańska 79, pokój nr 107
Imię i nazwisko Stanowisko
Sitnicki Marcin Piotr Przewodniczący
Depa Mariusz Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Bartosz Członek
Banaszyńska Dominika Członek
Blandzi Maciej Członek
Florczak Paweł Członek
Lewicz Katarzyna Członek
Matuszak Elżbieta Członek
Mączka Małgorzata Maria Członek
Załustowicz Andrzej Stefan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kotlinie
Adres: w Urzędzie Gminy Kotlin, ul. Powstańców Wielkopolskich 3, pokój nr 2 (sala posiedzeń)
Imię i nazwisko Stanowisko
Skowron Maciej Piotr Przewodniczący
Jarmuż Jolanta Barbara Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Edyta Anna Członek
Błażejewska Elżbieta Członek
Borowczyk Justyna Członek
Dziekońska Jadwiga Członek
Gogulska Lidia Barbara Członek
Hoffmann Monika Członek
Robakowska Weronika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Blizanowie
Adres: w Urzędzie Gminy Blizanów, Blizanów Drugi 52, pokój nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Kupaj Elżbieta Wiesława Przewodniczący
Jendryke Zygmunt Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Monika Emilia Członek
Hofman Anna Członek
Iglik Aleksandra Marta Członek
Janiszewska Karolina Członek
Kubiak Dorota Marzena Członek
Niklas Stanisław Zenon Członek
Wrzesińska Lucyna Marianna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jarocinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Jarocinie, Al. Niepodległości 10, 63-200 Jarocin
Imię i nazwisko Stanowisko
Armon Igor Witold Przewodniczący
Świderska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Andrzejczak Mateusz Członek
Antkowiak-Herka Natalia Członek
Bartkowiak Ewelina Maria Członek
Dwornik Zbigniew Członek
Grygiel Monika Członek
Kanafa Konrad Członek
Stasik Danuta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Stawiszynie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Stawiszynie, ul. Szosa Pleszewska 3, 62-820 Stawiszyn (sala posiedzeń)
Imię i nazwisko Stanowisko
Grala Agata Elżbieta Przewodniczący
Kłodnicki Zygmunt Zastępca Przewodniczącego
Bukowska Mariola Członek
Gorgolewska Anna Magdalena Członek
Jagielski Kazimierz Piotr Członek
Jaworska Marta Katarzyna Członek
Lisek Piotr Członek
Matuszak Beata Janina Członek
Sieradzka Paulina Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mycielinie
Adres: w Urzędzie Gminy Mycielin, Słuszków 27, 62-831 Korzeniew
Imię i nazwisko Stanowisko
Ignatowicz Barbara Halina Przewodniczący
Kozyra Ewa Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bała Sylwia Anna Członek
Bącała Maria Jolanta Członek
Dyrdziak Maria Krystyna Członek
Ostrowska Julianna Stanisława Członek
Przygodzka Jadwiga Maria Członek
Wawrzyniak Aneta Jadwiga Członek
Zawrotniak Karina Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Cekowie-Kolonii
Adres: w Urzędzie Gminy w Cekowie-Kolonii, Ceków-Kolonia 51, 62-834 Ceków-Kolonia, pokój nr 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Mosiniak Agnieszka Przewodniczący
Tomczyk Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bruś-Kurdyk Ewelina Dorota Członek
Chowańska Iwona Elżbieta Członek
Czelusta Izabela Członek
Lazarek Bożena Zofia Członek
Michalska Beata Magdalena Członek
Sowińska Emilia Członek
Witczak Marta Patrycja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brzezinach
Adres: w Urzędzie Gminy Brzeziny, ul. 1000-lecia 8, 62-874 Brzeziny, pokój nr 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Włodarczyk Aldona Edyta Przewodniczący
Jakubowska Agnieszka Ewa Zastępca Przewodniczącego
Chumieja Krystyna Członek
Dziążak Agnieszka Wioletta Członek
Humen Leon Członek
Kupajczyk Ewa Sylwia Członek
Sip Marek Adam Członek
Skrok Maciej Krzysztof Członek
Waliszewska Danuta Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Koźminku
Adres: w Urzędzie Gminy Koźminek, sala nr 34, ul. Kościuszki 7, 62-840 Koźminek
Imię i nazwisko Stanowisko
Błażejewski Stanisław Przewodniczący
Wierzbicka Magda Anna Zastępca Przewodniczącego
Chwiłkowski Krzysztof Stefan Członek
Karpisiewicz Joanna Barbara Członek
Laskowska Teresa Maria Członek
Nagler Regina Emilia Członek
Sobczyńska Ewa Barbara Członek
Trawkowska Magdalena Członek
Wojnowska Marta Paulina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Opatówku
Adres: w Urzędzie Miejskim Gminy Opatówek, Plac Wolności 14, pokój nr 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Pogorzelec Janusz Józef Przewodniczący
Gadera Jarosław Henryk Zastępca Przewodniczącego
Bachurski Szymon Członek
Bieniaszek Małgorzata Maria Członek
Dybioch Sylwia Członek
Kuś Stanisław Członek
Łuczak Katarzyna Maria Członek
Olejniczak Katarzyna Natalia Członek
Pasternak Łukasz Mateusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Liskowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Liskowie, ul. ks. Wacława Blizińskiego 56, 62-850 Lisków, pokój nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Pokojowczyk Erwina Sylwia Przewodniczący
Chrzanowska Maria Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Florczak Ewa Sabina Członek
Haraźny Radosław Szymon Członek
Heresztyn Ewa Członek
Kurzawa Barbara Maria Członek
Rogowicz Danuta Jadwiga Członek
Sobczyk Sylwia Milena Członek
Wągrowska Beata Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żelazkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Żelazków, Żelazków 138, 62-817 Żelazków
Imię i nazwisko Stanowisko
Sar Anna Maria Przewodniczący
Ignaszak Sylwia Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Barańska Małgorzata Antonina Członek
Chrzanowska Edyta Krystyna Członek
Grzelak Ryszard Członek
Jagielski Józef Członek
Łaźna-Grontman Marzena Elżbieta Członek
Nowak Dorota Maria Członek
Warszewska Angelika Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Godzieszach Wielkich
Adres: w Urzędzie Gminy Godziesze Wielkie, ul. 11 Listopada 10, pokój nr 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Garncarz Krystyna Przewodniczący
Kozica Dorota Anna Zastępca Przewodniczącego
Całka Barbara Władysława Członek
Garncarz Alicja Członek
Januszkiewicz Damian Jerzy Członek
Kubiak Małgorzata Członek
Kucharski Zenon Jan Członek
Pęczek Agata Aldona Członek
Szamotuła Aneta Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czerminie
Adres: w Urzędzie Gminy Czermin (sala posiedzeń), Czermin 47, 63-304 Czermin
Imię i nazwisko Stanowisko
Cierniak Anna Klaudia Przewodniczący
Nowaczyk Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Misiorek Sylwia Katarzyna Członek
Moch Anna Członek
Nowacka-Winkowska Natalia Kamila Członek
Olejniczak Angelika Członek
Pietrowska Anna Maria Członek
Sobisiak Irena Członek
Wencławek Daria Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gołuchowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Gołuchowie, ul. Lipowa 1, pokój nr 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawada Piotr Krzysztof Przewodniczący
Jamroszczyk Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Dobrzyńska Janina Członek
Gralka Zdzisław Marian Członek
Grochowicka Anna Regina Członek
Kaczmarek Monika Członek
Lamczyk Bożena Teresa Członek
Płaczek Urszula Teresa Członek
Zdunek Marzena Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gizałkach
Adres: w Urzędzie Gminy Gizałki, ul. Kaliska 28, biuro nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietryga Marianna Irena Przewodniczący
Ratajczak Teresa Zastępca Przewodniczącego
Biskupska-Czajczyńska Iwona Członek
Hofman-Antoniak Jadwiga Marta Członek
Kłodzińska Barbara Członek
Łoza Kamila Maria Członek
Roszak Beata Joanna Członek
Sobański Ireneusz Wiesław Członek
Walkowiak Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żerkowie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Żerków, ul. Adama Mickiewicza 5, 63-210 Żerków, pokój nr 3 (sala sesyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Masztalerz Mirosław Przewodniczący
Graczyk Ewa Zastępca Przewodniczącego
Marek Monika Anna Członek
Michalska Józefa Członek
Mościpan Kornelia Członek
Rogozińska-Świątek Wioletta Małgorzata Członek
Ryszewski Krzysztof Członek
Szopna Alicja Elżbieta Członek
Walczak Patrycja Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kaliszu
Adres: w Urzędzie Miasta Kalisza, Villa Calisia, Aleja Wolności 4, I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Tomczyk Katarzyna Przewodniczący
Derwich Bogdan Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Banasiak Iwona Członek
Fułek Tadeusz Józef Członek
Stanisławska Teresa Irena Członek
Stoicka-Czajczyńska Karolina Bogumiła Członek
Warszewski Maciej Rafał Członek
Wawrzyniak Katarzyna Marta Członek
Woźniak Ewa Janina Członek
Woźniak Sławomira Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dobrzycy
Adres: w Urzędzie Miejskim Gminy Dobrzyca, ul. Rynek 14, 63-330 Dobrzyca
Imię i nazwisko Stanowisko
Chwałkowska Agnieszka Przewodniczący
Żychlewicz Joanna Zastępca Przewodniczącego
Banaszyńska Violetta Maria Członek
Grzemska Krystyna Członek
Mosiek Leszek Jan Członek
Olejniczak Halina Teresa Członek
Rybak Monika Marta Członek
Stawik Barbara Członek
Szwałek Marek Członek