Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Kęsowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Kęsowie przy ul. Głównej 11, pok. 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Krygowska Małgorzata Teresa Przewodniczący
Golińska Anna Zastępca Przewodniczącego
Karnowska Dorota Członek
Kolasa Natalia Maria Członek
Komorska Iwona Członek
Kożuch Iwona Natalia Członek
Pruska Katarzyna Maria Członek
Szulerecki Sylwester Członek
Zdanowska Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Cekcynie
Adres: w Urzędzie Gminy w Cekcynie przy ul. Szkolnej 2, pok. 18
Imię i nazwisko Stanowisko
Behrendt Małgorzata Aneta Przewodniczący
Romanowska Gabriela Marta Zastępca Przewodniczącego
Łepek Jacek Członek
Muzioł Bożena Gertruda Członek
Ragus Anna Członek
Schreiber Danuta Członek
Szulczyk Brygida Łucja Członek
Włoch Justyna Małgorzata Członek
Wochna Marta Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubiewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Lubiewie przy ul. Hallera 9, pok. 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Gulatowski Roman Przewodniczący
Olszowy Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Barczyńska Marieta Monika Członek
Bonk Tomasz Jan Członek
Dębicka Iwona Członek
Puczyński Krystian Członek
Selke Karolina Członek
Wilkiewicz Andrzej Członek
Zemke Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lnianie
Adres: w Urzędzie Gminy w Lnianie przy ul. Wyzwolenia 7 pok. nr 8 (sala ślubów)
Imię i nazwisko Stanowisko
Łobocki Dariusz Jan Przewodniczący
Krause Gabriela Zastępca Przewodniczącego
Cieplińska Renata Barbara Członek
Dekowski Józef Bernard Członek
Gackowska Julita Magdalena Członek
Jasińska Agnieszka Członek
Szynderłacka Agnieszka Członek
Umlauf Wioletta Genowefa Członek
Walkiewicz Wiesław Ambroży Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pruszczu
Adres: w Urzędzie Gminy w Pruszczu, ul. Główna 33, II piętro - Sala Posiedzeń
Imię i nazwisko Stanowisko
Kordys Jerzy Jan Przewodniczący
Blaurok Gabriela Danuta Zastępca Przewodniczącego
Andrearczyk Jolanta Członek
Mogilnicka Violetta Maria Członek
Płoszyńska Aleksandra Członek
Urbański Krystian Członek
Wirwicka Lidia Teresa Członek
Wlaźlak Agnieszka Członek
Załęska Elżbieta Sabina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tucholi
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tucholi przy ul. plac Zamkowy 1, pokój nr 112 i 113
Imię i nazwisko Stanowisko
Babiński Jan Stefan Przewodniczący
Mielczarek Katarzyna Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Biernacka Barbara Grażyna Członek
Kłosek Leszek Edward Członek
Łapka Lidia Ewa Członek
Ossowska Bernadeta Maria Członek
Paluśkiewicz Jakub Członek
Śliwka Jerzy Marek Członek
Śmieszek Anna Gabriela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świekatowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Świekatowie, ul. Dworcowa 20A, pok. nr 12 i 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Schröder Marian Przewodniczący
Sznajdrowski Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Januszewski Andrzej Członek
Jurkiewicz Bogusława Mirosława Członek
Karczewska Anna Maria Członek
Kwaśniewska Katarzyna Członek
Lorenc Stanisław Członek
Rzeźnikowska Jolanta Członek
Tomasik Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Śliwicach
Adres: w Urzędzie Gminy Śliwice ul. Ks. dr. St. Sychowskiego 30, 89-530 Śliwice, pok. nr 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Banach Teresa Przewodniczący
Kwiatkowska Hanna Zofia Zastępca Przewodniczącego
Belicka Gabriela Członek
Daszkiewicz Katarzyna Członek
Krawczak Henryk Członek
Kwaśniewska Katarzyna Ewa Członek
Sójka Maria Anna Członek
Szamocka Barbara Teresa Członek
Talaśka Dominika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gostycynie
Adres: w Urzędzie Gminy w Gostycynie przy ul. Bydgoskiej 8, sala narad II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Giłka Iwona Jolanta Przewodniczący
Krajewski Roman Edward Zastępca Przewodniczącego
Górecka Ewa Agata Członek
Karnowska Aleksandra Maria Członek
Kołomyjska Teresa Członek
Leśniewicz Lidia Maria Członek
Patoleta Barbara Członek
Polcyn Urszula Członek
Świetlik Monika Angelika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osiu
Adres: w Urzędzie Gminy Osie przy ul. Dworcowej 6, pok. nr 10 i 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Śpica Ewelina Przewodniczący
Noga Danuta Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Kadzele Ewa Dorota Członek
Kania Alicja Maria Członek
Nowak Agnieszka Maria Członek
Puchowski Mateusz Jarosław Członek
Szamlewska Jolanta Anna Członek
Warzyńska Natalia Maria Członek
Wolska Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Świeciu
Adres: Starostwo Powiatowe w Świeciu przy ul. Gen. Józefa Hallera 9, pok. 201 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Rogalski Sebastian Eugeniusz Przewodniczący
Trybuła Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Derpa Monika Elżbieta Członek
Gaca-Zielińska Bożena Członek
Gosieniecka Lucyna Członek
Karolewski Mateusz Marek Członek
Murawski Grzegorz Członek
Szydłowska Bożena Członek
Wera Jerzy Józef Członek
Zająkała Jerzy Józef Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Bydgoszczy
Adres: w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy ul. Konarskiego 1, pok. nr 22, II piętro (wieżowiec)
Imię i nazwisko Stanowisko
Adamski Tomasz Przewodniczący
Szwajca Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Antoszak Anna Maria Członek
Głodzińska Katarzyna Członek
Grochala Michał Stanisław Członek
Marzec Bartosz Marcin Członek
Moch Natalia Członek
Tańska Magdalena Członek
Wengler Paulina Roksana Członek
Zielińska Marzena Grażyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Świeciu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego 124, pok. 20, 24 i 32
Imię i nazwisko Stanowisko
Libecki Eugeniusz Marian Przewodniczący
Podgórska Bożena Maria Zastępca Przewodniczącego
Gornowicz Przemysław Tadeusz Członek
Jażdżewska Magdalena Członek
Kalinowska Hanna Anna Członek
Kaliszewska Anna Maria Członek
Lelwic Adam Łucjan Członek
Ligmanowski Jerzy Członek
Trajder Henryk Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Tucholi
Adres: w budynku Książnicy Tucholskiej przy ul. Pocztowej 7B, sala nr 9, 89-500 Tuchola
Imię i nazwisko Stanowisko
Miąsko Aleksandra Przewodniczący
Czarnacka Aleksandra Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Ciecholewski Przemysław Członek
Cytawa Krystyna Zofia Członek
Ellerik Elżbieta Członek
Janikowski Krzysztof Jerzy Członek
Jeneralska Sylwia Maria Członek
Mąder Magdalena Członek
Nitka Anna Maria Członek
Szwaracka Patrycja Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dragaczu
Adres: w Urzędzie Gminy w Dragaczu, Dragacz 7A, pok. Nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Sierakowski Maciej Adam Przewodniczący
Lewandowska Maria Natalia Zastępca Przewodniczącego
Drapińska Danuta Ewa Członek
Frączek Marek Maciej Członek
Łuszczewska Iwona Maria Członek
Matuszewska Wioletta Członek
Wróbel Halina Członek
Zakrzewski Jerzy Eugeniusz Członek
Ziemer Krystyna Genowefa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jeżewie
Adres: w Urzędzie Gminy Jeżewo, ul. Świecka 12, pokój nr 13 - I piętro oraz pokój nr 11 – parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalska Bożena Helena Przewodniczący
Rakowicz Dominika Maria Zastępca Przewodniczącego
Brzozowski Kewin Członek
Kitowska Lubomira Jadwiga Członek
Opolska Elżbieta Maria Członek
Poćwiardowska Natalia Maria Członek
Rakowska Karolina Członek
Sampławska Alicja Maria Członek
Ziółkowska Magdalena Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Solcu Kujawskim
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Solcu Kujawskim, ul. 23 Stycznia 7, 86-050 Solec Kujawski, sala nr 7a i 7b
Imię i nazwisko Stanowisko
Andrzejak Żaneta Przewodniczący
Mędrkiewicz Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Burak Milena Barbara Członek
Grochal Andrzej Józef Członek
Kubiak Maria Ewa Członek
Ławniczak Hanna Elżbieta Członek
Michalska Wiesława Urszula Członek
Stankiewicz Iwona Członek
Zając Marzanna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osielsku
Adres: w Urzędzie Gminy Osielsko ul. Szosa Gdańska 55A pok. Nr 15A
Imię i nazwisko Stanowisko
Matuszewski Zbigniew Przewodniczący
Wysiński Paweł Piotr Zastępca Przewodniczącego
Kaźmierczak Maciej Dominik Członek
Łabędź Andrzej Łukasz Członek
Łabędź Magdalena Marta Członek
Łuczkowska-Dunajewska Urszula Renata Członek
Ostaszkiewicz-Wiecińska Ewa Alicja Członek
Stelmach Manuela Członek
Wysocka-Murawska Aldona Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobrczu
Adres: w Sali Gminnego Domu Kultury w Dobrczu ul. Ogrodowa 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Smorgol Mariola Przewodniczący
Raczkowski Wiesław Józef Zastępca Przewodniczącego
Fac Angelika Magdalena Członek
Gołembka Hanna Członek
Kafka Izabela Alicja Członek
Koszykowska Wiesława Elżbieta Członek
Migała Paulina Członek
Wszołek Edyta Członek
Zmudzinska Jolanta Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowej Wsi Wielkiej
Adres: w Urzędzie Gminy Nowa Wieś Wielka przy ul. Ogrodowej 2, pok. 12 (sala USC)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wydran Dorota Przewodniczący
Bogusz Mirosław Zastępca Przewodniczącego
Bogusławska Krystyna Członek
Cabańska Bogumiła Członek
Czaplicka Elżbieta Członek
Jeżak Kinga Aleksandra Członek
Malicka Alina Członek
Wąsowicz Julita Anna Członek
Wojciechowska Marta Patrycja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bukowcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Bukowcu, ul. Dr Fl. Ceynowy 14, pok. nr 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartniczak Danuta Barbara Przewodniczący
Chyła Elżbieta Konstancja Zastępca Przewodniczącego
Bielicka Emilia Członek
Gwizdała Joanna Maria Członek
Janicka Dorota Członek
Kiełpińska Bernadeta Wiesława Członek
Lipka Stefan Mikołaj Członek
Marczak Joanna Maria Członek
Stodolska Barbara Katarzyna Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Toruniu
Adres: w gmachu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu przy Placu Teatralnym 2, pokój nr 124, parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Siuchniński Andrzej Jan Przewodniczący
Kriger Karolina Anna Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Zbigniew Członek
Fiedorowicz Katarzyna Członek
Kępa Agnieszka Członek
Laskowska Anna Mariola Członek
Pawelec Grzegorz Jan Członek
Stolarska Ewa Członek
Tomaszewska Wiktoria Członek
Wiszniewski Czesław Stefan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sicienku
Adres: w Urzędzie Gminy w Sicienku przy ul. Mroteckiej 9 pok. 7B
Imię i nazwisko Stanowisko
Sierant - Świerblewska Natalia Przewodniczący
Kilan Małgorzata Dominika Zastępca Przewodniczącego
Antoniak Katarzyna Członek
Kaszewski Rafał Józef Członek
Kaźnica Grażyna Barbara Członek
Lis Karol Piotr Członek
Michałek Bartłomiej Członek
Wieczorek Aleksandra Maria Członek
Winiecka Joanna Justyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Koronowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Koronowie, ul. Farna 24, sala nr 25
Imię i nazwisko Stanowisko
Przybyłek Sławomir Mieczysław Przewodniczący
Welezińska Joanna Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Kraska-Rumińska Justyna Ewa Członek
Oleszczuk Jerzy Józef Członek
Pantkowski Marek Członek
Pięta Emilia Członek
Radtke-Izbaner Katarzyna Anna Członek
Szałkowski Michał Karol Członek
Wąsowicz Anna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dąbrowie Chełmińskiej
Adres: w Urzędzie Gminy w Dąbrowie Chełmińskiej przy ul. Bydgoskiej 21, pok. nr 18 (Sala Konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Łabaj Teresa Przewodniczący
Niciejewski Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Ciszewska Joanna Członek
Gierlicki Mateusz Adam Członek
Hentrich Iwona Katarzyna Członek
Łukowska Barbara Członek
Piórkowska Barbara Agnieszka Członek
Szydło Monika Członek
Zielińska Beata Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Drzycimiu
Adres: w Urzędzie Gminy w Drzycimiu, przy ul. Podgórnej 10, pok. nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Braszka-Rajnowska Agnieszka Katarzyna Przewodniczący
Wróbel Katarzyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Czerwińska Agnieszka Weronika Członek
Gawrych Jacek Członek
Gawrych Renata Bożena Członek
Nowak Marek Marian Członek
Sadowska Malwina Członek
Wycinek-Olejarczyk Natalia Członek
Zaraś Przemysław Klaudiusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Białych Błotach
Adres: w Urzędzie Gminy Białe Błota ul. Szubińska 7, 86-005 Białe Błota, pok. nr 18 i 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Ferenstain Danuta Urszula Przewodniczący
Kowalewski Roman Adam Zastępca Przewodniczącego
Baranowska Agnieszka Katarzyna Członek
Grygrowicz Anna Członek
Sobczyk Anna Członek
Steltmann Andrzej Członek
Swoboda Karolina Anna Członek
Sznajder Rafał Bogdan Członek
Walasek-Bukowska Róża Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Warlubiu
Adres: w Urzędzie Gminy w Warlubiu, przy ul. Dworcowej 15, pok. 25
Imię i nazwisko Stanowisko
Sadowski Sebastian Przewodniczący
Dominikowski Damian Michał Zastępca Przewodniczącego
Dolota Edyta Agata Członek
Różańska Elżbieta Teresa Członek
Rutkowska Paulina Członek
Sprada Magdalena Członek
Szalacha Leszek Józef Członek
Wiśniewska Elżbieta Urszula Członek
Zadrożna-Kluś Karina Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowem
Adres: w Urzędzie Gminy w Nowem przy Placu św. Rocha 5, biuro nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Janeczek Lidia Przewodniczący
Jakubowski Marcin Zastępca Przewodniczącego
Chmielecka Kinga Monika Członek
Kiełczyńska Joanna Maria Członek
Łukowska Katarzyna Anna Członek
Stańczak Justyna Członek
Sukniak Halina Barbara Członek
Ścisłowski Rafał Członek
Żyła Iwona Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bydgoszczy
Adres: w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ulicy Jezuickiej 1, pok. nr 5 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietrzak Stefan Przewodniczący
Duliński Sławomir Piotr Zastępca Przewodniczącego
Adrich-Thunberg Anna Członek
Bykowska Agnieszka Elżbieta Członek
Estkowska Marta Członek
Kamiński Wiesław Członek
Marcinkowska Agnieszka Członek
Milla Paweł Członek
Olejnik Radosław Krzysztof Członek
Plewiński Piotr Jan Członek