Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Warszawie III

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Zakroczymiu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zakroczymiu ul. Warszawska 7 05-170 Zakroczym
Imię i nazwisko Stanowisko
Panasiuk Krystyna Przewodniczący
Tomczyk Klaudia Anna Zastępca Przewodniczącego
Głębocka Małgorzata Członek
Kiliś Katarzyna Monika Członek
Kozar Jadwiga Członek
Latała Jolanta Stanisława Członek
Piasecki Janusz Zbigniew Członek
Rosocha Anna Członek
Szostak Krzysztof Jan Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Legionowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Legionowie, ul. gen Wł. Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, sala 401
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukaszczuk Paweł Przewodniczący
Stalmach Michał Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Górnicka Anna Zofia Członek
Grzybowski Artur Grzegorz Członek
Lejzerowicz Marta Agata Członek
Madejak Mikołaj Hieronim Członek
Ostrowski Zbigniew Członek
Sobiecki Damazy Janusz Członek
Śliwiński Piotr Członek
Ziemichód Grzegorz Feliks Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Nowym Dworze Mazowieckim
Adres: ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki I piętro pok. 118
Imię i nazwisko Stanowisko
Kamińska Magdalena Przewodniczący
Gregorczyk Zbigniew Marek Członek
Grudziński Krzysztof Lech Członek
Kaczmarek Marcin Grzegorz Członek
Kalbarczyk Agnieszka Lidia Członek
Marszałek Paweł Członek
Mikołajczyk-Tyszka Joanna Renata Członek
Tomaszewska Mariola Ewa Członek
Witkowska Janina Anna Członek
Wojciechowska Katarzyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wołominie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wołominie, ul. Prądzyńskiego 3, 05-200 Wołomin
Imię i nazwisko Stanowisko
Dąbrowski Dariusz Przewodniczący
Bożedaj Beata Zastępca Przewodniczącego
Brodzik Grażyna Członek
Jeznach Małgorzata Ewa Członek
Olichwierczuk Beata Maria Członek
Roguska - Kobeszko Nina Członek
Rosłon Aneta Członek
Saulewicz Jadwiga Członek
Szczęsna Paulina Wiktoria Członek
Szuleka Maksymilian Jacek Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Ożarowie Mazowieckim
Adres: w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego, ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Imię i nazwisko Stanowisko
Przybylska Małgorzata Przewodniczący
Kulcak Michał Zastępca Przewodniczącego
Brodowska Patrycja Karolina Członek
Grzesik Renata Aldona Członek
Kołpaczyńska Małgorzata Członek
Kozłowska Jolanta Hanna Członek
Malecha Paulina Katarzyna Członek
Małecki Paweł Rafał Członek
Racinowska Agata Członek
Waliszewski Andrzej Leon Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lesznie
Adres: w Urzędzie Gminy Leszno, pokój nr 32 (sala konferencyjna), Aleja Wojska Polskiego 21, 05-084 Leszno
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Agnieszka Beata Przewodniczący
Piendras Katarzyna Natalia Zastępca Przewodniczącego
Bartczak Paulina Członek
Dmoch Marek Członek
Kuczyńska-Wójtowicz Anna Zofia Członek
Odolańska Teresa Członek
Pindor Sławomir Członek
Skowrońska Barbara Członek
Szwed Radosław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Leoncinie
Adres: W Urzędzie Gminy Leoncin pok. nr. 15, ul. Partyzantów 3, 05-155 Leoncin,
Imię i nazwisko Stanowisko
Kwiatkowska Agnieszka Przewodniczący
Michalczyk Grzegorz Zastępca Przewodniczącego
Burzyńska Laura Łucja Członek
Dutczak Adam Członek
Flejszman Izabela Stanisława Członek
Góraj Anna Katarzyna Członek
Kurlanc Wioletta Członek
Sęk Edyta Członek
Sztrajbel Wanda Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nasielsku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nasielsku, ul. Elektronowa 3, I piętro, sala nr 112
Imię i nazwisko Stanowisko
Laskowski Andrzej Przewodniczący
Strzeszewska Anna Zastępca Przewodniczącego
Brzezińska Iwona Członek
Daniszewska Agnieszka Członek
Goszczyńska Beata Członek
Orłowski Michał Członek
Sierzputowski Robert Członek
Smukowska Karolina Członek
Zawadzka Wioletta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tłuszczu
Adres: Miejska Komisja Wyborcza w Tłuszczu, ul. Warszawska 10, 05-240 Tłuszcz
Imię i nazwisko Stanowisko
Blusiewicz Kazimierz Przewodniczący
Borowa Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Archicińska Klaudia Członek
Kalinowska Anna Członek
Kur Wiesława Stanisława Członek
Łopata Mirosława Jadwiga Członek
Pokora Emilia Członek
Sasin Bogusława Członek
Sasin Kinga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dąbrówce
Adres: w Urzędzie Gminy Dąbrówka, ul. Tadeusza Kościuszki 12, 05-252 Dąbrówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaszuba Edyta Przewodniczący
Karczmarczyk Helena Zastępca Przewodniczącego
Banaś Dorota Członek
Bartkiewicz Piotr Członek
Bereda Marta Członek
Dobczyńska Anna Członek
Gawrońska Magdalena Członek
Kaszuba Marek Członek
Rasińska Małgorzata Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Strachówce
Adres: w Urzędzie Gminy Strachówka, ul. Cypriana Kamila Norwida 6, 05-282 Strachówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Ołdak Marianna Przewodniczący
Radzio Krystyna Józefa Zastępca Przewodniczącego
Bujalska Elżbieta Ewa Członek
Gołoś Elżbieta Członek
Kanclerz Marzena Anna Członek
Mosak Janina Maria Członek
Ołdak Natalia Zofia Członek
Ołdak Wiesława Członek
Pióro Janina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Markach
Adres: Urząd Miasta Marki al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 95 05-270 Marki 1 piętro Sala Obrad
Imię i nazwisko Stanowisko
Borysewicz Maria Przewodniczący
Kwiatkowska Maria Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Gajek Ada Członek
Kołaczek Anna Katarzyna Członek
Marek Jadwiga Członek
Szabłowska Marzena Maria Członek
Trzaskowski Wojciech Jacek Członek
Załęska Ewa Członek
Żrałek Agnieszka Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radzyminie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Radzyminie , Plac Kościuszki 2 05-250 Radzymin, pok. nr 26
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojcieszkiewicz Ewa Przewodniczący
Kowalska Ewa Maria Zastępca Przewodniczącego
Gzowska Anna Agnieszka Członek
Jasiński Michał Mariusz Członek
Kosim Wioletta Izabela Członek
Pachulski Zbigniew Ryszard Członek
Paszkowska Dominika Anna Członek
Wysocka Katarzyna Maria Członek
Wyszyńska Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jadowie
Adres: Urząd Gminy Jadów ul. Jana Pawła II 17 05-280 Jadów
Imię i nazwisko Stanowisko
Powierża Magdalena Przewodniczący
Rusiniak Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Dzięcioł Hanna Członek
Krajewska Justyna Członek
Niedzielska Magdalena Członek
Pląska Krzysztof Członek
Seweryn Małgorzata Członek
Siuchta Paulina Anna Członek
Tabor Lidia Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Poświętnem
Adres: w Urzędzie Gminy w Poświętnem, ul. Krótka 1, 05-326 Poświętne
Imię i nazwisko Stanowisko
Okoń Krzysztof Niilo Przewodniczący
Kowalska Patrycja Zastępca Przewodniczącego
Bajkowska Karolina Członek
Banaszek Lidia Członek
Elsner Anna Członek
Godlewska Katarzyna Marzena Członek
Kowalczyk Filip Członek
Kurek Łukasz Marcin Członek
Perzanowska Justyna Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Klembowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Klembowie, ul. Gen. Franciszka Żymirskiego 38, 05-205 Klembów
Imię i nazwisko Stanowisko
Barańska Tamara Krystyna Przewodniczący
Pakoca Cecylia Janina Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Wiesława Członek
Gołębiewska Dorota Członek
Kubuj Agata Członek
Piotrowska Honorata Maria Członek
Przybysz Jarosław Członek
Skonieczna Bożena Członek
Wyszyńska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czosnowie
Adres: w Urzędzie Gminy Czosnów, ul. Gminna 6 pok. 16, 05-152 Czosnów
Imię i nazwisko Stanowisko
Zalewska Bożena Ewa Przewodniczący
Kostrzewa Marek Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Bryszewska Paulina Członek
Calak Urszula Elżbieta Członek
Dudek Ewa Danuta Członek
Fąfara Andrzej Augustyn Członek
Jakóbiak Jadwiga Lidia Członek
Ocipka Justyna Członek
Żeberek Edyta Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kampinosie
Adres: mieści się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kampinosie, ul. Szkolna 5, pok. nr 4.7
Imię i nazwisko Stanowisko
Trzonkowski Mariusz Marcin Przewodniczący
Wilczyńska Zofia Zastępca Przewodniczącego
Filipiak Bożena Grażyna Członek
Fronczak Monika Członek
Pływaczewski Kamil Członek
Więckowska Agnieszka Członek
Włodarczyk Bożena Członek
Woźniak Brygida Agnieszka Członek
Wróblewski Łukasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jabłonnie
Adres: w Urzędzie Gminy Jabłonna, ul. Modlińska 152, 05-110 Jabłonna
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciechomski Grzegorz Piotr Przewodniczący
Gębski Sebastian Zastępca Przewodniczącego
Bziuk Krzysztof Członek
Kacperska Halina Genowefa Członek
Młynarczyk Krystyna Członek
Rusiecka Elżbieta Członek
Sienicki Marcin Członek
Szczypkowski Adam Członek
Wyżykowska Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zielonce
Adres: w Urzędzie Miasta Zielonka, ul. Lipowa 5 , 05-220 Zielonka
Imię i nazwisko Stanowisko
Matlakowska Maria Antonina Przewodniczący
Włodarczyk Łukasz Jakub Zastępca Przewodniczącego
Gocal Agnieszka Członek
Kamińska Monika Członek
Majmesku Lidia Członek
Napora Joanna Kamila Członek
Pietrzak Małgorzata Maria Członek
Ryszewska Ewa Członek
Wiśniewski Andrzej Mirosław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nieporęcie
Adres: w Urzędzie Gminy Nieporęt, Plac Wolności 1, 05-126 Nieporęt, pokój 54 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Brysiacz Marta Przewodniczący
Olszewska Marta Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Bartosiewicz Paweł Członek
Czerski Maciej Dariusz Członek
Darmochwał Agata Członek
Jarzyńska Dorota Członek
Plutecka Klementyna Członek
Sołtys Zenobia Józefa Członek
Wize Krzysztof Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Błoniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Błoniu ul. Rynek 6 ; 05-870 Błonie
Imię i nazwisko Stanowisko
Gąsińska Karolina Anna Przewodniczący
Gmyrek Joanna Urszula Zastępca Przewodniczącego
Chętnik Wojciech Stanisław Członek
Izdebska Joanna Barbara Członek
Marciniak Jolanta Stanisława Członek
Osówniak Agnieszka Joanna Członek
Rączkowska Barbara Członek
Sadkowska Teresa Członek
Wereszczyński Grzegorz Edward Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starych Babicach
Adres: w Urzędzie Gminy Stare Babice, ul. Rynek 32, 05-082 Stare Babice
Imię i nazwisko Stanowisko
Majchrzak Mieczysława Agata Przewodniczący
Tuzimska Kinga Ewa Zastępca Przewodniczącego
Chilimoniuk Sylweriusz Bogdan Członek
Jędrzejczak Damian Robert Członek
Kacprzak Ewa Członek
Kozłowski Zdzisław Marian Członek
Orzechowska-Chilimoniuk Małgorzata Sabina Członek
Smoliński Dariusz Członek
Stanicka Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Serocku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku, ul. Rynek 21, 05-140 Serock, I piętro, pokój nr 26.
Imię i nazwisko Stanowisko
Melion Alicja Przewodniczący
Bilińska Anna Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Agnieszka Małgorzata Członek
Dubiel Radzisław Bogusław Członek
Falkowski Roman Euzebiusz Członek
Kamola Anna Magdalena Członek
Kuchta Ewa Monika Członek
Popielarz-Wyszyńska Hanna Irena Członek
Skwarska Grażyna Hanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Dworze Mazowieckim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Zakroczymska 30, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Imię i nazwisko Stanowisko
Drozdowski Jacek Przewodniczący
Żołnierczyk Bogumiła Antonina Zastępca Przewodniczącego
Moczulska Katarzyna Członek
Pigoń - Lawendowska Julia Członek
Rudnicka Anna Członek
Rudzińska - Mękal Barbara Członek
Rybicka Monika Paulina Członek
Talkowska Ewa Członek
Wagner Andrzej Franciszek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łomiankach
Adres: w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Kownackiej w Łomiankach, ul. Warszawska 73 05-092 Łomianki.
Imię i nazwisko Stanowisko
Pogorzelska Anna Przewodniczący
Falińska Laura Adrianna Zastępca Przewodniczącego
Krogulec Maciej Michał Członek
Kulikiewicz Agnieszka Beata Członek
Majdalani Krystyna Członek
Pawłowska Iwona Monika Członek
Radomska Joanna Członek
Rusiecka Halina Kazimiera Członek
Sikora Witold Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wołominie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wołominie, ulica Ogrodowa 4, sala 225
Imię i nazwisko Stanowisko
Oleksiak Henryk Przewodniczący
Urbanowska Teresa Zastępca Przewodniczącego
Królak Anna Członek
Kupiec Dariusz Grzegorz Członek
Matuszewski Maciej Tadeusz Członek
Mojzesowicz Mikołaj Aleksander Członek
Szczotka Alicja Elżbieta Członek
Szumski Robert Członek
Tryc Milena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Izabelinie
Adres: Urząd Gminy Izabelin ul 3 Maja 42 05-080 Izabelin Parter Urzędu Gminy (wejście od patio)
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukasińska Maryla Barbara Przewodniczący
Gawryła Adam Piotr Zastępca Przewodniczącego
Bieńkowska Bronisława Maria Członek
Lasocka Jadwiga Wioletta Członek
Łuczak Dorota Członek
Milej Mateusz Członek
Pilichowski Robert Członek
Radzimowska Joanna Maria Członek
Zych Antoni Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pomiechówku
Adres: w Centrum Integracji Społecznej w Pomiechówku, ul. Nasielska 3 , 05-180 Pomiechówek
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaśkiewicz Izabela Przewodniczący
Leszczyńska Teresa Zastępca Przewodniczącego
Karabin Wanda Elżbieta Członek
Krzyczkowska Anna Małgorzata Członek
Mucha Wanda Członek
Papuga Jakub Marek Członek
Składanek Agnieszka Członek
Tupaj Monika Wioletta Członek
Zawieska Hanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wieliszewie
Adres: Urząd Gminy Wieliszew, ul Modlińska 1, 05-135 Wieliszew Pokój nr 110
Imię i nazwisko Stanowisko
Bazylak Agnieszka Dorota Przewodniczący
Bojanowska Stanisława Danuta Zastępca Przewodniczącego
Cendrowski Kazimierz Członek
Kiszel Ewa Członek
Mitjans Szałapska Agnieszka Członek
Sobczak Magdalena Jolanta Członek
Wodyńska Agnieszka Barbara Członek
Wójcik Łukasz Członek
Zielińska Agata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Legionowie
Adres: w Urzędzie Miasta Legionowo, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41, pokój nr 4.04, piętro 3, 05-120 Legionowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Bludas - Nadworska Agnieszka Dorota Przewodniczący
Przybysz Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Atłowski Ryszard Jerzy Członek
Chudzik Ilona Marzena Członek
Dębska Małgorzata Barbara Członek
Izdebska Magdalena Członek
Kotnis Janina Barbara Członek
Ponichtera Małgorzata Irena Członek
Zawadzka Iweta Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ząbkach
Adres: w budynku Urzędu Miasta Ząbki, ul. Wojska Polskiego 10, pok. nr 3 (sala konferencyjna im. Fryderyka Haydera)
Imię i nazwisko Stanowisko
Murawska Małgorzata Alicja Przewodniczący
Tlaga Agata Zastępca Przewodniczącego
Benecka Ilona Członek
Fabisiak Danuta Członek
Paciorek Anna Członek
Poturalska Barbara Członek
Skrzypczak Agnieszka Katarzyna Członek
Słowik Małgorzata Członek
Żochowska Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ożarowie Mazowieckim
Adres: Urząd Miejski w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Kolejowej 2, I p. pok. Nr 105
Imię i nazwisko Stanowisko
Migda Beata Przewodniczący
Staszewska Halina Ewa Zastępca Przewodniczącego
Cieślik Agnieszka Członek
Gołębiewska Jelena Członek
Jędrzejczak Agnieszka Katarzyna Członek
Kozak Ewa Członek
Michalska Monika Joanna Członek
Nasielska Justyna Członek
Sochacka Halina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kobyłce
Adres: w Urzędzie Miasta Kobyłka, ul. Wołomińska 1, 05-230 Kobyłka
Imię i nazwisko Stanowisko
Bielska Katarzyna Przewodniczący
Turek Krzysztof Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Dzwonkowska Agnieszka Członek
Głębicka Marta Członek
Kobeszko Grzegorz Członek
Rostek Urszula Kinga Członek
Szczęsna Joanna Członek
Szymczuk Patryk Piotr Członek
Wycech Krzysztof Członek