Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej III

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Raciborzu
Adres: w Urzędzie Miasta Racibórz, ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz, pokój nr 106
Imię i nazwisko Stanowisko
Cieślak Jan Wojciech Przewodniczący
Szubryt Czesława Józefa Zastępca Przewodniczącego
Ewy Maria Barbara Członek
Ewy Zygmunt Jakub Członek
Huczek Tomasz Członek
Szukalska Teresa Stefania Członek
Walczak Ewelina Elżbieta Członek
Ziółkowski Michał Piotr Członek
Żychski Krzysztof Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lyskach
Adres: w Urzędzie Gminy Lyski, ul. Dworcowa 1a, 44-295 Lyski, pokój nr 7 parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobeczko Ewelina Katarzyna Przewodniczący
Kostka Agata Zastępca Przewodniczącego
Badura Bronisława Maria Członek
Grochal Justyna Helena Członek
Kieś Wioleta Małgorzata Członek
Kieś-Wiśniewski Przemysław Marcin Członek
Koj Anna Dorota Członek
Markiton Dawid Łukasz Członek
Wojaczek Sylwia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świerklanach
Adres: w Urzędzie Gminy Świerklany, ul. Świerklańska 54, 44-264 Jankowice, pok. nr 28
Imię i nazwisko Stanowisko
Fydrych Czesław Przewodniczący
Pustelnik Piotr Alojzy Zastępca Przewodniczącego
Fojcik Magdalena Maria Członek
Gąsior Krzysztof Alojzy Członek
Labus Jerzy Jan Członek
Polok Olga Maria Członek
Raszka Natalia Franciszka Członek
Winkler Justyna Maria Członek
Wójcik Joanna Katarzyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Mikołowie
Adres: W Starostwie Powiatowym w Mikołowie, ul. Żwirki i Wigury 4 a, 43-190 Mikołów, pok. 335
Imię i nazwisko Stanowisko
Florek Aleksandra Przewodniczący
Wiśniewski Adam Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Dytko Marian Antoni Członek
Kalinowski Zbigniew Wojciech Członek
Kowalska Izabela Joanna Członek
Kucharczyk Katarzyna Członek
Latocha Sonia Agnieszka Członek
Malinowska Justyna Maria Członek
Rzepa Bożena Anna Członek
Simon Joanna Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czerwionce-Leszczynach
Adres: w budynku Urzędu Gminy i Miasta w Czerwionce-Leszczynach przy ulicy Parkowej 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Domżoł Justyna Barbara Przewodniczący
Zaskórski Józef Zastępca Przewodniczącego
Czajkowski Edward Członek
Furgoł Barbara Dorota Członek
Grzegorzyca Adam Antoni Członek
Jasiak Gabriela Maria Członek
Jurek Martyna Anna Członek
Piszczelok Klaudia Iwona Członek
Warzecha Kornelia Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kornowacu
Adres: w budynku Urzędu Gminy Kornowac, ul. Raciborska 48, 44-285 Kornowac, pokój nr 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Mrozek Beata Katarzyna Przewodniczący
Błaszczok Ewelina Helena Zastępca Przewodniczącego
Domańska Janina Izabela Członek
Hałacz Bartłomiej Grzegorz Członek
Kocur Dominika Patrycja Członek
Krolik Hanna Maria Członek
Kuśmierz Sylwia Maria Członek
Pytlik Celina Członek
Stanieczek Marek Stefan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pietrowicach Wielkich
Adres: w budynku Urzędu Gminy Pietrowice Wielkie przy ul. Szkolnej 5, pok. nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Niżborska Jolanta Agnieszka Przewodniczący
Dürschlag Sabina Barbara Zastępca Przewodniczącego
Gemza Faustyna Kinga Członek
Jasek-Machelska Bożena Członek
Małecka Barbara Maria Członek
Marcinek Sandra Anna Członek
Muszal Agnieszka Krystyna Członek
Skerhut Inga Gertruda Członek
Wieczorek Zygfryd Józef Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mikołowie
Adres: w Urzędzie Miasta Mikołów, ul. Jana Pawła II 1/1, 43-190 Mikołów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kurdziel-Drzewiecka Iwona Grażyna Przewodniczący
Pogonowski Jacek Zastępca Przewodniczącego
Brańka Małgorzata Józefa Członek
Brela-Michałowska Agnieszka Monika Członek
Francug Małgorzata Maria Członek
Kamyk Maria Paula Członek
Staroń Marek Jacek Członek
Szala-Konsek Danuta Łucja Członek
Wiśniewska Magdalena Ilona Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łaziskach Górnych
Adres: w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łaziskach Górnych, ul. Świętego Jana Pawła II 1, 43-170 Łaziska Górne (pokój 206)
Imię i nazwisko Stanowisko
Janik Agnieszka Anna Przewodniczący
Siewier Katarzyna Monika Zastępca Przewodniczącego
Kelm Barbara Marta Członek
Kulczyk Małgorzata Patrycja Członek
Orłowicz Natalia Maria Członek
Słupik Aleksandra Ewa Członek
Szlejter Beata Aleksandra Członek
Wiśniewska Karolina Anna Członek
Wrona Robert Marek Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Raciborzu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4, 47-400 Racibórz, Budynek A, pok. 3,
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukaszek Marek Przewodniczący
Kolorz Marek Antoni Zastępca Przewodniczącego
Chroboczek Bianka Beata Członek
Chwalczyk Andrzej Olaf Członek
Jakosz Katarzyna Małgorzata Członek
Melnarowicz Stanisław Członek
Śliwińska Katarzyna Jolanta Członek
Świerczek Katarzyna Małgorzata Członek
Winiarski Łukasz Michał Członek
Zebut Krzysztof Efrem Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kuźni Raciborskiej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej, ul. Słowackiego 4, 47-420 Kuźnia Raciborska, pokój nr 9.
Imię i nazwisko Stanowisko
Gdesz Wojciech Paweł Przewodniczący
Gałuszka-Biernacki Marcin Bogdan Zastępca Przewodniczącego
Baszczok Anna Maria Członek
Całujek Jolanta Członek
Drzymała Justyna Ewa Członek
Kania Anna Członek
Klichta Halina Maria Członek
Kwiecień Barbara Agata Członek
Pattocy Anna Irena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rybniku
Adres: w Urzędzie Miasta Rybnika, ul Bolesława Chrobrego 2, 44-200 Rybnik, pokój nr 210
Imię i nazwisko Stanowisko
Paloc-Kopka Patrycja Ewelina Przewodniczący
Tomiczek Krystian Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Bienek Dorota Małgorzata Członek
Kania Anna Krystyna Członek
Kuczera Anna Maria Członek
Nowak Grzegorz Antoni Członek
Pietrzak Maria Józefa Członek
Rostkowska Ewa Członek
Skudrzyk Jan Paweł Członek
Szweda Marta Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ornontowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Ornontowice, ul. Zwycięstwa 26a, 43-178 Ornontowice, pokój nr 408
Imię i nazwisko Stanowisko
Siedlaczek Gizela Klara Przewodniczący
Wajszczyk Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Jeleniewicz Jerzy Członek
Leporowski Marek Członek
Malczyk Wioleta Monika Członek
Mryka Sandra Członek
Puc Joanna Maria Członek
Rusek Teresa Maria Członek
Wiernicka Danuta Sabina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krzanowicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach, ul. Morawska 5, 47-470 Krzanowice, pokój nr 18
Imię i nazwisko Stanowisko
Czerniecka Mariola Aleksandra Przewodniczący
Kudela Gabriela Rozalia Zastępca Przewodniczącego
Gołombek Renata Elżbieta Członek
Hofrichter Sylwia Rita Członek
Kopel Beata Gertruda Członek
Kulig Grażyna Maria Członek
Pytel Elżbieta Barbara Członek
Strzedulla Żaneta Maria Członek
Urbaniec Monika Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Marklowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Marklowice, ul. Wyzwolenia 71, 44-321 Marklowice, pokój nr 205
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartosik Magdalena Przewodniczący
Krakowczyk Gabriela Zuzanna Zastępca Przewodniczącego
Bartosik Justyna Aleksandra Członek
Dudek Karina Członek
Jordan Beata Członek
Marcol Janusz Czesław Członek
Motyka Daria Natalia Członek
Skupień Teresa Wanda Członek
Wodecka Beata Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gaszowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Gaszowice pok 21, ul. Rydułtowska 2, 44-293 Gaszowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Franke Marcin Adam Przewodniczący
Mańka Jakub Paweł Zastępca Przewodniczącego
Appel Joanna Maria Członek
Bywalec Magdalena Joanna Członek
Gawliczek Ewa Anna Członek
Hryniewicki Szymon Piotr Członek
Kowol Ewa Dorota Członek
Zielonka Magdalena Maria Członek
Żydek Sabina Dominika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rudniku
Adres: w budynku Urzędu Gminy Rudnik, ul. Kozielska 1, 47-411 Rudnik, sala narad (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zięć Sabina Małgorzata Przewodniczący
Skora Maria Teresa Zastępca Przewodniczącego
Chrubasik Monika Anna Członek
Dudek Teresa Maria Członek
Hałas Gizela Członek
Kampik Helena Członek
Korczok Barbara Katarzyna Członek
Korycik Helena Klara Członek
Stuła Mariola Magda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzyżanowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Krzyżanowicach, 47-450 Krzyżanowice, ul. Główna 5, pokój nr 16 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Lamczyk Magdalena Maria Przewodniczący
Cichoń Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Cycon Dorota Agnieszka Członek
Gajda Dominika Sabina Członek
Kubaszek Brygida Maria Członek
Mika Krzysztof Dawid Członek
Mucha Patrycja Maria Członek
Tomaszek Andrzej Dominik Członek
Zając Julia Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wyrach
Adres: w Urzędzie Gminy w Wyrach, ul. Główna 133, 43-175 Wyry, pokój sala narad II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Syta Zofia Anna Przewodniczący
Nieszporek Ewa Joanna Zastępca Przewodniczącego
Jegła Emilia Janina Członek
Kopacz Karolina Anna Członek
Oczadło Zuzanna Anna Członek
Pajor Gabriela Barbara Członek
Szczyrba Aleksandra Danuta Członek
Tarka Katarzyna Anna Członek
Walny Agnieszka Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubomi
Adres: w Urzędzie Gminy w Lubomi, ul. Szkolna 1, 44-360 Lubomia, pok. 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Dubiński Krzysztof Marek Przewodniczący
Godoj Michalina Danuta Zastępca Przewodniczącego
Buczek Jan Jarosław Członek
Burek Bernard Członek
Furtok Wioleta Mirosława Członek
Gorzolnik Mirosława Maria Członek
Jęczmionka Monika Członek
Komarek Teresa Jolanta Członek
Moskwa Maria Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jastrzębiu-Zdroju
Adres: w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój, Al. Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, pokój nr 130a
Imię i nazwisko Stanowisko
Kasica Krzysztof Przewodniczący
Jemioło Danuta Anna Zastępca Przewodniczącego
Buturla Krzysztof Członek
Chołuj Jan Dariusz Członek
Ciemniewska Gabriela Maria Członek
Górny Marian Feliks Członek
Kuczera Henryk Józef Członek
Majewski Jacek Andrzej Członek
Motyl Barbara Beata Członek
Sujkowski Marian Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żorach
Adres: w Urzędzie Miasta Żory, Rynek 9, 44-240 Żory, sala nr 213
Imię i nazwisko Stanowisko
Podsiadlik Cezary Przewodniczący
Skrzeczyńska Małgorzata Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Dubiel Małgorzata Anna Członek
Jamrocha Anna Gabriela Członek
Kos Dariusz Mariusz Członek
Najda Jerzy Kazimierz Członek
Rajpert Tamara Członek
Silka Michalina Łucja Członek
Śmietana Adam Krzysztof Członek
Wujec Sylwia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mszanie
Adres: w Urzędzie Gminy Mszana, ul.1 Maja 81, 44-325 Mszana, pokój Nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Wolny Mariola Teresa Przewodniczący
Szymańska Joanna Barbara Zastępca Przewodniczącego
Chromik Adriana Aleksandra Członek
Gąsior Przemysław Sebastian Członek
Maciończyk Beata Członek
Owczarczyk Eugenia Irena Członek
Porwoł Krystyna Anna Członek
Pukowiec Ewa Anna Członek
Rduch-Kołeczko Urszula Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Orzeszu
Adres: w Urzędzie Miejskim Orzesze, ul. Św. Wawrzyńca 21, 43-180 Orzesze, pokój nr 28 lub sala posiedzeń
Imię i nazwisko Stanowisko
Płachetka Wojciech Bartłomiej Przewodniczący
Wermińska Aleksandra Regina Zastępca Przewodniczącego
Bargiel Monika Krystyna Członek
Braszczok Anna Magdalena Członek
Budniok Jolanta Anna Członek
Grzegorczyk Michał Piotr Członek
Marczinek Janina Teresa Członek
Pilar Henryk Aleksander Członek
Wolny Iwona Sabina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radlinie
Adres: w Urzędzie Gminy Radlin (budynek C, I piętro, sala konferencyjna), ul. Rymera 15, 44-310 Radlin
Imię i nazwisko Stanowisko
Lach Marcin Daniel Przewodniczący
Woryna Izabela Alina Zastępca Przewodniczącego
Bednorz-Telus Joanna Członek
Brachman Irena Członek
Fiuto Grzegorz Andrzej Członek
Holesz Krystyna Maria Członek
Maćkowski Marian Henryk Członek
Mikołajczyk Lidia Teresa Członek
Szeliga Adrian Adam Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rydułtowach
Adres: w Urzędzie Miasta Rydułtowy, ul. Ofiar Terroru 36, 44-280 Rydułtowy, pokój nr 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Szurek Zbigniew Jacek Przewodniczący
Widenka Małgorzata Maria Zastępca Przewodniczącego
Jaromin Martyna Anna Członek
Landkocz Marzena Halina Członek
Lippa Anna Maria Członek
Sobczyk Monika Justyna Członek
Starzyczny-Procek Anna Ewa Członek
Szulc Bogumiła Maria Członek
Święcka Barbara Sylwia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pszowie
Adres: w Urzędzie Miasta Pszów, ul. Pszowska 534, 44-370 Pszów, I piętro, sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozub Agnieszka Katarzyna Przewodniczący
Kaczmarz Zuzanna Emilia Zastępca Przewodniczącego
Brachaczek Katarzyna Sylwia Członek
Gruner Monika Izabela Członek
Hawel Bernadeta Maria Członek
Hes Katarzyna Urszula Członek
Pośpiech Irena Członek
Walczok-Stanowska Mirosława Maria Członek
Zdrzałek Hanna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gorzycach
Adres: w Urzędzie Gminy w Gorzycach, ul. Kościelna 15, 44-350 Gorzyce, sala narad
Imię i nazwisko Stanowisko
Warzeszka Małgorzata Jadwiga Przewodniczący
Władarz Maria Bronisława Zastępca Przewodniczącego
Furtok Mathias Andrzej Członek
Grzegorzek Bernadeta Członek
Grzybek Teresa Maria Członek
Kowalski Robert Jan Członek
Langrzyk Wioletta Maria Członek
Radzik Monika Maria Członek
Seman Renata Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wodzisławiu Śląskim
Adres: w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego, ul. Bogumińska 4, 44-300 Wodzisław Śląski, pok. nr 204
Imię i nazwisko Stanowisko
Tatarczyk-Makówka Adrianna Łucja Przewodniczący
Wiśniewska Joanna Wiesława Zastępca Przewodniczącego
Bugajski Jan Członek
Komenda Dieter Krystian Członek
Magoń Lucyna Maria Członek
Pluta Stanisława Janina Członek
Skupień Stefania Halina Członek
Wrońska Klara Członek
Żeber Daniela Lucyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Godowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Godowie, ul. 1 Maja 53, 44-340 Godów, I piętro sala posiedzeń - pokój nr 26
Imię i nazwisko Stanowisko
Siwarska Agnieszka Łucja Przewodniczący
Mitko Agnieszka Danuta Zastępca Przewodniczącego
Brzoska Dorota Joanna Członek
Dobisz Brygida Barbara Członek
Herman Barbara Anna Członek
Opas Sabina Członek
Oślizło Daria Maria Członek
Pękała Andrzej Alfred Członek
Uchańska Gabriela Radosława Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Rybniku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Rybniku, ul. 3 Maja 31, 44-200 Rybnik, piętro I, pok. 205
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiekiera Michał Przewodniczący
Świst Monika Wiesława Zastępca Przewodniczącego
Fojcik-Hałacz Sonia Gabriela Członek
Hryniewicki Kamil Marcin Członek
Jasiek Janusz Piotr Członek
Laskowska Anna Członek
Marciniak Monika Bożena Członek
Mazurek Michał Rafał Członek
Paszenda-Sola Sylwia Urszula Członek
Warzecha Katarzyna Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nędzy
Adres: w Urzędzie Gminy Nędza, 47-440 Nędza, ul. Jana III Sobieskiego nr 5 - I piętro, sala narad Nr 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Oleszowska Bernadeta Przewodniczący
Pawłowska-Gregorowicz Sabina Helena Zastępca Przewodniczącego
Baron Renata Maria Członek
Gawlik Grażyna Członek
Krentosz Elwira Sabina Członek
Kupczyk Monika Małgorzata Członek
Potyka-Zebut Stefania Krystyna Członek
Rurarz Małgorzata Członek
Zagola Józef Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jejkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Jejkowice, 44-290 Jejkowice, ul. Główna 38 a, pokój nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Krywalska Mariola Celina Przewodniczący
Pytlik Sabina Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Gawlik Kornelia Maria Członek
Hajduczek Barbara Teresa Członek
Kaleta Joanna Członek
Kuczera Janina Maria Członek
Mańczyk Aleksandra Dominika Członek
Węgielnik Agnieszka Agata Członek
Zielińska Monika Agnieszka Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wodzisławiu Śląskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim, ul. Pszowska 92 a, 44-300 Wodzisław Śląski, pok. nr 208
Imię i nazwisko Stanowisko
Domagała Beata Alicja Przewodniczący
Bała Gabriela Zastępca Przewodniczącego
Berg Lidia Ewa Członek
Jezusek-Chodura Małgorzata Członek
Kłosok Paulina Anna Członek
Konior Agnieszka Członek
Korniluk Krystyna Bernadeta Członek
Kwaśny Roman Członek
Pierchała Krzysztof Karol Członek
Sitko Katarzyna Stanisława Członek