Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Dębowcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Dębowcu, ul. Katowicka 6, 43-426 Dębowiec, pok. nr 12 - Sala Sesyjna (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Stabrawa Zofia Przewodniczący
Staniek Urszula Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Górniok Konrad Szymon Członek
Klimowska Anna Zofia Członek
Kubicius Michał Wiesław Członek
Legierska Natalia Monika Członek
Skupień Paulina Anna Członek
Szendzielarz Barbara Maria Członek
Zegadło Aneta Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Węgierskiej Górce
Adres: w Urzędzie Gminy Węgierska Górka, ul. Zielona 43, 34-350 Węgierska Górka, pokój nr 17 I piętro sala narad
Imię i nazwisko Stanowisko
Witos Beata Agnieszka Przewodniczący
Jurasz Celina Zastępca Przewodniczącego
Barys Agnieszka Teresa Członek
Glaza Patrycja Członek
Hądz Barbara Członek
Juraszek Zbigniew Członek
Motyka Magdalena Renata Członek
Piasecka Maria Członek
Ząbek Beata Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ujsołach
Adres: w Urzędzie Gminy Ujsoły, ul. Gminna 1, 34-371 Ujsoły, sala posiedzeń
Imię i nazwisko Stanowisko
Zoń Monika Ewa Przewodniczący
Salachna Krystyna Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bryś Gabriela Honorata Członek
Bury Kazimierz Józef Członek
Kotrys Ewa Członek
Lach Stanisław Członek
Staniszewska Agnieszka Członek
Szatanik Marta Ewa Członek
Szlachta Lesław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łękawicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Łękawicy, ul. Wspólna 24, 34-321 Łękawica, pokój 30
Imię i nazwisko Stanowisko
Rus Władysława Przewodniczący
Czaniecka-Mieszczak Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bąk Janina Członek
Biernat Jolanta Maria Członek
Chwastek Joanna Maria Członek
Magiera Anna Członek
Mrózek Krystyna Członek
Nowak Barbara Maria Członek
Szczawińska Barbara Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radziechowach-Wieprzu
Adres: w Urzędzie Gminy Radziechowy-Wieprz, Wieprz 700, 34-381 Radziechowy, pokój nr 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Świniańska-Nikiel Alicja Przewodniczący
Biegun Monika Zastępca Przewodniczącego
Błażyczek Agnieszka Teresa Członek
Foksa Małgorzata Członek
Gnojczak Izabela Członek
Łoboz Katarzyna Zofia Członek
Murańska Anna Członek
Sapeta Małgorzata Członek
Skolarz Maria Agata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rajczy
Adres: w Urzędzie Gminy Rajcza, ul. Górska 1, 34-370 Rajcza, pokój nr 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Żabnicka Janina Renata Przewodniczący
Grygny Judyta Maria Zastępca Przewodniczącego
Dziergas Ewa Członek
Jurasz Maria Anna Członek
Kręcichwost Beata Dorota Członek
Kruczyńska Monika Grażyna Członek
Rachtan Elżbieta Dorota Członek
Rogalińska Wiesława Członek
Szczotka Hanna Wanda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Goleszowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Goleszów, ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów, sala sesyjna I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Porębska-Jochacy Grażyna Przewodniczący
Wisełka Kazimierz Karol Zastępca Przewodniczącego
Barańska Anna Jolanta Członek
Ernst Andrzej Janusz Członek
Gaszek Weronika Maria Członek
Kąkol Aleksandra Anna Członek
Kohut Zbigniew Członek
Roik Halina Maria Członek
Sikora Aneta Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żywcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Żywcu, ul. Rynek 2, 34-300 Żywiec, pokój 002
Imię i nazwisko Stanowisko
Tetłak Zbigniew Jan Przewodniczący
Łuczak Jan Stefan Zastępca Przewodniczącego
Caputa Gabriela Maria Członek
Klimas Anna Krystyna Członek
Rybarski Stanisław Ludwik Członek
Skoczeń Izabela Teresa Członek
Skuciński Zdzisław Antoni Członek
Tomiczek Wiesław Adam Członek
Żurawska Małgorzata Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Milówce
Adres: w Urzędzie Gminy Milówka, ul. Jana Kazimierza 123, 34-360 Milówka, pokój 20
Imię i nazwisko Stanowisko
Baranowska Małgorzata Przewodniczący
Kochutek Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Bednarz Mirosława Członek
Butor Barbara Maria Członek
Greń Józef Członek
Jesionek Magdalena Maria Członek
Lalik Monika Katarzyna Członek
Pytel Małgorzata Elżbieta Członek
Rypień Wojciech Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jeleśni
Adres: w Urzędzie Gminy Jeleśnia, ul. Plebańska 1, 34-340 Jeleśnia, pokój nr 28
Imię i nazwisko Stanowisko
Habdas Anna Maria Przewodniczący
Pilarz Jan Zastępca Przewodniczącego
Cwajna Anna Członek
Gołek Krystyna Członek
Jodłowiec Izabela Magdalena Członek
Kornak Barbara Stefania Członek
Pastor Magdalena Katarzyna Członek
Suchoń Małgorzata Członek
Wróbel Ewa Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipowej
Adres: w Urzędzie Gminy w Lipowej, ul. Wiejska 44, 34-324 Lipowa, sala narad pokój nr 19 2 piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaworska Lidia Agnieszka Przewodniczący
Caputa Magdalena Barbara Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Halina Maria Członek
Chobrzyńska Małgorzata Magdalena Członek
Głowacka Agnieszka Elżbieta Członek
Howaniec Agnieszka Członek
Janeczko Tadeusz Członek
Konior Danuta Zofia Członek
Rus Monika Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Koszarawie
Adres: w Koszarawie: Urząd Gminy w Koszarawie, 34-332 Koszarawa, pok. nr 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Kołda Katarzyna Barbara Przewodniczący
Mętel Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Biegański Antoni Adam Członek
Góra Teresa Członek
Leńczuk Bogusława Członek
Mentel Henryk Członek
Mrowiec Sabina Barbara Członek
Puda Wanda Członek
Wilczęga Barbara Marcela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gilowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Gilowice, ul. Krakowska 40, 34-322 Gilowice, pokój nr 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Pasko Dawid Damian Przewodniczący
Salachna Marcin Michał Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Justyna Małgorzata Członek
Górny Krzysztof Członek
Jaroszewska Emilia Maria Członek
Kastelik Teresa Krystyna Członek
Kudzia Zofia Agnieszka Członek
Lejawka Nina Barbara Członek
Siwiec Karolina Gabriela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ślemieniu
Adres: w Urzędzie Gminy w Ślemieniu, ul. Krakowska 148, 34-323 Ślemień, pok. nr 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Wnętrzak Magdalena Zdzisława Przewodniczący
Krzak Marzena Ewa Zastępca Przewodniczącego
Chrapek Teresa Jadwiga Członek
Gąsiorek Zyta Członek
Kapała Ewa Grażyna Członek
Myśliwiec Małgorzata Anna Członek
Pochopień Zdzisława Członek
Ponikiewska Katarzyna Agnieszka Członek
Wątroba Sylwia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Cieszynie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Cieszynie, ul. Bobrecka 29, 43-400 Cieszyn, pok. 202 (III piętro),
Imię i nazwisko Stanowisko
Stanclik Piotr Jacek Przewodniczący
Piotrowiak Mariusz Wacław Zastępca Przewodniczącego
Biłko Piotr Henryk Członek
Klapka Jolanta Anna Członek
Muszer Szymon Jan Członek
Rajwa Michał Szymon Członek
Strządała Adriana Beata Członek
Szlauer Andrzej Członek
Waltar Marcin Paweł Członek
Wantulok Katarzyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Żywcu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Żywcu, ul. Krasińskiego 13, 34-300 Żywiec, pok. nr 27
Imię i nazwisko Stanowisko
Płonka Wiesław Władysław Przewodniczący
Hajduk Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Czadankiewicz Marzena Sylwia Członek
Koszykiewicz-Górka Monika Członek
Mikuszewska Aneta Członek
Orłowska Katarzyna Członek
Sapiński Aleksander Łukasz Członek
Stasica Anna Członek
Urbaniec Aneta Anna Członek
Wiśniowski Krzysztof Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Strumieniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Strumieniu, ul. Rynek 4, 43-246 Strumień, II piętro, pokój nr 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuboszek Czesław Bogusław Przewodniczący
Skorupa Anna Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Fryda Ewa Karolina Członek
Haka Gracjan Lucjan Członek
Hudziec Karolina Ewa Członek
Kajstura Paweł Józef Członek
Krzempek Zbigniew Andrzej Członek
Krzempek-Bronowska Małgorzata Danuta Członek
Szymiczek Dagmara Patrycja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chybiu
Adres: w Urzędzie Gminy Chybie, ul. Bielska 78, 43-520 Chybie, pokój nr 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Sosna Barbara Maria Przewodniczący
Nikiel Kinga Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Bura Marta Elżbieta Członek
Czerwińska Barbara Bogusława Członek
Janusz Jacek Krzysztof Członek
Kuboszek Magdalena Członek
Łowicka Iwona Teresa Członek
Pisarek Władysław Członek
Szkorupa Jolanta Marta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ustroniu
Adres: w Urzędzie Miasta Ustroń, ul. Rynek 1, 43-450 Ustroń pokój nr. 1 (sala Sesyjna - parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Sikora Maria Dorota Przewodniczący
Gogółka Daniel Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Bartula Bożena Lidia Członek
Czarniak Małgorzata Maria Członek
Kozłowska Magdalena Członek
Porębski Władysław Członek
Sikora Anna Elżbieta Członek
Staniczek Karolina Agnieszka Członek
Trzaskalik Natalia Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Hażlachu
Adres: w Urzędzie Gminy Hażlach, ul. Główna 57, 43-419 Hażlach, I piętro (sala sesyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Haltof Roman Jacek Przewodniczący
Mętel Agata Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Adamski Sławomir Członek
Bąkowska Magdalena Barbara Członek
Cieślar Szymon Henryk Członek
Grzybek Urszula Emilia Członek
Karpeta Zbigniew Tadeusz Członek
Lizak Eugeniusz Szczepan Członek
Łowicki Arkadiusz Łukasz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Skoczowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Skoczowie, Rynek 1, 43-430 Skoczów, pokój nr 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Wrzecionko Grażyna Ewa Przewodniczący
Wencek Łukasz Paweł Zastępca Przewodniczącego
Bujok Jolanta Grażyna Członek
Hernik Ewa Barbara Członek
Kukla Ewa Renata Członek
Łosińska Maria Barbara Członek
Noga Bolesław Członek
Oborny Halina Urszula Członek
Skupnik Aleksandra Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zebrzydowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Zebrzydowice, 43-410 Zebrzydowice, ul. Ks. A. Janusza 6, pok. nr 38, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Stawarczyk Joanna Katarzyna Przewodniczący
Fojcik Piotr Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Bujak Zbigniew Członek
Foltyn-Piwowar Krystyna Anastazja Członek
Matuszek Tadeusz Członek
Puzio Maria Zofia Członek
Rojek Mariola Anna Członek
Serwotka Monika Maria Członek
Staniek Tomasz Michał Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Cieszynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Cieszynie, Rynek 1, 43-400 Cieszyn, pokój nr 203
Imię i nazwisko Stanowisko
Ryncarz Karolina Krystyna Przewodniczący
Fołta Gabriela Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Czudek Katarzyna Alicja Członek
Jaworski Andrzej Waldemar Członek
Kasprzyca Monika Członek
Machej Zbigniew Piotr Członek
Tyrna Bartosz Członek
Urbaś Jolanta Dorota Członek
Źlik Katarzyna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łodygowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Łodygowice, ul. Piłsudskiego 75, 34-325 Łodygowice, pokój nr 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Midor Czesław Przewodniczący
Loranc Mieczysław Antoni Zastępca Przewodniczącego
Kurdziel Ewa Członek
Midor Benedykt Członek
Midor Sylwia Aleksandra Członek
Pasierbek Jadwiga Anna Członek
Prochownik-Kulec Agnieszka Maria Członek
Stec Stanisław Augustyn Członek
Wandzel Tadeusz Andrzej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wiśle
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, 43-460 Wisła, I piętro, pokój 107
Imię i nazwisko Stanowisko
Szalbot Grażyna Irena Przewodniczący
Hombek Mariusz Zastępca Przewodniczącego
Matuszyńska Klaudia Sandra Członek
Olek Joanna Patrycja Członek
Pieszka Artur Szymon Członek
Podżorska Emilia Członek
Radwańska Elżbieta Ewa Członek
Radwański Daniel Jan Członek
Urbański Dariusz Jerzy Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świnnej
Adres: w Urzędzie Gminy w Świnnej, ul. Wspólna 13, 34-331 Świnna
Imię i nazwisko Stanowisko
Urbański Wojciech Jakub Przewodniczący
Myśliwiec Dominika Anna Zastępca Przewodniczącego
Dobosz Małgorzata Anna Członek
Duc Joanna Ewa Członek
Kubień Katarzyna Członek
Micherda Mariola Członek
Syc Monika Bożena Członek
Urbaniec Weronika Maria Członek
Wrzeszcz Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czernichowie
Adres: w Urzędzie Gminy Czernichów z siedzibą w Tresnej, ul. Żywiecka 2, 34-311 Czernichów, pokój nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Kobyłczyk Ewa Przewodniczący
Majiczek Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Baca Krystyna Anna Członek
Gontarz Jolanta Józefa Członek
Izydorczyk Aleksandra Katarzyna Członek
Kliś Zofia Członek
Madeja Marta Bogumiła Członek
Płonka Małgorzata Członek
Waluś Wioletta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Istebnej
Adres: w Urzędzie Gminy Istebna, Istebna 1000, 43-470 Istebna, pokój 001
Imię i nazwisko Stanowisko
Łaszewska Teresa Przewodniczący
Kałucki Wojciech Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Bielesz Teresa Ewa Członek
Juroszek Barbara Członek
Kawulok Karina Anna Członek
Kędzior Stanisław Członek
Kobel-Zembik Agata Członek
Kohut Jacek Członek
Kukuczka Anna Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brennej
Adres: w Urzędzie Gminy w Brennej, ul. Wyzwolenia 77, 43-438 Brenna, pokój nr 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Greń Barbara Maria Przewodniczący
Cholewa Aneta Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Gawlas Krzysztof Rafał Członek
Greń Urszula Członek
Greń Zdzisław Jan Członek
Kołodziejczyk Zofia Anna Członek
Majdańska Gabriela Członek
Piór Izabela Agnieszka Członek
Ziebura Beata Monika Członek