Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Lublinie I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Cycowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Cycowie, ul. Chełmska 42, 21-070 Cyców
Imię i nazwisko Stanowisko
Czarnecka Karolina Przewodniczący
Ochnik Bożena Maria Zastępca Przewodniczącego
Bednaruk Elżbieta Członek
Cybulska Małgorzata Członek
Kierepka Agnieszka Członek
Kwiecień Agnieszka Monika Członek
Mazowiecka Iwona Agnieszka Członek
Olejnik Agata Członek
Palak Marzena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Piaskach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Piaskach ul. Lubelska 77A 21-050 Piaski, Pokój Nr 20 (w podwórzu)
Imię i nazwisko Stanowisko
Adamiak Anna Maria Przewodniczący
Serafin Anna Zastępca Przewodniczącego
Adamiak Katarzyna Członek
Ciołek Magdalena Członek
Pasternak Eugeniusz Stanisław Członek
Polaszczyk Waldemar Członek
Pyrz Tadeusz Franciszek Członek
Skomorowski Jakub Członek
Ziętek Ireneusz Kazimierz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bełżycach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Bełżycach, ul. Lubelska 3, 24-200 Bełżyce, Sala Konferencyjna, tel. 81 516-10-60
Imię i nazwisko Stanowisko
Dobrowolski Mariusz Przewodniczący
Kamiński Antoni Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Abramowicz Mariola Członek
Kamiński Wiesław Józef Członek
Listoś Małgorzata Członek
Michałek Elżbieta Członek
Rogala Stanisław Członek
Sobczak Anna Członek
Stróżak Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wojciechowie
Adres: w Urzędzie Gminy Wojciechów, Wojciechów 5, 24-204 Wojciechów,
Imię i nazwisko Stanowisko
Śmigielska Anna Katarzyna Przewodniczący
Pluta Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Abramowicz Ewa Członek
Czerniec Ilona Członek
Gerchant Ewelina Członek
Kiernicka Marta Jadwiga Członek
Rejmak Helena Danuta Członek
Szabała Renata Członek
Tomaszewska Jolanta Ewa Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Lublinie
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin
Imię i nazwisko Stanowisko
Telenga Edyta Barbara Przewodniczący
Bury Stanisław Paweł Zastępca Przewodniczącego
Balak Halina Maria Członek
Budoran Krzysztof Członek
Gajak Andrzej Leszek Członek
Mazurek Janusz Andrzej Członek
Pęcak Konrad Członek
Sprysak Małgorzata Alicja Członek
Taźbirek Anna Iwona Członek
Widomski Piotr Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Lublinie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lublinie, ul. Spokojna 9, 20-074 Lublin
Imię i nazwisko Stanowisko
Maliszewska Agnieszka Jolanta Przewodniczący
Styk Sławomir Zastępca Przewodniczącego
Białota Katarzyna Członek
Górecka Renata Zofia Członek
Jakubowski Wojciech Członek
Małyska Aneta Członek
Pyszniak Beata Marta Członek
Satoła Dominika Klaudia Członek
Tomczyszyn Grażyna Maria Członek
Wawerek Mirosława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lublinie
Adres: w Urzędzie Miasta Lublin plac Króla Władysława Łokietka 1 sala nr 3 20-109 Lublin Email: wybory@lublin.eu
Imię i nazwisko Stanowisko
Telusiewicz Piotr Przewodniczący
Sadowski Paweł Marcin Zastępca Przewodniczącego
Borowski Andrzej Eugeniusz Członek
Hamulewicz Konrad Piotr Członek
Nowomiński Józef Członek
Protas Marcin Członek
Warda Artur Piotr Członek
Widomska Katarzyna Członek
Zabłotny Artur Emil Członek
Zawrotniak Piotr Mariusz Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Łęcznej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Łęcznej, Al. Jana Pawła II 95A,
Imię i nazwisko Stanowisko
Juchniewicz Anna Przewodniczący
Jóźwiak Agnieszka Anna Zastępca Przewodniczącego
Budzyńska Renata Maria Członek
Czajka Teresa Janina Członek
Górecki Bartłomiej Wojciech Członek
Korzeniewska Aneta Członek
Lipińska Marta Członek
Maziarz Damian Lech Członek
Niemiec Iwona Maria Członek
Szypulski Maciej Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Niedrzwicy Dużej
Adres: Urząd Gminy Niedrzwica Duża, ul. Lubelska 30, 24-220 Niedrzwica Duża
Imię i nazwisko Stanowisko
Goliński Wojciech Przewodniczący
Wapiński Waldemar Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Mateusz Członek
Kępowicz Tomasz Wojciech Członek
Kuzioła Jarosław Członek
Pieklak Leszek Feliks Członek
Sudół Ewa Jolanta Członek
Wójtowicz Marta Członek
Wójtowicz Sylwia Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wysokiem
Adres: w Urzędzie Gminy w Wysokiem ul. Nowa 1 23-145 Wysokie
Imię i nazwisko Stanowisko
Sagan Beata Dorota Przewodniczący
Mardoń Zofia Zastępca Przewodniczącego
Batyra Bożena Członek
Maciąg Piotr Członek
Pitura Zbigniew Członek
Podolak Anna Elżbieta Członek
Pulikowska-Niećko Anna Helena Członek
Pulikowski Antoni Członek
Żyśko Teresa Barbara Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Świdniku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Świdniku, ul. Niepodległości 11, 21-040 Świdnik
Imię i nazwisko Stanowisko
Suraj Renata Przewodniczący
Mirecka Halina Irena Zastępca Przewodniczącego
Blachani Katarzyna Matylda Członek
Duda Emilia Maria Członek
Flis Tomasz Członek
Jączyk Agata Maria Członek
Klimek Dorota Anna Członek
Michałowski Maciej Członek
Muda Zbigniew Członek
Wójcik-Kopycińska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Niemcach
Adres: Gminna Komisja Wyborcza w Niemcach z siedzibą w Urzędzie Gminy Niemce, ul. Lubelska 121, 21-025 Niemce, lokal nr 304
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójtowicz Krystyna Przewodniczący
Nazar Sławomir Piotr Zastępca Przewodniczącego
Aleksiejuk Paulina Anna Członek
Antoszek Renata Anna Członek
Łaba Mateusz Maria Członek
Mączka Michał Witold Członek
Smolińska Edyta Sylwia Członek
Urban Wioletta Członek
Wolińska-Juszczyńska Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ludwinie
Adres: Urząd Gminy w Ludwinie, Ludwin 51, 21-075 Ludwin
Imię i nazwisko Stanowisko
Gryglicka Monika Przewodniczący
Dziadko Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bojarczyk Grzegorz Andrzej Członek
Dejko Szymon Członek
Gąsior Patrycjusz Członek
Grzesiak Leszek Piotr Członek
Kurlak Emilia Sylwia Członek
Kuzioła Eugeniusz Członek
Zyga Emilia Weronika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Konopnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Konopnica, Kozubszczyzna 127A, 21-030 Motycz
Imię i nazwisko Stanowisko
Targońska Marzena Anna Przewodniczący
Łuczkiewicz Mariusz Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Boryga Beata Agnieszka Członek
Gąbka Agnieszka Maria Członek
Ronowicz-Gałęga Agnieszka Członek
Sygnowski Robert Bogdan Członek
Tarłowska Jadwiga Członek
Węgorowska Natalia Członek
Woś Barbara Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Milejowie
Adres: w Urzędzie Gminy Milejów, ul. Partyzancka 13a, 21-020 Milejów
Imię i nazwisko Stanowisko
Bernecki Józef Zdzisław Przewodniczący
Smalec Karolina Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Bochniarz Monika Członek
Gańko Agnieszka Ewa Członek
Jóźwiak Marta Iwona Członek
Kapica Cezary Andrzej Członek
Mazurek-Ilczak Anna Członek
Sochacka Joanna Członek
Szalak Dorota Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Głusku
Imię i nazwisko Stanowisko
Buczek Karolina Jadwiga Przewodniczący
Paździor Katarzyna Wioletta Zastępca Przewodniczącego
Bogusławska Maria Grażyna Członek
Dziachan Jarosław Członek
Dziuba Anna Grażyna Członek
Gałkowska Zofia Elżbieta Członek
Kamińska Alina Barbara Członek
Łukasik Maciej Członek
Solowska Barbara Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trawnikach
Adres: w Urzędzie Gminy Trawniki, Trawniki 605, 21-044 Trawniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawlak Jerzy Stanisław Przewodniczący
Trała Teresa Zastępca Przewodniczącego
Drygała Dorota Członek
Jersak Gabriela Członek
Kołodziejczyk Irena Członek
Kucharska Ewa Małgorzata Członek
Mazurek Paulina Członek
Polak Jolanta Członek
Tracichleb Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zakrzewie
Adres: w Urzędzie Gminy Zakrzew, Zakrzew 26, 23-155 Zakrzew
Imię i nazwisko Stanowisko
Matacz Tomasz Robert Przewodniczący
Tkaczyk Urszula Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Jarzyna Joanna Krystyna Członek
Matacz Barbara Członek
Milanowski Mariusz Krzysztof Członek
Moroniak Grażyna Członek
Pochwatka Aneta Członek
Poseniak Anna Członek
Werle - Wojtaś Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wólce
Adres: w Urzędzie Gminy Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin
Imię i nazwisko Stanowisko
Wawruch Iwona Monika Przewodniczący
Smolarz Artur Piotr Zastępca Przewodniczącego
Bara Marcin Członek
Hofa Konrad Włodzimierz Członek
Oszmaniec Arkadiusz Tomasz Członek
Skwarzyńska Anna Agnieszka Członek
Szalak Małgorzata Członek
Szewczak-Mielnik Karolina Członek
Zieliński Jarosław Jerzy Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Strzyżewicach
Adres: w Urzędzie Gminy Strzyżewice, Strzyżewice 109, 23-107 Strzyżewice
Imię i nazwisko Stanowisko
Zarębski Piotr Przewodniczący
Rapa Ireneusz Zastępca Przewodniczącego
Baran Janusz Józef Członek
Pidek Elżbieta Członek
Pietrzak Jarosław Członek
Solarski Mikołaj Piotr Członek
Stępień Agnieszka Członek
Świetlicka Beata Katarzyna Członek
Zams Justyna Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mełgwi
Adres: w Urzędzie Gminy Mełgiew, ul. Partyzancka 2, 21-007 Mełgiew
Imię i nazwisko Stanowisko
Dec Jadwiga Przewodniczący
Konieczniak Beata Maria Zastępca Przewodniczącego
Adamek Renata Małgorzata Członek
Chyćko Aneta Członek
Klamer Jolanta Dorota Członek
Kozak Artur Członek
Paluch Patrycja Kinga Członek
Ścirka Piotr Tadeusz Członek
Witkowski Sebastian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Spiczynie
Adres: W Urzędzie Gminy Spiczyn, Spiczyn 10c, 21-077 Spiczyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Trojak Jan Przewodniczący
Tarnowska Anna Zastępca Przewodniczącego
Czarska Marta Członek
Karwacki Dariusz Członek
Kuśpit Iwona Członek
Łuczyńska Anna Członek
Łuczyński Mateusz Członek
Pydyś Sylwia Urszula Członek
Woźniak Justyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bychawie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Bychawie, ul. Partyzantów 1, 23-100 Bychawa II piętro, pokój nr 34
Imię i nazwisko Stanowisko
Kostruba Ireneusz Przewodniczący
Marzec Bożena Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bednarz Kazimiera Członek
Golik Eliza Członek
Górniak Anna Grażyna Członek
Grabczyńska Wioletta Maria Członek
Kmieć Grzegorz Członek
Korba Monika Członek
Kowalik Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Borzechowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Borzechowie, Borzechów 1, 24-224 Borzechów
Imię i nazwisko Stanowisko
Moryl Renata Przewodniczący
Wielgus Halina Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Dudziak Wanda Członek
Figura Marija Członek
Samolej Magdalena Członek
Taramas Agata Członek
Wąsik Paweł Członek
Widomska Halina Małgorzata Członek
Żuber Michał Łukasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzczonowie
Adres: w Urzędzie Gminy Krzczonów, ul. Spokojna 7, 23-110 Krzczonów
Imię i nazwisko Stanowisko
Batyra Anna Krystyna Przewodniczący
Dadej Ewa Helena Zastępca Przewodniczącego
Buda Janusz Stanisław Członek
Frankiewicz Janina Członek
Głąb Piotr Józef Członek
Grzegorczyk Andrzej Stanisław Członek
Kloc Irena Maria Członek
Poleszak Natalia Kazimiera Członek
Solowska Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jastkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Jastków, Panieńszczyzna, ul. Chmielowa 3, 21-002 Jastków, pok. 18b
Imię i nazwisko Stanowisko
Kniaziuk Wojciech Edmund Przewodniczący
Klimek Aleksandra Maria Zastępca Przewodniczącego
Goral Dariusz Jacek Członek
Kiciński Radosław Marian Członek
Kopycińska-Bicka Monika Anna Członek
Milanowska Aneta Agata Członek
Modzelewski Wojciech Członek
Orgasiński Radosław Zygmunt Członek
Wieczerzak Dorota Agata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Świdniku
Adres: w Urzędzie Miasta Świdnik, ul. Stanisława Wyspiańskiego 27, 21-040 Świdnik, pok. 415
Imię i nazwisko Stanowisko
Winnicka Anna Krystyna Przewodniczący
Sidor Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Komorski Stanisław Tadeusz Członek
Kościuk Maciej Członek
Lipniowiecki Jakub Antoniusz Członek
Mateńko Edward Stanisław Członek
Olechnowicz Maciej Jakub Członek
Pyszniak Jan Marcin Członek
Sidor Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Garbowie
Adres: w Urzędzie Gminy Garbów, ul. Krakowskie Przedmieście 50, 21-080 Garbów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kramek Edyta Przewodniczący
Zdanowska Dorota Zastępca Przewodniczącego
Beda Beata Anna Członek
Lipiński Jerzy Władysław Członek
Michałek Maria Danuta Członek
Ozga Zbigniew Dariusz Członek
Sieczka Małgorzata Członek
Smolak Kinga Jolanta Członek
Wartacz Renata Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rybczewicach
Adres: Urząd Gminy Rybczewice, Rybczewice Drugie 119, 21-065 Rybczewice (sala usc).
Imię i nazwisko Stanowisko
Połeć Agnieszka Przewodniczący
Foc Milena Aneta Zastępca Przewodniczącego
Banaszkiewicz Małgorzata Lila Członek
Cur Elżbieta Maria Członek
Dziura Daniel Członek
Kapica Piotr Członek
Machul Barbara Zofia Członek
Suszek Anna Członek
Żuber Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jabłonnie
Adres: w Urzędzie Gminy Jabłonna, Jabłonna-Majątek 22, 23-114 Jabłonna-Majątek, pok. nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Podsiadły Iwona Przewodniczący
Stachyra Marek Zastępca Przewodniczącego
Bryda Marek Członek
Klimek Katarzyna Członek
Kochaniec Elżbieta Członek
Kryk Patrycja Marta Członek
Niedźwiadek Renata Członek
Ponieważ Bożena Członek
Sosówka Ewa Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łęcznej
Adres: URZĘDZIE MIEJSKIM W ŁĘCZNEJ 21-010 Łęczna, pl. Kościuszki 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Blicharska Elżbieta Łucja Przewodniczący
Wiśniewska Joanna Barbara Zastępca Przewodniczącego
Choma Eugenia Wiesława Członek
Czuryszkiewicz Magdalena Maria Członek
Kosiarski Marek Wiesław Członek
Małek Jerzy Włodzimierz Członek
Muszyński Witold Józef Członek
Polak Anna Członek
Samborska Wanda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Puchaczowie
Adres: w budynku Urzędu Stanu Cywilnego w Puchaczowie, ul. Rynek 11, 21-013 Puchaczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Sokołowska Agnieszka Przewodniczący
Zabłotna Dominika Janina Zastępca Przewodniczącego
Chmiel Joanna Członek
Choduń Agnieszka Członek
Sadowska Dorota Stefania Członek
Szałajka Zofia Regina Członek
Wójcik Barbara Mieczysława Członek
Wróbel Krystyna Barbara Członek
Zając Aneta Członek