Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Wałbrzychu II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Międzylesiu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Międzylesie, Plac Wolności 1, 57-530 Międzylesie
Imię i nazwisko Stanowisko
Faron Barbara Zofia Przewodniczący
Oksińska Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Adamów Justyna Członek
Dereń-Dublicka Grażyna Członek
Harasińska Monika Lidia Członek
Makarska Monika Anna Członek
Serafinowicz Mieczysław Edward Członek
Zadorożna Maria Członek
Żołnierz-Rusinek Agnieszka Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dzierżoniowie
Adres: w Urzędzie Miasta w Dzierżoniowie, Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów, pok. 30 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Janas Agnieszka Danuta Przewodniczący
Brzeźniak Paweł Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Bernaś Jolanta Członek
Frydmańska Iwona Członek
Gackiewicz Łucja Wiesława Członek
Majchrzak Katarzyna Barbara Członek
Majchrzak Piotr Członek
Minkina Danuta Członek
Szczepanowski Marcin Ryszard Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bielawie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Bielawie, ul. Piastowska 1, 58-260 Bielawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Wróbel Wioletta Beata Przewodniczący
Karcz Arkadiusz Rafał Zastępca Przewodniczącego
Dyszewska Renata Anna Członek
Gryś Iwona Katarzyna Członek
Łukaszewska Elżbieta Członek
Miachczyłowicz-Wolska Agnieszka Anna Członek
Możejko Bożena Członek
Zakałek-Koguc Anna Małgorzata Członek
Zalewska Ewa Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lądku-Zdroju
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Lądek-Zdrój, Rynek 31, 57-540 Lądek-Zdrój
Imię i nazwisko Stanowisko
Bryja Alicja Przewodniczący
Pożarycka Justyna Zastępca Przewodniczącego
Adamska Agata Maria Członek
Aleksandrowicz-Nogaj Małgorzata Teresa Członek
Honczar Przemysław Członek
Mozer Agnieszka Aniela Członek
Poświstajło Marcin Ryszard Członek
Szychalska Beata Katarzyna Członek
Zimna Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ząbkowicach Śląskich
Adres: w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Huć Michał Włodzimierz Przewodniczący
Tracz Piotr Józef Zastępca Przewodniczącego
Duraj Konrad Gabriel Członek
Gwóźdź Joanna Katarzyna Członek
Gwóźdź Monika Karolina Członek
Pater Maria Małgorzata Członek
Rajczakowski Władysław Członek
Rutkowska-Krehut Kamila Dorota Członek
Włusek Marek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ciepłowodach
Adres: w Urzędzie Gminy Ciepłowody, ul. Kolejowa 3, 57-211 Ciepłowody
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartusiak Jadwiga Przewodniczący
Grudzińska Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Bielecka Katarzyna Ewa Członek
Gluza Irena Członek
Karolczak Grzegorz Członek
Książek Joanna Agata Członek
Mularczyk Zbigniew Stefan Członek
Szczepańska Anna Członek
Wójcik Joanna Dominika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radkowie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Radkowie, Rynek 1, 57-420 Radków
Imię i nazwisko Stanowisko
Strug Józef Ryszard Przewodniczący
Lisztwan Angelika Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Borowski Zenon Adam Członek
Derencz Michał Jan Członek
Feret Stanisława Ewa Członek
Kamińska Zofia Janina Członek
Rakowska Anna Teresa Członek
Strug Barbara Członek
Szwejda Stanisław Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szczytnej
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Szczytnej, ul. Wolności 42, 57-330 Szczytna
Imię i nazwisko Stanowisko
Król Wojciech Andrzej Przewodniczący
Kapecki Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Bauer Anna Klaudia Członek
Hartman Jadwiga Józefa Członek
Krzyścin Ewa Maria Członek
Sitarz Aneta Członek
Sobczak Anna Magdalena Członek
Szlosberger Wojciech Członek
Tysiak Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lewinie Kłodzkim
Adres: w Urzędzie Gminy w Lewinie Kłodzkim, ul. Nad Potokiem, 57-343 Lewin Kłodzki
Imię i nazwisko Stanowisko
Adamczyk Janina Rozalia Przewodniczący
Żyła Jadwiga Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Adamonis Joanna Ewa Członek
Bujak Marta Członek
Kot-Pustuła Dorota Elżbieta Członek
Lichwa Beata Anna Członek
Lichwa-Nowak Teresa Maria Członek
Łaszuk Kazimierz Członek
Olejarz Ewa Urszula Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kłodzku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kłodzku, ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko
Imię i nazwisko Stanowisko
Gierlicka Beata Marianna Przewodniczący
Garbowicz Monika Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Dobniak Monika Małgorzata Członek
Faron Iwona Dominika Członek
Ochman Daniel Członek
Rus Małgorzata Członek
Sarkowicz Renata Ewa Członek
Sołotwińska-Lewicka Dagmara Członek
Sucharski Maciej Artur Członek
Szkutnik Joanna Katarzyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Ząbkowicach Śląskich
Adres: w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich, ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie w sali 05
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowal-Bojsza Karina Adriana Przewodniczący
Łach Dariusz Robert Zastępca Przewodniczącego
Aibin Zygmunt Członek
Duczak Teresa Członek
Machnicka Czesława Członek
Mendak Anna Dorota Członek
Nawieśniak Marianna Józefa Członek
Roman Bartosz Mieszko Członek
Sroczyk Radosław Członek
Świątek Marek Mieczysław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Piławie Górnej
Adres: w Urzędzie Miasta w Piławie Górnej, ul. Piastowska 69, 58-240 Piława Górna
Imię i nazwisko Stanowisko
Kluba Andrzej Przewodniczący
Bogatko Jolanta Urszula Zastępca Przewodniczącego
Bielecka Janina Urszula Członek
Dudek Daniela Agnieszka Członek
Gajda Ewa Agnieszka Członek
Haluk Irena Członek
Szczepańska Aleksandra Członek
Tuchorska Patrycja Członek
Woszczyk-Motyka Agnieszka Bożena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Dzierżoniowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie, ul. Świdnicka 38, 58-200 Dzierżoniów
Imię i nazwisko Stanowisko
Florek Radosław Piotr Przewodniczący
Świątek Adrianna Renata Zastępca Przewodniczącego
Grefling Stefan Tadeusz Członek
Hubisz Ewa Członek
Koźmińska Agnieszka Członek
Raczek Marcin Krzysztof Członek
Raś Agnieszka Grażyna Członek
Śliwa Ewa Marzenna Członek
Turczyńska-Gocko Monika Anna Członek
Żygadło Agnieszka Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Polanicy-Zdroju
Adres: w Urzędzie Miejskim w Polanicy-Zdroju, ul. J. Dąbrowskiego 3, pok. nr 14, 57-320 Polanica-Zdrój
Imię i nazwisko Stanowisko
Antosik Adam Przewodniczący
Błaszczyk Jolanta Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Bach Waldemar Marian Członek
Jaworska Iwona Anna Członek
Krasoń Wanda Aurelia Członek
Leś Helena Członek
Nonas Marta Aleksandra Członek
Rokicka Izabela Członek
Tyburska Iwona Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Złotym Stoku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Złotym Stoku, Rynek 22, 57-250 Złoty Stok
Imię i nazwisko Stanowisko
Michalska Teresa Przewodniczący
Kowcz Katarzyna Kamila Zastępca Przewodniczącego
Borowiec Urszula Członek
Chłoń Elżbieta Małgorzata Członek
Grzelak Gabriela Członek
Karbowiak Magdalena Ewa Członek
Marmura-Brysiak Monika Bogusława Członek
Rosiak Joanna Malwina Członek
Wąsowicz Aleksandra Gabriela Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Niemczy
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Niemczy, Rynek 10, 58-230 Niemcza
Imię i nazwisko Stanowisko
Kruczek Leonard Piotr Przewodniczący
Stępień Wioletta Brygida Zastępca Przewodniczącego
Duleba Elżbieta Członek
Dziedzic Emilia Anna Członek
Kasprowicz Natasza Janina Członek
Kreps Ryszard Członek
Mandziej Martyna Członek
Masłoń Zofia Członek
Śmigasiewicz Jerzy Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pieszycach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieszycach, ul. Tadeusza Kościuszki 2, 58-250 Pieszyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Cieśla Janina Przewodniczący
Kowalczuk Katarzyna Izabela Zastępca Przewodniczącego
Bogucki Mirosław Wincenty Członek
Bugała Izabela Ewa Członek
Chrobot Eugenia Maria Członek
Chudzik Agnieszka Joanna Członek
Kopaczyńska-Styrna Bożena Członek
Stelmaszczyk Małgorzata Członek
Stelmaszek Marzanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dzierżoniowie
Adres: w Urzędzie Gminy Dzierżoniów, ul. Piastowska 1, pok. 216, 58-200 Dzierżoniów
Imię i nazwisko Stanowisko
Janusz Ewa Maria Przewodniczący
Malinowska Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Hul Michał Józef Członek
Kwiatkowski Włodzimierz Wacław Członek
Łozowicka Małgorzata Alicja Członek
Płaczek Sławomir Członek
Podwiński Janusz Piotr Członek
Słowik Anna Członek
Wierzbicka Stanisława Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bardzie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Bardo, Rynek 2, 57-256 Bardo
Imię i nazwisko Stanowisko
Grunwald Grażyna Elżbieta Przewodniczący
Kurylońska Renata Zastępca Przewodniczącego
Biel Zofia Bronisława Członek
Brzozowski Tadeusz Członek
Dębowska Józefa Kazimiera Członek
Domska-Bujnowicz Krystyna Łucja Członek
Gryckiewicz Danuta Zofia Członek
Kuchciak Anna Monika Członek
Rajczakowski Michał Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kłodzku
Adres: w Urzędzie Miasta w Kłodzku, Plac Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko
Imię i nazwisko Stanowisko
Krężlewicz-Skrobot Dorota Barbara Przewodniczący
Kud Mariusz Antoni Zastępca Przewodniczącego
Jakóbczak Jan Władysław Członek
Jellin Małgorzata Ewa Członek
Kowalska Maria Członek
Pierzchała Jadwiga Jolanta Członek
Popiel Krzysztof Jerzy Członek
Rochewicz Bogusław Andrzej Członek
Ziemiński Antoni Jerzy Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stoszowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Stoszowice, Stoszowice 97, 57-213 Stoszowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Borgula Lucyna Przewodniczący
Łupkowska Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Borgula Jolanta Członek
Chuchra Łucja Członek
Mrugała Marcelina Jolanta Członek
Piątek Elżbieta Członek
Rogólska Malwina Michalina Członek
Tubicz Joanna Ewelina Członek
Zyguła Paweł Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kudowie-Zdroju
Adres: w Urzędzie Miasta w Kudowie-Zdroju, ul. Zdrojowa 24, 57-350 Kudowa-Zdrój, pokój nr 09.
Imię i nazwisko Stanowisko
Schab Piotr Krzysztof Przewodniczący
Stolarz Stanisława Teresa Zastępca Przewodniczącego
Franus-Grzeszcz Aneta Eliza Członek
Huber-Łazowska Lucyna Józefa Członek
Kras Józef Członek
Kubik Magda Członek
Ligas Małgorzata Janina Członek
Maciołek Tadeusz Członek
Śleziak Magdalena Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kłodzku
Adres: w Urzędzie Gminy w Kłodzku, ul. Okrzei 8a, 57-300 Kłodzko
Imię i nazwisko Stanowisko
Jakubczyk Zygmunt Przewodniczący
Dutka Natalia Joanna Zastępca Przewodniczącego
Jurewicz Mirosław Ryszard Członek
Kaczmarek Magdalena Członek
Łuszczki Agnieszka Helena Członek
Łuszczyńska Aleksandra Katarzyna Członek
Pajęcka Ewa Agnieszka Członek
Potyrała Agnieszka Maria Członek
Trzeciak Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowej Rudzie
Adres: w Urzędzie Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 1, 57-402 Nowa Ruda
Imię i nazwisko Stanowisko
Hruszczak-Głąb Marta Przewodniczący
Stańczyk Iwona Marzena Zastępca Przewodniczącego
Garbowska Kornelia Maria Członek
Kowalczyk Zenon Jacek Członek
Mierzejewska Zuzanna Członek
Prokop-Bazała Lucyna Joanna Członek
Szadkowska Agnieszka Jadwiga Członek
Zdżalik Renata Członek
Złotnik Kamila Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ziębicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Ziębicach, ul. Przemysłowa 10, 57-220 Ziębice
Imię i nazwisko Stanowisko
Walerian Zofia Janina Przewodniczący
Wereśniak Marek Radosław Zastępca Przewodniczącego
Białecka-Sanocka Renata Agata Członek
Bielawski Zygmunt Członek
Książczyk Anita Monika Członek
Kubik Monika Anna Członek
Niewęgłowski Adrian Sylwester Członek
Pleśniak Andrzej Jan Członek
Rymsza Dorota Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dusznikach-Zdroju
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dusznikach-Zdroju, Rynek 6, 57-340 Duszniki-Zdrój, pok. nr 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Rodak Barbara Przewodniczący
Gutfreund Maksymilian Zastępca Przewodniczącego
Barańska Natalia Agata Członek
Bochnak Damian Bartłomiej Członek
Kunc Agnieszka Marta Członek
Mikulicz Tomasz Henryk Członek
Olecha-Maśko Aneta Beata Członek
Szewczyk Joanna Danuta Członek
Wartacz Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Stroniu Śląskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Stroniu Śląskim, ul. Kościuszki 55, 57-550 Stronie Śląskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Janiszewski Adam Przewodniczący
Ozga Roman Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Gancarz Natalia Beata Członek
Górniak Bogumił Stanisław Członek
Jasik Kazimiera Członek
Krasowska Maria Członek
Serafińska Krystyna Członek
Ślifirz Joanna Beata Członek
Zajączkowska Krystyna Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bystrzycy Kłodzkiej
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej, ul. Sienkiewicza 6, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
Imię i nazwisko Stanowisko
Drozdowska Katarzyna Iwona Przewodniczący
Bielak Marta Joanna Zastępca Przewodniczącego
Bień Adam Wojciech Członek
Gronostaj Jolanta Zofia Członek
Kaczmarek Barbara Członek
Kubiczek Mariola Jadwiga Członek
Rydz Karina Członek
Wiśniewska-Filipek Danuta Członek
Zapf Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łagiewnikach
Adres: w Urzędzie Gminy Łagiewniki, ul. Jedności Narodowej 21, 58-210 Łagiewniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciećwierz Michał Przewodniczący
Bem Arkadiusz Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Chodorowski Jan Członek
Filończyk Joanna Dorota Członek
Kapłon Marta Adela Członek
Kuczyński Jan Józef Członek
Nowak Lucjan Członek
Skrzyszewska Marta Paulina Członek
Zielińska-Suchodolska Alicja Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowej Rudzie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nowej Rudzie, Rynek 11, pok. 308 (III p.) 57-400 Nowa Ruda
Imię i nazwisko Stanowisko
Habratowska Dorota Przewodniczący
Dobucka Alicja Zastępca Przewodniczącego
Grabowska Justyna Zuzanna Członek
Kapłaniak Katarzyna Iwona Członek
Kwiecień Jolanta Renata Członek
Łasa Magdalena Irena Członek
Pawlik Mateusz Sebastian Członek
Pewniak Marta Edyta Członek
Zapała Krystyna Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kamieńcu Ząbkowickim
Adres: w Urzędzie Gminy w Kamieńcu Ząbkowickim, ul. Ząbkowicka 26, 57-230 Kamieniec Zabkowicki
Imię i nazwisko Stanowisko
Rogowska-Koprzak Agnieszka Elżbieta Przewodniczący
Harasymowicz Zbigniew Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Burger Małgorzata Anna Członek
Krekora Grażyna Irena Członek
Kulpa Lilianna Karina Członek
Patkowska Ewa Anna Członek
Podgórna Anna Członek
Staśkiewicz-Dobrowolska Helena Członek
Wołoszczuk Karolina Monika Członek