Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Warszawie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Piastowie
Adres: w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piastowie, Al. Tysiąclecia 1; pok. 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Buczkowska Jolanta Ewa Przewodniczący
Czyżewski Piotr Jacek Zastępca Przewodniczącego
Derlatka Izabela Członek
Garus Ewa Danuta Członek
Gińko Agnieszka Członek
Gołaszewska-Panasiuk Monika Członek
Ludwiczak Wojciech Członek
Markowska Dorota Członek
Parys Teresa Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Otwocku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Otwocku, ul. Górna 13, 05-400 Otwock
Imię i nazwisko Stanowisko
Tarnowska Honorata Przewodniczący
Lech Agnieszka Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Floriańczyk Ewelina Ewa Członek
Gralik Paweł Mateusz Członek
Kabala Mateusz Członek
Kędziorek Klaudia Patrycja Członek
Rykowska Ewa Elżbieta Członek
Teperek Marzena Członek
Zbyszyńska Katarzyna Członek
Ziułkowska Paulina Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Piasecznie
Adres: w Starostwie Powiatu Piaseczyńskiego ul. Chyliczkowska 14, Piaseczno
Imię i nazwisko Stanowisko
Czyżewska Patrycja Przewodniczący
Wasiewicz Renata Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bąk Małgorzata Barbara Członek
Cieślak Krzysztof Eligiusz Członek
Dąbrowska Magdalena Anna Członek
Kuligowska Izabela Członek
Mikołajczak Justyna Członek
Siwińska Marta Anna Członek
Telakowska Monika Członek
Wawrzeń Mariusz Paweł Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Pruszkowie
Adres: Starostwo Powiatowe w Pruszkowie, ul. Drzymały 30, 05-800 Pruszków, pok. 408, IV piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Pronobis Tomasz Przewodniczący
Ostrowska - Lesiak Anna Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Gizińska Magdalena Katarzyna Członek
Jakubowski Andrzej Bogdan Członek
Kruczyńska Danuta Członek
Mąkal Karolina Maria Członek
Miler Anna Maria Członek
Rodziewicz Beata Członek
Zielińska Sylwia Anna Członek
Żółkowski Michał Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Grodzisku Mazowieckim
Adres: w Starostwie Powiatu Grodziskiego, ul. Kościuszki 30, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Imię i nazwisko Stanowisko
Sokół Michał Przewodniczący
Ołpińska Maria Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Halicka Maria Joanna Członek
Jaworska-Jakubik Emilia Marta Członek
Kraszewska Alicja Kamila Członek
Krawczykowski Piotr Dominik Członek
Kwiatowska Paulina Beata Członek
Olton Kamil Członek
Tatarek Ewa Dorota Członek
Zarembińska Elżbieta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Celestynowie
Adres: w Urzędzie Gminy Celestynów, ul. Regucka 3, 05-430 Celestynów
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Sylwester Przewodniczący
Kowalska Anna Zastępca Przewodniczącego
Białczak Renata Członek
Borutha Klaudia Członek
Jedynak Paulina Członek
Oszkiel Marzena Członek
Pawłowska Teresa Renata Członek
Pieczyńska Martyna Członek
Wielgołaska Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Prażmowie
Adres: w Urzędzie Gminy Prażmów , ul. Piotra Czołchańskiego 1 , 05-505 Prażmów
Imię i nazwisko Stanowisko
Stanisławska Małgorzata Regina Przewodniczący
Szymaniak Sławomir Sylwester Zastępca Przewodniczącego
Brzózka Monika Członek
Cienszkowska Marta Członek
Frej Magdalena Członek
Jawor Izabela Katarzyna Członek
Piotrowski Michał Wojciech Członek
Szymańska Iwona Maria Członek
Wyrzykowska Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kołbieli
Adres: w Urzędzie Gminy w Kołbieli, ul. Szkolna 1, 05-340 Kołbiel pokój nr 22 (pierwsze piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Rosłaniec Elżbieta Irena Przewodniczący
Żelazko Piotr Zastępca Przewodniczącego
Bieńkowska Aneta Anna Członek
Galbarczyk Barbara Członek
Majchrzyk Teresa Członek
Mazek Aneta Członek
Parol Zbigniew Zenon Członek
Strzelec Janina Członek
Wojtasiak Halina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Józefowie
Adres: w Urzędzie Miasta Józefowa, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 05-420 Józefów
Imię i nazwisko Stanowisko
Gawrylik Marcin Łukasz Przewodniczący
Krupa Janusz Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Katarzyna Członek
Kowalczyk Monika Członek
Poncyliusz Rafał Adam Członek
Rojek Włodzimierz Członek
Sekuła Jacek Grzegorz Członek
Szaniawska Wioleta Członek
Wrzesińska Agata Honorata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Karczewie
Adres: Urząd Miejski w Karczewie, 05-480 Karczew, ul. Warszawska 28
Imię i nazwisko Stanowisko
Komorowska Lucyna Krystyna Przewodniczący
Bielicka Anna Zastępca Przewodniczącego
Grąbczewski Henryk Jerzy Członek
Grzegorczyk Paulina Magdalena Członek
Kamińska Marta Zofia Członek
Sikora Zuzanna Maria Członek
Wojda Jolanta Małgorzata Członek
Zaron Alicja Członek
Ziółkowski Rafał Tomasz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Podkowie Leśnej
Adres: w Urzędzie Miasta Podkowa Leśna, ul. Akacjowa 39/41, 05-807 Podkowa Leśna
Imię i nazwisko Stanowisko
Mizielińska Agnieszka Ewa Przewodniczący
Gliszczyńska Elżbieta Maria Zastępca Przewodniczącego
Federowicz Wiesław Jan Członek
Klec-Pilewska Elżbieta Członek
Latuszkiewicz Paweł Jerzy Członek
Siedlecka Elżbieta Romana Członek
Sikora Anna Członek
Trepczyński Lech Józef Członek
Wójcicki Maciej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osiecku
Adres: w Urzędzie Gminy w Osiecku, ul. Rynek 1, 08-445 Osieck
Imię i nazwisko Stanowisko
Trzaskowska Beata Maria Przewodniczący
Macios Bożena Teresa Zastępca Przewodniczącego
Bąbik Stefan Józef Członek
Krawczyk Łukasz Członek
Okońska Marta Członek
Piotrowska Dorota Członek
Srebnicka Dominika Członek
Wargocka Agnieszka Iwona Członek
Wiśnioch Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Baranowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Baranowie ul. Armii Krajowej 87 96-314 Baranów pokój nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Mechocka Wioletta Małgorzata Przewodniczący
Wójtowicz Wanda Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Bońkowska-Sęk Anna Członek
Kazimierski Daniel Kamil Członek
Majsterek Emilia Członek
Pachniak Tomasz Artur Członek
Szymańczak Monika Członek
Szymańczak Wojciech Członek
Wieczorek Tomasz Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Konstancinie-Jeziornie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ul.Piaseczyńska 77 pokój 7 i 8, 05-520 Konstancin-Jeziorna
Imię i nazwisko Stanowisko
Kucza Tomasz Przewodniczący
Serowik Marek Zastępca Przewodniczącego
Bernaczyk - Słońska Małgorzata Członek
Domańska Sylwia Magdalena Członek
Głowacki Ryszard Członek
Kozłowska Małgorzata Krystyna Członek
Pierzynowska Maria Członek
Piotrowski Piotr Edward Członek
Sobiech Grzegorz Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wiązownie
Adres: w Urzędzie Gminy Wiązowna ul. Lubelska 59 05-462 Wiązowna
Imię i nazwisko Stanowisko
Piotrowska Lidia Bogusława Przewodniczący
Kaczyński Daniel Zastępca Przewodniczącego
Bronikowski Krzysztof Karol Członek
Cieślicka Ewa Członek
Szelest Alicja Ewa Członek
Trela Izabela Członek
Wittliff Małgorzata Członek
Woźnica Paula Elżbieta Członek
Zawada Monika Emilia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Piasecznie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno
Imię i nazwisko Stanowisko
Czapski Arkadiusz Przewodniczący
Lech Anna Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Błaszczak Danuta Członek
Borowiecka Grażyna Członek
Karpowicz - Dajczer Iwona Członek
Kucharska Marta Anna Członek
Trzcińska Ewa Maria Członek
Wądołkowski Tadeusz Członek
Zieliński Tadeusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tarczynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tarczynie, ul.Juliana Stępkowskiego 17, 05-555 Tarczyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Surała Ryszard Ireneusz Przewodniczący
Kurcińska Katarzyna Dominika Zastępca Przewodniczącego
Chudzikowski Sylwester Maciej Członek
Gieleciński Ireneusz Członek
Kliks Dagmara Anna Członek
Markowski Piotr Członek
Młynarczyk Janina Członek
Okrzos Barbara Krystyna Członek
Pająkiewicz Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sobieniach-Jeziorach
Adres: w Urzędzie Gminy Sobienie-Jeziory, 08-443 Sobienie-Jeziory ul. Garwolińska 16, bud. A, pok. nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiącek Tomasz Przewodniczący
Siecińska Anna Iwona Zastępca Przewodniczącego
Dominiczak Wanda Członek
Książek Tomasz Krzysztof Członek
Osuchowska Katarzyna Członek
Połosak Wanda Członek
Rozum Krzysztof Członek
Skrzeczyńska Agnieszka Elwira Członek
Sokulska Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Raszynie
Adres: w Urzędzie Gminy Raszyn, ul. Szkolna 2a, 05-090 Raszyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Gadowska Alicja Przewodniczący
Gacparski Wiktor Marian Zastępca Przewodniczącego
Adamiak Beata Dorota Członek
Krysik Anna Stefania Członek
Ofiara Ryszard Eugeniusz Członek
Pawłowski Mateusz Konrad Członek
Paziewska Elżbieta Członek
Sawicka Edyta Kinga Członek
Wielicka Agata Brygida Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lesznowoli
Adres: w Urzędzie Gminy Lesznowola, ul. Gminna 60, 05-506 Lesznowola
Imię i nazwisko Stanowisko
Czajkowska Dorota Katarzyna Przewodniczący
Gawrych Anna Zastępca Przewodniczącego
Goska Monika Aneta Członek
Kamińska Wiesława Ewa Członek
Kominek Agnieszka Jolanta Członek
Oziemska Alicja Członek
Taras Paweł Leon Członek
Tulińska Krystyna Małgorzata Członek
Zambrzycka-Rozner Ewa Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żabiej Woli
Adres: w Urzędzie Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola (sala ślubów)
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzywna Ewa Maria Przewodniczący
Kowalik Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Borowy Przemysław Członek
Karp Ewa Małgorzata Członek
Kosmala Alicja Członek
Lipiński Kamil Członek
Marszałek Katarzyna Członek
Opaczyńska Iwona Członek
Tober Marcjanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nadarzynie
Adres: w Urzędzie Gminy Nadarzyn, ul. Mszczonowska 24, 05-830 Nadarzyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziergowska-Jóźwik Joanna Aneta Przewodniczący
Jakubowska Natalia Justyna Zastępca Przewodniczącego
Czaplicki Jacek Członek
Gałązka Weronika Patrycja Członek
Kalecińska Dorota Wiesława Członek
Karpiński Mariusz Członek
Pyzik Marcin Bronisław Członek
Sędkowska Agnieszka Członek
Stec Sara Sandra Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Otwocku
Adres: w Urzędzie Miasta Otwocka, 05-400 Otwock, ul. Armii Krajowej 5, bud. A pokój 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Poniatowska Barbara Przewodniczący
Sikora Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Kolbus Katarzyna Tamara Członek
Kowalski Marcin Piotr Członek
Nida Elżbieta Maria Członek
Orłowska Agnieszka Jolanta Członek
Saramak Bartosz Piotr Członek
Szczepłek Beata Członek
Witkowska Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Grodzisku Mazowieckim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Mazowieckim, ul. T. Kościuszki 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki p. 109 I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Ceglińska Mirosława Ewa Przewodniczący
Kuczyńska Marzenna Maria Zastępca Przewodniczącego
Gronostaj Elżbieta Członek
Jaskulska Aldona Członek
Obłucka Emilia Beata Członek
Olczak Mariola Ewa Członek
Piotrowski Mariusz Andrzej Członek
Rak Mateusz Członek
Rogowska Ewa Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pruszkowie
Adres: w Urzędzie Miasta Pruszkowa, ul. Józefa Kraszewskiego 14/16, 05-850 Pruszków
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymański Janusz Henryk Przewodniczący
Micberger Lidia Helena Zastępca Przewodniczącego
Dorosz-Kruczyński Jakub Członek
Gniadek Halina Sabina Członek
Huk Małgorzata Wioletta Członek
Kaczor Karolina Członek
Michlewicz Monika Maria Członek
Zając Artur Mariusz Członek
Zaradna Natalia Helena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Milanówku
Adres: Urząd Miasta Milanówka, ul. Kościuszki 45, 05-822 Milanówek, Budynek "B"
Imię i nazwisko Stanowisko
Świątkowska Anna Teresa Przewodniczący
Karczewski Przemysław Zastępca Przewodniczącego
Bornsztajn Tomasz Tadeusz Członek
Jarzyna Elżbieta Członek
Leszkowicz Jacek Aleksander Członek
Narbutt - Zawilska Marta Aleksandra Członek
Piekut Artur Grzegorz Członek
Raban Ryszard Członek
Sładek - Jachimczak Dorota Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jaktorowie
Adres: w Urzędzie Gminy Jaktorów, ul. Warszawska 33, 96-313 Jaktorów
Imię i nazwisko Stanowisko
Brzywczy Wanda Barbara Przewodniczący
Cynkier Renata Ewa Zastępca Przewodniczącego
Boniecka Agnieszka Cecylia Członek
Jakubiak Grażyna Maria Członek
Kolera Anna Teresa Członek
Lipiński Tomasz Marcin Członek
Sikora Radosław Członek
Skowronek Dorota Maria Członek
Tracz Piotr Andrzej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Górze Kalwarii
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Góra Kalwaria, ul. 3-go Maja 10, pok. 112
Imię i nazwisko Stanowisko
Głodek Łukasz Tomasz Przewodniczący
Jagiełło Sławomir Zastępca Przewodniczącego
Iwańczyk Krystyna Marianna Członek
Krupa Lidia Członek
Kuszyk Karolina Członek
Łukasiak Katarzyna Kazimiera Członek
Mentlak Anna Członek
Rychlewska Joanna Barbara Członek
Walczak Jolanta Zofia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Brwinowie
Adres: Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów
Imię i nazwisko Stanowisko
Miziołek Monika Sylwia Przewodniczący
Dudka Paweł Piotr Zastępca Przewodniczącego
Błażejewska Aleksandra Członek
Falkowski Krzysztof Członek
Kozioł Maciej Bartosz Członek
Olenderek Marek Adam Członek
Różycka Anna Jolanta Członek
Słojewska Monika Dagmara Członek
Trębicki Mariusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Michałowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Michałowice, Reguły, ul. Aleja Powstańców Warszawy , Michałowice 05-816
Imię i nazwisko Stanowisko
Kalska-Adamiec Alicja Przewodniczący
Woźniczko Jacek Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Czaplicka Barbara Członek
Gorzkowska Anna Członek
Połowicz Piotr Grzegorz Członek
Rybkowska Bożenna Członek
Rydz Natalia Jagoda Członek
Słaby Jacek Antoni Członek
Wieczorek Ewa Magdalena Członek