Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Krośnie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Ustrzykach Dolnych
Adres: w Starostwie Powiatowym w Ustrzykach Dolnych, ul. Bełska 22, pokój Nr 9 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pasionek Barbara Przewodniczący
Luty Czesław Zastępca Przewodniczącego
Czulińska Angelika Anna Członek
Hejnowicz Tadeusz Członek
Jarosz Magdalena Członek
Jonasz Małgorzata Teresa Członek
Legin-Tomczak Anna Grażyna Członek
Osadczuk Maria Członek
Sudoł Barbara Bożena Członek
Szczepanik Joanna Barbara Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Lesku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lesku, ul. Rynek 1 (parter - sala posiedzeń Starostwa Powiatowego w Lesku)
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciećkiewicz Aleksander Przewodniczący
Gawłowski Czesław Zastępca Przewodniczącego
Baraniewicz Kazimierz Członek
Chytła Danuta Martyna Członek
Demko Dominika Anna Członek
Fedoryszak Mirosław Członek
Kut Monika Członek
Semczak Mateusz Michał Członek
Sobieszczańska Katarzyna Anna Członek
Ziobrowska Paulina Edyta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sanoku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Sanoku, ul. Rynek 1, pok. 40
Imię i nazwisko Stanowisko
Kopiec Maryla Przewodniczący
Hydzik Joanna Zastępca Przewodniczącego
Borys Katarzyna Felicja Członek
Demkowska Anna Członek
Florian Damian Daniel Członek
Kawa Konrad Członek
Koczeń Ryszard Członek
Marynowicz Marek Członek
Orłowska Barbara Agnieszka Członek
Sokulska Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Olszanicy
Adres: w Urzędzie Gminy Olszanica pok. Nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Tkacz-Przepióra Helena Przewodniczący
Witkowska Grażyna Irena Zastępca Przewodniczącego
Barnaś Maria Członek
Chmielowska - Jop Barbara Członek
Ligocka Katarzyna Członek
Mycyk Marian Członek
Skarbiński Janusz Bogusław Członek
Solon Marcin Członek
Wnęk Zofia Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lutowiskach
Adres: w Urzędzie Gminy Lutowiska, pokój Nr 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojnar Grażyna Przewodniczący
Marszałek Ewa Zastępca Przewodniczącego
Dyrek Magdalena Członek
Granatowska Ewa Olga Członek
Gudz Marta Członek
Jakubiec-Chyżyńska Izabela Członek
Karnat Zofia Janina Członek
Kozdęba Renata Zofia Członek
Tuleja Hubert Grzegorz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Komańczy
Adres: w Urzędzie Gminy Komańcza, 38-543 Komańcza 166, I piętro pok. nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Wysocka-Kudlik Stanisława Zofia Przewodniczący
Kucharska Justyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Ferenc Andrzej Członek
Grzebień Monika Członek
Kucap Dariusz Członek
Milasz Janusz Członek
Milasz Rafał Członek
Puzio Stanisław Członek
Szechyński Janusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bukowsku
Adres: w Urzędzie Gminy Bukowsko pok. 105
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobieszczyk Katarzyna Justyna Przewodniczący
Skiba Jolanta Maria Zastępca Przewodniczącego
Byrt Radosław Piotr Członek
Królicki Piotr Marian Członek
Łyszczarz Lucjan Członek
Pałacki Józef Łukasz Członek
Pituch Urszula Ewa Członek
Szwed Katarzyna Członek
Zadylak Kazimierz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Baligrodzie
Adres: w Urzędzie Gminy Baligród, Plac Wolności 13 (sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Owsianik Marek Józef Przewodniczący
Stasiowska Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Bober Zdzisław Członek
Faliszewska Halina Maria Członek
Orłowski Kazimierz Członek
Pastuszak Renata Elżbieta Członek
Pietrów Maria Lidia Członek
Różycka Beata Członek
Sowa Aneta Lucyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tyrawie Wołoskiej
Adres: w Urzędzie Gminy w Tyrawie Wołoskiej, 38-535 Tyrawa Wołoska 175
Imię i nazwisko Stanowisko
Gibała Katarzyna Przewodniczący
Biskup Elżbieta Barbara Zastępca Przewodniczącego
Dendura Kinga Członek
Jajko Damiano Członek
Kawa Marzena Beata Członek
Mendofik Elżbieta Katarzyna Członek
Nitka Franciszek Członek
Tomaszewska Dagmara Członek
Zwierzyńska Bernarda Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Besku
Adres: w Urzędzie Gminy Besko, ul. Podkarpacka 5, 38-524 Besko, pokój nr. 18.
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietrzkiewicz Marta Katarzyna Przewodniczący
Kijowski Roman Marek Zastępca Przewodniczącego
Białas Mariola Członek
Bocoń Zofia Teresa Członek
Duda Magdalena Helena Członek
Jaślar Andrzej Jan Członek
Jaślar Beata Maria Członek
Marczak Roman Marian Członek
Rysz Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sanoku
Adres: w Urzędzie Gminy Sanok, ul. Kościuszki 23, pok. nr 302 III piętro (sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Hryszko Iwona Agnieszka Przewodniczący
Grządziel Bernadeta Zastępca Przewodniczącego
Bazylak Lesław Jan Członek
Galant Tadeusz Grzegorz Członek
Kaczmarska Bogusława Weronika Członek
Kafara-Bartkowska Joanna Michalina Członek
Łuczycki Marek Mateusz Członek
Poznańska Agnieszka Izabela Członek
Poznański Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lesku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Lesko, ul. Parkowa 1, sala 109
Imię i nazwisko Stanowisko
Radziejewski Dawid Michał Przewodniczący
Kruszewska Stanisława Maria Zastępca Przewodniczącego
Gałęza-Biega Danuta Maria Członek
Mazur Teresa Członek
Otta Aleksandra Sabina Członek
Ozdoba Danuta Krystyna Członek
Salik Halina Franciszka Członek
Siwarski Marian Marek Członek
Tocka Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zarszynie
Adres: w Urzędzie Gminy Zarszyn, 38-530 Zarszyn, ul. Bieszczadzka 74 (sala posiedzeń)
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazur Zbigniew Stanisław Przewodniczący
Olearczyk Katarzyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Brodzicka Michalina Maria Członek
Buczek Iwona Angelika Członek
Ciupka Maria Członek
Małek Anna Maria Członek
Rybczak Wioletta Magdalena Członek
Rydz-Smolik Urszula Maria Członek
Rysz Helena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zagórzu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Zagórz, ul. 3 Maja 2 - I piętro - pokój 27/sala narad/
Imię i nazwisko Stanowisko
Czech Roman Henryk Przewodniczący
Szaszowska Iwona Zastępca Przewodniczącego
Filipowicz Dorota Alicja Członek
Jagielski Marian Członek
Komarska Magdalena Urszula Członek
Lorenc Aleksandra Józefa Członek
Łagódka Andrzej Członek
Rajca Danuta Józefa Członek
Solon Justyna Dominika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarnej
Adres: w Urzędzie Gminy Czarna, Czarna Górna 74, sala posiedzeń (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Gładysz-Rogacka Joanna Przewodniczący
Laszkiewicz Adam Zastępca Przewodniczącego
Dzik Barbara Renata Członek
Faran Joanna Jolanta Członek
Glińska - Kapes Barbara Członek
Kochanowicz Stanisław Gustaw Członek
Król Ryszard Członek
Stołycia Oksana Członek
Tajak Ewelina Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Solinie z/s w Polańczyku
Adres: w Urzędzie Gminy Solina z/s w Polańczyku, ul. Wiejska 2, piętro I, p. Nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Kruczek Anna Przewodniczący
Błażejewska Renata Barbara Zastępca Przewodniczącego
Kardasz Witold Henryk Członek
Małecki Hubert Ryszard Członek
Matuszewski Patryk Hubert Członek
Wilk Wojciech Stanisław Członek
Wnęk Jerzy Józef Członek
Wojtanowska Klaudia Maria Członek
Wolak Iwona Jowita Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Cisnej
Adres: w Urzędzie Gminy Cisna, Cisna 49 sala posiedzeń
Imię i nazwisko Stanowisko
Trawka Jolanta Anna Przewodniczący
Błaż Danuta Zastępca Przewodniczącego
Balwierczak Beata Członek
Chmura Grzegorz Krzysztof Członek
Gucwa Małgorzata Jolanta Członek
Korab Krystyna Członek
Szarek Mariusz Krzysztof Członek
Wiśniowski Tomasz Mirosław Członek
Zawadzki Przemysław Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sanoku
Adres: w Urzędzie Miasta w Sanoku, ul. Rynek 1, II piętro, pok. Nr 33
Imię i nazwisko Stanowisko
Drwięga Anna Aniela Przewodniczący
Dygoń Maciej Sylwester Zastępca Przewodniczącego
Adamiak Kazimierz Członek
Chabko Anna Członek
Galant Gabriela Członek
Izdebska Marta Maria Członek
Stefańska Edyta Członek
Szydłak Gerard Mieczysław Członek
Wojnarowski Janusz Grzegorz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ustrzykach Dolnych
Adres: w Ustrzykach Dolnych, ul. Mikołaja Kopernika 1, I piętro pok. nr 28 lub parter pok. nr 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Kwaśnik Karina Joanna Przewodniczący
Ostrowska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Cybruch Wiesław Paweł Członek
Konopelska Agnieszka Ewa Członek
Lachowski Krzysztof Adam Członek
Sokół Monika Sylwia Członek
Szewczyk Antoni Wacław Członek
Szewczyk Tadeusz Henryk Członek
Trzeciak Edyta Beata Członek