Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Wałbrzychu I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Świdnicy
Adres: w Starostwie Powiatowym w Świdnicy, ul. M. Skłodowskiej-Curie 7, 58-100 Świdnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Muzyka Ewa Anna Przewodniczący
Szymul-Matusiak Joanna Zastępca Przewodniczącego
Bułat Marta Agnieszka Członek
Dębek Piotr Stanisław Członek
Gołdyn Magdalena Członek
Janusz Eugeniusz Członek
Kusio Renata Członek
Rybska Karolina Iwona Członek
Rybska-Walczak Marta Jolanta Członek
Rymsza Ewa Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wałbrzychu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu, ul. Aleja Wyzwolenia 22, 58-300 Wałbrzych
Imię i nazwisko Stanowisko
Szwedo Iwona Jolanta Przewodniczący
Lisowicz Wanda Anna Zastępca Przewodniczącego
Chmiel Magdalena Maria Członek
Chudyk Wioleta Katarzyna Członek
Folta Jan Członek
Kunach Przemysław Mariusz Członek
Latała Waldemar Marian Członek
Supik Krystyna Elżbieta Członek
Walczak Bogdan Kazimierz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Marcinowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Marcinowice, ul. J. Tuwima 2, 58-124 Marcinowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Nykiel Agnieszka Anna Przewodniczący
Tymińska-Leń Iwona Barbara Zastępca Przewodniczącego
Gardaszewska Janina Stefania Członek
Gerus Emanuela Sylwia Członek
Gliwa Monika Magdalena Członek
Jager Krzysztof Maria Członek
Panas Halina Członek
Poznańska Ewa Grażyna Członek
Wnuk Łukasz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Głuszycy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 55, 58-340 Głuszyca
Imię i nazwisko Stanowisko
Klann Marzenna Barbara Przewodniczący
Literska Aneta Janina Zastępca Przewodniczącego
Bielawska Wiesława Teresa Członek
Bortnik Włodzimierz Andrzej Członek
Smoliński Rafał Tomasz Członek
Sokołowska Barbara Członek
Styrbicka Aleksandra Jolanta Członek
Szmidt Anna Maria Członek
Wąsik Aleksandra Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarnym Borze
Adres: w Urzędzie Gminy Czarny Bór, ul. Główna 18, 58-379 Czarny Bór
Imię i nazwisko Stanowisko
Strzelec-Potrzuska Katarzyna Barbara Przewodniczący
Biskup Natalia Zastępca Przewodniczącego
Gregorczyk Irena Członek
Kolska Wiesława Teresa Członek
Konach Maria Członek
Mrówka Iwona Bożena Członek
Policht Ewelina Izabela Członek
Poręba Agnieszka Członek
Sawicka Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Walimiu
Adres: w Urzędzie Gminy Walim, ul. Boczna 9, 58-320 Walim
Imię i nazwisko Stanowisko
Sidor Joanna Przewodniczący
Gawryś Roman Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Kołodziej Joanna Marianna Członek
Krawczyk Magdalena Członek
Mika Sebastian Karol Członek
Możejko-Dudek Kazimiera Członek
Senator Małgorzata Członek
Śmiałowska Sylwia Członek
Wąsik Jacek Andrzej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jedlinie-Zdroju
Adres: w Urzędzie Miasta w Jedlinie-Zdroju, ul. Poznańska 2, pok. 10, 58-330 Jedlina-Zdrój
Imię i nazwisko Stanowisko
Burek Wanda Przewodniczący
Szybka Helena Zastępca Przewodniczącego
Borowiec Agnieszka Sylwia Członek
Brniak Jolanta Wanda Członek
Golec Walentyna Członek
Janiszewski Marek Członek
Kmak Zofia Członek
Marczak Magdalena Elżbieta Członek
Szelęgowicz Laura Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szczawnie-Zdroju
Adres: w Urzędzie Miejskim w Szczawnie-Zdroju, ul. Tadeusza Kościuszki 17, pok. 27, 58-310 Szczawno-Zdrój
Imię i nazwisko Stanowisko
Hassa Ireneusz Zdzisław Przewodniczący
Szarga Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Jemiołek Magdalena Elżbieta Członek
Juzków Janusz Maurycy Członek
Napiórkowska Agnieszka Barbara Członek
Rosińska-Różańska Violetta Helena Członek
Szulc Maria Członek
Świętochowski Wiesław Stanisław Członek
Zielińska Maria Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świdnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Świdnica, ul. Bartosza Głowackiego 4, 58-100 Świdnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Waliszak Dorota Przewodniczący
Walasek Anna Zastępca Przewodniczącego
Bienkiewicz Bronisław Stanisław Członek
Dymarska Krystyna Członek
Kochan Elżbieta Członek
Łosiewicz Justyna Członek
Swoboda Agnieszka Członek
Tyborowska Ewelina Anna Członek
Zbyrowska Anna Wioleta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Świebodzicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach, Rynek 1, Sala Ślubów pok. nr 3, 58-160 Świebodzice
Imię i nazwisko Stanowisko
Zalewski Piotr Przewodniczący
Kanik-Hyży Monika Zastępca Przewodniczącego
Dyderski Tomasz Romuald Członek
Gąsior Justyna Członek
Krzan Jerzy Paweł Członek
Macuda Leszek Członek
Nosal Robert Członek
Ptak Wiesław Członek
Zarzycka Małgorzata Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mieroszowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Mieroszowie, ul. Plac Niepodległości 1, 58-350 Mieroszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Grabska Agnieszka Przewodniczący
Sokołowska Małgorzata Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Bandurska Małgorzata Maria Członek
Bartnikowski Krystian Członek
Błażejowska Małgorzata Członek
Grzebyk Piotr Norbert Członek
Podgórska Agnieszka Anna Członek
Sierocka Lucyna Członek
Szmulik Gabriela Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Strzegomiu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu, Rynek 38, 58-150 Strzegom
Imię i nazwisko Stanowisko
Mikulec Ryszard Józef Przewodniczący
Fitas Beata Wioletta Zastępca Przewodniczącego
Adamowicz Brygida Członek
Górna Katarzyna Członek
Horbacz Damian Tomasz Członek
Kardaś Robert Członek
Kowalik Kamila Małgorzata Członek
Pietkiewicz Beata Maria Członek
Posacka Margareta Zdzisława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobromierzu
Adres: w Urzędzie Gminy Dobromierz, Pl. Wolności 24, 58-170 Dobromierz
Imię i nazwisko Stanowisko
Werczyński Jerzy Przewodniczący
Skowron Anna Karolina Zastępca Przewodniczącego
Dembiński Marcin Piotr Członek
Domaradzka Alicja Teresa Członek
Gibała Anna Grażyna Członek
Kędziora-Kwiatkowska Marianna Członek
Misiak Mateusz Norbert Członek
Polańska Beata Elzbieta Członek
Szynka Krystyna Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wałbrzychu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu, Pl. Magistracki 1, pok. 2, 58-300 Wałbrzych
Imię i nazwisko Stanowisko
Więckiewicz-Mączka Agnieszka Katarzyna Przewodniczący
Flis Małgorzata Dorota Zastępca Przewodniczącego
Karska Mirosława Jadwiga Członek
Krzyżaniak Agnieszka Małgorzata Członek
Mykytyszyn Mateusz Remigiusz Członek
Pernej Grażyna Aniela Członek
Ramian Andrzej Leszek Członek
Walczyk Mieczysław Stanisław Członek
Wiechniak Alicja Ewa Członek
Wudarska-Kucharzewska Ewa Marianna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Boguszowie-Gorcach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Boguszowie-Gorcach, ul. Plac Odrodzenia 1, 58-370 Boguszów-Gorce, pokój 005 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzesiak Małgorzata Przewodniczący
Kołodziejczyk Mateusz Łukasz Zastępca Przewodniczącego
Chudyk Damian Piotr Członek
Dopierała Eugeniusz Lesław Członek
Krupa Wanda Maria Członek
Łuczko Irena Justyna Członek
Piela Robert Członek
Szumski Zbigniew Romuald Członek
Wiewiórowski Mariusz Jerzy Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starych Bogaczowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Stare Bogaczowice, ul. Główna 132, 58-312 Stare Bogaczowice, pokój nr 126
Imię i nazwisko Stanowisko
Seruga Lidia Sylwia Przewodniczący
Schmidt Krzysztof Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Marlena Dorota Członek
Glapa Zdzisław Edward Członek
Jęczkowska Jolanta Romana Członek
Pasieka Agnieszka Członek
Rawska Marta Anna Członek
Sobota Urszula Maria Członek
Werner Celina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Świdnicy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Zastawny Zbigniew Przewodniczący
Papierz Agnieszka Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bieganowska Monika Członek
Dyrcz Edward Członek
Gątko Wiktoria Członek
Jabłoński Jerzy Andrzej Członek
Rumiancew Lech Władysław Członek
Świło Teresa Członek
Tomczak Beata Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żarowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Żarowie ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawisza Mariola Teresa Przewodniczący
Swędzioł Wioleta Zastępca Przewodniczącego
Chrebela Lucyna Członek
Harmaty Grażyna Helena Członek
Jagła Monika Teresa Członek
Kipczak Małgorzata Członek
Malinka Grażyna Teresa Członek
Owczarski Zbigniew Kazimierz Członek
Szykowna Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jaworzynie Śląskiej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej, ul. Wolności 9, 58-140 Jaworzyna Śląska
Imię i nazwisko Stanowisko
Kołodka Halina Przewodniczący
Tokarczyk Ewa Zastępca Przewodniczącego
Banaszczak Roksana Członek
Chryszczanowicz Marta Członek
Gryzgot Zbigniew Członek
Krejwis-Piasecka Mariola Członek
Krzaczek Joanna Edyta Członek
Łączna Anna Paulina Członek
Zaremba Małgorzata Członek