Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Słupsku II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Kartuzach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kartuzach, ul. gen. Józefa Hallera 1, 83-300 Kartuzy (pokój 104)
Imię i nazwisko Stanowisko
Niklas Andrzej Przewodniczący
Muńko Weronika Paulina Zastępca Przewodniczącego
Baranowska Dominika Karolina Członek
Czaja Sylwia Paulina Członek
Konkol Magdalena Monika Członek
Kowalczuk Aleksandra Renata Członek
Kryszewska Karolina Beata Członek
Leyk Paulina Członek
Pek Waldemar Arkadiusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przodkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Przodkowo, ul. Kartuska 21, 83-304 Przodkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Rzepka Danuta Przewodniczący
Nowicka Marlena Bernadeta Zastępca Przewodniczącego
Bagiński Kazimierz Członek
Konkol Marzena Alicja Członek
Miszkinis Jan Tadeusz Członek
Puzdrowska Jolanta Teresa Członek
Szwychtenberg Małgorzata Członek
Trepczyk Anna Członek
Wilma-Sobisz Maria Elżbieta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Bytowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Bytowie przy ul. Ks. dr. Bolesława Domańskiego 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Bela Radosław Piotr Przewodniczący
Metel Izabela Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Cichosz Genowefa Członek
Cichosz Kinga Danuta Członek
Gawin Małgorzata Członek
Gostkowska Ewa Kinga Członek
Pilipczuk Grażyna Teresa Członek
Szczęk Małgorzata Anna Członek
Turzyńska Agata Anna Członek
Wardyn Aneta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipnicy
Adres: Urząd Gminy Lipnica, ul. Józefa Słomińskiego 19, 77-130 Lipnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Prądzinski Henryk Szczepan Przewodniczący
Lew-Kiedrowska Irena Teresa Zastępca Przewodniczącego
Drzazga Tomasz Członek
Hinc Wioleta Ewa Członek
Kamińska Anna Maria Członek
Prill-Chrzanowska Aleksandra Członek
Rudnik Stefan Piotr Członek
Wiczk Dorota Członek
Zieliński Marek Władysław Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kartuzach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kartuzach ul. Dworcowa 1, 83-300 Kartuzy
Imię i nazwisko Stanowisko
Redzimska Karolina Przewodniczący
Bieniek Alicja Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Belgrau Marta Magdalena Członek
Curzydło Maria Brygida Członek
Penkowska Marzena Ewa Członek
Pituła Katarzyna Maria Członek
Płotka Beata Izabela Członek
Popławska Marianna Halina Członek
Soroka Teresa Członek
Szefler Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sulęczynie
Adres: w Urzędzie Gminy Sulęczyno 83-320 Sulęczyno ul. Kaszubska 26
Imię i nazwisko Stanowisko
Kropidłowska Bernadeta Maria Przewodniczący
Marcholewska Magdalena Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Błaszkowska Jolanta Małgorzata Członek
Gawin Dominika Członek
Jereczek Zofia Katarzyna Członek
Malek Angelina Klaudia Członek
Myszk Elżbieta Teresa Członek
Roda Aleksandra Weronika Członek
Woźniak Ewelina Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Studzienicach
Adres: w Studzienicach, ul. Kaszubska 5, 77-143 Studzienice
Imię i nazwisko Stanowisko
Góra-Tarasiewicz Irena Agnieszka Przewodniczący
Cecot Dorota Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Jutrzenka Trzebiatowska Danuta Członek
Kosznik Anna Ewelina Członek
Liszewska Maria Barbara Członek
Łaś Halina Barbara Członek
Moga Anna Beata Członek
Sabisz-Jereczek Maria Członek
Szok-Prądzyńska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzebielinie
Adres: w Urzędzie Gminy Trzebielino, ul. Wiejska 15, 77-235 Trzebielino
Imię i nazwisko Stanowisko
Sadyś Justyna Katarzyna Przewodniczący
Marcula Dominik Cezary Zastępca Przewodniczącego
Czykier-Sokołowska Monika Łucja Członek
Kamińska Sandra Ewa Członek
Kos Małgorzata Lucyna Członek
Kula Ewelina Członek
Lipka Władysława Członek
Maliszewska Danuta Elżbieta Członek
Stelmasik Bogdan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Borzytuchomiu
Adres: w Gminnej Bibliotece i Ośrodku Kultury w Borzytuchomiu, ul. Czterdziestolecia 2, 77-141 Borzytuchom
Imię i nazwisko Stanowisko
Hinz Edmund Jan Przewodniczący
Skwierawska Magdalena Halina Zastępca Przewodniczącego
Kuraśkiewicz Justyna Barbara Członek
Mucha Agnieszka Katarzyna Członek
Patelczyk Agnieszka Teresa Członek
Penk Dominika Członek
Skórowska Izabela Maria Członek
Skwierawski Artur Członek
Tusk Danuta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Miastku
Adres: Urząd Miejski w Miastku, ul. Grunwaldzka 1, 77-200 Miastko
Imię i nazwisko Stanowisko
Kąkol Wiesława Przewodniczący
Kozieł Elżbieta Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Ardzijewski Zdzisław Jarosław Członek
Chmielewska Jolanta Maria Członek
Knuth Joanna Członek
Kowal Natalia Członek
Kozak Aleksandra Katarzyna Członek
Kurkierewicz Michalina Anna Członek
Zmuda Trzebiatowska Lucja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sierakowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Sierakowicach, ul.Lęborska Nr 30
Imię i nazwisko Stanowisko
Stenka Maria Przewodniczący
Woźniak Agnieszka Michalina Zastępca Przewodniczącego
Bulczak Maria Janina Członek
Gliszczyńska Aleksandra Maria Członek
Koszałka Józef Bernard Członek
Miotk Katarzyna Sylwia Członek
Steinka Weronika Ewa Członek
Stencel Irena Eugenia Członek
Wróblewski Adam Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarnej Dąbrówce
Adres: Urząd Gminy w Czarnej Dąbrówce, ul. Gdańska 5, 77-116 Czarna Dąbrówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Choszcz Henryka Teresa Przewodniczący
Wiszowata Barbara Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Batycki Józef Członek
Dulewicz Michalina Teresa Członek
Klejna Paulina Członek
Lejk Małgorzata Elżbieta Członek
Malek Magdalena Członek
Michańczyk Wioleta Członek
Rusiecki Wojciech Krzysztof Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bytowie
Adres: Urząd Miejski w Bytowie ul. 1-go Maja 15, 77-100 Bytów
Imię i nazwisko Stanowisko
Mrowiński Michał Marcin Przewodniczący
Tywusik Lucyna Zastępca Przewodniczącego
Ekmann Bartosz Piotr Członek
Ruszer Edyta Członek
Ryngwelska Maryla Jadwiga Członek
Stolc Jolanta Anna Członek
Strojk Katarzyna Członek
Walk Aldona Członek
Ziembowska Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Parchowie
Adres: w Urzędzie Gminy Parchowo, ul. Krótka 2, 77-127 Parchowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Krefft Barbara Jadwiga Przewodniczący
Sildatk Karolina Hanna Zastępca Przewodniczącego
Hemmerling Maja Dorota Członek
Majkowska Bernadeta Członek
Masowa Justyna Członek
Peplińska Jadwiga Członek
Stenke Katarzyna Członek
Treder Elżbieta Członek
Wirkus Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kołczygłowach
Adres: w Urzędzie Gminy Kołczygłowy, ul. Słupska 56, 77-140 Kołczygłowy
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalczyk Jan Czesław Przewodniczący
Dargacz Magdalena Ewa Zastępca Przewodniczącego
Grzywińska Marta Członek
Karnicka Helena Danuta Członek
Konik Agnieszka Członek
Kuklińska Danuta Członek
Mizancew Natalia Anna Członek
Momot Anna Maria Członek
Płotka Aneta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tuchomiu
Adres: w Urzędzie Gminy w Tuchomiu, 77-133 Tuchomie ul. Jana III Sobieskiego 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Borowska Krystyna Bernadeta Przewodniczący
Wrońska Irena Zastępca Przewodniczącego
Brzeska Krystyna Członek
Kaszubowska Bernadeta Maria Członek
Krüger Beata Danuta Członek
Łączkowska-Malczewska Stefania Teresa Członek
Rekowski Leszek Daniel Członek
Szafran Grażyna Członek
Wantoch Rekowska Halina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stężycy
Adres: w Urzędzie Gminy Stężyca 83-322 Stężyca ul. Parkowa Nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Kobiela Sabina Wacława Przewodniczący
Ziomkowska Irena Zastępca Przewodniczącego
Cybula Wojciech Ludwik Członek
Hinca Grażyna Genowefa Członek
Łącka Elżbieta Janina Członek
Piechowska Halina Agnieszka Członek
Plichta Elżbieta Członek
Szmaglińska Agnieszka Ewa Członek
Wiedemann Lidia Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Somoninie
Adres: w Urzędzie Gminy Somonino, ul. Ceynowy 21, 83-314 Somonino
Imię i nazwisko Stanowisko
Szmołda Karolina Ewa Przewodniczący
Licau Bernadeta Zastępca Przewodniczącego
Baczyńska Marta Anna Członek
Bystron Magdalena Anna Członek
Lewandowska Dominika Anita Członek
Recław-Drewa Sabina Maria Członek
Richert Patryk Łukasz Członek
Szwaba Bernadeta Ewa Członek
Ulaczyk Agnieszka Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chmielnie
Adres: w Urzędzie Gminy Chmielno 83-333 Chmielno ul.ul. Gryfa Pomorskiego 22
Imię i nazwisko Stanowisko
Lewna Irena Teresa Przewodniczący
Byczkowska Anna Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Baske Agnieszka Elżbieta Członek
Czaja Balbina Agnieszka Członek
Grzenkowicz Łukasz Tomasz Członek
Leman Elżbieta Henryka Członek
Makowska Genowefa Maria Członek
Miotk Iwona Maria Członek
Truszkowska Barbara Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żukowie
Adres: Budynek Remizy OSP i Centrum Zarządzania Kryzysowego w Żukowie, ul. Kościerska 2A, I piętro – mała salka konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Ormanin-Grudka Alicja Maria Przewodniczący
Paluch-Stubińska Dorota Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Cieszyński Ryszard Józef Członek
Domaros Maria Członek
Dunajska Marlena Anna Członek
Grudka Adrian Piotr Członek
Stępień Patrycja Teresa Członek
Szwarc Marcin Waldemar Członek
Wronska Agnieszka Emilia Członek