Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Lublinie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Wilkołazie
Adres: w Urzędzie Gminy Wilkołaz, Wilkołaz Pierwszy 9, 23-212 Wilkołaz
Imię i nazwisko Stanowisko
Banach Teresa Stanisława Przewodniczący
Plichta Jan Zastępca Przewodniczącego
Ciołek Adam Członek
Kamińska Grażyna Członek
Łysakowski Mateusz Członek
Mazur Andżelika Barbara Członek
Siek Mariola Agata Członek
Śliwka Piotr Rafał Członek
Wojtak Sylwia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Janowie Lubelskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Janowie Lubelskim, ul. Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski
Imię i nazwisko Stanowisko
Orzeł Tomasz Przewodniczący
Bielecka Iwona Zastępca Przewodniczącego
Brzozowska Małgorzata Irena Członek
Czaja Joanna Teresa Członek
Dąbek Andrzej Członek
Długosz Dominika Członek
Mazur Katarzyna Członek
Osmoła Józef Członek
Pituch Bogdan Mieczysław Członek
Sulowska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chrzanowie
Adres: w Urzędzie Gminy Chrzanów, Chrzanów Trzeci 112, 23-305 Chrzanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Pańczyk Danuta Przewodniczący
Sulowska Renata Zastępca Przewodniczącego
Hawryło Stanisław Jan Członek
Łukasik Rafał Członek
Machul Małgorzata Członek
Piędzio Jan Członek
Rycerz Anna Członek
Sulowska Iwona Maria Członek
Sulowski Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kraśniku
Adres: w Urzędzie Gminy Kraśnik, ul. Kościuszki 24, 23-200 Kraśnik
Imię i nazwisko Stanowisko
Błaszczyk Tomasz Adam Przewodniczący
Kamińska Halina Teresa Zastępca Przewodniczącego
Ciechańska Magdalena Członek
Czachór Małgorzata Członek
Kwiatkowski Wiktor Jan Członek
Pielaszkiewicz Sylwia Członek
Szempruch Aleksandra Maria Członek
Wielgus Grzegorz Członek
Żurek Joanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kraśniku
Adres: Starostwo Powiatowe w Kraśniku 23-204 Kraśnik, al. Niepodległości 20 (III p., pok. 303)
Imię i nazwisko Stanowisko
Ostrowska Monika Ewa Przewodniczący
Rostek Magdalena Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Grzymek Klaudia Członek
Jadach Alicja Członek
Madejek Jan Tadeusz Członek
Olender Arkadiusz Członek
Radwańska-Grządka Beata Członek
Rebejko Władysław Członek
Starobrat Grzegorz Członek
Zapalski Sebastian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zakrzówku
Adres: w Urzędzie Gminy Zakrzówek, ul.Żeromskiego 24, 23-213 Zakrzówek, pokój nr 2D.
Imię i nazwisko Stanowisko
Breś Piotr Dariusz Przewodniczący
Toporowska Anna Teresa Zastępca Przewodniczącego
Anklewicz Barbara Członek
Biszczak-Kurczak Katarzyna Członek
Garbacz Anna Małgorzata Członek
Krawiecka Elżbieta Agnieszka Członek
Łukasik Beata Barbara Członek
Nastaj Stanisław Antoni Członek
Sawecka Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dzwoli
Adres: w Urzędzie Gminy Dzwola, Dzwola 168, 23-304 Dzwola
Imię i nazwisko Stanowisko
Król Wojciech Przewodniczący
Tomecki Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Gzik Małgorzata Agnieszka Członek
Jargiło Ewa Członek
Król Anna Członek
Ligaj Alina Członek
Mróz Adriana Członek
Osiewicz Danuta Barbara Członek
Rawska Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dzierzkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Dzierzkowice, Terpentyna 1, 23-251 Dzierzkowice, I piętro, pokój nr 4
Imię i nazwisko Stanowisko
Cielepała Sławomir Przewodniczący
Czarnota Stanisław Adam Zastępca Przewodniczącego
Dudek Marcin Członek
Majewska Iwona Członek
Maksim Anna Członek
Ośka Tomasz Członek
Rej Mariola Sylwia Członek
Serafin Grażyna Wiesława Członek
Stylińska-Dudek Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzydniku Dużym
Adres: w Urzędzie Gminy Trzydnik Duży, Trzydnik Duży 59A, 23-230 Trzydnik Duży
Imię i nazwisko Stanowisko
Zięba Józef Przewodniczący
Zbęk Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Biss Marta Joanna Członek
Cieślik-Żak Marlena Aleksandra Członek
Flis Emilia Członek
Ksiądz Ryszard Adam Członek
Matyzbon Czesław Jan Członek
Rakfalski Włodzimierz Członek
Wójcik Anna Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Janowie Lubelskim
Adres: w Urzędzie Miejskim, ul. Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, pokój nr. 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Woszczyński Przemysław Sławomir Przewodniczący
Brzozowski Marcin Wit Zastępca Przewodniczącego
Biżek Józef Andrzej Członek
Ciupak Michał Członek
Dąbek Alina Członek
Gąbka Magdalena Elżbieta Członek
Góra Elżbieta Członek
Łukasik Anita Kinga Członek
Szczygieł Milena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gościeradowie
Adres: w Urzędzie Gminy Gościeradów, Gościeradów Ukazowy 61, 23-275 Gościeradów
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartos Małgorzata Irena Przewodniczący
Sokal-Ludwich Patrycja Zastępca Przewodniczącego
Bujanowski Andrzej Czesław Członek
Goral Marian Jan Członek
Jaworek Irena Członek
Kamińska Ewelina Członek
Kurczak Mateusz Członek
Mierzwa Kamil Członek
Superson Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Godziszowie
Adres: w Urzędzie Gminy Godziszów, Godziszów Trzeci 121 A, 23-302 Godziszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzysztoń Anna Przewodniczący
Chmiel Jan Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Adamek Jan Członek
Daśko Anna Antonina Członek
Jargieło Władysław Józef Członek
Król Leszek Adam Członek
Maziarczyk Agnieszka Członek
Wójcik Bogdan Członek
Zyśko Robert Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szastarce
Adres: w Urzędzie Gminy Szastarka Szastarka 121, 23-225 Szastarka
Imię i nazwisko Stanowisko
Biżek Monika Przewodniczący
Możdżeń Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Jachura Anna Maria Członek
Kamieniarz Agnieszka Członek
Marchewka Arkadiusz Członek
Mróz Aneta Irena Członek
Rachwał Patrycja Katarzyna Członek
Stawinoga Ilona Katarzyna Członek
Wereska Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Modliborzycach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Modliborzycach ul. Piłsudskiego 63 23-310 Modliborzyce, pokój nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Spryszak Monika Przewodniczący
Uszyński Marian Eugeniusz Zastępca Przewodniczącego
Błojda Irena Członek
Buryta Henryk Członek
Kiszka Jolanta Członek
Kowalski Marcin Członek
Rogoża Paulina Marta Członek
Siatka Joanna Agnieszka Członek
Wieleba Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Urzędowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Urzędowie, ul. Rynek 26, 23-250 Urzędów
Imię i nazwisko Stanowisko
Tomaszewski Jerzy Antoni Przewodniczący
Słowik Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Czarnota Marek Członek
Grzebulska Anna Katarzyna Członek
Lemiecha Monika Członek
Mochol Anna Członek
Rolla Magdalena Członek
Stanisławek Katarzyna Członek
Szumna Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Annopolu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Annopolu, ul. Rynek 1, 23-235 Annopol
Imię i nazwisko Stanowisko
Jabłońska Małgorzata Joanna Przewodniczący
Wiącek Anna Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Anna Członek
Hornowski Przemysław Członek
Laskowski Marek Waldemar Członek
Olszówka Andrzej Członek
Rycombel Stanisław Teodor Członek
Stadnik Alicja Zofia Członek
Szyszka Stanisław Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Batorzu
Adres: w Urzędzie Gminy w Batorzu Batorz Pierwszy 52A 23-320 Batorz
Imię i nazwisko Stanowisko
Jakubaszek Zenona Maria Przewodniczący
Sochacki Wacław Zastępca Przewodniczącego
Chechliński Roman Członek
Grela Laba Małgorzata Członek
Kowalczyk Anucjata Urszula Członek
Pastucha Jan Członek
Pastucha Magdalena Członek
Pizoń Milena Członek
Smyl Roman Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kraśniku
Adres: w Urzędzie Miasta Kraśnik, ul. Lubelska 84
Imię i nazwisko Stanowisko
Kulesza Mateusz Przewodniczący
Matuszewska Małgorzata Ludwika Zastępca Przewodniczącego
Bernacki Mariusz Edmund Członek
Kępa Renata Mariola Członek
Krotkiewicz Krystyna Członek
Mazur Justyna Anna Członek
Rej Wojciech Marcin Członek
Rzęsa Waldemar Członek
Wiśliński Marcin Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Potoku Wielkim
Adres: w Urzędzie Gminy w Potoku Wielkim 106, 23-313 Potok Wielki
Imię i nazwisko Stanowisko
Rafka Michał Jan Przewodniczący
Lewandowska Barbara Wiktoria Zastępca Przewodniczącego
Flis Monika Maria Członek
Giska Katarzyna Członek
Kozak Barbara Członek
Kozioł Agnieszka Członek
Kulpa Agata Członek
Łaska Maria Członek
Skorupska Magdalena Członek