Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Kielcach II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Staszowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Staszowie, 28-200 Staszów, ul. Józefa Piłsudskiego 7, Starostwo Powiatowe (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Stępień Łukasz Tomasz Przewodniczący
Walczowski Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Budziński Ignacy Jan Członek
Jakubik Sławomir Krzysztof Członek
Jop Joanna Małgorzata Członek
Kubik Alina Ewa Członek
Sowińska Barbara Członek
Szczeszek Anna Mirosława Członek
Tomala Aneta Mariola Członek
Żmuda Tadeusz Kazimierz Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Pińczowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Pińczowie, ul. Zacisze 5 - pokój nr 18 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Żelichowska-Haptar Izabela Elżbieta Przewodniczący
Burek Maria Zofia Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Małgorzata Anna Członek
Dyraga Danuta Maria Członek
Motyka Jarosław Julian Członek
Pajchel Kazimierz Antoni Członek
Stachurek Marek Członek
Toporski Jerzy Członek
Tracz Elżbieta Jadwiga Członek
Włodno - Furman Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wiślicy
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Wiślica, ul. Okopowa 8, 28-160 Wiślica
Imię i nazwisko Stanowisko
Kafara Anna Przewodniczący
Szostak Edyta Ewa Zastępca Przewodniczącego
Badocha Andrzej Stanisław Członek
Bała Lidia Kazimiera Członek
Boberek Małgorzata Marzanna Członek
Dobaj Wiesława Zofia Członek
Jasińska Dorota Halina Członek
Musiał Renata Członek
Romańska - Mącznik Zdzisława Stanisława Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Busku-Zdroju
Adres: w Starostwie Powiatowym w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 15, 28-100 Busko-Zdrój
Imię i nazwisko Stanowisko
Derlatka Paweł Krzysztof Przewodniczący
Krzemiński Paweł Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Hubert Henryk Członek
Dalach Sławomir Stanisław Członek
Gierczak Beata Członek
Kluźniak Marta Członek
Kurek Maria Wanda Członek
Masalska Monika Ewelina Członek
Mateńko Tomasz Stanisław Członek
Nalepa Agnieszka Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Działoszycach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Działoszycach, ul. Skalbmierska 5, 28 - 440 Działoszyce Budynek "A" pokój nr 21 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazurkiewicz Katarzyna Anna Przewodniczący
Mrozińska Halina Zastępca Przewodniczącego
Badocha Tadeusz Członek
Drukała Iza Dorota Członek
Kłych Krzysztof Jarosław Członek
Obałek Monika Anna Członek
Olesińska Agata Członek
Śliwa Krzysztof Stanisław Członek
Zarębska Agata Irena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Osieku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Osieku, ul. Rynek 1, 28-221 Osiek
Imię i nazwisko Stanowisko
Kunowska Katarzyna Przewodniczący
Stępień Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Dudek Aneta Zofia Członek
Kopciowska Barbara Członek
Mikus Alicja Członek
Oleszek Małgorzata Członek
Świątkiewicz Małgorzata Sabina Członek
Walczak Joanna Elżbieta Członek
Wudyka Marek Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pacanowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Pacanowie, ul. Rynek 15, 28-133 Pacanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepaniak Dariusz Władysław Przewodniczący
Więckowska Katarzyna Joanna Zastępca Przewodniczącego
Gawlik Ola Irena Członek
Nasieniak Beata Katarzyna Członek
Religa Marta Członek
Woźniak Artur Paweł Członek
Wójtowicz Danuta Członek
Zaród Leszek Janusz Członek
Zuchara Joanna Renata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kazimierzy Wielkiej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kazimierzy Wielkiej, ul. Tadeusza Kościuszki 12, 28-500 Kazimierza Wielka
Imię i nazwisko Stanowisko
Świderska Katarzyna Zofia Przewodniczący
Zając Barbara Zastępca Przewodniczącego
Bogal Justyna Ewa Członek
Buba Ewa Katarzyna Członek
Kotwica Daniel Piotr Członek
Kozioł Renata Teresa Członek
Nowaczkiewicz Robert Piotr Członek
Przechera Dorota Monika Członek
Radziszewska Aneta Maria Członek
Włusek Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarnocinie
Adres: w Urzędzie Gminy w Czarnocinie, 28-506 Czarnocin, Czarnocin 100, parter - sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Chabinka Barbara Przewodniczący
Mucha Mieczysław Zastępca Przewodniczącego
Biały Katarzyna Ilona Członek
Dąbrowska Ewelina Anna Członek
Derlatka Beata Członek
Dymek Barbara Józefa Członek
Kupiec Urszula Elżbieta Członek
Niedziela Celina Janina Członek
Robak Małgorzata Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kijach
Adres: w Urzędzie Gminy w Kijach, ul. Szkolna 19, 28 - 404 Kije
Imię i nazwisko Stanowisko
Przeździk Justyna Przewodniczący
Misztal Pamela Izabela Zastępca Przewodniczącego
Adamus Martyna Anna Członek
Bonarska Dagmara Paulina Członek
Kędra Iwona Agnieszka Członek
Kozieł Marlena Członek
Olesiak Czesław Bartłomiej Członek
Sater Paulina Maria Członek
Szafirska Justyna Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bejscach
Adres: w Urzędzie Gminy w Bejscach (sala konferencyjna - II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Grudzień Sylwia Przewodniczący
Żywczyk Natalia Anna Zastępca Przewodniczącego
Gąsłowski Jan Zenon Członek
Grudzień Agata Członek
Kawecka Ewa Renata Członek
Lis Zbigniew Janusz Członek
Majka Władysław Józef Członek
Pietrzyk Aneta Małgorzata Członek
Skotarczyk Marian Kazimierz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Opatowcu
Adres: w Urzędzie Gminy Opatowiec, ul. Rynek 3, 28-520 Opatowiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Mysiak Stanisław Wacław Przewodniczący
Porada Ilona Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Bątkowska Małgorzata Krystyna Członek
Bomba Małgorzata Zofia Członek
Jach Grzegorz Artur Członek
Korzec Zdzisław Członek
Krupa Mariusz Andrzej Członek
Opiatowska-Ciepichał Krystyna Członek
Rajtar Lesław Ryszard Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Złotej
Adres: w Urzędzie Gminy w Złotej, ul. Sienkiewicza 79 - pokój nr 2 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pieczonka Wiesław Przewodniczący
Purchla Teresa Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Emilia Członek
Chabińska Martyna Członek
Kozłowska Ewa Maria Członek
Krzak Małgorzata Członek
Łuczyński Krzysztof Wiesław Członek
Nowak Agnieszka Maria Członek
Ptak Marta Felicja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szydłowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Szydłowie, ul. Rynek 2, 28-225 Szydłów
Imię i nazwisko Stanowisko
Urbanowski Wiesław Marian Przewodniczący
Grabka Wiesława Urszula Zastępca Przewodniczącego
Arendarska Anna Ewa Członek
Głodek Małgorzata Członek
Kodyra Emilia Członek
Korzeniak Ilona Członek
Kuraciński Andrzej Stanisław Członek
Tarnowska Katarzyna Członek
Wiącek Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pińczowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pińczowie, ul. 3 Maja 10, pokój nr 22
Imię i nazwisko Stanowisko
Kasprzyk Alina Kazimiera Przewodniczący
Kasza Zofia Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bednarz Magdalena Ewelina Członek
Chrobot Marian Członek
Gaj Jolanta Bożena Członek
Grzybczak Helena Członek
Jaroń Iwona Aleksandra Członek
Maciąg Michał Członek
Ryk Michał Grzegorz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Oleśnicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Oleśnicy, ul. Nadstawie 1, 28-220 Oleśnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Skórska Joanna Jadwiga Przewodniczący
Lalewicz Katarzyna Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bucka Paulina Członek
Cebula Katarzyna Emilia Członek
Dzidowska Halina Jolanta Członek
Guła Małgorzata Członek
Lalewicz Józef Marian Członek
Nowak Aleksandra Katarzyna Członek
Pałys Bożena Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowym Korczynie
Adres: w Urzędzie Gminy w Nowym Korczynie ul. Buska 7, sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowicki Mariusz Wiesław Przewodniczący
Ciszewska - Szafraniec Anna Monika Zastępca Przewodniczącego
Juszczyk Albert Józef Członek
Kucharska Zofia Beata Członek
Matuszewska Elżbieta Zofia Członek
Ragan Danuta Członek
Śnieżny Anna Członek
Tomal Longin Tadeusz Członek
Wilk Robert Dariusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Staszowie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Staszowie, ul. Opatowska 31, 28-200 Staszów, sala 10A (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Chwała Małgorzata Ewa Przewodniczący
Sztaba-Derdaś Aneta Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bąska Anna Urszula Członek
Kaźmierczak Emilia Kinga Członek
Krupa Weronika Aleksandra Członek
Kruzel Dorota Grażyna Członek
Miska Patrycja Członek
Orzechowska Edyta Wiesława Członek
Zieliński Adam Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Solcu-Zdroju
Adres: w Urzędzie Gminy w Solcu-Zdroju, ul. 1 Maja 10, 28-131 Solec-Zdrój
Imię i nazwisko Stanowisko
Tłustochowicz Joanna Przewodniczący
Kopeć Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Abend Małgorzata Stefania Członek
Borowa Bogusława Członek
Gwóźdź Anna Krystyna Członek
Nowak Anna Magdalena Członek
Nurek Małgorzata Członek
Sowula Justyna Zofia Członek
Walasek Agnieszka Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rytwianach
Adres: w Urzędzie Gminy w Rytwianach, ul. Staszowska 15, pokój nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Szewczyk Mirosława Kazimiera Przewodniczący
Falasa Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Czerwiec Artur Członek
Dorosińska Magdalena Agnieszka Członek
Gajewski Paweł Członek
Jaworska Elżbieta Stanisława Członek
Kwiatkowska Anna Członek
Marczewska Barbara Członek
Wątroba Józefa Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bogorii
Adres: w Urzędzie Gminy w Bogorii, ul Opatowska 13, 28-210, Bogoria, pokój nr 19 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Łasisz Witold Marek Przewodniczący
Miernowska Marzena Zastępca Przewodniczącego
Ciach Iwona Członek
Feledyn Norbert Członek
Glibowski Czesław Członek
Pańczyk Magdalena Renata Członek
Sinkowski Andrzej Ryszard Członek
Wróblewska Aleksandra Członek
Zybała Mateusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gnojnie
Adres: w Urzędzie Gminy w Gnojnie, Gnojno 145, pokój nr 6 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zgórska Agnieszka Przewodniczący
Bochnacka Renata Zastępca Przewodniczącego
Boroń Justyna Iwona Członek
Marcjan Jacek Członek
Płatek Maria Judyta Członek
Raduszewska Małgorzata Mirosława Członek
Sito Klaudia Członek
Wawszczyk Bożena Ewa Członek
Wcisło Karol Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tuczępach
Adres: w Urzędzie Gminy w Tuczępach, Tuczępy 35 - pokój nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Stolarska Stanisława Przewodniczący
Bartos Piotr Paweł Zastępca Przewodniczącego
Borek Krzysztof Członek
Kowal Małgorzata Członek
Krupitowicz Aneta Ewelina Członek
Mysłek Justyna Monika Członek
Osińska Justyna Członek
Pałka Ewelina Justyna Członek
Pałyga Marzena Renata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Stopnicy
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Stopnicy, ul. Tadeusza Kościuszki 2, pokój Nr 13 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Rajtar Mirosław Robert Przewodniczący
Koszycka Urszula Janina Zastępca Przewodniczącego
Jagiełło Joanna Justyna Członek
Kardynał Jacek Stanisław Członek
Kopeć Justyna Mariola Członek
Nycz Izabela Ewa Członek
Salomon Aleksandra Krystyna Członek
Schabowski Dariusz Robert Członek
Segda Mariusz Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łubnicach
Adres: w Urzędzie Gminy Łubnice 66 A, 28 -323 Łubnice
Imię i nazwisko Stanowisko
Kalita Mariola Jolanta Przewodniczący
Rybak Jadwiga Teresa Zastępca Przewodniczącego
Jach Renata Członek
Jędo Ewelina Barbara Członek
Juszczyk Patrycja Paulina Członek
Komasara Dorota Katarzyna Członek
Piotrowska Krystyna Danuta Członek
Pogorzelska Liliana Katarzyna Członek
Wilk Agnieszka Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Busku-Zdroju
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój, pok. nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Artur Grzegorz Przewodniczący
Kasza Sylwia Pelagia Zastępca Przewodniczącego
Bobowiec-Stachowicz Aneta Bożena Członek
Cedzyńska Anna Ewa Członek
Drab Justyna Bożena Członek
Mrozik Maria Krystyna Członek
Siemińska-Woźniak Katarzyna Członek
Wolański Filip Jakub Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Skalbmierzu
Adres: w budynku Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Skalbmierzu, ul. Szkolna 3, 28-530 Skalbmierz, piętro I
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiejacha Katarzyna Przewodniczący
Czarny Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Gala Marek Członek
Jackiewicz Beata Maria Członek
Kocerba Anna Członek
Kozioł Katarzyna Agata Członek
Skwarczyński Damian Konrad Członek
Urantówka Teresa Zofia Członek
Włosowicz Edward Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kazimierzy Wielkiej
Adres: w budynku byłego Przedszkola Samorządowego w Kazimierzy Wielkiej /obok Urzędu Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej/ ul. Partyzantów 4, 28-500 Kazimierza Wielka
Imię i nazwisko Stanowisko
Kletschka Waldemar Przewodniczący
Mucha Piotr Zastępca Przewodniczącego
Adamska-Krawczyk Elżbieta Członek
Gajda-Okopień Magdalena Zdzisława Członek
Jaros Żaneta Monika Członek
Kwiecień Krystyna Członek
Luty Jolanta Członek
Woźnicka Anna Alina Członek
Żurek-Makieła Joanna Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Michałowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Michałowie 115, 28-411 Michałów
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawlik Marek Andrzej Przewodniczący
Jędrszczyk Izabela Maria Zastępca Przewodniczącego
Drogosz Katarzyna Agnieszka Członek
Dzierżak Barbara Maria Członek
Kwiecień Sławomir Józef Członek
Maniarska Teresa Ewa Członek
Szałapska Krystyna Maria Członek
Szczecińska Justyna Bernarda Członek
Toboła Zdzisław Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Połańcu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu , ul. Ruszczańska 27, pokój nr 226 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kutz Ewa Przewodniczący
Dzieciuch Danuta Zastępca Przewodniczącego
Drzazga Dawid Patryk Członek
Dziarmakowska Grażyna Maria Członek
Kowenia Jadwiga Członek
Pacion Krystyna Irena Członek
Pruska Jadwiga Janina Członek
Puto Ewelina Anna Członek
Wyspiański Ireneusz Członek