Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Gdańsku II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Kwidzynie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kwidzynie, sala 111 I piętro, ul. Kościuszki 29b, 82-500 Kwidzyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymanek Marek Przewodniczący
Wiśniewska Ewelina Monika Zastępca Przewodniczącego
Białas-Jaworska Natalia Marta Członek
Bielawska-Muzyka Katarzyna Anna Członek
Bratek-Krull Izabela Stanisława Członek
Jaranowski Ryszard Witold Członek
Judkowiak Roman Członek
Łompieś Łucja Członek
Rakowska-Cicha Joanna Barbara Członek
Szwedowska Ewelina Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Malborku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Malborku, Pl. Słowiański 17 p. 22
Imię i nazwisko Stanowisko
Iwanowski Andrzej Marek Przewodniczący
Pawlikowska Patrycja Daria Zastępca Przewodniczącego
Gorczyńska Anna Członek
Grabowska Sylwia Członek
Kędra Edyta Agnieszka Członek
Lalak Dariusz Włodzimierz Członek
Łaskarzewska Marlena Elzbieta Członek
Marszałkowska Halina Członek
Ostrowski Tadeusz Członek
Pyżyńska Teresa Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Nowym Dworze Gdańskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim, I piętro, p. 10, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 23
Imię i nazwisko Stanowisko
Uzdowski Jakub Jerzy Przewodniczący
Beksa Iwona Zastępca Przewodniczącego
Bielak Kamil Krzysztof Członek
Figuła Anna Członek
Malinowska Ewelina Daniela Członek
Olszewska Krystyna Barbara Członek
Rezmer Agata Katarzyna Członek
Rodak Beata Halina Członek
Skajewska Joanna Maria Członek
Skajewski Michał Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sztumie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Sztumie, ul. Mickiewicza 31
Imię i nazwisko Stanowisko
Urbanowicz Anna Maria Przewodniczący
Warczak Alfred Zastępca Przewodniczącego
Garbowski Bronisław Członek
Hoppe Marta Gizela Członek
Iwańska-Warczak Agnieszka Katarzyna Członek
Lacek Urszula Barbara Członek
Malewska Jolanta Członek
Nowak Irena Maria Członek
Seyda Sebastian Damian Członek
Wiśniewska Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kwidzynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kwidzynie, ul. Warszawska 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Dębowski Andrzej Edmund Przewodniczący
Rozmus Andrzej Piotr Zastępca Przewodniczącego
Gołębiewski Łukasz Ryszard Członek
Góralski Mirosław Edmund Członek
Iwaniec Zdzisław Członek
Mielczarek Bogdan Członek
Obuchowski Tadeusz Jan Członek
Szpala Andrzej Członek
Wejnert Tomasz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Stawie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nowym Stawie, ul. Generała Józefa Bema 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Chmielewska Barbara Przewodniczący
Kasyna Ewa Teresa Zastępca Przewodniczącego
Jędrzejewska Teresa Członek
Jurgielewicz Marzena Członek
Kozłowski Andrzej Członek
Ostrowska Kamila Członek
Parafin Irena Krystyna Członek
Pawulska Wiesława Członek
Wójcik Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mikołajkach Pomorskich
Adres: w Mikołajkach Pomorskich, ul. Dzierzgońska 4
Imię i nazwisko Stanowisko
Baradziej Małgorzata Przewodniczący
Hałuszczak Urszula Felicja Zastępca Przewodniczącego
Felenczak Anna Maria Członek
Kurowska-Schilling Karolina Członek
Kwella Katarzyna Dorota Członek
Markuszewska Edyta Anna Członek
Nadolska Kamila Członek
Raczkowski Bartosz Adrian Członek
Stępniak Helena Halina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krynicy Morskiej
Adres: w Urzędzie Miasta, ul. Górników 15, Krynica Morska
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuźma Ewa Wiktoria Przewodniczący
Gurgurovci Arta Zastępca Przewodniczącego
Chyżyńska-Kacpura Izabela Członek
Dziedzic Władysława Członek
Kaliszuk Krystyna Członek
Maliszewska Małgorzata Członek
Samsel Andrzej Członek
Skrouba Anna Marzena Członek
Skrzycka Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starym Dzierzgoniu
Adres: w Urzędzie Gminy w Starym Dzierzgoniu
Imię i nazwisko Stanowisko
Hajdukiewicz Jolanta Małgorzata Przewodniczący
Gida Antonina Zastępca Przewodniczącego
Brzezińska Marta Karolina Członek
Piecek Halina Maria Członek
Piecek Zdzisław Członek
Prokop Jadwiga Członek
Puton Edyta Członek
Rumniak Natalia Członek
Skibniewska Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gardei
Adres: w Urzędzie Gminy Gardeja, ul. Kwidzyńska 27, 82-520 Gardeja (parter, pokój nr 1)
Imię i nazwisko Stanowisko
Sinkiewicz Zdzisław Przewodniczący
Raniszewska Lucyna Janina Zastępca Przewodniczącego
Bartosiak Ryszard Członek
Dubas Stanisław Józef Członek
Górska Kamila Członek
Karwacki Roman Członek
Krystoforska Izabela Członek
Reowicz Mariusz Członek
Walczak Aneta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kwidzynie
Adres: w Urzędzie Gminy w Kwidzynie, ul. Grudziądzka 30
Imię i nazwisko Stanowisko
Fecowycz Jolanta Przewodniczący
Dubiela Halina Zastępca Przewodniczącego
Czapiewska Grażyna Członek
Jabłonowski Piotr Maciej Członek
Lipińska-Postawa Barbara Magdalena Członek
Madej Tomasz Michał Członek
Małkiewicz Katarzyna Członek
Szepecka Elżbieta Teresa Członek
Szwajkowska-Tul Ewa Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sadlinkach
Adres: w Urzędzie Gminy w Sadlinkach, ul. Kwidzyńska 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Prokuska Ewa Joanna Przewodniczący
Czerwiec Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Gutmański Piotr Józef Członek
Jesionowski Piotr Członek
Prokuska Agnieszka Małgorzata Członek
Rewiński Ryszard Członek
Śliwińska Joanna Członek
Śliwińska-Giersz Ewelina Danuta Członek
Woźniak Emilia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sztumie
Adres: w Urzędzie Gminy w Sztumie, ul. Mickiewicza 39, 82-400 Sztum
Imię i nazwisko Stanowisko
Mackiewicz Sylwia Przewodniczący
Lamek Karolina Zastępca Przewodniczącego
Hoppe Agnieszka Ewa Członek
Jaźwińska Czesława Członek
Kępska Ewa Członek
Lewandowski Wiktor Członek
Samul Ewelina Członek
Szafrańska Agnieszka Magdalena Członek
Werra Mateusz Kacper Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starym Polu
Adres: w Urzędzie Gminy w Starym Polu, ul. Marynarki Wojennej 6, sala nr 20
Imię i nazwisko Stanowisko
Kiliszewska Aleksandra Marta Przewodniczący
Droździel Anna Zastępca Przewodniczącego
Golec Anna Maria Członek
Gorzka Izabela Beata Członek
Kozikowska Małgorzata Członek
Nakonieczna Sabina Lilia Członek
Rutkowska Elżbieta Członek
Skotarek Agnieszka Monika Członek
Treska Tadeusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Prabutach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Prabuty, ul. Kwidzyńska 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Komoszyńska Ewelina Przewodniczący
Tatara Ewa Anna Zastępca Przewodniczącego
Chrząszcz Marlena Jolanta Członek
Kass Wojciech Antoni Członek
Kisieliczyn Stefania Członek
Kisieliczyn Władysław Członek
Próchnicki Mariusz Członek
Szmudanowska Izabela Członek
Wróblewski Andrzej Bolesław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lichnowach
Adres: w Urzędzie Gminy Lichnowy, ul. Tczewska 6, I piętro, p. 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Domeracka Katarzyna Przewodniczący
Murawski Sławomir Zastępca Przewodniczącego
Fijas Jan Piotr Członek
Frączek Marlena Członek
Gołdyńska Bożena Członek
Grabowska Magdalena Paulina Członek
Kaczerewska Katarzyna Ewa Członek
Romanowski Mateusz Członek
Zuchmańska Mariola Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Dworze Gdańskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Ernesta Wejhera 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Fila Dobrosława Natalia Przewodniczący
Kornaga Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Bartkowska Agnieszka Członek
Hajdamowicz Wiesław Członek
Kamińska Karolina Członek
Malinowski Marcin Członek
Słupkowski Zbigniew Członek
Sztabińska Anna Członek
Żurawska-Fiałek Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sztutowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Sztutowie, ul. Gdańska 55
Imię i nazwisko Stanowisko
Maćkowska Katarzyna Beata Przewodniczący
Derkowska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Chudy Joanna Katarzyna Członek
Góra Anna Maria Członek
Maćkowski Grzegorz Remigiusz Członek
Materek Jan Piotr Członek
Niedzielska Alina Teresa Członek
Osielski Kryspin Członek
Ściuba Ewa Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Malborku
Adres: w Urzędzie Gminy Malbork, ul. Ceglana 7, 82-200 Malbork
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowicka Beata Jolanta Przewodniczący
Czop Danuta Mariola Zastępca Przewodniczącego
Furmaniak Agnieszka Małgorzata Członek
Hajdukiewicz Karolina Członek
Jędrzejewska Wiesława Członek
Marchaj Anna Członek
Matusiak Emilia Marta Członek
Ogrodnik Hanna Halina Członek
Putkowska Agata Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miłoradzu
Adres: w Urzędzie Gminy Miłoradz, ul. Żuławska 9, Miłoradz
Imię i nazwisko Stanowisko
Smolińska Anna Izabela Przewodniczący
Mitlewska Marzena Maria Zastępca Przewodniczącego
Chmura Karolina Członek
Cieplak Ilona Sylwia Członek
Jankowska Krystyna Członek
Kowacka Marlena Członek
Kowalik Anna Marzena Członek
Młodziejewska Ewelina Teresa Członek
Sulich Katarzyna Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starym Targu
Adres: w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Targu, ul. Nowotarska 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Neumann Joanna Przewodniczący
Mojecki Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Baradziej Edward Józef Członek
Bilicka Danuta Członek
Lewandowska Barbara Członek
Merchut Aleksandra Członek
Neumann Dorota Marta Członek
Szczepańska Zofia Halina Członek
Witka Daniela Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stegnie
Adres: w Urzędzie Gminy w Stegnie, ul. Gdańska 34
Imię i nazwisko Stanowisko
Gałęziewska Elżbieta Przewodniczący
Proniewicz Justyna Zastępca Przewodniczącego
Jarocka Agnieszka Małgorzata Członek
Pajkowska Wioletta Monika Członek
Popielarz Ryszard Roman Członek
Wąsik Aleksandra Członek
Wąsik Małgorzata Lucyna Członek
Wąsik Marek Członek
Wąsik Robert Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dzierzgoniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu, Plac Wolności 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Mańkowska Sylwia Małgorzata Przewodniczący
Wesołowska Monika Wioleta Zastępca Przewodniczącego
Białousz Weronika Paulina Członek
Hoffmann Ewa Członek
Kluska Aleksandra Katarzyna Członek
Nowak Beata Ewa Członek
Peć Mirosław Członek
Tonkowicz Wiesława Członek
Wójtowicz Joanna Henryka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Malborku
Adres: w Urzędzie Miasta Malborka, Plac Słowiański 5, 82-200 Malbork, II piętro pok. 232
Imię i nazwisko Stanowisko
Belcarz Maria Przewodniczący
Popowicz Marzena Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Iwona Członek
Chojnacka Bogusława Członek
Dackiewicz Zbigniew Paweł Członek
Obiedzińska Sylwia Iwona Członek
Piesik Karolina Członek
Skopczyńska Krystyna Genowefa Członek
Szade Anna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ostaszewie
Adres: w Urzędzie Gminy Ostaszewo, ul. Kościuszki 51, Ostaszewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Rutkowska Marta Katarzyna Przewodniczący
Kwapińska Ewelina Danuta Zastępca Przewodniczącego
Bielińska Klaudia Anna Członek
Ciżmowska Aleksandra Członek
Dolińska Krystyna Jadwiga Członek
Kostka Joanna Ewa Członek
Małagodzka Ewelina Irena Członek
Ostrowska Wiesława Gabriela Członek
Świerczyńska Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ryjewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Ryjewie, ul. Lipowa 1, 82-420 Ryjewo (I piętro sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Dwórznik Dariusz Przewodniczący
Rutkowska Anna Zastępca Przewodniczącego
Borowska Natalia Członek
Gorczyca Karolina Członek
Górecka Halina Członek
Morawska Aldona Maria Członek
Muraszewska Katarzyna Członek
Przybecka Iwona Członek
Reducha Renata Członek