Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy we Włocławku II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Wąpielsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Wąpielsku, 87-337 Wąpielsk nr. 20
Imię i nazwisko Stanowisko
Cieszyński Edward Przewodniczący
Bzinkowski Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Barczewska Zofia Stefania Członek
Garkowska Katarzyna Członek
Gontarska Joanna Członek
Jadzińska Marta Członek
Krajewska Katarzyna Członek
Trędewicz Karolina Członek
Wojda Marianna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Lipnie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lipnie, ul. Sierakowskiego 10b, 87-600 Lipno
Imię i nazwisko Stanowisko
Jankowska Małgorzata Przewodniczący
Szafrańska Agata Beata Zastępca Przewodniczącego
Antoszewska Ewa Agnieszka Członek
Grabowski Jacek Członek
Kiełbowicz Wioletta Anna Członek
Lewandowski Zygmunt Stanisław Członek
Majda Justyna Członek
Pipczyńska Katarzyna Aleksandra Członek
Politowska Anna Członek
Sadowska Jadwiga Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Rypinie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Rypinie, ul. Warszawska 38, 87-500 Rypin
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuczmarski Marcin Przewodniczący
Przybysz Bożena Zastępca Przewodniczącego
Drozdowska Lidia Członek
Kowalczyk Marcin Członek
Krzyżanowska Agnieszka Członek
Mączkowska Sylwia Członek
Ostrowski Zbigniew Adam Członek
Piotrowska Agnieszka Sylwia Członek
Piotrowski Daniel Członek
Romanowska Beata Julia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skrwilnie
Adres: w Urzędzie Gminy w Skrwilnie, 87-510 Skrwilno
Imię i nazwisko Stanowisko
Meler Aleksandra Przewodniczący
Tyburska Edyta Zastępca Przewodniczącego
Kosińska Barbara Członek
Krajewski Marcin Patryk Członek
Ornowski Tomasz Członek
Palińska Renata Członek
Pawłowska Aleksandra Członek
Zaborowska Anna Członek
Żbikowska Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipnie
Adres: w Urzędzie Gminy w Lipnie, ul. Mickiewicza 29, 87-600 Lipno
Imię i nazwisko Stanowisko
Zalewski Adrian Przewodniczący
Rzepczyńska Ewa Zastępca Przewodniczącego
Błaszkiewicz Emilia Agnieszka Członek
Bocheńska Sylwia Maria Członek
Kochowicz Agnieszka Członek
Leksandrowicz Rafał Członek
Lewandowska Milena Członek
Paśniewski Roman Piotr Członek
Szlągiewicz Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bobrownikach
Adres: w Urzędzie Gminy w Bobrownikach, 87-617 Bobrowniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Jankowska Edwarda Daniela Przewodniczący
Gutowska Izabela Teresa Zastępca Przewodniczącego
Andrzejewska Beata Członek
Grudowska Małgorzata Członek
Jaromirska Wioletta Członek
Kowalewska Mirosława Elwira Członek
Krażewska Elżbieta Członek
Rutkowska Małgorzata Katarzyna Członek
Skierska Malwina Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chrostkowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Chrostkowie, 87-602 Chrostkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Gralicka Danuta Przewodniczący
Sępioło Zofia Zastępca Przewodniczącego
Bonowicz Emilia Członek
Gajewska Alina Członek
Jastrzębska Anna Stanisława Członek
Kłudkowski Bartłomiej Członek
Litka Krystyna Członek
Przywitowska Sylwia Członek
Wiśniewska Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rogowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Rogowie, Rogowo 51, 87-515 Rogowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartkowski Ryszard Przewodniczący
Kornowski Janusz Roman Zastępca Przewodniczącego
Czajkowska Irena Teresa Członek
Czajkowska Sylwia Członek
Graczyński Sławomir Członek
Grudzińska Milena Członek
Lewandowska Teresa Jadwiga Członek
Lewandowski Mariusz Grzegorz Członek
Żbikowski Jan Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tłuchowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Tłuchowie, ul. Sierpecka 20, 87-605 Tłuchowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Bógdał Agnieszka Jadwiga Przewodniczący
Mazurkiewicz Marek Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Janiszewska Małgorzata Teresa Członek
Kamińska Justyna Członek
Kisielewski Michał Członek
Skonieczna Elżbieta Jadwiga Członek
Sobiecka Emilia Członek
Strzałkowska Iwona Elżbieta Członek
Wałęsa Dariusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Skępem
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Skępem, ul.Kościelna 2, 87-630 Skępe
Imię i nazwisko Stanowisko
Skowrońska Agnieszka Przewodniczący
Sztupecka Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Bobrowicz Joanna Członek
Godlewska Paulina Członek
Lewicki Wojciech Członek
Małkiewicz Anita Członek
Okrzyńska Jadwiga Maria Członek
Rzeczkowska Grażyna Alina Członek
Targańska Bożena Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rypinie
Adres: w Urzędzie Gminy w Rypinie, ul. Lipnowska 4, 87-500 Rypin
Imię i nazwisko Stanowisko
Zdrojewska Marzena Przewodniczący
Grabowska Ilona Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Cieszyńska Justyna Członek
Kwiatkowska Julita Członek
Liszewska Agnieszka Członek
Paszke Katarzyna Członek
Sandecka Anna Członek
Więcławska Wiesława Członek
Zawistowska Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wielgiem
Adres: w Urzędzie Gminy Wielgie, ul. Starowiejska 8, 87-603 Wielgie
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuligowski Piotr Przewodniczący
Rzekoński Jerzy Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Fereniec Magdalena Członek
Jankowska Ewa Teresa Członek
Jasiński Marcin Członek
Kowalska Iwona Członek
Kroć Joanna Maria Członek
Włoczewska Jadwiga Członek
Wyszyński Witold Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dobrzyniu nad Wisłą
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą, ul. Szkolna 1, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozłowska Joanna Przewodniczący
Łukasik Teresa Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Kalińska Dorota Edyta Członek
Kowalska Krystyna Danuta Członek
Orzechowska Renata Członek
Pączkowska Karolina Członek
Wierciach Agnieszka Członek
Wysińska Agnieszka Sylwia Członek
Zarębska Beata Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kikole
Adres: w Urzędzie Gminy w Kikole, 87-620 Kikół
Imię i nazwisko Stanowisko
Sumińska Daria Przewodniczący
Grabowska Anna Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bladziak Wiesława Członek
Górska Renata Członek
Grabowska Katarzyna Członek
Grzywińska Justyna Członek
Marciniak Monika Anna Członek
Markowska Anna Członek
Sztuczka Marek Kazimierz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rypinie
Adres: w Urzędzie Miasta w Rypinie, ul. Warszawska 40, 87-500 Rypin
Imię i nazwisko Stanowisko
Małyska Małgorzata Przewodniczący
Brokos Alicja Zastępca Przewodniczącego
Burkwicz Dominika Członek
Cieszyńska Teresa Barbara Członek
Czaplińska Alicja Członek
Florkiewicz Renata Członek
Rębacz Przemysław Marek Członek
Tuszko Alicja Członek
Wiśniewska Ilona Członek
Miejska Komisja Wyborcza we Włocławku
Adres: w Urzędzie Miasta Włocławek, ul. Zielony Rynek 11/13 Budynek B, II piętro, pok nr 20, 87-800 Włocławek
Imię i nazwisko Stanowisko
Gołębiewski Wojciech Marian Przewodniczący
Szymaniak Marzena Wiesława Zastępca Przewodniczącego
Barczyk Daria Członek
Dębicki Piotr Paweł Członek
Kalinowski Wiktor Klaudiusz Członek
Kołaczyńska Irena Członek
Kołodziej Agnieszka Ewa Członek
Okuniewski Paweł Jan Członek
Stocka Marta Sylwia Członek
Znaniecka Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lipnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lipnie, Pl. Dekerta 8, 87-600 Lipno, I piętro – pokój nr 18
Imię i nazwisko Stanowisko
Skarżyński Kazimierz Stanisław Przewodniczący
Balicki Wojciech Kordian Zastępca Przewodniczącego
Grączewska Agata Członek
Karasiewicz Tomasz Michał Członek
Młotkowska Maria Członek
Nowowiejska-Błaszczyk Jadwiga Członek
Politowska Justyna Elżbieta Członek
Szewczak Paweł Członek
Wyrzykowska Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brzuzem
Adres: w Urzędzie Gminy Brzuze, 87-517 Brzuze
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciechanowska Agata Przewodniczący
Wiśniewska Danuta Zastępca Przewodniczącego
Brodowska Karolina Jolanta Członek
Chrześcijańska Bożena Członek
Dąbkowski Stefan Antoni Członek
Kwiatkowska Daniela Członek
Rygielska Malwina Członek
Szczygielska Wioletta Członek
Uganowska Katarzyna Beata Członek