Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Kielcach I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Chmielniku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Chmielniku, Plac Kościuszki 7, 26-020 Chmielnik
Imię i nazwisko Stanowisko
Ślusarski Waldemar Janusz Przewodniczący
Gołębiowska Karolina Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bielecki Szymon Bernard Członek
Ciba Tomasz Maciej Członek
Jędrzejska Jadwiga Członek
Karczewska Aleksandra Ewa Członek
Lewicka Anna Joanna Członek
Łukawska Agnieszka Joanna Członek
Skowerska Agnieszka Magdalena Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Kielcach
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego, Al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce, Bud. C-2, pokój nr 202 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Fura Grzegorz Artur Przewodniczący
Bucka Edyta Barbara Zastępca Przewodniczącego
Durnaś Kamil Jan Członek
Grzesik Łukasz Członek
Iwańska-Bęben Patrycja Anna Członek
Kapuściński Paweł Michał Członek
Kościelecki Sylwester Zbigniew Członek
Piras Patrycja Członek
Smuga Urszula Teresa Członek
Zając Grzegorz Stanisław Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kielcach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kielcach, ul. Wrzosowa 44, 25-211 Kielce, pok. 231 (piętro II)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wałęka Andrzej Przewodniczący
Błaszczyk Karol Hubert Zastępca Przewodniczącego
Cender Magdalena Sylwia Członek
Czerwiec Iwona Małgorzata Członek
Krzciuk-Koprowska Justyna Anna Członek
Maj Małgorzata Katarzyna Członek
Mucha Łukasz Jan Członek
Ozimina Magdalena Anna Członek
Piórkowska Sylwia Członek
Zaborowski Mateusz Marek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łagowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Łagowie, 26-025 Łagów, ul. Rynek 62
Imię i nazwisko Stanowisko
Borek Monika Przewodniczący
Karwacka Monika Dorota Zastępca Przewodniczącego
Czekaj Jolanta Zdzisława Członek
Czekaj Kazimierz Członek
Kasprzyk Monika Członek
Partyka Katarzyna Członek
Skowron Małgorzata Członek
Sobieraj Elżbieta Krystyna Członek
Wąchocki Józef Antoni Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Górnie
Adres: w Urzędzie Gminy Górno, Górno 169, 26-008 Górno, pokój 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Gabriela Agnieszka Przewodniczący
Kwiatek Grzegorz Zastępca Przewodniczącego
Drzewicz Jolanta Iwona Członek
Kędzierski Kamil Krzysztof Członek
Kwiatek Zdzisław Członek
Mazurczak Teresa Członek
Ozga Adrian Mateusz Członek
Satro Karolina Członek
Sławeta Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowej Słupi
Adres: w Urzędzie Gminy w Nowej Słupi, ul. Rynek 15 - sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciężkowski Leszek Andrzej Przewodniczący
Moskal Danuta Zastępca Przewodniczącego
Bąk Zofia Krystyna Członek
Czaja Izabela Elżbieta Członek
Jabko Dorota Członek
Kałuża Jan Piotr Członek
Kędzierski Kamil Karol Członek
Kot Marlena Anna Członek
Skowron Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kielcach
Adres: w Urzędzie Miasta Kielce, Rynek 1 pokój nr 112 ( I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zięba Piotr Jerzy Przewodniczący
Witkowska-Simlat Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Lewicki Adrian Członek
Lis Rafał Piotr Członek
Pietrzyk Filip Marek Członek
Rak Dorota Maria Członek
Rucka-Kostecka Gabriela Anna Członek
Sokalski Maciej Piotr Członek
Stępniewski Krzysztof Tadeusz Członek
Wajda Wilhelm Kazimierz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łopusznie
Adres: w Urzędzie Gminy w Łopusznie, ul. Konecka 12, 26-070 Łopuszno -pokój Nr 23 (sala Konferencyjna - II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Chuda Barbara Bronisława Przewodniczący
Wijas Sławomir Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Buczek Bogusława Maria Członek
Kolasa Czesław Członek
Podgórski Rajmund Członek
Szrębowata Agnieszka Katarzyna Członek
Tomasik Sławomir Stanisław Członek
Włodarczyk Katarzyna Teresa Członek
Wojtyś Aneta Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Piekoszowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Piekoszowie, ul. Częstochowska 66A, 26-065 Piekoszów, pok. 115 (piętro I)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kotwica Mirosław Stanisław Przewodniczący
Galas Maria Zastępca Przewodniczącego
Korba Marek Janusz Członek
Kucharczyk Grzegorz Członek
Łysak Martyna Ewa Członek
Mazur Sylwia Małgorzata Członek
Młodawski Adam Stanisław Członek
Pacak-Dziedzic Barbara Joanna Członek
Walczak Mirosława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pierzchnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Pierzchnica, ul. Urzędnicza 6, pokój nr 18 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Jurek Kamila Ewa Przewodniczący
Czechowska Monika Teresa Zastępca Przewodniczącego
Andrejas Zofia Członek
Jopkiewicz Alicja Członek
Majewska Edyta Członek
Morawiecka Maria Członek
Rogowska Ewa Członek
Zatorska Bogumiła Ewa Członek
Ziembicka Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mniowie
Adres: w Urzędzie Gminy Mniów, ul. Centralna 9, 26-080, Mniów, I piętro, pokój 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Kos Michał Jacek Przewodniczący
Sadko Piotr Zastępca Przewodniczącego
Fornalczyk Magdalena Członek
Smolarczyk Agata Członek
Spurek Ewa Wiktoria Członek
Tomaszewski Krzysztof Stanisław Członek
Toporek Urszula Anna Członek
Traczyńska Katarzyna Magdalena Członek
Żmuda Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rakowie
Adres: w Urzędzie Gminy Raków, ul. Ogrodowa 1, pokój nr 1 - sala konferencyjna /parter/
Imię i nazwisko Stanowisko
Fit Anna Przewodniczący
Jóźwik Krystyna Wanda Zastępca Przewodniczącego
Budny Justyna Anna Członek
Libuda Natalia Agata Członek
Masternak Anna Bożena Członek
Poniewierka Anna Członek
Skotnicka Halina Mariola Członek
Śmieszek Andrzej Członek
Wojterska Aneta Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miedzianej Górze
Adres: w Urzędzie Gminy w Miedzianej Górze, ul. Urzędnicza 18, parter - pokój nr 2 (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Opala Agnieszka Przewodniczący
Wojniak Paweł Adam Zastępca Przewodniczącego
Dziuła Kamil Daniel Członek
Gumuła Anna Iwona Członek
Kasprzyk Ryszard Władysław Członek
Paszowski Jacek Mariusz Członek
Smerdzyńska Krystyna Irena Członek
Wojniak Aneta Członek
Żelazko Rafał Henryk Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Morawicy
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Morawicy, ul. Spacerowa 7, 26-026 Morawica
Imię i nazwisko Stanowisko
Domagała Zygmunt Przewodniczący
Piecyk Helena Zastępca Przewodniczącego
Jaklewicz Agata Anna Członek
Kołbuc Sabina Marta Członek
Krzysztofek Anna Irena Członek
Kuta Hanna Członek
Mucha Justyna Magdalena Członek
Śnioch Bożena Członek
Tworek Paulina Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Chęcinach
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Chęcinach, pl. 2 Czerwca 4, 26-060 Chęciny
Imię i nazwisko Stanowisko
Bielecki Robert Przewodniczący
Podraza Krzysztof Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Kowalski Dominik Stanisław Członek
Nowak Teodozja Członek
Pękalska Ewelina Maria Członek
Podsiadło Grażyna Ewa Członek
Skarbek Halina Józefa Członek
Syzdół Marta Członek
Żądło Grażyna Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bielinach
Adres: w Urzędzie Gminy Bieliny, ul. Partyzantów 17 (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Cedro Barbara Przewodniczący
Kwiatek Urszula Maria Zastępca Przewodniczącego
Armata Anita Członek
Bernat Irena Członek
Gawęcka Arleta Kinga Członek
Mochocka Bronisława Kazimiera Członek
Olszowiak Emilia Członek
Papis Monika Członek
Skrzyniarz Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bodzentynie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Bodzentynie, ul. Suchedniowska 3, pokój nr 16 ( sala konferencyjna - I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilkosz Kazimierz Przewodniczący
Armuła Dorota Zastępca Przewodniczącego
Badzińska Agnieszka Edyta Członek
Fabiańczuk Julitta Magdalena Członek
Kalemba Grażyna Beata Członek
Klamczyńska Weronika Liza Członek
Mazurkiewicz Katarzyna Anna Członek
Socha Małgorzata Członek
Sokół Urszula Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zagnańsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Zagnańsku, ul. Spacerowa 8 , 26-050 Zagnańsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Saletra Robert Dominik Przewodniczący
Tatarek Daniel Zastępca Przewodniczącego
Adamiec Bogusława Członek
Borkowska-Słoń Jolanta Członek
Cieślak Artur Andrzej Członek
Majewski Bartosz Dariusz Członek
Papros Aneta Agnieszka Członek
Papros Dominik Członek
Ślusarczyk Stanisława Bogumiła Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Masłowie
Adres: w Urzędzie Gminy Masłów, Masłów Pierwszy, ul. Spokojna 2, 26-001 Masłów, parter - sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Pruchnicki Andrzej Przewodniczący
Brzoza Stanisława Zofia Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Anna Barbara Członek
Bujak Ewa Jolanta Członek
Cieślińska Mirosława Członek
Kaczorek Anna Członek
Kaleta Mariola Katarzyna Członek
Migas Bogdan Członek
Pisarczyk Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Daleszycach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Daleszyce, parter sala 13, Plac Staszica 9, 26-021 Daleszyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Smołuch Teresa Elżbieta Przewodniczący
Ferens Piotr Bogusław Zastępca Przewodniczącego
Furmanek Szczepan Tomasz Członek
Gabryś Monika Członek
Galiszewski Krzysztof Michał Członek
Gregulska Anna Członek
Kapela Dorota Członek
Kosakiewicz Tomasz Sylwester Członek
Ziółkowska Edyta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sitkówce-Nowinach
Adres: w Urzędzie Gminy Sitkówka-Nowiny w Nowinach, ul. Białe Zagłębie 25, 26-052 Nowiny, pokój 22
Imię i nazwisko Stanowisko
Mańko Agnieszka Monika Przewodniczący
Ślusarczyk Mirosława Wanda Zastępca Przewodniczącego
Anyszek Sabina Członek
Bartocha Ewa Członek
Barwinek Janusz Stanisław Członek
Foksa Piotr Józef Członek
Jarząb Jacek Aleksander Członek
Markowicz Aleksandra Patrycja Członek
Misztal Agnieszka Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Strawczynie
Adres: w Urzędzie Gminy w Strawczynie, ul. Żeromskiego 16, pokój nr 46 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Gołuchowska Ewelina Karolina Przewodniczący
Kowalski Janusz Marian Zastępca Przewodniczącego
Głuch-Kościuk Agnieszka Członek
Knap Barbara Członek
Kropisz Elżbieta Krystyna Członek
Kusińska Dominika Członek
Malaga Zofia Członek
Pańczyk Magdalena Członek
Smolarczyk Karolina Członek