Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Mroczy
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Mroczy przy ul. Plac 1 Maja 20, pok. nr 111
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozłowska-Janiak Dorota Przewodniczący
Fridehl Arleta Maria Zastępca Przewodniczącego
Jóźwiak Julia Członek
Krakowska Joanna Członek
Nickel Ryszard Członek
Szymańska Agnieszka Członek
Wekwejt Aneta Teresa Członek
Wyrzykowska Sabina Członek
Żurek Bogumiła Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Złotnikach Kujawskich
Adres: w Urzędzie Gminy w Złotnikach Kujawskich przy ul. Powstańców Wielkopolskich 6, sala posiedzeń Rady Gminy
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Paulina Przewodniczący
Woźniak Joanna Zastępca Przewodniczącego
Florczak Karol Członek
Miller Milena Członek
Popławska Jolanta Julia Członek
Pruś Łukasz Mirosław Członek
Robaszewska Alina Barbara Członek
Wagner Agata Członek
Wieloszyński Bazyli Krzysztof Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kcyni
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kcyni, ul. Rynek 23, biuro nr 001
Imię i nazwisko Stanowisko
Bucoń Sabina Genowefa Przewodniczący
Zawiasiński Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Kaczmarek Adam Członek
Lemiesz Iwona Członek
Maciejewska Alina Maria Członek
Modlińska Aleksandra Maria Członek
Pietruszewska Beata Członek
Semrau Antoni Marian Członek
Wszelaki Justyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łabiszynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Łabiszynie przy ul. Plac 1000 lecia 1, pokój nr 4 – parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Klinger Aleksandra Stanisława Przewodniczący
Jankowski Karol Zastępca Przewodniczącego
Buczkowska Justyna Ewa Członek
Dypolt Weronika Członek
Liżewska Sylwia Członek
Nowak Elżbieta Członek
Putz Halina Urszula Członek
Syrewicz Adrianna Członek
Śliwińska Kornela Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Inowrocławiu
Adres: w gmachu Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu, ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36-38, pok. nr 143, 144 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Bonowicz Natalia Helena Przewodniczący
Budkiewicz-Szczupak Lucyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Głania Teresa Emilia Członek
Laks Iwona Ewa Członek
Ptaszek Beata Ewa Członek
Sierańska Ewa Członek
Stachel Iwona Karolina Członek
Stajkowski Arkadiusz Członek
Waszak Agnieszka Członek
Witkowska Dorota Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Mogilnie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Mogilnie ul. Narutowicza 1, parter pokój nr 18 i 23
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobociński Daniel Grzegorz Przewodniczący
Rzempowska Małgorzata Maria Zastępca Przewodniczącego
Cienguszewska Aleksandra Członek
Dopierała Grzegorz Członek
Kowalski Wojciech Marek Członek
Lukstaedt Kinga Anna Członek
Michałek Janusz Szczepan Członek
Oksiak Paweł Członek
Paradowski Zbigniew Bronisław Członek
Pieszak Elżbieta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Żninie
Adres: w budynku Starostwa Powiatowego w Żninie, ul. Potockiego 1, pok. nr 4 (Biuro Rady i Zarządu Powiatu)
Imię i nazwisko Stanowisko
Maćkowiak Radosław Przewodniczący
Narożniak-Zygaj Joanna Zastępca Przewodniczącego
Biegańska Danuta Anna Członek
Kaźmierczak Agata Maria Członek
Konecka Małgorzata Anna Członek
Lichocińska Alicja Anna Członek
Piekarski Mieczysław Członek
Przyborowski Wojciech Członek
Rajsner Grażyna Teresa Członek
Ziemińska Małgorzata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Nakle nad Notecią
Adres: w gmachu Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią przy ul. Dąbrowskiego 54, sala konferencyjna nr 25 (II piętro), obsługa osób niepełnosprawnych odbywa się w Biurze Rady Powiatu (pok. nr 2, I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Łapiński Bartosz Tomasz Przewodniczący
Jachymska Monika Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyńska Anna Maria Członek
Chyła Magda Patrycja Członek
Horodecki Telesfor Izydor Członek
Michalik Mariusz Członek
Stryszyk Bogumiła Anna Członek
Szpara Robert Piotr Członek
Szudrowicz-Kubik Małgorzata Członek
Tamborska Stanisława Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sępólnie Krajeńskim
Adres: w Bibliotece Publicznej – budynek Starostwa Powiatowego ul. Kościuszki 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Trzeciak Radosław Grzegorz Przewodniczący
Wnuk Lipiński Bogusław Zastępca Przewodniczącego
Białczyk Ryszard Członek
Borowicz Grzegorz Ksawery Członek
Czerechowski Robert Członek
Hypszer Katarzyna Członek
Kryger Maria Teresa Członek
Rudnik Dawid Członek
Wagner Katarzyna Członek
Wichowski Mariusz Wojciech Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dąbrowie Biskupiej
Adres: w Urzędzie Gminy w Dąbrowie Biskupiej, ul. Topolowa 2, pokój nr 4
Imię i nazwisko Stanowisko
Trzpis Lidia Przewodniczący
Kłos Monika Zastępca Przewodniczącego
Czaplewska Karolina Członek
Dolatowski Zbiegniew Członek
Majchrzak Stanisław Antoni Członek
Młynarska Wiesława Teresa Członek
Sitarczyk Łukasz Członek
Tadrowska Sylwia Członek
Welon Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sadkach
Adres: w Urzędzie Gminy w Sadkach, ul. Strażacka 11, sala nr 17 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Czyż Mariusz Andrzej Przewodniczący
Bielecka Stefania Anna Zastępca Przewodniczącego
Kędzierska Monika Zofia Członek
Łoboda Dawid Wojciech Członek
Olszak Tomasz Karol Członek
Schulz-Ślężak Paulina Członek
Staniszewski Adam Mikołaj Członek
Szcześniak Agnieszka Członek
Zwierzchowska-Pilarczyk Agata Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kruszwicy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kruszwicy przy ul. Nadgoplańskiej 4, pok. nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Syryczyński Marek Kazimierz Przewodniczący
Winiarczyk Adam Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Burdzińska Klaudia Członek
Chmielecki Piotr Członek
Jankowska-Wojtczak Agnieszka Członek
Jańczak Małgorzata Barbara Członek
Stróżyk Marzena Członek
Śniegowski Zbigniew Członek
Waliński Damian Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mogilnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Mogilnie przy ul. Narutowicza 1, pok. 104
Imię i nazwisko Stanowisko
Ziomkiewicz Krystyna Aleksandra Przewodniczący
Bubak Dariusz Paweł Zastępca Przewodniczącego
Dzikowska Monika Joanna Członek
Hetmańczyk Malwina Aleksandra Członek
Kurant Magdalena Członek
Nowakowska Aleksandra Członek
Ornatek Zygmunt Członek
Skibiszewska Magdalena Członek
Wasilewska Katarzyna Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Więcborku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Więcborku przy ul. Mickiewicza 22, salka narad
Imię i nazwisko Stanowisko
Włodarczyk Beata Przewodniczący
Kriese Agata Zastępca Przewodniczącego
Balcer Katarzyna Teresa Członek
Brzezińska Małgorzata Dorota Członek
Dziekańska Lilianna Halina Członek
Obara Sandra Członek
Schweda Małgorzata Sylwia Członek
Szczukowska-Wrzeszcz Jadwiga Katarzyna Członek
Witkowski Paweł Leon Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Janikowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Janikowie przy ul. Przemysłowej 6 pokój Nr 119
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukaszewska Magdalena Przewodniczący
Wróblewska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Gajewska Halina Józefa Członek
Lenckowska Alina Członek
Lipińska Lena Członek
Pejka Zygmunt Członek
Urbanowicz Emilia Członek
Wabiszewska Krystyna Barbara Członek
Waszak Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kamieniu Krajeńskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Krajeńskim przy Placu Odrodzenia 3, pok. nr 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Prondzińska Teresa Maria Przewodniczący
Turzynska Izabela Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Boruta Barbara Hanna Członek
Czapiewska-Lica Justyna Anna Członek
Klamrowska Maria Członek
Kołtonowska Daria Ewa Członek
Krzanik Irena Członek
Malinowska Ewa Danuta Członek
Narzyna Hanna Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Strzelnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Strzelnie, ul. Dr J. Cieślewicza 2, 88-320 Strzelno, pokój nr 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Wielińska Lidia Wiesława Przewodniczący
Wikaryczak Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Głowacka Natalia Członek
Jackowska Danuta Członek
Jańczak Maria Jolanta Członek
Powała Magdalena Maria Członek
Pułkownik Ludwika Jolanta Członek
Romblewska Teresa Maria Członek
Rozmus Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dąbrowie
Adres: w Świetlicy Wiejskiej w Dąbrowie, ul. Parkowa 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Janicka Elżbieta Przewodniczący
Zbieranek Kamila Zastępca Przewodniczącego
Drewnik Małgorzata Członek
Gałązka Adam Tomasz Członek
Janicka Anna Członek
Sochaczewska Urszula Zofia Członek
Szajewska Marzanna Katarzyna Członek
Wojtal Bogna Teresa Członek
Zelkowska Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Inowrocławiu
Adres: w Urzędzie Gminy Inowrocław przy ul. Królowej Jadwigi 43, sala narad
Imię i nazwisko Stanowisko
Gotowalski Piotr Przewodniczący
Wekwejt Renata Zastępca Przewodniczącego
Goczkowska Mariola Członek
Kot Sławomir Eugeniusz Członek
Łukasik Wojciech Edward Członek
Matuszak Stanisława Członek
Mucha Henryk Członek
Sobczyk Anna Członek
Walczak Małgorzata Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jeziorach Wielkich
Adres: w Urzędzie Gminy w Jeziorach Wielkich pok. Nr 11 – sala ślubów
Imię i nazwisko Stanowisko
Przybylska Małgorzata Elżbieta Przewodniczący
Skonieczna Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Nowak Anna Antonina Członek
Pawlaczyk Sebastian Piotr Członek
Płachciński Przemysław Członek
Radzikowska Patrycja Członek
Toda Marta Małgorzata Członek
Trawińska-Frydrychowska Grażyna Anna Członek
Wiśniewski Zygmunt Ludwik Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sośnie
Adres: w Urzędzie Gminy Sośno ul. Nowa 1, biuro nr 24 oraz biuro nr 18
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Jacek Przewodniczący
Chodera Piotr Paweł Zastępca Przewodniczącego
Barton Zenona Członek
Gąsecka Katarzyna Członek
Janke Katarzyna Członek
Ozimek Natalia Członek
Półgęsek Hanna Genowefa Członek
Warmbier Honorata Jolanta Członek
Zięba Grażyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Inowrocławiu
Adres: w Urzędzie Miasta Inowrocławia, ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36, 88-100 Inowrocław, pokoje nr 107, 108 i 111 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zdziarska Aneta Przewodniczący
Szeliga Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Frątczak Paulina Katarzyna Członek
Głowacka Grażyna Członek
Jaworowska Agnieszka Natalia Członek
Matuszak Danuta Członek
Pacholski Andrzej Kazimierz Członek
Sokołowska Monika Członek
Świętochowski Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gniewkowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Gniewkowie przy ul. 17 Stycznia 11, pok. 24 i 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Ruciński Jarosław Antoni Przewodniczący
Laskowska Ewa Anna Zastępca Przewodniczącego
Horkulewicz Artur Rafał Członek
Kucharska Wioletta Małgorzata Członek
Lewandowska Izabela Teresa Członek
Matyjasik Anna Członek
Piernik Ewa Małgorzata Członek
Szulc Ewa Barbara Członek
Wiesiołowska Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rojewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Rojewie, pok. Nr 10, 13 – 15, 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Stachowski Wojciech Stanisław Przewodniczący
Boesche Dorota Barbara Zastępca Przewodniczącego
Fiszer Małgorzata Członek
Gołębiewska Karolina Członek
Karkut Łukasz Członek
Kosińska Małgorzata Kamila Członek
Olszewska Natalia Członek
Pijanowska Magdalena Członek
Stachowski Mateusz Wojciech Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żninie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Żninie przy ul. 700-lecia 39 pok. nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Jankowski Grzegorz Zygmunt Przewodniczący
Krutkowska Marta Zastępca Przewodniczącego
Bergmann Wiesława Agnieszka Członek
Heinich Magdalena Członek
Hoffmann-Pryka Magdalena Dorota Członek
Kapłońska Małgorzata Członek
Kwiecińska Wanda Członek
Rajsner Patrycja Katarzyna Członek
Wiśniewska Monika Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rogowie
Adres: w Urzędzie Gminy Rogowo przy ul. Kościelnej 8, sala ślubów
Imię i nazwisko Stanowisko
Bratkowska Danuta Teresa Przewodniczący
Kuchcińska Mariola Anna Zastępca Przewodniczącego
Dolata Ewa Członek
Jasińska Justyna Członek
Kowalewska Agata Członek
Łopińska Alicja Członek
Matelska Aneta Teresa Członek
Nowak Anna Członek
Starczewska Arleta Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Barcinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Barcinie przy ul. Artylerzystów 9 pok. nr 12d
Imię i nazwisko Stanowisko
Smoliński Grzegorz Przewodniczący
Tabaczyńska Katarzyna Justyna Zastępca Przewodniczącego
Bess Joanna Członek
Gościńska Edyta Członek
Grobelna Magdalena Członek
Malinowska Monika Członek
Pawlak Mateusz Członek
Szadłowska Małgorzata Członek
Szczepański Bartosz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gąsawie
Adres: w Urzędzie Gminy w Gąsawie przy ul. Żnińskiej 8, pokój nr 4 – parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Jułga Marlena Przewodniczący
Szymczak Hanna Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Juszczak Robert Członek
Kubiak Agata Członek
Maciejewska Hanna Maria Członek
Owczarzak Agnieszka Członek
Rożek Piotr Michał Członek
Warda Natalia Członek
Winiecka Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szubinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Szubinie przy ul. Kcyńskiej 12, pok. 34-35
Imię i nazwisko Stanowisko
Michalak Renata Stanisława Przewodniczący
Morawska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Dominiak Jarosław Jerzy Członek
Elwertowska Barbara Członek
Maciejewski Jerzy Kazimierz Członek
Matwiejczyk Edward Stefan Członek
Rucińska Anna Członek
Trzcińska Gabriela Członek
Trzepacz Wioletta Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Janowcu Wielkopolskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Janowcu Wielkopolskim przy ul. Gnieźnieńskiej 3, pok. nr 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Sztuba Danuta Janina Przewodniczący
Naliwajska Zofia Alina Zastępca Przewodniczącego
Grzeczka Anna Eugenia Członek
Kurek Dorota Członek
Lauber Joanna Członek
Modzelewska Ewa Jolanta Członek
Muślewska Mieczysława Członek
Smalarz Maria Członek
Zygaj Róża Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nakle nad Notecią
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią przy ul. Księdza Skargi 7 pok. nr 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Lutomska Aleksandra Przewodniczący
Rychlicka Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Grabarkiewicz Marek Członek
Kilinska Ewelina Członek
Malak Maria Dorota Członek
Oleś Sylwester Członek
Radtke Andrzej Kazimierz Członek
Rams Bogumiła Maria Członek
Rosa Kamila Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pakości
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pakości przy ul. Rynek 4, pok. 10 (Urząd Stanu Cywilnego)
Imię i nazwisko Stanowisko
Gozdera Mirosław Piotr Przewodniczący
Orzechowska Karolina Zastępca Przewodniczącego
Kamińska Jolanta Członek
Kapczyńska Eleonora Członek
Kowalska Zofia Członek
Sucharski Krzysztof Członek
Szklarska Irena Członek
Truszczyńska Katarzyna Członek
Wienconek Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sępólnie Krajeńskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Tadeusza Kościuszki 11, sala nr 16 (sala USC)
Imię i nazwisko Stanowisko
Bławat Bogumiła Maria Przewodniczący
Kubijk Maria Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Chojnowska Krystyna Mirosława Członek
Cieślik Monika Członek
Gapa Tadeusz Członek
Graban Danuta Członek
Kabat Barbara Danuta Członek
Ossowski Andrzej Członek
Wojciechowska Halina Członek