Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Krośnie I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Skołyszynie
Adres: w Urzędzie Gminy Skołyszyn sala Nr 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Słowik Krzysztof Kazimierz Przewodniczący
Antas Maria Ewa Zastępca Przewodniczącego
Augustyn Magdalena Elżbieta Członek
Barzyk Ilona Beata Członek
Hajnosz Artur Członek
Niziołek Zofia Teresa Członek
Pawluś Katarzyna Członek
Zabawa Józef Franciszek Członek
Zaklikiewicz Monika Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rymanowie
Adres: w Urzędzie Gminy Rymanów, ul. Mitkowskiego 14a - (Sala narad), 38-480 Rymanów,
Imię i nazwisko Stanowisko
Cypcar Władysław Przewodniczący
Pelczarska Bernadeta Zastępca Przewodniczącego
Adam Stanisław Członek
Banaś Teresa Stanisława Członek
Kondyjowski Piotr Bogumił Członek
Kucharska Bernadeta Maria Członek
Litwin Iwona Maria Członek
Rajca Maria Członek
Szafran Elżbieta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Jaśle
Adres: w Starostwie Powiatowym w Jaśle, ul. Rynek 18, pokój nr 212 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kret Artur Jan Przewodniczący
Pacher Janusz Marek Zastępca Przewodniczącego
Betlej Józef Albin Członek
Cierlak Ewa Członek
Majnik Bożena Anna Członek
Marzec Marcin Wladysław Członek
Olszewska Krystyna Członek
Śmietana Katarzyna Członek
Topolska Katarzyna Jolanta Członek
Więcek Bożena Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tarnowcu
Adres: w Urzędzie Gminy Tarnowiec pok. nr 4 (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Biernacka Bogusława Stanisława Przewodniczący
Lawera Marcelina Maria Zastępca Przewodniczącego
Biel-Czyż Gabriela Stanisława Członek
Bigos Katarzyna Agnieszka Członek
Gawron Edyta Małgorzata Członek
Kania Magdalena Członek
Lechwar Ewa Teresa Członek
Pętlak Andrzej Marek Członek
Świstak Wioletta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chorkówce
Adres: w Urzędzie Gminy Chorkówka, 38-458 Chorkówka 175, pok. 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Solińska Ewa Przewodniczący
Kielban Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Jasłowski Stefan Członek
Lula Leokadia Członek
Pacek Marek Członek
Praszek Małgorzata Członek
Pudło Janusz Członek
Szydło Wojciech Członek
Zięba-Wityńska Agnieszka Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kołaczycach
Adres: w Urzędzie Miejskim Kołaczyce, ul. Rynek 1 (budynek obok Banku Spółdzielczego), pokój nr 4b (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Makara Marcin Paweł Przewodniczący
Wilisowska Dorota Zastępca Przewodniczącego
Drzymalska Anetta Członek
Kucharczyk Ewa Marzena Członek
Kukuś Danuta Halina Członek
Matyjasz Elżbieta Członek
Rączka Ewelina Iwona Członek
Wolińska Agata Ksenia Członek
Wójtowicz Grzegorz Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jasienicy Rosielnej
Adres: w Urzędzie Gminy Jasienica Rosielna, 36-220 Jasienica Rosielna 240, pokój nr 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Tkocz Henryk Julian Przewodniczący
Malinowska Alina Zofia Zastępca Przewodniczącego
Dobrowolska Anna Agnieszka Członek
Fic Anna Maria Członek
Potoczna Anna Maria Członek
Preisner Sabina Magdalena Członek
Szarek Elżbieta Anna Członek
Tubek Agata Dorota Członek
Zych Katarzyna Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Brzozowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Brzozowie, ul. 3 Maja 51, sala nr 26 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Sitek-Pelc Karolina Wiktoria Przewodniczący
Szerszeń Ewa Zastępca Przewodniczącego
Czuba Regina Maria Członek
Dołęgowski Władysław Członek
Jatczyszyn Magda Członek
Kalandyk Katarzyna Monika Członek
Kuźlak Anna Teresa Członek
Kwiatkowska Zofia Maria Członek
Szarek Aldona Maria Członek
Wątróbski Bartłomiej Michał Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Krośnie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Krośnie, 38-400 Krosno, ul. Bieszczadzka 1 /III piętro, s. 307/
Imię i nazwisko Stanowisko
Wieczorek Agata Przewodniczący
Pulnar Damian Bronisław Zastępca Przewodniczącego
Frydrych Artur Członek
Kołacz Alicja Irena Członek
Kustroń Jacek Józef Członek
Łukasiewicz Beata Członek
Stasz Wojciech Albert Członek
Szymańska Anna Zdzisława Członek
Wójcik Stefan Kazimierz Członek
Ząbek Wioletta Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brzyskach
Adres: w Gminie Brzyska, 38-212 Brzyska 1, pok. nr 11 (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Przepióra Beata Katarzyna Przewodniczący
Hendzel Gabriel Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Augustynek Monika Józefa Członek
Brzeżowska Agnieszka Członek
Kita Mirosław Jan Członek
Pięta Magdalena Marzena Członek
Wojdyła Bogusława Maria Członek
Wolak Grażyna Członek
Wolski Rafał Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krempnej
Adres: w Urzędzie Gminy Krempna, 38-232 Krempna 85, pokój Nr 1 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Maciejczyk Katarzyna Maria Przewodniczący
Kuszwara Lidia Marianna Zastępca Przewodniczącego
Bugiel Marzena Członek
Jakubowski Albert Członek
Leputa Dorota Helena Członek
Mastaj Bronisław Członek
Potera Elżbieta Barbara Członek
Skorodyński Jan Członek
Sławniak Justyna Halina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jaśliskach
Adres: w Urzędzie Gminy Jaśliska, Jaśliska 171, 38-485 Jaśliska
Imię i nazwisko Stanowisko
Madej Wioleta Beata Przewodniczący
Łątka Julian Zastępca Przewodniczącego
Drozd Elżbieta Maria Członek
Farbaniec Sławomir Członek
Grabka Kornelia Stanisława Członek
Kurdyła Piotr Marian Członek
Marczak Jerzy Członek
Olejarz Kamila Iwona Członek
Olejnik Adam Jarosław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jaśle
Adres: w Urzędzie Gminy Jasło, I piętro, pok. 103
Imię i nazwisko Stanowisko
Buba Dariusz Mirosław Przewodniczący
Gacek Stanisław Jan Zastępca Przewodniczącego
Gomułka Jerzy Członek
Gorgosz Mateusz Członek
Trzaskoś Małgorzata Anna Członek
Wojtasiewicz Paweł Józef Członek
Zajchowski Marek Piotr Członek
Ziemski Jan Władysław Członek
Żurowski Jerzy Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowym Żmigrodzie
Adres: w Urzędzie Gminy Nowy Żmigród, ul. Mickiewicza 2, II piętro - pokój nr 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Mrugał Michał Bogusław Przewodniczący
Kmiecik Bożena Barbara Zastępca Przewodniczącego
Czekaj Beata Maria Członek
Jastrzębski Piotr Marcin Członek
Klich Halina Ewa Członek
Kostrząb Rafał Marian Członek
Skołuda Anna Jolanta Członek
Sysoł Dorota Teresa Członek
Szajnicka Anna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krościenku Wyżnym
Adres: w Urzędzie Gminy Krościenko Wyżne, ul. Południowa 9, 38-422 Krościenko Wyżne (I piętro, pok. nr 13)
Imię i nazwisko Stanowisko
Lorens Mariusz Władysław Przewodniczący
Szymański Robert Zastępca Przewodniczącego
Florek Lucyna Katarzyna Członek
Kielar Agata Członek
Podkul Jolanta Członek
Podkul Teresa Helena Członek
Surmacz Renata Joanna Członek
Szajna Barbara Ewa Członek
Śliwińska Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nozdrzcu
Adres: w Urzędzie Gminy Nozdrzec, 36-245 Nozdrzec 224, II piętro, pokój nr 28
Imię i nazwisko Stanowisko
Sawczak Agnieszka Przewodniczący
Baran Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Dyrda Piotr Andrzej Członek
Hławko Barbara Członek
Krupińska Ewa Członek
Kucab Katarzyna Karolina Członek
Niemiec Ilona Helena Członek
Obłój Michalina Katarzyna Członek
Smaroń Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Korczynie
Adres: w Urzędzie Gminy Korczyna, ul. Rynek 18a
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojnar Jerzy Przewodniczący
Rak-Kondera Renata Janina Zastępca Przewodniczącego
Czubska Ewelina Katarzyna Członek
Janowska Małgorzata Członek
Kozubek Leokadia Jadwiga Członek
Morańda Przemysław Michał Członek
Obuch Sabina Barbara Członek
Pietrasz Marzena Członek
Słyś Paulina Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Iwoniczu-Zdroju
Adres: w Przedszkolu Gminnym Iwonicz-Zdrój, 38-440 Iwonicz-Zdrój, Al. Słoneczna 30, trzecie piętro - pokój nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Krukar Stanisław Andrzej Przewodniczący
Klimkowska Elżbieta Maria Zastępca Przewodniczącego
Borek Mateusz Piotr Członek
Kiełb Jan Antoni Członek
Nycz Leszek Józef Członek
Ryznar Bogdan Stanisław Członek
Such Józef Członek
Turek Bogdan Członek
Zając Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osieku Jasielskim
Adres: w Urzędzie Gminy Osiek Jasielski, piętro I, pokój nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Biernacka Karolina Przewodniczący
Buczyńska Dominika Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Brocławik Lucyna Teresa Członek
Ciomcia Maria Członek
Gumienna Magdalena Justyna Członek
Łącka Beata Irena Członek
Rak Grażyna Członek
Seryła Stanisław Członek
Stachurska Alfreda Władysława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jedliczu
Adres: w Urzędzie Gminy Jedlicze, 38-460 Jedlicze, ul. Rynek 6 (sala konferencyjna-pok.25)
Imię i nazwisko Stanowisko
Uram Wojciech Grzegorz Przewodniczący
Lesikiewicz Krystyna Czesława Zastępca Przewodniczącego
Bednarczyk Piotr Tomasz Członek
Gawron Ryszard Józef Członek
Janeczek Eliza Teresa Członek
Maciejowski Damian Bartłomiej Członek
Michniewski Damian Paweł Członek
Surma Piotr Jan Członek
Świdrak-Pyzia Anna Józefa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dydni
Adres: w Urzędzie Gminy Dydnia, 36-204 Dydnia nr 224, I piętro, pok.nr 100
Imię i nazwisko Stanowisko
Jatczyszyn Agnieszka Halina Przewodniczący
Wójtowicz Gabriela Ewa Zastępca Przewodniczącego
Brewczak Dorota Członek
Czerkies Beata Elżbieta Członek
Czopor Rafał Wojciech Członek
Kopiczak Alina Elżbieta Członek
Mućka Mirosław Członek
Siedlecka Iwona Agnieszka Członek
Stanisławczyk Joanna Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dębowcu
Adres: w Urzędzie Gminy Dębowiec pok. nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Okarmus Maria Przewodniczący
Węgrzyn Aneta Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Brągiel Czesław Członek
Bugańska Liliana Barbara Członek
Ciuła Ilona Barbara Członek
Lisowska Elwira Patrycja Członek
Nowak Anna Stanisława Członek
Sanocka Dagmara Ewa Członek
Ślusarczyk Elżbieta Józefa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krośnie
Adres: w Urzędzie Miasta Krosna , ul. Lwowska 28A
Imię i nazwisko Stanowisko
Szmidt Krzysztof Przewodniczący
Kłodnicki Leon Zastępca Przewodniczącego
Hadam Małgorzata Elżbieta Członek
Jezierski Bogdan Członek
Małecka Elżbieta Krystyna Członek
Masłowski Piotr Członek
Such Stanisław Marian Członek
Sytnik Antonina Janina Członek
Szajdek Józef Członek
Zajdel Mirosław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dukli
Adres: w Urzędzie Miejskim Dukla, ul. Trakt Węgierski 11 pokój nr 211
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozioł Małgorzata Barbara Przewodniczący
Bernadzikowska Maria Zastępca Przewodniczącego
Gęborys Aneta Małgorzata Członek
Korab Urszula Maria Członek
Leńczyk Renata Beata Członek
Lis Janusz Piotr Członek
Matusik Agnieszka Członek
Szwast Ilona Członek
Zajchowska Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wojaszówce
Adres: w Urzędzie Gminy Wojaszówka, 38-471 Wojaszówka 115 (II piętro, pok. nr 3)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kin Rafał Aleksander Przewodniczący
Nowak Monika Zastępca Przewodniczącego
Biskup Agata Joanna Członek
Chmura Krystyna Członek
Filip Józef Bolesław Członek
Jucha Edward Józef Członek
Kowalczyk Monika Katarzyna Członek
Such Jerzy Jan Członek
Twaróg Marian Henryk Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Brzozowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, I piętro, pok. nr 118 (sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Baran Józef Przewodniczący
Kijak Piotr Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Florczak Marcin Członek
Kwiecińska Renata Członek
Lutecka Katarzyna Zofia Członek
Pelc Adam Andrzej Członek
Pelc Maria Barbara Członek
Szmyd Paweł Ryszard Członek
Świątek Ewelina Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miejscu Piastowym
Adres: w Urzędzie Gminy Miejsce Piastowe, 38-430 Miejsce Piastowe, ul. Dukielska 14, pok. 209 (II piętro - sala posiedzeń Rady Gminy im. Franciszka Matusiewicza)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kolanko Magdalena Klara Przewodniczący
Skwara Mateusz Zastępca Przewodniczącego
Betlej Agata Członek
Cisowska - Szybiak Katarzyna Janina Członek
Frydrych Józef Członek
Konieczkowski Piotr Członek
Kozioł Monika Anna Członek
Neubauer Dominika Maria Członek
Przybyła Krzysztof Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Domaradzu
Adres: w Urzędzie Gminy Domaradz 345, sala Nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Dytko Bożena Zofia Przewodniczący
Walus Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Domaradzka-Bąk Ewa Barbara Członek
Gierlach Mariola Elżbieta Członek
Knaź Janina Irena Członek
Rachwał Anna Maria Członek
Wapińska Joanna Członek
Więcek Barbara Dorota Członek
Zając Sylwia Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Haczowie
Adres: w Urzędzie Gminy Haczów - pokój nr 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobota Grzegorz Przewodniczący
Musiał Anna Zastępca Przewodniczącego
Ekiert Aleksandra Członek
Jurczak Elżbieta Członek
Omachel Bogdan Członek
Prorok Alina Członek
Stepek Stanisława Członek
Śnieżek Anita Członek
Żurak Edward Kazimierz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jaśle
Adres: w Urzędzie Miasta Jasła, 38-200 Jasło, ul. Rynek 12, III piętro, pok. Nr 304
Imię i nazwisko Stanowisko
Bednarz Katarzyna Aldona Przewodniczący
Rojkowski Tadeusz Jan Zastępca Przewodniczącego
Kędzior Roman Franciszek Członek
Lechowski Robert Tadeusz Członek
Maczuga Jakub Jerzy Członek
Smoleń Maria Anna Członek
Ścibura Małgorzata Alicja Członek
Trawińska-Ćwiertniewicz Iwona Dorota Członek
Turek Elżbieta Barbara Członek