Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Toruniu II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Grudziądzu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu, ul. Ratuszowa 1, 86-300 Grudziądz, sala 208
Imię i nazwisko Stanowisko
Abramek Magdalena Przewodniczący
Barański Jerzy Marian Zastępca Przewodniczącego
Brałkowski Zdzisław Członek
Czaplewski Leszek Józef Członek
Drozdowska Katarzyna Członek
Gosz Magdalena Agnieszka Członek
Romel Ryszard Stanisław Członek
Sulerzycka Bożena Józefa Członek
Sulerzycki Zenon Członek
Żurawski Wiesław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Płużnicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Płużnicy, Płużnica 60, 87-214 Płużnica, pok. nr 2 (sala posiedzeń)
Imię i nazwisko Stanowisko
Czarnecka Magdalena Sylwia Przewodniczący
Łacek Emilia Zastępca Przewodniczącego
Brzezińska Dominika Anna Członek
Kunke Angelika Marta Członek
Łydzińska Agnieszka Joanna Członek
Majewska Grażyna Maria Członek
Mądra Wiesława Krystyna Członek
Różyńska Sylwia Agnieszka Członek
Szczepanik Jagoda Agata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dębowej Łące
Adres: w Urzędzie Gminy w Dębowej Łące, 87-207 Dębowa Łąka 38, biuro nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Melerska Katarzyna Magdalena Przewodniczący
Rutkowski Mateusz Patryk Zastępca Przewodniczącego
Górska Magdalena Członek
Łupina Henryk Jan Członek
Miazgowska Zofia Janina Członek
Nowacka Paulina Marta Członek
Ojdowska Anna Bożena Członek
Ramlau Kamil Andrzej Członek
Świdzicki Jarosław Szczepan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ryńsku
Adres: w Urzędzie Gminy Ryńsk, ul. Mickiewicza 21, 87-200 Wąbrzeźno, sala 201 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kamiński Włodzimierz Tadeusz Przewodniczący
Barańska Alina Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Hadała Dominika Członek
Jurkiewicz Marzena Członek
Osińska Aleksandra Jadwiga Członek
Paczkowski Radosław Antoni Członek
Siwek Jarosław Adolf Członek
Szulc Włodzimierz Tadeusz Członek
Wielgosz Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świedziebni
Adres: w Urzędzie Gminy Świedziebnia, Świedziebnia 92A, 87-335 Świedziebnia, sala nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Łabiszewski Józef Leszek Przewodniczący
Rutkowska Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Duczymiński Maciej Andrzej Członek
Fabiańska Barbara Członek
Fabiańska Teresa Członek
Krzykalska Daniela Członek
Ratkowski Tadeusz Członek
Szczepańska Anna Członek
Urbańska Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świeciu nad Osą
Adres: w Urzędzie Gminy Świecie nad Osą, Świecie nad Osą 1, 86-341 Świecie nad Osą, pok. nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Klimek Grażyna Przewodniczący
Piechowska Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Barańska Jadwiga Katarzyna Członek
Bednarska Ismena Członek
Bochen Tomasz Jakub Członek
Czarnuch Aleksander Członek
Jaszewska Elżbieta Justyna Członek
Samojeden Milena Członek
Wiśniewska Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zbicznie
Adres: w Urzędzie Gminy Zbiczno, Zbiczno 140, 87-305 Zbiczno, pok. 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Lewalska Maria Elżbieta Przewodniczący
Lipińska-Malicka Lucyna Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bendyk Maciej Członek
Dembek Katarzyna Członek
Gniewek Ewa Członek
Januszewska Ludwika Członek
Jasieniecka Longina Barbara Członek
Ładzik Aleksandra Maria Członek
Żurański Karol Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Górznie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno, ul. Rynek 1, 87-320 Górzno, sala Urzędu Stanu Cywilnego
Imię i nazwisko Stanowisko
Wardowska Agnieszka Przewodniczący
Jasińska Anetta Zastępca Przewodniczącego
Andrzejewski Krzysztof Członek
Czajkowska Alina Członek
Czajkowski Sławomir Członek
Domagalska Angelika Magdalena Członek
Sargalski Robert Grzegorz Członek
Solis Sylwia Członek
Syrowska Danuta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brodnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Brodnica, ul. Mazurska 13, 87-300 Brodnica, sala Nr 105
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaniewski Maciej Jan Przewodniczący
Kułakowska Barbara Monika Zastępca Przewodniczącego
Danielewska Małgorzata Członek
Gencel Joanna Członek
Gołębiewska Magdalena Agnieszka Członek
Gutowska Joanna Magdalena Członek
Tęgowski Damian Członek
Urbański Andrzej Franciszek Członek
Zielińska Danuta Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brzoziu
Adres: w Urzędzie Gminy w Brzoziu, pok. 11 (sala posiedzeń), 87-313 Brzozie
Imię i nazwisko Stanowisko
Kraśnicka Krystyna Przewodniczący
Lendzionowska Małgorzata Ewa Zastępca Przewodniczącego
Gacek Teresa Członek
Kaczmarska Renata Magdalena Członek
Lewandowska Anna Członek
Ostrowska Irena Danuta Członek
Sarnowski Tomasz Członek
Wardowska Agnieszka Bogumiła Członek
Żuchowski Marek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rogóźnie
Adres: w Gminnym Ośrodku Kultury w Rogóźnie, Rogóźno 91c, sala nr 6, 86-318 Rogóźno
Imię i nazwisko Stanowisko
Harmata Leszek Grzegorz Przewodniczący
Kunicka Anna Zastępca Przewodniczącego
Grabowska Dorota Ludwika Członek
Karczewski Tomasz Andrzej Członek
Makles Hanna Bożena Członek
Mazikowska Agnieszka Członek
Romanowski Paweł Leszek Członek
Szczepańska Anna Członek
Żurawska Małgorzata Bernadeta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bartniczce
Adres: w Urzędzie Gminy Bartniczka, ul. Brodnicka 8, 87-321 Bartniczka, pok. nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Motylińska Elżbieta Karolina Przewodniczący
Kamińska Maria Zastępca Przewodniczącego
Budnik Irena Członek
Filipkowska Marta Monika Członek
Knieć Katarzyna Członek
Pokojski Jarosław Członek
Sargalska Elżbieta Teresa Członek
Szymańska Justyna Agnieszka Członek
Wiśniewska Joanna Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bobrowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Bobrowie, 87-327 Bobrowo 27, pok. 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Jamroży Anna Jolanta Przewodniczący
Żogała-Kwiatkowska Edyta Kinga Zastępca Przewodniczącego
Czupryński Maciej Antoni Członek
Ćwiklińska Marta Członek
Konopacka Regina Gabriela Członek
Krzepicka Monika Magdalena Członek
Lipiński Remigiusz Członek
Rulko Danuta Maria Członek
Rus Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osieku
Adres: w Urzędzie Gminy Osiek, sala nr 1, 87-340 Osiek
Imię i nazwisko Stanowisko
Gulczyńska Karolina Anna Przewodniczący
Sternicka Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Bejgrowicz Ewa Członek
Betlejewska Sandra Członek
Grabowska Marta Członek
Gutkowska Grażyna Członek
Jarząb Monika Członek
Pawlak Malwina Maria Członek
Szymczak Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grucie
Adres: w Urzędzie Gminy Gruta, sala konferencyjna, Gruta 244, 86-330 Mełno
Imię i nazwisko Stanowisko
Lipertowicz Ewa Anna Przewodniczący
Topolewska Żaneta Barbara Zastępca Przewodniczącego
Drzazga Krystyna Członek
Kaszuba Leon Członek
Marczuk Justyna Stanisława Członek
Osmański Marcin Grzegorz Członek
Porowska Monika Maria Członek
Sułkowska Beata Członek
Turek Krystyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łasinie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Łasinie, ul. Radzyńska 2, 86-320 Łasin, sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalski Tadeusz Przewodniczący
Kostrzewski Henryk Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Bąk-Flatow Anna Lucyna Członek
Kacperska Grażyna Członek
Łukaszewska Beata Maria Członek
Pastuszak Sławomir Marcin Członek
Serocka Urszula Członek
Stanowska Elżbieta Felicja Członek
Zientarski Jan Janusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jabłonowie Pomorskim
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie, ul. Główna 28, 87-330 Jabłonowo Pomorskie, pok. nr 1/ parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukaszewicz Elżbieta Przewodniczący
Krause Grzegorz Rafał Zastępca Przewodniczącego
Białaszek Anna Maria Członek
Głowacka Anita Joanna Członek
Grabowska Mirosława Teresa Członek
Izbrant Elżbieta Wanda Członek
Jadzińska Jadwiga Członek
Linowiecka Alicja Maria Członek
Sowińska Mariola Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wąbrzeźnie
Adres: w Urzędzie Miasta Wąbrzeźna, ul. Wolności 18, 87-200 Wąbrzeźno, pok. nr 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Garczyńska-Klimek Joanna Przewodniczący
Błaszkiewicz Dorota Zastępca Przewodniczącego
Barwińska Barbara Członek
Grochowalska Bożena Barbara Członek
Homa Małgorzata Teresa Członek
Nóżka Sandra Maria Członek
Szulc Grażyna Członek
Śmigielska Agnieszka Ewa Członek
Żółtowski Izydor Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Brodnicy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Brodnicy, ul. Kamionka 23, 87-300 Brodnica, pok. 205
Imię i nazwisko Stanowisko
Walas Benedykt Przewodniczący
Brozowski Piotr Jan Zastępca Przewodniczącego
Bujanowska Dominika Członek
Kinal Marek Członek
Maciejewski Piotr Paweł Członek
Redmerski Bolesław Wojciech Członek
Szymańska Marlena Anna Członek
Wiórkowska Angelika Sinita Członek
Wiśniewska Joanna Grażyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Brodnicy
Adres: w Starostwie Powiatowym w Brodnicy, ul. Kamionka 18, 87-300 Brodnica, pok. 102
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiśniewska Marzanna Elżbieta Przewodniczący
Kowalski Leonard Waldemar Zastępca Przewodniczącego
Bibik Dorota Katarzyna Członek
Bielawa Renata Członek
Czapiewski Maciej Członek
Dąbrowska Joanna Członek
Głodowska Justyna Sylwia Członek
Grzyb Danuta Cecylia Członek
Iwankowska Wioleta Weronika Członek
Koszewska Dorota Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Grudziądzu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Grudziądzu, ul. Małomłyńska 1, 86-300 Grudziądz, sala konferencyjna nr 109
Imię i nazwisko Stanowisko
Antkiewicz Andrzej Przewodniczący
Sobótka Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Cukrowska Aneta Krystyna Członek
Duszyńska Małgorzata Członek
Kwiring Monika Alicja Członek
Mroczkowska Aleksandra Agnieszka Członek
Nartowska Beata Członek
Staszewska Małgorzata Anna Członek
Tomczyk Mariusz Zbigniew Członek
Zawadka Elżbieta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wąbrzeźnie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie, ul. Wolności 44, 87-200 Wąbrzeźno, sala 128
Imię i nazwisko Stanowisko
Lewczyk Zbigniew Przewodniczący
Walc Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Górecka Bogumiła Maria Członek
Kriger Iwona Marianna Członek
Kűnstler Bolesław Członek
Matuszewski Piotr Ryszard Członek
Olszewska Elżbieta Bożena Członek
Rasielewski Janusz Jerzy Członek
Szewczyk Romuald Adam Członek
Śliwka Janusz Ryszard Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radzyniu Chełmińskim
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Radzyniu Chełmińskim, Plac Towarzystwa Jaszczurczego 9, 87-220 Radzyń Chełmiński, pok. nr 35 (wejście od ul. Dąbrowskich)
Imię i nazwisko Stanowisko
Angowska Marlena Przewodniczący
Borowska Magdalena Paulina Zastępca Przewodniczącego
Głogowska Beata Członek
Jabłońska Elżbieta Grażyna Członek
Karczewska Alicja Członek
Kawalec Anna Członek
Korzeniak Gabriela Maria Członek
Olejnik Elżbieta Członek
Wyżykowska Marlena Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grudziądzu
Adres: w Urzędzie Gminy Grudziądz, ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz, pok. 205
Imię i nazwisko Stanowisko
Tarczykowski Mateusz Łukasz Przewodniczący
Szulc Daria Malwina Zastępca Przewodniczącego
Aniołowska Adrianna Członek
Deręgowska Tatiana Beata Członek
Klonowska Marta Genowefa Członek
Kowalik Beata Członek
Magalska Barbara Członek
Szajer Magdalena Członek
Wiśniewska Mariola Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Książkach
Adres: w Gminnym Ośrodku Kultury w Książkach, ul. Szkolna 4, 87-222 Książki, pok. nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawlak Irena Barbara Przewodniczący
Nowak Hanna Maria Zastępca Przewodniczącego
Chandzel Dorota Danuta Członek
Dąbrowski Bogdan Członek
Kaczmarek Maria Anna Członek
Kowcun Urszula Członek
Maciaszek Czesława Członek
Piliszko Monika Anna Członek
Wojciechowska Anna Agnieszka Członek