Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Piotrkowie Trybunalskim

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Kobielach Wielkich
Adres: w Urzędzie Gminy w Kobielach Wielkich, ul. Reymonta 79, 97-524 Kobiele Wielkie
Imię i nazwisko Stanowisko
Całus Jolanta Barbara Przewodniczący
Piasecka Małgorzata Aneta Zastępca Przewodniczącego
Dudek Jadwiga Elżbieta Członek
Dziębor Paulina Ewa Członek
Gryglewska Justyna Emilia Członek
Koch Henryka Anna Członek
Małolepsza-Bugajczyk Joanna Wioleta Członek
Stolarczyk Aneta Członek
Wieczorek Gabryela Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Piotrkowie Trybunalskim
Adres: w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Pasaż Karola Rudowskiego 10, 97-300 Piotrków Trybunalski
Imię i nazwisko Stanowisko
Biegański Bartłomiej Przewodniczący
Trzaskacz Tomasz Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Domarańczyk Magdalena Karolina Członek
Gadomska Agnieszka Danuta Członek
Gasik Andrzej Wincenty Członek
Jarocka-Piesik Jolanta Izabela Członek
Kowalski Piotr Dariusz Członek
Malec Bogumiła Danuta Członek
Skrobek Bogumiła Kamila Członek
Stachera Paweł Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gomunicach
Adres: w Urzędzie Gminy Gomunice, ul. Armii Krajowej 30, 97-545 Gomunice
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepocka Aneta Agnieszka Przewodniczący
Wiaderek Małgorzata Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bąbel Teresa Anna Członek
Krawczyk Alicja Teresa Członek
Łukaszewska Maria Członek
Piątek Halina Marianna Członek
Skalik Anna Barbara Członek
Wojnecka Justyna Katarzyna Członek
Żelikowska Jolanta Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Bełchatowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie, ul. Pabianicka 17/19, 97-400 Bełchatów
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Piotr Przewodniczący
Gębarowski Piotr Zastępca Przewodniczącego
Dobrzyński Remigiusz Czesław Członek
Jadwiszczak Danuta Członek
Janiszewska Anna Małgorzata Członek
Kacperek Halina Członek
Misztela Emilia Członek
Namięta Ewa Małgorzata Członek
Pieczara Sylwia Ewa Członek
Skupiński Bogdan Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Piotrkowie Trybunalskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Dąbrowskiego 7, 97-300 Piotrków Trybunalski
Imię i nazwisko Stanowisko
Stobiecka-Andrzejczyk Olga Przewodniczący
Podlewska Małgorzata Ewa Zastępca Przewodniczącego
Fornal Dominika Kinga Członek
Fornal Małgorzata Ewa Członek
Jędrzejewska Grażyna Urszula Członek
Przybył Longin Członek
Stachowiak Jan Stanisław Członek
Tręda Olga Małgorzata Członek
Wieczorek-Michalska Ilona Agata Członek
Wiernicka Katarzyna Renata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Radomsku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22, 97-500 Radomsko
Imię i nazwisko Stanowisko
Strzelczyk Anna Barbara Przewodniczący
Węgrzyński Bogdan Waldemar Zastępca Przewodniczącego
Dzwonkowska Agnieszka Magdalena Członek
Kornacka Janina Maria Członek
Kubasiak Beata Iwona Członek
Malinowska - Sztangreciak Kamila Monika Członek
Michałkiewicz Karolina Sylwia Członek
Siwczyk Ewa Bożena Członek
Stanisławska Henryka Czesława Członek
Woldan - Cebula Edyta Aniela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grabicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Grabica, Grabica 66, 97-306 Grabica
Imię i nazwisko Stanowisko
Dobrowolska Maria Józefa Przewodniczący
Kukuła Marzena Zastępca Przewodniczącego
Barańska Zofia Krystyna Członek
Bartyzel Jolanta Janina Członek
Klimczak Stanisława Członek
Kolończyk Bogumiła Antonina Członek
Skałbana Edyta Katarzyna Członek
Woźniak Jarosław Jan Członek
Wspaniała Magdalena Daria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rozprzy
Adres: w Urzędzie Gminy w Rozprzy, Al. 900-lecia 3, 97-340 Rozprza, pokój nr 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartosiewicz Ireneusz Przewodniczący
Jarosz Aleksandra Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Boćkowska Małgorzata Maria Członek
Jabłońska Agnieszka Mariola Członek
Kielanowska Danuta Teresa Członek
Misztela Helena Bogumiła Członek
Środa Dorota Barbara Członek
Tręda-Piejek Ewa Teresa Członek
Wrzeszcz Małgorzata Stefania Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ładzicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Ładzicach , ul. Wyzwolenia 36 , 97-561 Ładzice
Imię i nazwisko Stanowisko
Śliwakowska Iwona Anna Przewodniczący
Lis Aleksandra Genowefa Zastępca Przewodniczącego
Drogosz Dorota Anna Członek
Klimczyk Dorota Urszula Członek
Nowak-Grzybek Ilona Członek
Rawicka Agnieszka Małgorzata Członek
Szaub Bogusława Teresa Członek
Wiche Wioletta Anna Członek
Woźniakowska Lucyna Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kodrębie
Adres: w Urzędzie Gminy Kodrąb, ul. Niepodległości 7, 97-512 Kodrąb
Imię i nazwisko Stanowisko
Zając Jakub Andrzej Przewodniczący
Arkit Katarzyna Iwona Zastępca Przewodniczącego
Gąćkowska Agnieszka Anna Członek
Gniatkowska Genowefa Helena Członek
Opaliński Łukasz Andrzej Członek
Pełka Leszek Stanisław Członek
Rus Anna Małgorzata Członek
Śliwowska Anna Magdalena Członek
Werfel Seweryn Damian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radomsku
Adres: w Urzędzie Gminy Radomsko, ul. Piłsudskiego 34, 97-500 Radomsko.
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczmarczyk Grażyna Barbara Przewodniczący
Bilewicz Żaneta Barbara Zastępca Przewodniczącego
Barańska Żaneta Anna Członek
Biernacka Magdalena Maria Członek
Dyja Anna Małgorzata Członek
Hajdas Małgorzata Maria Członek
Hofman Bożena Jadwiga Członek
Knysak Teresa Aniela Członek
Piątek Edyta Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Woli Krzysztoporskiej
Adres: w Urzędzie Gminy Wola Krzysztoporska, ul. Kościuszki 5, 97-371 Wola Krzysztoporska
Imię i nazwisko Stanowisko
Karnel Julita Kinga Przewodniczący
Gaworczyk Sylwia Marta Zastępca Przewodniczącego
Aksamit Anna Małgorzata Członek
Famulska Aldona Hanna Członek
Kazub Izabella Katarzyna Członek
Koszelak Agnieszka Izabela Członek
Marusińska Barbara Janina Członek
Rudzka Monika Zofia Członek
Szczukocka Agnieszka Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ruścu
Adres: w Urzędzie Gminy Rusiec, ul. Wieluńska 35, 97-438 Rusiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Witczańska Lucyna Marianna Przewodniczący
Banasiak Lidia Marta Zastępca Przewodniczącego
Bazan Monika Justyna Członek
Buczek Jan Antoni Członek
Czyżewska Emilia Członek
Papuga Aneta Agata Członek
Pawlak Monika Anna Członek
Płuciennik Klaudia Barbara Członek
Włodarczyk Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Drużbicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Drużbicach, Drużbice 77A, 97-403 Drużbice
Imię i nazwisko Stanowisko
Zochniak Wioletta Janina Przewodniczący
Zgid Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Graczyk Wiesława Członek
Michalska Joanna Katarzyna Członek
Paprocki Sławomir Zbigniew Członek
Papuga Milena Halina Członek
Sikora Grażyna Barbara Członek
Szmelcuch Iwona Marzena Członek
Szrajer Dorota Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wielgomłynach
Adres: w Urzędzie Gminy w Wielgomłynach, ul. Rynek 1, 97-525 Wielgomłyny
Imię i nazwisko Stanowisko
Staszczyk Jadwiga Przewodniczący
Kucharska Ilona Anna Zastępca Przewodniczącego
Bartnik Agata Justyna Członek
Gandziarowska Aneta Kamila Członek
Kuligowski Sławomir Członek
Łysiak Jadwiga Członek
Nocuń Tomasz Członek
Olczyk Monika Anna Członek
Ormański Mateusz Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarnocinie
Adres: w Urzędzie Gminy Czarnocin, ul. Główna 142, 97-318 Czarnocin
Imię i nazwisko Stanowisko
Popek Anna Przewodniczący
Marks-Krzyszkowska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Ceranka Kamila Zofia Członek
Jakiel Sylwia Anna Członek
Janiec Ireneusz Stanisław Członek
Kubus Józef Członek
Niedźwiedzka Karolina Paulina Członek
Paluch Renata Maria Członek
Pawlik Wiesław Marian Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Przedborzu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Przedborzu, ul. Mostowa 29
Imię i nazwisko Stanowisko
Grygiel Jolanta Agnieszka Przewodniczący
Klusek Izabela Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Jędrzejczyk Magdalena Ewa Członek
Kałuzińska Beata Maria Członek
Kapuściński Mirosław Grzegorz Członek
Koń Krystyna Maria Członek
Ślusarczyk Karolina Członek
Winiarek Barbara Członek
Zimna Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gidlach
Adres: w Urzędzie Gminy w Gidlach, ul. Pławińska 22, 97-540 Gidle
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartnik Walentyna Przewodniczący
Matuszczyk Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Andrzejewska Halina Członek
Burza Agnieszka Członek
Kosmala Beata Helena Członek
Krzyszkowska Marianna Elżbieta Członek
Tkaczyk Marta Maria Członek
Zaskórska Małgorzata Danuta Członek
Zatoń Janina Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lgocie Wielkiej
Adres: w Urzędzie Gminy w Lgocie Wielkiej, ul. Radomszczańska 60, 97-565 Lgota Wielka
Imię i nazwisko Stanowisko
Bujacz Zofia Przewodniczący
Łukomska Jadwiga Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Nowacka Iwona Czesława Członek
Płomińska Joanna Członek
Stolarczyk Marta Anna Członek
Wesołowska Mariola Iwona Członek
Wilkoszewska Katarzyna Sylwia Członek
Woźniak Dorota Grażyna Członek
Zagaj Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Moszczenicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Moszczenicy, ul. Kosowska 1, pokój nr 22.
Imię i nazwisko Stanowisko
Górnisiewicz Ryszard Adam Przewodniczący
Sokół Elżbieta Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Dziadczyk Danuta Maria Członek
Janiec Agnieszka Krystyna Członek
Jaros-Justyna Jagoda Edyta Członek
Kowalska Katarzyna Krystyna Członek
Myślińska Emilia Członek
Telus Józef Marek Członek
Tkacz Adrianna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobryszycach
Adres: w Urzędzie Gminy Dobryszyce, ul. Wolności 8, 97-505 Dobryszyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalska Elżbieta Józefa Przewodniczący
Siewier Danuta Honorata Zastępca Przewodniczącego
Bezulska - Wolna Janina Ewa Członek
Dawid-Urbaniak Katarzyna Maria Członek
Firmanty Katarzyna Anna Członek
Jurczyk Halina Ewa Członek
Koper Mirosław Członek
Laskowski Zdzisław Bartłomiej Członek
Stawczyk Justyna Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Aleksandrowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie, Aleksandrów 39B, 26-337 Aleksandrów
Imię i nazwisko Stanowisko
Piekarz Anna Przewodniczący
Wroniszewska Monika Barbara Zastępca Przewodniczącego
Augustyniak Jan Stefan Członek
Borończyk Joanna Członek
Damek Alicja Maria Członek
Grzybowska Karolina Jolanta Członek
Kasprzyk Katarzyna Członek
Piątek Marzanna Dorota Członek
Staśkiewicz Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żytnie
Adres: w Urzędzie Gminy Żytno, ul. Krótka 4, 97-532 Żytno
Imię i nazwisko Stanowisko
Budkiewicz Angelika Danuta Przewodniczący
Mirowska Justyna Agata Zastępca Przewodniczącego
Górski Adam Jan Członek
Grządziel Paweł Jan Członek
Jędryka Mateusz Piotr Członek
Marchewka Jolanta Danuta Członek
Michalczyk-Frukacz Patrycja Ewa Członek
Olak Katarzyna Agnieszka Członek
Tomczak Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Masłowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Masłowice, Masłowice 4, 97-515 Masłowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepaniak Irena Elżbieta Przewodniczący
Trudziński Hipolit Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowski Artur Jerzy Członek
Delowska Anna Irena Członek
Kołodziejczyk Joanna Małgorzata Członek
Nowak Olga Członek
Pągowska Paulina Danuta Członek
Smolarek Ewa Renata Członek
Wilk Barbara Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szczercowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Szczercowie, ul. Pułaskiego 8, 97-420 Szczerców
Imię i nazwisko Stanowisko
Galuba Beata Katarzyna Przewodniczący
Kieruzel Jarosław Marcin Zastępca Przewodniczącego
Fidyka Jolanta Członek
Marciniak Anna Ewa Członek
Pielusiński Krzysztof Członek
Pogoda Anna Barbara Członek
Tylki Robert Członek
Wlaźlik Angelika Kamila Członek
Woźniak Gabriela Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ręcznie
Adres: w Urzędzie Gminy Ręczno, ul. Piotrkowska 5, 97-510 Ręczno
Imię i nazwisko Stanowisko
Karlińska Zofia Teresa Przewodniczący
Korpas Bogusława Danuta Zastępca Przewodniczącego
Adamus Ewelina Kinga Członek
Dąbrowska Anna Elżbieta Członek
Dembowska Anna Teresa Członek
Kobędza Agnieszka Danuta Członek
Kręglewska Krystyna Danuta Członek
Skowron Irena Urszula Członek
Skrobek Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kamieńsku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kamieńsku, ul. Wieluńska 50, 97-360 Kamieńsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Horoszkiewicz Krzysztof Marian Przewodniczący
Kawczyńska Monika Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Jabłecka Patrycja Anna Członek
Kaczmarek Agnieszka Marta Członek
Kępa Iwona Anna Członek
Rozpara Agnieszka Ewa Członek
Sewerynek Aneta Anna Członek
Skupińska Małgorzata Iwona Członek
Toma Teresa Grażyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sulejowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sulejowie, ul. Konecka 42
Imię i nazwisko Stanowisko
Rudalska Barbara Bożena Przewodniczący
Łuczak Jolanta Bernadeta Zastępca Przewodniczącego
Balasińska Aleksandra Członek
Balcerzyk Grażyna Członek
Kiełkiewicz Ewa Halina Członek
Łągiewska Joanna Renata Członek
Maciaszczyk Monika Agnieszka Członek
Papiernik Zdzisław Członek
Różycka Anna Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kleszczowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Kleszczowie, ul. Główna 47, 97-410 Kleszczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazur Agnieszka Magdalena Przewodniczący
Mielczarek Dorota Janina Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Iwona Dorota Członek
Jańczyk Lesław Alfred Członek
Mirecka Justyna Hanna Członek
Molek Anna Janina Członek
Rejek Aleksandra Magdalena Członek
Rogut Tomasz Łukasz Członek
Wesoła-Dziuboń Agnieszka Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łękach Szlacheckich
Adres: w Urzędzie Gminy Łęki Szlacheckie, Łęki Szlacheckie 13D, 97-352 Łęki Szlacheckie
Imię i nazwisko Stanowisko
Sadowska Krystyna Przewodniczący
Jasińska Halina Zastępca Przewodniczącego
Dawidowicz Agata Justyna Członek
Karolczak Joanna Sylwia Członek
Korpas Beata Teresa Członek
Kwapisiewicz Weronika Magdalena Członek
Nowak Damian Paweł Członek
Nurkowska Beata Członek
Sobczyk Mariola Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bełchatowie
Adres: w Urzędzie Gminy Bełchatów, ul. Kościuszki 13, 97-400 Bełchatów
Imię i nazwisko Stanowisko
Tomala Joanna Bernadeta Przewodniczący
Berłowska Joanna Ewa Zastępca Przewodniczącego
Brózda Barbara Janina Członek
Dubiel-Woszczyk Monika Janina Członek
Masapust Agnieszka Zofia Członek
Mielczarek Anna Maria Członek
Osiecka Zenona Janina Członek
Pasternak Justyna Członek
Stachowska Agnieszka Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wolborzu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wolborzu, Plac Jagiełły 28, 97-320 Wolbórz
Imię i nazwisko Stanowisko
Szustorowska Grażyna Władysława Przewodniczący
Duda Barbara Zastępca Przewodniczącego
Badek Bogumiła Maria Członek
Drożdżowska Agnieszka Członek
Grodek Aleksandra Anna Członek
Jarek Maria Elżbieta Członek
Krawczyński Artur Sławomir Członek
Lula Kinga Natalia Członek
Sońta Lech Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gorzkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Gorzkowice, ul. Szkolna 3, 97-350 Gorzkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Lewińska Anna Agnieszka Przewodniczący
Borowik Katarzyna Michalina Zastępca Przewodniczącego
Bińczyk Edward Czesław Członek
Jarocka Katarzyna Ewa Członek
Kluczyńska-Kowalczyk Anna Członek
Laczek Marta Eliza Członek
Ociepa Andrzej Jacek Członek
Skrobek Jadwiga Członek
Świerczyńska Elżbieta Krystyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radomsku
Adres: w Urzędzie Miasta Radomska, ul. Tysiąclecia 5, 97-500 Radomsko
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuliś Małgorzata Barbara Przewodniczący
Węgrzyńska Arleta Barbara Zastępca Przewodniczącego
Kolmasiak Tomasz Michał Członek
Koper Benita Romualda Członek
Kosińska Anna Członek
Laks Tomasz Członek
Lewandowska Paulina Członek
Włodarczyk Elżbieta Maria Członek
Zagaj Stefan Jerzy Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bełchatowie
Adres: w Urzędzie Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Imię i nazwisko Stanowisko
Deptuła Lidia Przewodniczący
Madej Danuta Zastępca Przewodniczącego
Bartyska Jadwiga Członek
Gawron Edyta Magdalena Członek
Jasińska Teresa Członek
Kozieł Dorota Agata Członek
Wdowiak Paulina Anna Członek
Wyczachowska Katarzyna Członek
Zawadzka Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zelowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zelowie, ul. Żeromskiego 23, 97-425 Zelów
Imię i nazwisko Stanowisko
Szafran Andrzej Stanisław Przewodniczący
Krajda Jacek Dawid Zastępca Przewodniczącego
Chrzanowska Agnieszka Członek
Gabinowski Sylwester Tomasz Członek
Michalska Grażyna Jadwiga Członek
Niemiec Julita Justyna Członek
Papuga Ilona Członek
Pospiszył Izabela Magdalena Członek
Terpiłowska Teresa Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Klukach
Adres: w Urzędzie Gminy Kluki, Kluki 88, 97-415 Kluki.
Imię i nazwisko Stanowisko
Stasiak Iwona Ewa Przewodniczący
Wlazło Renata Zastępca Przewodniczącego
Baranowicz Irena Barbara Członek
Błaszczyk Paulina Członek
Chyła Alicja Urszula Członek
Pasternak Zofia Członek
Pluskota Anna Członek
Rudzki Maciej Witold Członek
Telążka Elżbieta Ewa Członek