Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Bogdańcu
Adres: w Urzędzie Gminy Bogdaniec, ul. Mickiewicza 45, 66-450 Bogdaniec
Imię i nazwisko Stanowisko
Dauksza Jolanta Przewodniczący
Deptuła Rafał Zastępca Przewodniczącego
Breń Krystyna Maria Członek
Cieślewicz Tomisław Grzegorz Członek
Cieślewicz Wiesława Mirosława Członek
Lewandowicz Małgorzata Członek
Lipińska Marta Członek
Osińska Iwona Członek
Rutkowska Irena Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Witnicy
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Witnica, ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6, 66-460 Witnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Mikisz Paulina Maria Przewodniczący
Stańkowska-Kiewra Sara Amanda Zastępca Przewodniczącego
Butrym Maria Członek
Chmielewska Ludwika Maria Członek
Chrustowska Krystyna Członek
Florczak Grzegorz Mateusz Członek
Jankowska Aleksandra Ewa Członek
Sołowczuk Henryk Antoni Członek
Szybińska-Juszczuk Danuta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Gorzowie Wielkopolskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Józefa Pankiewicza 5-7, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Imię i nazwisko Stanowisko
Przybylski Jacek Przewodniczący
Pawlak Gracjan Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Bożek Joanna Członek
Grzesiak Tadeusz Członek
Jasińska Natalia Olga Członek
Olejniczak Anna Janina Członek
Pawlak-Kozicka Gabriela Ewa Członek
Sroka Urszula Magdalena Członek
Suszczyńska Anna Członek
Tarant Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lubniewicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lubniewicach, ul. Jana Pawła II 51, 69-210 Lubniewice
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilczyńska Janina Przewodniczący
Koźlakowska Emilia Henryka Zastępca Przewodniczącego
Brunzlow Knut Członek
Bumbul Albert Członek
Głowacka Karolina Aleksandra Członek
Kluczyńska Wanda Helena Członek
Kocel Adam Kazimierz Członek
Kuzajewska - Moskwa Małgorzata Joanna Członek
Świdurski Stefan Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Międzyrzeczu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Międzyrzeczu, ul. Przemysłowa 2, 66-300 Międzyrzecz
Imię i nazwisko Stanowisko
Radziszewski Andrzej Mieczysław Przewodniczący
Błaszczak Magdalena Anna Zastępca Przewodniczącego
Antosiak Monika Członek
Banaszkiewicz Grzegorz Jerzy Członek
Kawałek Renata Anna Członek
Kilian Marta Monika Członek
Perz Irena Członek
Spychała Anna Maria Członek
Staszkiewicz Sylwia Katarzyna Członek
Zamorska Dagmara Jadwiga Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Słubicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Słubicach, ul. Piłsudskiego 20, 69-100 Słubice
Imię i nazwisko Stanowisko
Sanecka Anna Stanisława Przewodniczący
Kubik Krystyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Brzozowski Remigiusz Stanisław Członek
Falińska Alina Barbara Członek
Jeżak Rafał Krzysztof Członek
Muzyka Jan Członek
Rejek Agnieszka Alicja Członek
Starczewska Alicja Członek
Ulińska Kamila Jolanta Członek
Waniorek-Domańska Aleksandra Barbara Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Strzelcach Krajeńskich
Adres: w Starostwie Powiatowym w Strzelcach Krajeńskich, ul. Księdza Stefana Wyszyńskiego 7, 66-500 Strzelce Krajeńskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Roszak Adam Zbigniew Przewodniczący
Podhajna Wanda Zastępca Przewodniczącego
Golińczak Agnieszka Genowefa Członek
Lewandowska Joanna Dorota Członek
Niedźwiedzka Danuta Członek
Skubiszewska Barbara Danuta Członek
Świątkowski Mariusz Tomasz Członek
Turek Justyna Izabela Członek
Wojciechowska Aleksandra Monika Członek
Wojciechowska Weronika Justyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sulęcinie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Sulęcinie, ul. Lipowa 16, 69-200 Sulęcin
Imię i nazwisko Stanowisko
Petlik Sebastian Władysław Przewodniczący
Gościło Danuta Zastępca Przewodniczącego
Chomicka Iwona Bożena Członek
Cieplak Stanisław Członek
Dziadas Czesław Członek
Galant Ryszard Michał Członek
Jenerałek Maria Teresa Członek
Monit Irena Członek
Piechowiak Halina Maria Członek
Szkwarek Anna Renata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Trzcielu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Trzcielu, ul. Poznańska 22, 66-320 Trzciel
Imię i nazwisko Stanowisko
Konieczna Dominika Lubosława Przewodniczący
Szpigun Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Jabłońska Joanna Agnieszka Członek
Jarosławska Kazimiera Maria Członek
Maćkowiak Lola Maria Członek
Szylar Jadwiga Członek
Trybus - Fogot Anna Członek
Twardosz Jolanta Alina Członek
Żak Ewa Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pszczewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Pszczewie ul. Rynek 13 66-330 Pszczew
Imię i nazwisko Stanowisko
Obarska-Górka Maria Jolanta Przewodniczący
Wojtucka Maria Zastępca Przewodniczącego
Ciążyńska Hanna Franciszka Członek
Feld Natalia Członek
Hoffmann Joanna Karolina Członek
Łazarski Jacek Członek
Maciejczak Ewa Renata Członek
Marciniak - Kochman Anna Krystyna Członek
Zaręba - Adamska Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bledzewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Bledzewie ul. Kościuszki 16 , 66-350 Bledzew
Imię i nazwisko Stanowisko
Tomczyk Wioletta Katarzyna Przewodniczący
Zakrzewska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Banasiak Monika Członek
Boryń Joanna Urszula Członek
Darowska Anna Eugenia Członek
Kmiecik Rozalia Daria Członek
Kubisztal Iwona Magdalena Członek
Kunat Bernadetta Patrycja Członek
Marczak Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starym Kurowie
Adres: w Urzędzie Gminy Stare Kurowo, ul. Daszyńskiego 1, 66-540 Stare Kurowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Antonowicz Katarzyna Bronisława Przewodniczący
Lipińska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Dawidowska Karolina Członek
Jankowska Anna Członek
Krupa Arleta Katarzyna Członek
Przeworska Danuta Członek
Siudzińska Maria Członek
Tokarek Joanna Karolina Członek
Urycka Ewa Wioletta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Górzycy
Adres: w Urzędzie Gminy w Górzycy, ul. 1 Maja 1, 69-113 Górzyca
Imię i nazwisko Stanowisko
Kwiek-Judycka Anna Kamila Przewodniczący
Markowska Grażyna Danuta Zastępca Przewodniczącego
Dereń Grzegorz Członek
Frącala Wioletta Członek
Guźniczak Lidia Katarzyna Członek
Hemperek Ryszard Członek
Maczulis Joanna Członek
Pilarska Agnieszka Katarzyna Członek
Szandurska Karolina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rzepinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Rzepinie, Plac Ratuszowy 1, 69-110 Rzepin
Imię i nazwisko Stanowisko
Musolf Leokadia Przewodniczący
Pych Joanna Renata Zastępca Przewodniczącego
Dudzis Małgorzata Antonina Członek
Gęgotek Dorota Anna Członek
Kozłowska Edyta Teresa Członek
Nowak Paweł Piotr Członek
Rogowska Natalia Władysława Członek
Udziela Klaudia Maria Członek
Wąsowicz Bernadetta Edyta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kostrzynie nad Odrą
Adres: w Urzędzie Miasta Kostrzyn nad Odrą, ul. Graniczna 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą
Imię i nazwisko Stanowisko
Romaszko Marian Przewodniczący
Galczak Janina Wanda Zastępca Przewodniczącego
Gajewska Anna Członek
Jabłoński Konrad Dawid Członek
Jerzyński Karol Wiesław Członek
Kail Jadwiga Członek
Kołodnicka Anna Członek
Lewandowska Wioletta Anna Członek
Przygocka Wioletta Dorota Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Skwierzynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Skwierzynie, ul. Rynek 1, 66-440 Skwierzyna
Imię i nazwisko Stanowisko
Rucki Stanisław Przewodniczący
Mamij Danuta Barbara Zastępca Przewodniczącego
Adamiec Bożena Ewa Członek
Kretkiewicz Stanisław Członek
Mokrzycka Katarzyna Renata Członek
Sawicka Adrianna Danuta Członek
Skorek-Kowalska Małgorzata Danuta Członek
Śniowska Monika Członek
Walkowiak Jacek Wiesław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zwierzynie
Adres: w Urzędzie Gminy Zwierzyn, ul. Wojska Polskiego 8, 66-542 Zwierzyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcicka Jolanta Teresa Przewodniczący
Timoszek Katarzyna Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Hałoń Justyna Agata Członek
Łohunko Monika Członek
Misian Alicja Wiktoria Członek
Stefański Waldemar Członek
Tatarzyńska Ewa Maria Członek
Woźniak Mariusz Członek
Wójcicki Rafał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubiszynie
Adres: w Urzędzie Gminy Lubiszyn, ul. Plac Jedności Robotniczej 1, 66-433 Lubiszyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Skórska-Michno Krystyna Bronisława Przewodniczący
Iłyk Zbigniew Wacław Zastępca Przewodniczącego
Czuba Agnieszka Dorota Członek
Kochmańska Elżbieta Członek
Kwaśniewicz Tomasz Członek
Majtyka Beata Alicja Członek
Petryszyn Monika Anna Członek
Wiśniewska Katarzyna Członek
Zwieruho Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dobiegniewie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie, ul. Dembowskiego 2, 66-520 Dobiegniew
Imię i nazwisko Stanowisko
Ryżyk Maria Przewodniczący
Wlaźlik Barbara Zastępca Przewodniczącego
Gradowska Grażyna Teresa Członek
Grzebyk Barbara Członek
Kopytek Dorota Członek
Kostka Maria Kazimiera Członek
Staszak Irena Członek
Szymańczak Magdalena Członek
Zajkowska Agata Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przytocznej
Adres: w Urzędzie Gminy Przytoczna, ul. Rokitniańska 4, 66-340 Przytoczna
Imię i nazwisko Stanowisko
Pałka Mariola Przewodniczący
Kościelska Katarzyna Bronisława Zastępca Przewodniczącego
Dysierowicz Magdalena Członek
Gibuła Iwona Maria Członek
Grabowski Jan Członek
Hnatów Waldemar Sławomir Członek
Malinowska Renata Członek
Podkowińska Beata Emilia Członek
Szczyszyk Damian Albert Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sulęcinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sulęcinie, 69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 18
Imię i nazwisko Stanowisko
Gryz Aneta Magdalena Przewodniczący
Liana Mariola Zastępca Przewodniczącego
Adamek Anna Julia Członek
Buksztynowicz Zbigniew Stanisław Członek
Jakubowska Katarzyna Członek
Kochanek Edward Członek
Kosmala Janusz Członek
Kwiatkowska Danuta Elżbieta Członek
Lachowska Paulina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Międzyrzeczu
Adres: w Urzędzie Miejskim Międzyrzecz, ul. Rynek 1, 66-300 Międzyrzecz
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymański Jakub Przewodniczący
Kuroczycka Małgorzata Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Chrabańska Lidia Paulina Członek
Deszcz Barbara Członek
Korowacka Grażyna Danuta Członek
Kozdrój Alicja Członek
Kozdrój Magdalena Katarzyna Członek
Mazurek Anna Małgorzata Członek
Paździora Krystyna Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Cybince
Adres: w Urzędzie Gminy Cybinka, ul. Szkolna 5, 69-108 Cybinka
Imię i nazwisko Stanowisko
Sienkiewicz Anna Przewodniczący
Jankowski Karol Zastępca Przewodniczącego
Brzuskiewicz Marta Członek
Glinka Iwona Krystyna Członek
Kędzierski Paweł Władysław Członek
Kubiak Renata Teresa Członek
Kulczyńska Anna Członek
Pawińska Sylwia Członek
Petrović-Zieniewicz Sneżana Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Słubicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Słubicach, ul. Akademicka 1, 69-100 Słubice
Imię i nazwisko Stanowisko
Kirej Jerzy Tadeusz Przewodniczący
Ostrowski Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Dec Zbigniew Członek
Derwicki Zdzisław Stanisław Członek
Kubiak Krystyna Członek
Murańka Monika Elżbieta Członek
Olszowska Urszula Członek
Sadowska Renata Elżbieta Członek
Tatarska Karolina Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kłodawie
Adres: w Urzędzie Gminy Kłodawa, ul. Gorzowska 40, 66-415 Kłodawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Szawiel Teresa Przewodniczący
Adamczyk Karolina Zastępca Przewodniczącego
Bryzek Janusz Marcin Członek
Cierniewska Elwira Anna Członek
Cieśla Danuta Romualda Członek
Kęska Barbara Członek
Kochanowska-Gniazdowska Bronisława Członek
Pawlak Marta Iwona Członek
Twarożek-Spina Dorota Luiza Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzeszycach
Adres: w Urzędzie Gminy w Krzeszycach, ul. Skwierzyńska 16, 66-435 Krzeszyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Fabianowicz Maria Halina Przewodniczący
Krótki Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Danko Henryk Bolesław Członek
Fałdyna Elżbieta Członek
Filipowicz Krzysztof Andrzej Członek
Konieczek Monika Członek
Kotowicz Czesław Członek
Łobaczewska Agnieszka Członek
Parchimowicz Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ośnie Lubuskim
Adres: w Urzędzie Miejskim, ul. Rynek 1, 69-220 Ośno Lubuskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Tchórowski Ignacy Przewodniczący
Urbaniak Ewa Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Badowski Adam Członek
Gardziejewska Danuta Krystyna Członek
Jeske Lidia Kazimiera Członek
Kijkowska Aniela Członek
Sawicka Agata Członek
Smalec Mieczysław Członek
Westwalewski Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Słońsku
Adres: w Urzędzie Gminy Słońsk, ul. Sikorskiego 15, 66-436 Słońsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Matkowski Henryk Przewodniczący
Lipień Mirosława Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Dziemidowicz Klaudia Członek
Korolewicz Sylwia Członek
Matkowska Marta Członek
Piecuch Mariola Członek
Sozańska Danuta Członek
Stefanowicz Małgorzata Członek
Zajęcka Iwona Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Drezdenku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Drezdenku, ul. Warszawska 1, 66-530 Drezdenko, pok. 103 (sala sesyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Klimowska Aleksandra Przewodniczący
Ambroziak Joanna Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Katarzyna Członek
Korolewicz Adam Daniel Członek
Kuszpit Wanda Józefa Członek
Pytel Monika Agnieszka Członek
Suśniło Katarzyna Członek
Waszak Jolanta Małgorzata Członek
Włoch Henryk Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Deszcznie
Adres: w Urzędzie Gminy Deszczno, ul. Lubuska 90, 66-446 Deszczno
Imię i nazwisko Stanowisko
Gierłowska Henryka Przewodniczący
Borys Marta Ewa Zastępca Przewodniczącego
Białczak - Kuca Bogusława Anna Członek
Brylska Dorota Członek
Grzelak Agnieszka Ewa Członek
Oblizajek Sylwia Członek
Polańska Ewa Członek
Przybylska Anna Agata Członek
Stobierska Agnieszka Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Strzelcach Krajeńskich
Adres: w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Krajeńskich, al. Wolności 48, 66-500 Strzelce Krajeńskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Haszczyc Dorota Beata Przewodniczący
Węglarz Andrzej Gerard Zastępca Przewodniczącego
Aleksandrowicz - Pytlos Anna Maria Członek
Czernicki Błażej Członek
Florczak Katarzyna Członek
Hyra Andrzej Członek
Kaźmierska Danuta Członek
Ławnik Danuta Członek
Stempień Maciej Marcin Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gorzowie Wielkopolskim
Adres: w Urzędzie Miasta Gorzowa Wlkp., ul.Sikorskiego 3-4, 66-400 Gorzów Wlkp., pok.219 I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Wieliczuk Joachim Zbigniew Przewodniczący
Kuncewicz Irena Maria Zastępca Przewodniczącego
Beker Monika Katarzyna Członek
Ekiert Sabina Bogusława Członek
Iwko Franciszek Członek
Karpiński Bartosz Wojciech Członek
Komorowska Jolanta Monika Członek
Kowalska Karina Joanna Członek
Laskowska Anna Katarzyna Członek
Szczęsna Marzena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Santoku
Adres: w Urzędzie Gminy Santok, ul. Gorzowska 59, 66-431 Santok
Imię i nazwisko Stanowisko
Wołoszczuk Małgorzata Krystyna Przewodniczący
Szymczak Agnieszka Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Bobrowski Andrzej Wojciech Członek
Janikowska Marta Członek
Janowicz Andrzelika Maria Członek
Kowalicka-Szymczak Dagmara Magdalena Członek
Kubiesa Sylwia Teresa Członek
Zielińska Elżbieta Członek
Żubińska Wioleta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Torzymiu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Torzymiu, ul. Wojska Polskiego 32, 66-235 Torzym
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciesielska Ewa Przewodniczący
Kreczyński Mariusz Zastępca Przewodniczącego
Bogdanowicz Ewa Danuta Członek
Bugała Wiesława Czesława Członek
Fercho Paulina Członek
Kaczyńska Sylwia Członek
Kozołubska Danuta Członek
Tryniszewska Danuta Członek
Tyliszczak Halina Członek