Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Miedźnej
Adres: w Urzędzie Gminy Miedźna, ul. Wiejska 131, 43-227 Miedźna, Biuro Rady Gminy Parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Maśka Iwona Katarzyna Przewodniczący
Sosna Marcin Jan Zastępca Przewodniczącego
Bałdyga Anna Członek
Banach Joanna Maria Członek
Banaś Barbara Anna Członek
Dowbecki Andrzej Członek
Kowalska Aneta Katarzyna Członek
Tyrna Barbara Anna Członek
Urbańczyk Anna Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Buczkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Buczkowice, ul. Lipowska 730, 43-374 Buczkowice, pokój nr 6 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Mikrut Helena Przewodniczący
Krupa Renata Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Cembala Ewa Członek
Hetnał Anna Bożena Członek
Ingram Krzysztof Kazimierz Członek
Kanik Jerzy Józef Członek
Krupa Marek Członek
Paluch Magdalena Joanna Członek
Trzopek Małgorzata Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Porąbce
Adres: w Wiejskim Domu Kultury w Porąbce, ul. Rynek 22, 43-353 Porąbka, parter mała sala klubowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Szłapa Wiesława Przewodniczący
Rynkiewicz Zofia Zastępca Przewodniczącego
Borowczyk Monika Członek
Chlebowska Julia Członek
Glądys Wojciech Członek
Hrapkowicz Renata Członek
Kierpiec Grażyna Członek
Wawak Mirosława Maria Członek
Żbikowska Danuta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Bielsku-Białej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała, pok. 333 (III piętro), blok A
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowrygo Marcin Przewodniczący
Majkut Beata Zastępca Przewodniczącego
Batycka Maria Członek
Biegun-Jaśkiewicz Agnieszka Katarzyna Członek
Krysiak-Szyma Beata Maria Członek
Nykiel Alicja Bronisława Członek
Pawlik Martyna Anna Członek
Samulska-Kulesza Agnieszka Katarzyna Członek
Szewczulak Joanna Anna Członek
Wandzel Monika Barbara Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Pszczynie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Pszczynie, ul. 3 Maja 10, 43-200 Pszczyna, pok. nr 016
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawłowska-Tarnawa Beata Małgorzata Przewodniczący
Kwiatkowska Iwona Beata Zastępca Przewodniczącego
Drzyzga Edyta Weronika Członek
Folek-Krupnik Aleksandra Janina Członek
Kobiór Miriam Bożena Członek
Kurtok Katarzyna Barbara Członek
Larysz Hanna Maria Członek
Leśnik Barbara Jadwiga Członek
Mikołajec Katarzyna Sylwia Członek
Mrzyk Anna Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Suszcu
Adres: w Urzędzie Gminy Suszec, ul. Lipowa 1, 43-267 Suszec, pokój nr 18
Imię i nazwisko Stanowisko
Chmiel Dorota Maria Przewodniczący
Goraus Grzegorz Mirosław Zastępca Przewodniczącego
Dziącko Barbara Helena Członek
Ksiądz Aneta Maria Członek
Opoka Martyna Anna Członek
Paździor Monika Członek
Szczepanik Sylwia Monika Członek
Werner Bogusława Gabriela Członek
Witosza Justyna Urszula Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wilamowicach
Adres: w Gminnym Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego, Informacji i Edukacji w Wilamowicach ul. Ignacego Paderewskiego 3, I piętro pokój nr 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Merta Elżbieta Agnieszka Przewodniczący
Nowak Katarzyna Helena Zastępca Przewodniczącego
Dziubek Grażyna Genowefa Członek
Kostka Nina Barbara Członek
Kuczmierczyk Aneta Anna Członek
Mynarski Grzegorz Członek
Nycz Magdalena Anna Członek
Rak Ewa Anna Członek
Szewczyk Danuta Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kozach
Adres: w Urzędzie Gminy Kozy, ul. Krakowska 4, 43-340 Kozy, pokój nr 23
Imię i nazwisko Stanowisko
Typek Anna Przewodniczący
Bednarz Małgorzata Anna Zastępca Przewodniczącego
Kućka Krystyna Maria Członek
Panek Marcin Grzegorz Członek
Pilszak Ewa Jadwiga Członek
Polok-Skrudlik Agnieszka Joanna Członek
Skoczylas Beata Mariola Członek
Sromek Ewa Magdalena Członek
Wetulany Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szczyrku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Szczyrku, ul. Beskidzka 4, 43-370 Szczyrk, pokój nr 31
Imię i nazwisko Stanowisko
Krajewska Irena Agnieszka Przewodniczący
Wolski Zbigniew Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Bartyzel Bożena Członek
Byrdy Kinga Justyna Członek
Janica Gabriela Jolanta Członek
Jękot Renata Członek
Paciorek Joanna Członek
Waliczek Beata Alina Członek
Wieczorek Ilona Sabina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pawłowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Pawłowice, ul. Zjednoczenia 60, 43-250 Pawłowice, Pokój nr 0.14
Imię i nazwisko Stanowisko
Drozdziok Małgorzata Maria Przewodniczący
Świątek Dorota Anna Zastępca Przewodniczącego
Bojarska Dorota Marta Członek
Kiełkowska Marietta Ewa Członek
Nogły Alicja Zofia Członek
Nogły Karolina Maria Członek
Ogierman Patrycja Renata Członek
Pisarek Urszula Jadwiga Członek
Trojanowska-Janik Katarzyna Izabela Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czechowicach-Dziedzicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice, sala nr 003
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciołkiewicz Piotr Robert Przewodniczący
Bartkiewicz Marianna Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowski Olaf Jerzy Członek
Feruga Joanna Mirosława Członek
Grzmil Irena Barbara Członek
Piątek Łukasz Sebastian Członek
Piechaczek Sylwia Barbara Członek
Piecha-Indeka Patrycja Barbara Członek
Zagól Ewa Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kobiórze
Adres: w Urzędzie Gminy Kobiór, ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór, pokój sala narad
Imię i nazwisko Stanowisko
Kurpas Krystyna Gertruda Przewodniczący
Ogierman Magdalena Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Dobija Grażyna Dorota Członek
Jóźwiak Barbara Marcelina Członek
Kłos Katarzyna Sylwia Członek
Mazurczyk Dorota Paulina Członek
Niemiec Henryk Józef Członek
Sojka Alicja Dorota Członek
Stachoń Sylwia Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wilkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Wilkowice, ul. Wyzwolenia 25, 43-365 Wilkowice, sala sesyjna (Parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Durajczyk Wiesław Piotr Przewodniczący
Nowak Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Damek Dorota Józefa Członek
Legut Małgorzata Zofia Członek
Machner Teresa Agnieszka Członek
Sapeta Barbara Renata Członek
Stana Gabriela Członek
Stokłosa Edward Józef Członek
Tobiasz Ewelina Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jaworzu
Adres: w Urzędzie Gminy Jaworze, ul. Zdrojowa 85, 43-384 Jaworze,
Imię i nazwisko Stanowisko
Wieja Ewa Danuta Przewodniczący
Bukowska Angelika Zastępca Przewodniczącego
Greń Dominik Piotr Członek
Gubała Ewa Krystyna Członek
Jędrzejko Joanna Urszula Członek
Keller Janusz Karol Członek
Ryś Karolina Członek
Smyrdek Justyna Julita Członek
Sołtys Anna Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bestwinie
Adres: w Urzędzie Gminy Bestwina, ul. Krakowska 111, 43-512 Bestwina, pokój nr 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Furczyk Marcin Paweł Przewodniczący
Witasek Katarzyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Dmochowska Beata Barbara Członek
Grygierzec Halina Anna Członek
Jędrzejko Tomasz Jan Członek
Kliś Katarzyna Maria Członek
Krywult Agata Magdalena Członek
Pfeifer Lucjan Edward Członek
Stankiewicz Bożena Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Goczałkowicach-Zdroju
Adres: w Urzędzie Gminy Goczałkowice-Zdrój ul. Szkolna 13, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, pok. nr 101
Imię i nazwisko Stanowisko
Masny Marcelina Barbara Przewodniczący
Pieczka Joanna Regina Zastępca Przewodniczącego
Guzik Alicja Weronika Członek
Kloc Tomasz Andrzej Członek
Komraus Patrycja Anna Członek
Piszczek Grażyna Magdalena Członek
Rudzińska Edyta Mirela Członek
Szatara Franciszek Ludwik Członek
Szymańska Jolanta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jasienicy
Adres: w Urzędzie Gminy Jasienica, Jasienica 159, 43-385 Jasienica, pok. nr 201
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymala Sylwia Maria Przewodniczący
Glos Natalia Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Chrapek Małgorzata Elżbieta Członek
Dobija Leokadia Maria Członek
Gruszka-Sikora Iwona Gabriela Członek
Kędroń Krystyna Elżbieta Członek
Klemińska Anna Barbara Członek
Posłuszny Adrianna Ewa Członek
Wieja Wioletta Wiktoria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bielsku-Białej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej, Plac Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała, pokój 13 i 31
Imię i nazwisko Stanowisko
Kanafek Adam Przewodniczący
Barcik Zofia Urszula Zastępca Przewodniczącego
Babicka Elżbieta Członek
Dutka-Behrendt Sabina Członek
Janik Edward Józef Członek
Legierski Wojciech Jan Członek
Lewkowicz Karolina Kinga Członek
Łuszcz Bernadeta Teresa Członek
Mikuła-Szulc Lucyna Bogna Członek
Wach Sebastian Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pszczynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pszczynie, ul. Rynek 2, 43-200 Pszczyna, pokój nr 202
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzyżaniak Michalina Maria Przewodniczący
Banat Marcin Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Kroll Alicja Zofia Członek
Mosór Wiesław Edward Członek
Piszczek Joanna Katarzyna Członek
Poczkajska Dagmara Karolina Członek
Studzieńska Monika Domicela Członek
Tabor Anna Jolanta Członek
Wieczorek Mieczysław Maciej Członek