Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Suwałkach

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Bargłowie Kościelnym
Adres: w Urzędzie Gminy Bargłów Kościelny, ul. Augustowska 47, 16-320 Bargłów Kościelny
Imię i nazwisko Stanowisko
Cichy Elżbieta Przewodniczący
Bućko Joanna Zastępca Przewodniczącego
Bućko Marek Członek
Cerkanowicz Teresa Członek
Dobrydnio Ewa Członek
Kapla Urszula Członek
Kulik Emilia Członek
Sadowska Małgorzata Członek
Walicka Martyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sztabinie
Adres: w Urzędzie Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin
Imię i nazwisko Stanowisko
Marciniak Radosław Przewodniczący
Sałygo Jan Zastępca Przewodniczącego
Czerwińska Barbara Członek
Hryń Wojciech Członek
Kapusta Krystyna Członek
Orłowska Małgorzata Członek
Romanowska Maria Irena Członek
Teżewska Magdalena Członek
Zapolski Maciej Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Augustowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Augustowie, ul. 3 Maja 29, 16-300 Augustów pok. nr 18
Imię i nazwisko Stanowisko
Karwowska-Malec Agnieszka Beata Przewodniczący
Jańczak Danuta Zastępca Przewodniczącego
Bartoszewicz Marcin Członek
Bartoszewicz Marek Członek
Cembor Aneta Członek
Mieloch Bożena Członek
Niedzwiecka Anna Członek
Orlik Anna Członek
Szczepańska Jadwiga Członek
Zarzecka Ewa Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sejnach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Sejnach, ul. 1 Maja 1, 16-500 Sejny
Imię i nazwisko Stanowisko
Gibas Angelika Przewodniczący
Ragiel Józef Zastępca Przewodniczącego
Anuszkiewicz Monika Członek
Chabrewicz Irena Elżbieta Członek
Duda Kazimierz Członek
Kamiński Józef Członek
Rapczyńska Wioletta Członek
Siemienkiewicz Urszula Członek
Sokołowska Beata Członek
Sosnowska Marzena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sokółce
Adres: w Starostwie Powiatowym w Sokółce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8, 16-100 Sokółka, pok. 63
Imię i nazwisko Stanowisko
Maliszewska Aneta Przewodniczący
Aniskiewicz Anna Marta Zastępca Przewodniczącego
Czaplejewicz Ewelina Członek
Fiećko Mirosław Członek
Januszkiewicz Paweł Członek
Januszkiewicz Urszula Członek
Matuk Anna Członek
Miszkin Helena Członek
Repucho Beata Członek
Świrydowicz Magdalena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Suwałkach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Suwałkach, ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki
Imię i nazwisko Stanowisko
Sieczkowska Beata Przewodniczący
Andruszkiewicz Wioletta Maria Zastępca Przewodniczącego
Bogdan Anna Członek
Cieśluk Barbara Członek
Czokajło - Gruszka Grażyna Członek
Grzędziński Szymon Członek
Matusiewicz Jacek Członek
Sobolewska Małgorzata Członek
Stankiewicz-Lauryn Aneta Beata Członek
Staśkiewicz Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rutce-Tartak
Adres: w Urzędzie Gminy Rutka-Tartak, ul. 3 Maja 13, 16-406 Rutka-Tartak
Imię i nazwisko Stanowisko
Staszkiewicz Daniela Przewodniczący
Soroka Dorota Zastępca Przewodniczącego
Banc Lucjan Członek
Jastrzębska Zofia Członek
Łangowska Agata Członek
Majewski Stefan Jan Członek
Murawska Jolanta Członek
Sobolewski Zygmunt Członek
Wierzchowska Marzena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bakałarzewie
Adres: w Urzędzie Gminy Bakałarzewo, ul. Rynek 3, 16-423 Bakałarzewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozłowska Monika Przewodniczący
Świderska Regina Zastępca Przewodniczącego
Jabłońska Justyna Członek
Klimko Janina Członek
Mazajło Ewa Członek
Pojawa Damian Członek
Polakowska Halina Członek
Skiba Jadwiga Członek
Traczkowska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Raczkach
Adres: w Urzędzie Gminy Raczki, ul. Plac Kościuszki 14, 16-420 Raczki
Imię i nazwisko Stanowisko
Piłat Cezary Przewodniczący
Sojko Kornela Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Małgorzata Członek
Łapińska Grażyna Członek
Paciorko Sylwia Członek
Sadowska Zofia Członek
Sitko Krystyna Barbara Członek
Stańczuk Aneta Członek
Świeżyńska Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Suchowoli
Adres: w Urzędzie Miejskim w Suchowoli, ul. Plac Kościuszki 5, 16-150 Suchowola
Imię i nazwisko Stanowisko
Lola Jan Przewodniczący
Skorupski Józef Zastępca Przewodniczącego
Franciszkowicz Dariusz Członek
Gryszkiewicz Krystyna Członek
Matyskieł Grzegorz Członek
Niedźwiecki Krzysztof Członek
Sieńko Alina Teresa Członek
Wałuszko Joanna Członek
Wałuszko Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przerośli
Adres: w Urzędzie Gminy Przerośl, ul. Rynek 2, 16-427 Przerośl
Imię i nazwisko Stanowisko
Klimach Bożena Przewodniczący
Arciszewska Izabela Emilia Zastępca Przewodniczącego
Brzostowska Jadwiga Janina Członek
Jasionowski Adam Andrzej Członek
Jurewicz Helena Irena Członek
Mróz Jolanta Członek
Poczobut Piotr Członek
Sztejter Kamila Członek
Waraksa Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sidrze
Adres: w Urzędzie Gminy Sidra, ul. Rynek 5, 16-124 Sidra
Imię i nazwisko Stanowisko
Babicz Agnieszka Przewodniczący
Rowińska Helena Zastępca Przewodniczącego
Hołubowska Alicja Członek
Jackiewicz Justyna Katarzyna Członek
Kiejko Katarzyna Członek
Nowik Krystyna Członek
Ogił Monika Członek
Palinnik Ewa Członek
Żyżyk Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Janowie
Adres: w Urzędzie Gminy Janów, ul. Parkowa 3, 16-130 Janów
Imię i nazwisko Stanowisko
Muklewicz Tomasz Przewodniczący
Kimborowicz Anna Zastępca Przewodniczącego
Baranowska Anna Członek
Bohdan Dorota Członek
Krupowicz Celina Członek
Lewicka Martyna Członek
Muklewicz Marta Członek
Sawicka Jolanta Członek
Sieńko Adam Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowym Dworze
Adres: w Urzędzie Gminy Nowy Dwór, ul. Plac Rynkowy 21, 16-205 Nowy Dwór
Imię i nazwisko Stanowisko
Samojlik Henryk Przewodniczący
Stasiulewicz Justyna Zastępca Przewodniczącego
Chojnacka Ewa Członek
Gardziejczyk Grzegorz Członek
Hajkowska Anna Członek
Plajzer Weronika Manuela Członek
Radziwon Ryszard Członek
Staworko Andrzej Członek
Tarasewicz Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krynkach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Krynkach, ul. Garbarska 16, 16-120 Krynki
Imię i nazwisko Stanowisko
Wicher Władysław Andrzej Przewodniczący
Towścik Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Antoniuk Marlena Członek
Bielska Joanna Członek
Czeremcha Diana Magdalena Członek
Kirejczuk Jan Członek
Kopeć Krzysztof Członek
Kuźmicki Henryk Członek
Miron Maciej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Korycinie
Adres: w Urzędzie Gminy Korycin, ul. Knyszyńska 2a, 16-140 Korycin
Imię i nazwisko Stanowisko
Zapolska Jadwiga Przewodniczący
Bajkowska Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Bielawski Robert Członek
Giaro Joanna Członek
Gołkowska Teresa Barbara Członek
Lachowicz Katarzyna Członek
Murza Sylwia Członek
Waszczeniuk Andrzej Członek
Zimnoch Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wiżajnach
Adres: w Urzędzie Gminy Wiżajny, ul. Rynek 1, 16-407 Wiżajny
Imię i nazwisko Stanowisko
Buczyński Jerzy Przewodniczący
Sosnowska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Buczyńska Urszula Członek
Dąbrowska Daniela Członek
Łanczkowska Alicja Członek
Markowska Jadwiga Członek
Mazurkiewicz Teresa Członek
Osińska Monika Członek
Sawicka Mirosława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jeleniewie
Adres: w Urzędzie Gminy Jeleniewo, ul. Słoneczna 3, 16-404 Jeleniewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Moniuszko Anna Przewodniczący
Grzybowska Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Cherubin Janina Członek
Gałażyn Anna Członek
Łada Barbara Członek
Łuniewski Mieczysław Członek
Pilichowska Marzena Teresa Członek
Siłkowska Jadwiga Członek
Zackiewicz Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Augustowie
Adres: w Urzędzie Gminy Augustów, ul. Wojska Polskiego 51, 16-300 Augustów
Imię i nazwisko Stanowisko
Safiejko Teresa Przewodniczący
Kotarska Beata Zastępca Przewodniczącego
Bielawska Danuta Członek
Kienorow Krystyna Członek
Marcińczyk Elżbieta Członek
Rółkowski Marian Członek
Wawiórko Anna Członek
Zientek Urszula Anita Członek
Zyskowska Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Puńsku
Adres: w Urzędzie Gminy Puńsk, ul. Mickiewicza 23, 16-515 Puńsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Nieszczerzewska Jolanta Przewodniczący
Koncewicz Anna Zastępca Przewodniczącego
Aleksa Dalicja Maria Członek
Burdyn Ruta Aniela Członek
Kogaczewska Diana Członek
Krużyk Anna Członek
Staśkiewicz Irena Członek
Szlaużys Danuta Członek
Wiszniewska Daiwa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lipsku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lipsku, ul. Żłobikowskiego 4/2, 16-315 Lipsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Kasjanowicz Tadeusz Przewodniczący
Jakubowski Józef Zastępca Przewodniczącego
Baranowska Irena Członek
Bielawska Alicja Członek
Bochonko Franciszek Wiesław Członek
Moniuszko Milena Anna Członek
Prolejko Romualda Członek
Stelmach Bogusław Rajmund Członek
Wnukowski Janusz Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kuźnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Kuźnica, pl. 1000-lecia Państwa Polskiego 1, 16-123 Kuźnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Stuczyk Katarzyna Przewodniczący
Kownacka Agata Zastępca Przewodniczącego
Czeremcha Dorota Małgorzata Członek
Dmitruk Paweł Członek
Hofman Radosław Członek
Kijaczko Ewa Członek
Łoszczyk Barbara Członek
Makal Anna Członek
Zajczyk Celina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Płaskiej
Adres: w Urzędzie Gminy Płaska, Płaska 53, 16-326 Płaska
Imię i nazwisko Stanowisko
Abrycka Izabela Przewodniczący
Wiszniewska Iwona Zastępca Przewodniczącego
Chmielewski Przemysław Andrzej Członek
Maliszewska Barbara Członek
Obuchowska Anna Katarzyna Członek
Skowrońska Ewa Członek
Warakomski Tomasz Członek
Wiszniewska Alina Członek
Wnorowska Bogusława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sejnach
Adres: w Urzędzie Gminy Sejny, ul. Jerzego Grodzińskiego 1, 16-500 Sejny
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowikowska Barbara Przewodniczący
Gibas Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Jastrzębska Ewa Członek
Luto Jadwiga Członek
Łukaszewicz Elżbieta Członek
Poszwa Justyna Członek
Soroka Karolina Członek
Staniewicz Monika Członek
Żylwis- Połuboczek Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sejnach
Adres: w Urzędzie Miasta Sejny, ul. Józefa Piłsudskiego 25, 16-500 Sejny
Imię i nazwisko Stanowisko
Klucznik Marta Przewodniczący
Stylińska - Miszkiel Elżbieta Maria Zastępca Przewodniczącego
Jastrzębska Joanna Członek
Kamińska Anna Członek
Łobik Grażyna Członek
Macianis Marta Członek
Palanis Danuta Członek
Popiel Halina Członek
Waszkiewicz Jadwiga Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dąbrowie Białostockiej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Białostockiej, ul. Solidarności 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka
Imię i nazwisko Stanowisko
Marcińczyk Anna Przewodniczący
Owsiejko Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Andrejczyk Bogdan Członek
Hakało Ewa Barbara Członek
Kondracka Justyna Członek
Laskowska Katarzyna Członek
Reducha Dorota Członek
Sapkowska Natalia Członek
Sulima Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Filipowie
Adres: w Urzędzie Gminy Filipów, ul. Garbaska 2, 16-424 Filipów
Imię i nazwisko Stanowisko
Rydzewska Anna Przewodniczący
Dyczewska Ewelina Zastępca Przewodniczącego
Chalecka Danuta Członek
Karwecka Ewelina Członek
Kopko Anna Członek
Mikstacki Adam Członek
Rogala Elżbieta Członek
Święcka Ewelina Członek
Walisiewicz Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szypliszkach
Adres: w Urzędzie Gminy Szypliszki, ul.Suwalska 21, 16-411 Szypliszki
Imię i nazwisko Stanowisko
Wasilewska Bożena Przewodniczący
Szymelewicz Anna Halina Zastępca Przewodniczącego
Balasa Luiza Członek
Głażewska Barbara Członek
Kozakow Andrzej Członek
Leszczyńska Monika Barbara Członek
Pachucka Katarzyna Członek
Sinkiewicz Jolanta Członek
Skonieczny Witold Bohdan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Suwałkach
Adres: w Urzędzie Gminy Suwałki, ul. Świerkowa 45, 16-400 Suwałki
Imię i nazwisko Stanowisko
Gałażyn Monika Przewodniczący
Butkiewicz Alicja Zastępca Przewodniczącego
Bagińska Hanna Członek
Marcinkiewicz Halina Anna Członek
Przekop Alicja Członek
Sobolewska Justyna Patrycja Członek
Szwengier Agata Członek
Wasilewska Bożena Członek
Ząbkiewicz Janina Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Suwałkach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1, 16-400 Suwałki
Imię i nazwisko Stanowisko
Staszkiewicz-Tkacz Edyta Przewodniczący
Chmielewski Marian Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Buczyński Marek Członek
Kamyszek Piotr Andrzej Członek
Owczarski Mateusz Członek
Sikorska Elżbieta Członek
Skrocka Beata Członek
Stefanowicz Agnieszka Anna Członek
Wasilewski Edward Członek
Zielińska Lilianna Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gibach
Adres: w Urzędzie Gminy Giby, Giby 74A, 16-506 Giby
Imię i nazwisko Stanowisko
Bednarski Stanisław Przewodniczący
Fiedorowicz Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Czyżyńska Aneta Członek
Fiedorowicz Lucyna Członek
Krzywicki Przemysław Radosław Członek
Maksimowicz - Alba Marta Członek
Moroz Eugenia Helena Członek
Moroz Magdalena Członek
Sokołowska Lucyna Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowince
Adres: w Urzędzie Gminy Nowinka, Nowinka 33, 16-304 Nowinka
Imię i nazwisko Stanowisko
Dominiuk Ryszard Eugeniusz Przewodniczący
Zimnicka Iwona Zastępca Przewodniczącego
Dudek Elżbieta Członek
Iwaszko Elżbieta Członek
Kapłanow Konstanty Członek
Kłoczko Teresa Członek
Pietrewicz Paweł Członek
Sieńko Patrycja Członek
Suchocka Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krasnopolu
Adres: w Urzędzie Gminy Krasnopol, ul. Wojska Polskiego 4, 16-503 Krasnopol
Imię i nazwisko Stanowisko
Olszewska Anna Przewodniczący
Nowotniak Szymon Zastępca Przewodniczącego
Czokajło Wioleta Członek
Koneszko Aneta Członek
Ludorf Teresa Członek
Piotrowska Karolina Członek
Siemienkiewicz Halina Grażyna Członek
Skupska Henryka Członek
Sosnowski Romuald Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Augustowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Augustowie, ul. 3 Maja 60, 16-300 Augustów
Imię i nazwisko Stanowisko
Jurjew Andrzej Przewodniczący
Sznejder Łucja Zastępca Przewodniczącego
Filipkowski Adam Członek
Gilewska Krystyna Członek
Haraburda Bożenna Członek
Radzio Bożena Krystyna Członek
Rutkowska Barbara Członek
Truszyńska Marta Członek
Wach Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sokółce
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sokółce, ul. Plac Kościuszki 1, 16-100 Sokółka, sala 101
Imię i nazwisko Stanowisko
Czajkowski Adam Przewodniczący
Zubrzycka Anetta Zastępca Przewodniczącego
Auchimik Anna Członek
Brasławska Karolina Członek
Dąbrowski Józef Janusz Członek
Dechnik Małgorzata Członek
Krupowicz Jan Członek
Sokołowska Agata Członek
Sokołowska Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szudziałowie
Adres: w Urzędzie Gminy Szudziałowo, ul. Bankowa 1, 16-113 Szudziałowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Narbutt Anna Przewodniczący
Muciuś Jan Zastępca Przewodniczącego
Borowska Bożena Członek
Czeremcha Anna Członek
Hołubowicz Grażyna Członek
Klejbuk Danuta Członek
Sipko Agnieszka Członek
Tankiewicz Bożena Teresa Członek
Zajczyk Michał Członek