Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Sieradzu II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Osjakowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Osjakowie, ul. Targowa 26, 98-320 Osjaków
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaskólski Wiesław Przewodniczący
Domagała Malwina Zastępca Przewodniczącego
Jabłonka Waldemar Jerzy Członek
Mielczarek Agata Ewelina Członek
Parzyjagła Barbara Janina Członek
Pawlicka Katarzyna Magdalena Członek
Rabikowski Piotr Jarosław Członek
Sztajgla Wanda Marianna Członek
Walczak Justyna Magdalena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wieluniu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wieluniu, Plac Kazimierza Wielkiego 2, 98-300 Wieluń
Imię i nazwisko Stanowisko
Krupa Jerzy Przewodniczący
Stępień Zbigniew Józef Zastępca Przewodniczącego
Brzeziński Stanisław Członek
Fajga Aleksandra Członek
Marzec Leszek Tadeusz Członek
Muszyńska Elżbieta Ewa Członek
Mysłek Adam Zbigniew Członek
Napierajczyk Tomasz Andrzej Członek
Walkowiak Agnieszka Sylwia Członek
Wojtasik Marcin Tomasz Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Pajęcznie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Pajęcznie, Pajęczno, ul. Kościuszki 76, 98 – 330 Pajęczno
Imię i nazwisko Stanowisko
Urbańska Justyna Przewodniczący
Klimczak Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Bednarski Marek Dariusz Członek
Bielecka Marita Anna Członek
Grabas Paweł Łukasz Członek
Hałaczkiewicz Aleksandra Członek
Jurczyk Aneta Członek
Lewandowska Barbara Członek
Rus Małgorzata Jolanta Członek
Wawer Edyta Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Działoszynie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Działoszyn, ul. Piłsudskiego 21, 98-355 Działoszyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Jabłońska Monika Małgorzata Przewodniczący
Drzazga Jarosław Zastępca Przewodniczącego
Gniecioszek Marian Jakub Członek
Grala Gabriel Członek
Humieniuk Janusz Jerzy Członek
Krysiak Marzena Członek
Najgibauer Marcin Ryszard Członek
Płuciennik Anna Elżbieta Członek
Sobieraj Marta Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siemkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Siemkowicach, Plac Wolności 1, 98-354 Siemkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Marczak Ewa Przewodniczący
Drab Edyta Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Beśka Arkadiusz Jerzy Członek
Gryndziak Sylwia Beata Członek
Janik Barbara Członek
Kleszcz Justyna Urszula Członek
Malcherek Paula Jolanta Członek
Pęczek Katarzyna Aniela Członek
Wolniaczyk Ewelina Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wieluniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wieluniu, plac Kazimierza Wielkiego 1, 98-300 Wieluń
Imię i nazwisko Stanowisko
Ranoszek Józef Mieczysław Przewodniczący
Krzemianowska Beata Anna Zastępca Przewodniczącego
Chudy Czesław Członek
Humel Waldemar Jan Członek
Kazimierczak Jacek Roman Członek
Kulicka Monika Członek
Pagacz Sylwia Katarzyna Członek
Panek Eugeniusz Władysław Członek
Strugała-Czart Marta Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Strzelcach Wielkich
Adres: w Urzędzie Gminy w Strzelcach Wielkich, ul. Częstochowska 14, 98-337 Strzelce Wielkie
Imię i nazwisko Stanowisko
Matyja Małgorzata Barbara Przewodniczący
Melon Andżelika Maria Zastępca Przewodniczącego
Kamieniak Anita Katarzyna Członek
Klimczyk Anna Zofia Członek
Klimczyk Beata Maria Członek
Krzypkowska Alina Członek
Plamowska Krystyna Małgorzata Członek
Płuciennik Urszula Stanisława Członek
Wołczyńska Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rząśni
Adres: w Urzędzie Gminy w Rząśni, ul. Kościuszki 16, 98-332 Rząśnia
Imię i nazwisko Stanowisko
Gajewska-Bęben Anna Teresa Przewodniczący
Żuber Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Botór Edyta Karolina Członek
Kulifer Barbara Urszula Członek
Lewera Anna Członek
Moryń-Zawisza Halina Barbara Członek
Pęciak Halina Marianna Członek
Stasiak Sylwia Aneta Członek
Szala Agnieszka Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mokrsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Mokrsku, Mokrsko 231, 98-345 Mokrsko
Imię i nazwisko Stanowisko
Wolny Łukasz Stanisław Przewodniczący
Madeja Piotr Janusz Zastępca Przewodniczącego
Cichla Mariola Teresa Członek
Kowalik Krystyna Henryka Członek
Laskowska Iwona Członek
Pilarska Aleksandra Mieczysława Członek
Szaniec Wojciech Włodzimierz Członek
Tomaszewska Ewa Krystyna Członek
Wiktorek Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Białej
Adres: w Urzędzie Gminy Biała, Biała Druga 4b, 98-350 Biała
Imię i nazwisko Stanowisko
Maciejewski Sławomir Józef Przewodniczący
Dziuba Helena Alicja Zastępca Przewodniczącego
Dziuba Ireneusz Stanisław Członek
Dziuba Józef Adam Członek
Kosińska Sylwia Członek
Pawełczyk Sylwia Agata Członek
Stanek Marzena Agnieszka Członek
Szkop Krystyna Barbara Członek
Włodarczyk Małgorzata Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sulmierzycach
Adres: w Urzędzie Gminy w Sulmierzycach, ul. Urzędowa 1, 98-338 Sulmierzyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Knopik Danuta Małgorzata Przewodniczący
Symołon Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Michałek Karolina Dorota Członek
Osińska Małgorzata Grażyna Członek
Płuciennik Barbara Irena Członek
Sobczyńska Daria Maria Członek
Urbaniak Magdalena Milena Członek
Walenczyk Mirosław Zbigniew Członek
Zimowska Irena Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pątnowie
Adres: w Urzędzie Gminy Pątnów, Pątnów 48, 98-335 Pątnów
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzak Maria Ewa Przewodniczący
Pakuła Anna Zastępca Przewodniczącego
Bańska Ilona Ewa Członek
Faińska Ilona Anna Członek
Hanas Dorota Jadwiga Członek
Krzemińska Sylwia Członek
Polak Tomasz Franciszek Członek
Sobera Ryszard Kazimierz Członek
Wiatr Mirosław Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wierzchlesie
Adres: w Urzędzie Gminy Wierzchlas, ul. Szkolna 7, 98-324 Wierzchlas
Imię i nazwisko Stanowisko
Górka Franciszek Andrzej Przewodniczący
Smugowska Anna Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Bukowiec Jolanta Maria Członek
Hernant Henryk Antoni Członek
Holicka Paulina Anna Członek
Kryściak Anna Agnieszka Członek
Sarowski Jan Członek
Urbanik Danuta Członek
Wincencjusz Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skomlinie
Adres: w Urzędzie Gminy Skomlin, ul. Trojanowskiego 1, 98-346 Skomlin
Imię i nazwisko Stanowisko
Janik Karolina Magdalena Przewodniczący
Matyjasek Katarzyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Budziak Justyna Członek
Idasiak Adam Zygmunt Członek
Idasiak Karol Leszek Członek
Kałuża Agnieszka Maria Członek
Matys Tadeusz Włodzimierz Członek
Walczak Ewelina Członek
Zaremba Agnieszka Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kiełczygłowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Kiełczygłowie, ul. Tysiąclecia 25, 98-538 Kiełczygłów,
Imię i nazwisko Stanowisko
Krężel Przemysław Michał Przewodniczący
Knop Grażyna Irena Zastępca Przewodniczącego
Bączyńska-Przygocka Zofia Członek
Beśka Witold Wiesław Członek
Kędzia Kazimierz Członek
Kostarczyk Anna Justyna Członek
Lichnowska Renata Małgorzata Członek
Mroczek Renata Maria Członek
Stępień Marianna Leokadia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pajęcznie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta Pajęczno, ul. Parkowa 8/12, 98-330 Pajęczno
Imię i nazwisko Stanowisko
Szmit Barbara Przewodniczący
Klimczak Marian Zastępca Przewodniczącego
Bednarska Justyna Członek
Drzazga Ryszard Członek
Jeziorowska Anna Maria Członek
Kotyla-Różycka Angelina Monika Członek
Marchewka Piotr Karol Członek
Trzcina Mariola Barbara Członek
Zimoch Daria Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowej Brzeźnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Nowa Brzeźnica, ul. Kościuszki 103, 98-331 Nowa Brzeźnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Ostrowski Eugeniusz Michał Przewodniczący
Sterczewska-Paprzycka Katarzyna Julia Zastępca Przewodniczącego
Fossa Marcin Mateusz Członek
Leśniewska Agnieszka Członek
Lis Beata Kamila Członek
Ogórowski Ireneusz Józef Członek
Radziwolska Patrycja Joanna Członek
Taranek Justyna Bogusława Członek
Witecka Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Konopnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Konopnica, ul. Rynek 15, 98-313 Konopnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Owczarek Krystyna Maria Przewodniczący
Żuberek Halina Maria Zastępca Przewodniczącego
Jasicki Władysław Członek
Misiak Ewa Barbara Członek
Mizera Żywila Weronika Członek
Pierzchnica Łukasz Członek
Płóciennik Marzena Jadwiga Członek
Słoma Joanna Członek
Włodarski Damian Szymon Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ostrówku
Adres: w Urzędzie Gminy w Ostrówku, Ostrówek 115, 98-311 Ostrówek
Imię i nazwisko Stanowisko
Niepiekło Teresa Elżbieta Przewodniczący
Lorek Izabela Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Dawidziak Dorota Członek
Litwiński Stanisław Członek
Pawlak Anna Członek
Pawlak Lidia Członek
Szczepański Ryszard Członek
Szymański Jarosław Tomasz Członek
Ulas Konrad Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarnożyłach
Adres: w Urzędzie Gminy Czarnożyły, Czarnożyły 48, 98-310 Czarnożyły
Imię i nazwisko Stanowisko
Marciniak Bogdan Bolesław Przewodniczący
Adamczyk Włodzimierz Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Cieślak Andrzej Adam Członek
Gurbiel Kinga Patrycja Członek
Parzyjagła Grażyna Halina Członek
Rösner Rafał Arkadiusz Członek
Spychała Barbara Urszula Członek
Stępień Damian Marek Członek
Wojtera Karolina Agata Członek