Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Świeradowie-Zdroju
Adres: w Urzędzie Miasta Świeradów-Zdrój, ul. 11 Listopada 35, 59-850 Świeradów-Zdrój
Imię i nazwisko Stanowisko
Stettner Halina Ryszarda Przewodniczący
Szczekulska Joanna Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Iwasiuta Małgorzata Barbara Członek
Kawka Adam Janusz Członek
Kisiel Krystyna Stanisława Członek
Mazurek Anna Zbigniewa Członek
Milichiewicz Małgorzata Magdalena Członek
Prońko Teresa Członek
Wrześniak Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Warcie Bolesławieckiej
Adres: w Urzędzie Gminy Warta Bolesławiecka, Warta Bolesławiecka 40C, 59-720 Raciborowice Górne
Imię i nazwisko Stanowisko
Bondrow Bożena Przewodniczący
Suska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Bernacka Anna Ritta Członek
Kubik Marianna Kamila Członek
Martysiewicz Joanna Iwona Członek
Rozdolska Lidia Członek
Świtała Elżbieta Członek
Turchan Monika Agnieszka Członek
Włodarska Barbara Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Zgorzelcu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu, ul. Bohaterów II AWP 8A, 59-900 Zgorzelec Pokój nr 203
Imię i nazwisko Stanowisko
Galasiak Monika Przewodniczący
Kozłowski Józef Zastępca Przewodniczącego
Bartkowicz Józef Członek
Grela Edward Członek
Grzesiak Jolanta Edyta Członek
Juchniewicz Wiktoria Członek
Kajdzik Monika Członek
Kowalska Kamila Członek
Makos Mirosław Członek
Staliś Maciej Piotr Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Bolesławcu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Bolesławcu, ul. Armii Krajowej 12, 59-700 Bolesławiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Palczewski Radosław Remigiusz Przewodniczący
Lech Alicja Czesława Zastępca Przewodniczącego
Dudek Robert Józef Członek
Goleńska Małgorzata Członek
Hryciów Ewa Feliksa Członek
Janiec Justyna Członek
Łukawska Elwira Barbara Członek
Malinowska Anna Maria Członek
Michnej Agnieszka Członek
Urbanowicz Renata Agnieszka Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Lwówku Śląskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lwówku Śląskim, ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski
Imię i nazwisko Stanowisko
Rosochacka-Horanin Barbara Stanisława Przewodniczący
Stybor Stanisław Feliks Zastępca Przewodniczącego
Anopczenko Katarzyna Janina Członek
Deptuła Bożena Teresa Członek
Jobda-Olechowska Joanna Ewa Członek
Kostecka Alicja Józefa Członek
Kuligowska Anna Alicja Członek
Mądzelewski Zbigniew Członek
Piechurska Justyna Anna Członek
Sady Joanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Lubaniu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lubaniu, ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Imię i nazwisko Stanowisko
Siemaszkiewicz Beata Maria Przewodniczący
Zahnd Małgorzata Anna Zastępca Przewodniczącego
Jagieło Janina Kazimiera Członek
Krymowski Andrzej Franciszek Członek
Kusiak Magdalena Członek
Łobocka Krystyna Członek
Medyński Józef Członek
Ostrowska Danuta Kazimiera Członek
Szeremeta-Socha Monika Członek
Zubiak Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Platerówce
Adres: w Urzędzie Gminy w Platerówce, Platerówka 20, 59-816 Platerówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Brukowska Maria Przewodniczący
Tumasz Teresa Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Kamińska Kamila Członek
Lebda Joanna Członek
Mazur Katarzyna Daria Członek
Pawłowski Czesław Władysław Członek
Piątkowska-Kowal Halina Barbara Członek
Sikorska-Budka Aleksandra Członek
Świder Łukasz Emil Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bolesławcu
Adres: w Urzędzie Gminy Bolesławiec, ul. Teatralna 1A, 59-700 Bolesławiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Kojder Zofia Przewodniczący
Turlejska Krystyna Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Bednarczuk Małgorzata Agnieszka Członek
Brożek Przemysław Antoni Członek
Byzdra Łukasz Paweł Członek
Marcichowski Kazimierz Członek
Oliwa Mariusz Wojciech Członek
Stefaniak Lucyna Katarzyna Członek
Ziembikiewicz-Konefał Wioletta Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zgorzelcu
Adres: w Urzędzie Miasta Zgorzelec, ul. Domańskiego 6, 59-900 Zgorzelec
Imię i nazwisko Stanowisko
Namielski Mariusz Donat Przewodniczący
Maciaszek Wiesław Janusz Zastępca Przewodniczącego
Bicki Grzegorz Członek
Danowska Wioletta Członek
Górski Przemysław Członek
Helik Adam Rafał Członek
Kołodziejczyk Agnieszka Zofia Członek
Lawasidu Alina Maria Członek
Sakowicz Aleksander Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lubomierzu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Lubomierz, Pl. Wolności 1, 59-623 Lubomierz
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymańska Magdalena Dorota Przewodniczący
Piątek Izabela Beata Zastępca Przewodniczącego
Hajdul Andrzej Michał Członek
Obidzińska-Przystupa Iwona Barbara Członek
Szafert Anna Członek
Szostak Anna Teresa Członek
Sztuba Anna Beata Członek
Szymczyszyn Jan Członek
Więcek Ewa Edyta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gromadce
Adres: w Urzędzie Gminy w Gromadce, ul. Gen.Wł.Sikorskiego 9, 59-706 Gromadka
Imię i nazwisko Stanowisko
Obajtek Maria Przewodniczący
Gortych Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Chruszcz Krystyna Anna Członek
Hetnar Gabriela Barbara Członek
Kaczmarek-Smusz Diana Członek
Krysa Monika Elżbieta Członek
Kuczyńska Magdalena Anna Członek
Pachulska Franciszka Członek
Wdowiak Barbara Zdzisława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubaniu
Adres: w Urzędzie Gminy Lubań, ul. Dąbrowskiego 18, 59-800 Lubań, pokój nr 22 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Hadam Grażyna Przewodniczący
Galiński Michał Zastępca Przewodniczącego
Anioł Sandra Małgorzata Członek
Benedyk Ewa Jolanta Członek
Biedroń Mariola Irena Członek
Niedzielko Joanna Urszula Członek
Pałka Renata Członek
Rosa Anna Aleksandra Członek
Surma Lucyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zawidowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zawidowie, Plac Zwycięstwa 21/22, 59-970 Zawidów
Imię i nazwisko Stanowisko
Traczyk Anna Kinga Przewodniczący
Frankiewicz Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Brzeziński Władysław Franciszek Członek
Gracjasz Małgorzata Monika Członek
Płatek Justyna Jadwiga Członek
Sareło Ewelina Magdalena Członek
Szychowska-Broda Wioleta Aneta Członek
Wasielewska Sylwia Łucja Członek
Zawal Irena Łucja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siekierczynie
Adres: w Urzędzie Gminy Siekierczyn, Siekierczyn 271, 59-818 Siekierczyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Szemiel Elżbieta Stanisława Przewodniczący
Rozińska Ewa Zofia Zastępca Przewodniczącego
Buławska Eliza Członek
Furdykoń Anna Czesława Członek
Jaworowska Małgorzata Członek
Murias Antonina Członek
Przewłocka Agnieszka Monika Członek
Skłodowska Danuta Członek
Torończak Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Węglińcu
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Węglińcu, ul. Sikorskiego 3, 59-940 Węgliniec
Imię i nazwisko Stanowisko
Łaniucha Agnieszka Przewodniczący
Zator Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Bajorek Jerzy Tadeusz Członek
Chłopecki Tadeusz Członek
Korczyńska Barbara Jadwiga Członek
Korczyński Paweł Członek
Kowalska Anetta Mariola Członek
Sroka Katarzyna Członek
Tłuszcz Wanda Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Leśnej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Leśnej, ul. Rynek 19, 59-820 Leśna
Imię i nazwisko Stanowisko
Biłyk Wiesława Janina Przewodniczący
Olejnik Agnieszka Barbara Zastępca Przewodniczącego
Bednarz Danuta Członek
Kwaśniewicz Zofia Genowefa Członek
Łączna Sylwia Członek
Łukasik Agnieszka Justyna Członek
Smentek Agnieszka Członek
Sobczyk Alina Maria Członek
Zając Kazimiera Członek
Miejska Komisja Wyborcza we Wleniu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Wleń, Plac Bohaterów Nysy 7, 59-610 Wleń
Imię i nazwisko Stanowisko
Bieszczad Bogusława Przewodniczący
Żmijowski Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Cal Irena Członek
Jasiński Marek Członek
Król Krystyna Członek
Łobocki Jan Antoni Członek
Siwek Renata Członek
Skoczny Ryszard Członek
Szynal Edyta Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lubaniu
Adres: w Urzędzie Miasta Lubań, ul. 7 Dywizji 14, 59-800 Lubań
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawłocka Anna Przewodniczący
Chorosza Maria Józefa Zastępca Przewodniczącego
Biłous Margareta Martha Członek
Kadłubowska Halina Zofia Członek
Karlińska Irena Członek
Kwiecińska Beata Jadwiga Członek
Litwinowicz Andrzej Członek
Szymański Edward Kazimierz Członek
Witecka Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osiecznicy
Adres: w Urzędzie Gminy Osiecznica, ul. Lubańska 43, 59-724 Osiecznica
Imię i nazwisko Stanowisko
Słabicka Zofia Przewodniczący
Słonecka Małgorzata Maria Zastępca Przewodniczącego
Broszko Janina Irena Członek
Hytnar Marta Członek
Karwat Karolina Natalia Członek
Kasper Robert Michał Członek
Kozioł Monika Członek
Miazga Izabela Członek
Pawłowska Urszula Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Olszynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Olszynie, ul. Wolności 6, 59-830 Olszyna
Imię i nazwisko Stanowisko
Nawrocka Izabela Ewa Przewodniczący
Brzezicka Bożena Anna Zastępca Przewodniczącego
Elert Urszula Maria Członek
Kaczmarek Jolanta Jadwiga Członek
Kopiś Anna Członek
Kordula Mariusz Henryk Członek
Kowalczyk-Zabłotna Ewa Członek
Kowalska Anna Członek
Zięciak Katarzyna Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bolesławcu
Adres: w Urzędzie Miasta Bolesławiec, ul. Rynek 41, 59-700 Bolesławiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Chruszcz Sylwia Anna Przewodniczący
Gajlewicz Danuta Zastępca Przewodniczącego
Majewska Bożena Teresa Członek
Mirek Diana Członek
Sikorzyńska Marta Paulina Członek
Soja Jolanta Anna Członek
Szandrowski Lucjan Członek
Troszczyńska Anna Maria Członek
Wagner Monika Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowogrodźcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu, ul. Rynek 1, 59-730 Nowogrodziec
Imię i nazwisko Stanowisko
Komar Krystyna Przewodniczący
Surosz Helena Zastępca Przewodniczącego
Bober Urszula Renata Członek
Jaworska Kamila Członek
Kłosowska Grażyna Anna Członek
Markiewicz Iwona Członek
Mytnik Iwona Członek
Sitko Katarzyna Członek
Sondaj Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zgorzelcu
Adres: w Urzędzie Gminy Zgorzelec, ul. Kościuszki 70, 59-900 Zgorzelec Pokój nr 24 biuro Rady Gminy Zgorzelec
Imię i nazwisko Stanowisko
Jasiul Wioletta Przewodniczący
Szczepańska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Koncur Halina Zofia Członek
Legeżyńska Grażyna Maria Członek
Mularczyk Dorota Członek
Nieścierowicz Dagmara Wanda Członek
Podraza Helena Członek
Szpala Jadwiga Członek
Śpiewak Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mirsku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Mirsk, pl. Wolności 39, 59-630 Mirsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Stebnicka Teresa Wiesława Przewodniczący
Prawdzin Halina Zastępca Przewodniczącego
Gołębiowski Tadeusz Członek
Ignatowicz-Urbanowicz Beata Członek
Kałuża Maria Członek
Kałuża-Tartak Sylwia Wioletta Członek
Ożga Dawid Jakub Członek
Ożga Mariola Dominika Członek
Puchalski Zbigniew Józef Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bogatyni
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Bogatyni, ul. Daszyńskiego 1, 59-920 Bogatynia
Imię i nazwisko Stanowisko
Litwa Arleta Przewodniczący
Klimczak Leszek Zastępca Przewodniczącego
Chwałko Ryszard Członek
Ciosmak Rafał Członek
Cuber Zbigniew Grzegorz Członek
Herliczka Wiesława Członek
Motyka Robert Członek
Sroka Danuta Członek
Wiśniewska Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gryfowie Śląskim
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim, ul. Rynek 1, 59-620 Gryfów Śląski
Imię i nazwisko Stanowisko
Szumer Anna Przewodniczący
Krawczyk Waleria Alicja Zastępca Przewodniczącego
Andrzejczak Jerzy Kazimierz Członek
Całko Sylwia Członek
Cichońska Sylwia Joanna Członek
Jezioro Kinga Halina Członek
Owoc Paulina Członek
Szymańska Agnieszka Monika Członek
Wrona Bernadeta Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pieńsku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Pieńsk, ul. Bolesławiecka 29, 59-930 Pieńsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Strojna Jolanta Barbara Przewodniczący
Marendziak Marek Józef Zastępca Przewodniczącego
Gancarz Halina Weronika Członek
Jakubas Ewa Katarzyna Członek
Kieruzal Joanna Członek
Kroczyński Henryk Lesław Członek
Maj Sylwia Ewa Członek
Majszczyk Weronika Józefa Członek
Perońska Katarzyna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sulikowie
Adres: w Urzędzie Gminy Sulików, ul. Dworcowa 5, 59-975 Sulików
Imię i nazwisko Stanowisko
Swoboda Jakub Przewodniczący
Świątek Dorota Janina Zastępca Przewodniczącego
Herbik Agata Członek
Kasprzyk Marlena Anna Członek
Kurjański Edward Jan Członek
Pająk Ewa Członek
Poniatowska Wioletta Edyta Członek
Sawicka Anna Krystyna Członek
Stojanowska Małgorzata Dorota Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lwówku Śląskim
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta we Lwówku Śląskim, ul. Wojska Polskiego 25A, 59-600 Lwówek Śląski
Imię i nazwisko Stanowisko
Szmulewicz Natalia Przewodniczący
Żojdzik Anna Zastępca Przewodniczącego
Fidorów Daniela Członek
Karpowicz Katarzyna Jolanta Członek
Korczyńska Ewa Zdzisława Członek
Krzysztofińska Wioletta Członek
Kukliński Piotr Rafał Członek
Łopato Jerzy Andrzej Członek
Nazaruk Zuzanna Członek