Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Tarnowie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Bochni
Adres: w Starostwie Powiatowym w Bochni, ul. Kazimierza Wielkiego 31, 32-700 Bochnia
Imię i nazwisko Stanowisko
Obrzut Ewa Małgorzata Przewodniczący
Śliwa Janusz Józef Zastępca Przewodniczącego
Genderka Maria Członek
Jędryczka Małgorzata Katarzyna Członek
Kłosowska Monika Elżbieta Członek
Ryncarz-Piotrowska Halina Członek
Wilk Dorota Członek
Wójtowicz Teresa Małgorzata Członek
Zabrzańska Krystyna Członek
Zwierniak Robert Stanisław Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Brzesku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51, 32-800 Brzesko III piętro pok. 327
Imię i nazwisko Stanowisko
Filip Tomasz Florian Przewodniczący
Banach Alina Zastępca Przewodniczącego
Ciurej Angelika Adrianna Członek
Franczyk Weronika Członek
Górka Marcelina Anna Członek
Hojnowska Małgorzata Maria Członek
Lambert Marian Józef Członek
Pajor Beata Bogusława Członek
Sumara Jadwiga Członek
Świątkowska Maria Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzcianie
Adres: w Urzędzie Gminy Trzciana, 32-733 Trzciana 302
Imię i nazwisko Stanowisko
Grabowski Łukasz Paweł Przewodniczący
Krawczyk Krzysztof Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Krawczyk Aleksander Członek
Kukla Sławomir Janusz Członek
Michniak-Dutkiewicz Danuta Maria Członek
Mikołajek Bronisława Członek
Młynarczyk Katarzyna Członek
Stańdo Joanna Członek
Wnęk Anna Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łapanowie
Adres: w Urzędzie Gminy Łapanów, p."Sala Narad", 32-740 Łapanów 34, woj. małopolskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Gembacz Krystyna Bogumiła Przewodniczący
Kuska Dorota Paulina Zastępca Przewodniczącego
Bachula Michał Robert Członek
Gudz Anna Maria Członek
Hejmo Kamila Katarzyna Członek
Łaciak Maria Magdalena Członek
Palacz Zofia Członek
Paszkot Patryk Franciszek Członek
Pietraś Robert Marcin Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Wiśniczu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nowym Wiśniczu, 32-720 Nowy Wiśnicz, Rynek 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Miśkowiec Krzysztof Edward Przewodniczący
Tobiasz Mariusz Janusz Zastępca Przewodniczącego
Cabała Iwona Maria Członek
Gicala Grzegorz Stanisław Członek
Klimas Łukasz Marek Członek
Mochel Patrycja Stefania Członek
Tobjasz Maria Członek
Tryliński Adam Roman Członek
Wołek Jan Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Drwini
Adres: w Urzędzie Gminy w Drwini, Drwinia 57, 32-709 Drwinia
Imię i nazwisko Stanowisko
Czesak Halina Jolanta Przewodniczący
Nosal Aldona Zofia Zastępca Przewodniczącego
Dziadoń Zygmunt Jan Członek
Klasa Janina Członek
Kluba Maria Dorota Członek
Panek Michał Karol Członek
Piekarz Aleksandra Helena Członek
Skoczek Bogusława Józefa Członek
Trzaska Barbara Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bochni
Adres: w Urzędzie Gminy Bochnia, ul. Kazimierza Wielkiego 26, 32-700 Bochnia, pok. 1, tel.14 690 11 30
Imię i nazwisko Stanowisko
Niemiec Danuta Barbara Przewodniczący
Piekarz Anna Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowski Rafał Marcin Członek
Jędryczka Wiesław Roman Członek
Kierońska Edyta Grażyna Członek
Klima Ewelina Łucja Członek
Rajca Wiesław Stanisław Członek
Rzepecka Katarzyna Maria Członek
Tworzydło Bożena Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szczurowej
Adres: w Urzędzie Gminy Szczurowa, ul. Lwowska 2, 32-820 Szczurowa, pokój nr 14 (parter), tel. 146320904
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilaszek Regina Ewa Przewodniczący
Cholewicka Alicja Zofia Zastępca Przewodniczącego
Dziąćko Bogumiła Józefa Członek
Gądek Elżbieta Maria Członek
Grzesik Agnieszka Janina Członek
Gut Lucyna Maria Członek
Oleksy Grażyna Walentyna Członek
Paluch Stanisława Członek
Woda Angelika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Borzęcinie
Adres: Urząd Gminy w Borzęcinie, 32-825 Borzęcin 583G
Imię i nazwisko Stanowisko
Czernek Małgorzata Helena Przewodniczący
Curyło Ewelina Maria Zastępca Przewodniczącego
Cisak Jolanta Maria Członek
Kaczmarczyk Małgorzata Wanda Członek
Michalec Aneta Anna Członek
Mleczko Marzena Patrycja Członek
Przybyło Barbara Członek
Sozańska Marlena Ewa Członek
Sworniowska Kinga Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żegocinie
Adres: w Urzędzie Gminy Żegocina, 32-731 Żegocina 316, sala narad
Imię i nazwisko Stanowisko
Trojan Mieczysław Przewodniczący
Bukowiec Stanisława Ewa Zastępca Przewodniczącego
Daniel Dorota Małgorzata Członek
Jędrzejek Marta Agnieszka Członek
Ptaszek Urszula Ewa Członek
Sajdak Krystyna Teresa Członek
Szewczyk Ewa Janina Członek
Waligóra Małgorzata Elżbieta Członek
Wątroba Stanisław Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Brzesku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Brzesku, ul. Głowackiego 51, 32-800 Brzesko
Imię i nazwisko Stanowisko
Wąsik Dorota Maria Przewodniczący
Koczaski Maksymilian Jacek Zastępca Przewodniczącego
Filip Paweł Stanisław Członek
Kotarba Edyta Agata Członek
Leś Iwona Jadwiga Członek
Nosek Urszula Maria Członek
Rudnik Ewelina Magdalena Członek
Toboła Małgorzata Członek
Witkowska Maria Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gnojniku
Adres: w Urzędzie Gminy Gnojnik, 32-864 Gnojnik 363
Imię i nazwisko Stanowisko
Bober Piotr Przewodniczący
Baran Piotr Józef Zastępca Przewodniczącego
Krakowska Krystyna Anna Członek
Łukasik Ewelina Członek
Mazurek Ewelina Agnieszka Członek
Odroń-Wąs Joanna Małgorzata Członek
Pabian Sylwester Paweł Członek
Strzesak Katarzyna Anna Członek
Wawryka Małgorzata Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czchowie
Adres: Miejska Komisja Wyborcza w Czchowie Rynek 12; 32-860 Czchów
Imię i nazwisko Stanowisko
Olchawa Fryderyk Krzysztof Przewodniczący
Karnafał Sylwia Urszula Zastępca Przewodniczącego
Baczewska-Kuca Agnieszka Teresa Członek
Dzięgiel Katarzyna Członek
Kozdrój Mateusz Członek
Kusion Jadwiga Teresa Członek
Pachocińska-Cebula Katarzyna Gabriela Członek
Pachut Andrzej Stanisław Członek
Różańska Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rzezawie
Adres: w Urzędzie Gminy w Rzezawie, ul. Długa 21, 32-765 Rzezawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Janik Kinga Maria Przewodniczący
Ptasznik Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bożek Zofia Członek
Kopacz Monika Agnieszka Członek
Kruczyński Stanisław Władysław Członek
Lechowski Ireneusz Tadeusz Członek
Młynarczyk Lucyna Maria Członek
Okuniewska Magdalena Członek
Puścizna Kinga Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipnicy Murowanej
Adres: w Urzędzie Gminy w Lipnicy Murowanej, 32-724 Lipnica Murowana 44, pokój Nr 5.
Imię i nazwisko Stanowisko
Mucha Stanisława Maria Przewodniczący
Kozioł-Matlęga Kinga Teresa Zastępca Przewodniczącego
Bazarnik Aleksandra Członek
Bereta Maria Członek
Małecka Jolanta Maria Członek
Paprota Stanisław Członek
Paszkowski Stanisław Członek
Piś Barbara Stanisława Członek
Rogowska Maria Józefa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bochni
Adres: w Urzędzie Miasta Bochnia ul. Kazimierza Wielkiego 2, 32-700 Bochnia
Imię i nazwisko Stanowisko
Duda Monika Ryszarda Przewodniczący
Lis Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Bucenko Joanna Wiesława Członek
Kołodziej Jerzy Członek
Kukla Roman Członek
Mocię Ilona Monika Członek
Ścisło Wanda Stanisława Członek
Zwierniak Joanna Członek
Żelichowska Joanna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dębnie
Adres: w Urzędzie Gminy Dębno, Wola Dębińska 240, 32-852 Dębno
Imię i nazwisko Stanowisko
Płaczek Lucyna Przewodniczący
Franczyk Łukasz Zastępca Przewodniczącego
Bilińska Aleksandra Członek
Herbert-Styrna Agnieszka Maria Członek
Jankowska Maria Bogumiła Członek
Kuna Maria Julia Członek
Nosek Joanna Agnieszka Członek
Przybyło Krzysztof Józef Członek
Sacha Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Iwkowej
Adres: w Urzędzie Gminy w Iwkowej, 32-861 Iwkowa 468, pokój Nr 26 - Sala Wystawowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Pajor Alicja Maria Przewodniczący
Piechowicz Urszula Zofia Zastępca Przewodniczącego
Bodek Bożena Maria Członek
Nieć-Kolasa Natalia Edyta Członek
Nowak Halina Członek
Oleksy Marta Członek
Stachoń Ewelina Członek
Szczepańska Agnieszka Katarzyna Członek
Szot Dorota Beata Członek