Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Krośnie Odrzańskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Krośnie Odrzańskim, ul. Piastów 10B sala nr 117
Imię i nazwisko Stanowisko
Polak Iwona Maria Przewodniczący
Sylwanowicz Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Adułło Zuzanna Członek
Grysztar Błażej Marek Członek
Harasymowicz Aleksandra Elżbieta Członek
Januszkiewicz Halina Maria Członek
Misa Kamila Barbara Członek
Osiński Stanisław Ryszard Członek
Pawłowska Beata Katarzyna Członek
Prażanowska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gubinie
Adres: w Urzędzie Gminy Gubin, ul. Obrońców Pokoju 20
Imię i nazwisko Stanowisko
Jasek Miłosz Konrad Przewodniczący
Ostafin Sebastian Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Ekstert Anita Członek
Hajnas Wiesław Członek
Kościesza Ryszard Członek
Markowski Edward Członek
Podymska Anna Członek
Szynkura Dorota Joanna Członek
Wąchała Marek Robert Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Świebodzinie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Świebodzinie, ul. Kolejowa 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Długosz Bożena Stanisława Przewodniczący
Czarny Józef Zastępca Przewodniczącego
Bałenkowska Elwira Magdalena Członek
Cygańska Karolina Julia Członek
Kawulok Izabela Członek
Kowalik Anna Członek
Narazińska Joanna Członek
Obała Bogdan Członek
Schabikowski Marek Adam Członek
Szpigiel Dariusz Przemysław Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Zielonej Górze
Adres: w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze, ul. Podgórna 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Wrześniewski Maciej Jerzy Przewodniczący
Lisowska Anna Janina Zastępca Przewodniczącego
Bernacki Adam Członek
Brożek Anna Członek
Oster Stanisław Członek
Rozenfeld Agnieszka Członek
Sokołowska Stanisława Członek
Szymańska Kamilla Lidia Członek
Wojtuściszyn Tomasz Jarosław Członek
Woźniak Maciej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowogrodzie Bobrzańskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie Bobrzańskim, ul. Słowackiego 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Majewski Jerzy Andrzej Przewodniczący
Adamczuk Krzysztof Robert Zastępca Przewodniczącego
Cech Edmund Sylwester Członek
Downar Krystyna Halina Członek
Jaszczyszyn Ewa Członek
Jursza Elżbieta Członek
Jursza Sebastian Mariusz Członek
Nowicka Zofia Członek
Zapotoczna Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubrzy
Adres: w Urzędzie Gminy w Lubrzy, ul. Osiedle Szkolne 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartoszewicz Maria Przewodniczący
Karbowiak Ryszard Antoni Zastępca Przewodniczącego
Borucka Beata Członek
Dziurewicz Adam Członek
Hoffmann Grażyna Członek
Kozak Marcin Michał Członek
Piwońska Arleta Zofia Członek
Sobolewska Katarzyna Małgorzata Członek
Ślusarek Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Maszewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Maszewie, Maszewo 71, 66 - 614 Maszewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuśmierek Łucja Halina Przewodniczący
Czernecka Danuta Zastępca Przewodniczącego
Bartkowicz Łukasz Mateusz Członek
Gałek Justyna Członek
Nowacka Katarzyna Członek
Nowak Agnieszka Anna Członek
Stasiak Agata Członek
Wiśniewska Elżbieta Członek
Wojtczak Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łagowie
Adres: w Urzędzie Gminy Łagów, ul. Spacerowa 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Chomiak Marzanna Agata Przewodniczący
Hałas Stanisław Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Banak Danuta Członek
Dziembowska Wioletta Renata Członek
Mańkowska Ewa Joanna Członek
Maślak Emilia Członek
Niklewicz Alicja Teresa Członek
Wasilewska Bernadeta Członek
Zawiślak Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szczańcu
Adres: w Urzędzie Gminy Szczaniec, ul. Herbowa 30
Imię i nazwisko Stanowisko
Molicki Jan Przewodniczący
Baranowska Elżbieta Regina Zastępca Przewodniczącego
Chrabańska Małgorzata Członek
Garbowska Kamilla Magdalena Członek
Gorzycka Beata Katarzyna Członek
Pokrywczyńska Aldona Dorota Członek
Rychlik Emilia Członek
Siedlecka Genowefa Członek
Zielińska Emilia Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bobrowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Bobrowicach nr 131
Imię i nazwisko Stanowisko
Kostrzewska Kamila Anna Przewodniczący
Gąszczak Renata Zuzanna Zastępca Przewodniczącego
Gdowska Iwona Członek
Grabowska Joanna Członek
Kogut Leszek Józef Członek
Leśko Karolina Członek
Miszczykowska Urszula Członek
Miś Aleksandra Elżbieta Członek
Ziętara Anetta Marta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kargowej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kargowej, ul. Rynek 33, I piętro, pokój 19.
Imię i nazwisko Stanowisko
Kubalski Łukasz Przewodniczący
Sidorenko Ewelina Anna Zastępca Przewodniczącego
Gwóźdź Ewa Członek
Herbik Ewa Członek
Horbowa Patrycja Członek
Karaś Barbara Maria Członek
Molzahn Marta Elżbieta Członek
Posyniak-Rusin Elżbieta Członek
Żachowska Alicja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zaborze
Adres: w Urzędzie Gminy Zabór, ul. Lipowa 15, 66-003 Zabór
Imię i nazwisko Stanowisko
Skorodecka Joanna Katarzyna Przewodniczący
Balicka Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Groberska Izabela Iwona Członek
Kasperska Adrianna Członek
Kozak Dagmara Członek
Majewska Janina Członek
Mikołajczyk Justyna Członek
Mróz Urszula Barbara Członek
Raduszyńska Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dąbiu
Adres: w Urzędzie Gminy Dąbie, ul. Szeroka 4
Imię i nazwisko Stanowisko
Molka Michał Przewodniczący
Staszewska Maria Zastępca Przewodniczącego
Barczuk Grażyna Członek
Bartkowska Jadwiga Członek
Bogdańska Wanda Kazimiera Członek
Bożemska Magdalena Marta Członek
Ćwiek Magdalena Członek
Stróżniak Arleta Członek
Szefer Agnieszka Marzena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Babimoście
Adres: w Urzędzie Miejskim w Babimoście, ul. Rynek 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Hamrol Beata Przewodniczący
Stasik Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Frącek Bożena Maria Członek
Henc Lidia Członek
Krzyżanowska-Rzeska Dorota Katarzyna Członek
Mikłaszewicz Barbara Krystyna Członek
Płońska Grażyna Członek
Rychła Danuta Maria Członek
Schuster-Dolska Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świdnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Świdnica ul. Długa 38, 66-008 Świdnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Kremens Maria Przewodniczący
Krzesińska Beata Mariola Zastępca Przewodniczącego
Hadzicka Bogumiła Jolanta Członek
Leśniarek Edyta Członek
Schmidt Dorota Członek
Sosnowska Maria Danuta Członek
Strzelczyk Teresa Członek
Szymańska Anna Agnieszka Członek
Wróblewska Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krośnie Odrzańskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Krośnie Odrzańskim, ul. Parkowa 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Forster Mieczysław Przewodniczący
Ratajczak Roman Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Dębicki Piotr Członek
Kacprzak Klaudiusz Członek
Miechowicz Jakub Członek
Narkun Izabela Paulina Członek
Orzeszko Zygmunt Członek
Piaskowski Marcin Członek
Pietkun Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzebiechowie
Adres: w małej salce Trzebiechowskiego Ośrodka Kultury - Trzebiechów, ul. Sulechowska 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Sochala Irena Ewa Przewodniczący
Sokół Jolanta Teresa Zastępca Przewodniczącego
Banachowicz Monika Katarzyna Członek
Hutor Zdzisław Członek
Kieliszek Angelika Członek
Kowalczyk Anna Członek
Kulik Ewa Paulina Członek
Nowak-Śledź Karolina Izabela Członek
Stelmaszyńska Ewelina Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bytnicy
Adres: w Gminnym Centrum Kultury, Bytnica 52d
Imię i nazwisko Stanowisko
Kołacz Wanda Irena Przewodniczący
Pacyna Mirosława Danuta Zastępca Przewodniczącego
Czok Agnieszka Ewa Członek
Dyrka Albin Julian Członek
Kaczmarczyk Danuta Członek
Nowak Wioleta Członek
Powchowicz Małgorzata Ewa Członek
Stępniak Anna Katarzyna Członek
Truchan Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czerwieńsku
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Czerwieńsku, ul. Rynek 25, 66-016 Czerwieńsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Wikiera Paweł Piotr Przewodniczący
Wadiak-Kurowska Katarzyna Joanna Zastępca Przewodniczącego
Janas Krystyna Członek
Klauza Maria Członek
Krzyżaniak Dorota Członek
Kuta Bogusław Wojciech Członek
Mutka Ewelina Katarzyna Członek
Rabiej Ewa Gabriela Członek
Wojnicz Irena Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gubinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Gubinie, ul. Piastowska 24
Imię i nazwisko Stanowisko
Kamieniarz Wanda Janina Przewodniczący
Pędziński Zdzisław Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Gadecka Władysława Członek
Jóźwiak Kazimiera Członek
Olifirowicz-Kalinowicz Agnieszka Maria Członek
Ponikiewska Edyta Krystyna Członek
Sopór Ewa Członek
Świtalski Stanisław Członek
Witczak Andrzej Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Zielonej Górze
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze, ul. Podgórna 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Makarowicz Robert Gwidon Przewodniczący
Grygiel Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Berska Estera Członek
Iwanowski Michał Stefan Członek
Kaźmierczak Maria Członek
Luczek Roman Jerzy Członek
Pastuszko Marcin Członek
Sadura Jacek Członek
Winkler Jolanta Maria Członek
Zawada Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bojadłach
Adres: w Urzędzie Gminy Bojadła, ul. Sulechowska 35
Imię i nazwisko Stanowisko
Bosy Grzegorz Maciej Przewodniczący
Blitek Agnieszka Danuta Zastępca Przewodniczącego
Augustyniak Arleta Agnieszka Członek
Borowczak Franciszek Członek
Filipczak Krystyna Członek
Materna Paulina Członek
Piwowar Michał Członek
Wawrzusiszyn Anna Maria Członek
Wyrwa Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skąpem
Adres: w Urzędzie Gminy Skąpe, Skąpe 65
Imię i nazwisko Stanowisko
Sakowicz Alfreda Krystyna Przewodniczący
Kuriata Dorota Zastępca Przewodniczącego
Bachorska Iwona Członek
Cegliński Kazimierz Członek
Chołodowska Karolina Agata Członek
Grzyb Jadwiga Członek
Połubińska Martyna Katarzyna Członek
Ratajczak Alicja Członek
Żak-Gwizda Agnieszka Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Świebodzinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Świebodzinie, ul. Rynkowa 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Rybacka Krystyna Przewodniczący
Kurp Janusz Paweł Zastępca Przewodniczącego
Biernacka Teresa Wiesława Członek
Kołodziejak Anna Bożena Członek
Lipińska Anna Krystyna Członek
Rostowska-Żurakowska Aleksandra Członek
Schabikowska Adela Grażyna Członek
Szymanek Małgorzata Jadwiga Członek
Traczyński Piotr Jacek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zielonej Górze
Adres: w Urzędzie Miasta Zielona Góra, ul. Długa 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Skibiński Andrzej Zbigniew Przewodniczący
Ozimińska Wanda Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Baranowski Jakub Mateusz Członek
Kania Waldemar Członek
Kuźmińska Małgorzata Dorota Członek
Matuszkiewicz Magdalena Członek
Niemiec Krzysztof Bogdan Członek
Pernal-Wyderkiewicz Katarzyna Wioletta Członek
Renigier-Marciniak Marzenna Członek
Turek Emilia Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zbąszynku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zbąszynku, ul. Rynek 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Rucioch Katarzyna Przewodniczący
Nawracała Aneta Maria Zastępca Przewodniczącego
Budniak Katarzyna Członek
Budniak Krzysztof Paweł Członek
Czyczerski Piotr Członek
Drozd Edward Członek
Greczycho Urszula Członek
Jagaciak Alina Maria Członek
Kaczmarek Halina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sulechowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sulechowie, Plac Ratuszowy 6, II piętro, pokój 217
Imię i nazwisko Stanowisko
Sadowski Krzysztof Przewodniczący
Połujańska Krystyna Danuta Zastępca Przewodniczącego
Fokszan Tytus Sebastian Członek
Janusz Marian Józef Członek
Krzywy Joanna Agnieszka Członek
Łuczak Wanda Aniela Członek
Materna Krzysztof Członek
Szukała-Wachowska Julita Alina Członek
Zamolski Rafał Antoni Członek