Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Częstochowie I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Częstochowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Częstochowie, ul. Jana III Sobieskiego 9, 42-200 Częstochowa, pok.35
Imię i nazwisko Stanowisko
Garlik Marek Zbigniew Przewodniczący
Minkina Sławomir Łukasz Zastępca Przewodniczącego
Danielewska Agnieszka Maria Członek
Duś Halina Członek
Dyl Błażej Andrzej Członek
Kiedrzyn Patrycja Małgorzata Członek
Ligorowska Krystyna Lidia Członek
Młynarczyk Edward Członek
Wawrzyniak Paulina Irena Członek
Witkowska Patrycja Beata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Myszkowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Myszkowie, ul. Pułaskiego 6, 42-300 Myszków pok. 414
Imię i nazwisko Stanowisko
Cogiel Katarzyna Maria Przewodniczący
Mastalerz Teresa Irena Zastępca Przewodniczącego
Budzikur Aleksandra Urszula Członek
Czerwik Teresa Członek
Nowak Ireneusz Wojciech Członek
Okularczyk Magdalena Ewa Członek
Różczka Krzysztof Adam Członek
Słabosz Krystyna Urszula Członek
Stelmach Klaudia Karolina Członek
Żbikowski Tomasz Bolesław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kruszynie
Adres: w Urzędzie Gminy Kruszyna, ul. Kmicica 5, 42-282 Kruszyna
Imię i nazwisko Stanowisko
Wierzbicka Małgorzata Maria Przewodniczący
Chamara Arkadiusz Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Gałbas Lena Ewelina Członek
Głąb Ewelina Kinga Członek
Małolepsza Ewelina Członek
Mucha Leszek Wiesław Członek
Nyga Rafał Marcin Członek
Pioruńska Aneta Członek
Popławski Mateusz Bogdan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Blachowni
Adres: w Urzędzie Miejskim w Blachowni, ul. Sienkiewicza 22, 42-290 Blachownia
Imię i nazwisko Stanowisko
Gębuś Tadeusz Przewodniczący
Bernat Jarosław Aleksander Zastępca Przewodniczącego
Bajor Hanna Janina Członek
Czerniak Grażyna Członek
Kała-Kożuch Kamila Julia Członek
Palacz Krzysztofa Członek
Popczyk Irena Członek
Puchała Beata Maria Członek
Stochel-Chruścińska Joanna Agata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Poraju
Adres: w Urzędzie Gminy Poraj, ul. Jasna 21, 42-360 Poraj
Imię i nazwisko Stanowisko
Sitek Janina Wanda Przewodniczący
Krzyczmonik Paweł Piotr Zastępca Przewodniczącego
Dutkiewicz Tomasz Jerzy Członek
Jaworski Michał Krzysztof Członek
Potempska Renata Anna Członek
Rudolf Maria Teresa Członek
Urzędniczek Adrian Jacek Członek
Zegan Katarzyna Małgorzata Członek
Zemła Zygmunt Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mykanowie
Adres: w Urzędzie Gminy Mykanów, ul. Samorządowa 1, 42-233 Mykanów, pokój nr 4
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaniowska Danuta Przewodniczący
Szczepanik Maria Danuta Zastępca Przewodniczącego
Hubicki Piotr Andrzej Członek
Jeziak Patryk Piotr Członek
Marczak Małgorzata Ewa Członek
Migoń Szymon Jarosław Członek
Siwa Anna Katarzyna Członek
Świąć Helena Łucja Członek
Zielonka Grażyna Alicja Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Koziegłowach
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta Koziegłowy, ul. Plac Moniuszki 14, 42-350 Koziegłowy
Imię i nazwisko Stanowisko
Chermanowski Kazimierz Romuald Przewodniczący
Wiśniewska Barbara Anna Zastępca Przewodniczącego
Ciuk Agnieszka Józefa Członek
Ficenes Przemysław Paweł Członek
Kijanka Małgorzata Ewa Członek
Moczulska Iwona Maria Członek
Noszczyk Katarzyna Magdalena Członek
Ptasik Izabela Barbara Członek
Ziora Agnieszka Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kamienicy Polskiej
Adres: w Urzędzie Gminy w Kamienicy Polskiej, ul. Konopnickiej 12, 42-260 Kamienica Polska, pok nr 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Sitek Rafał Sylwester Przewodniczący
Najnigier Agata Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Drapała Anna Magdalena Członek
Ficenes Małgorzata Zofia Członek
Huras Kamila Magdalena Członek
Kocot Anna Iwona Członek
Ostojska Danuta Stanisława Członek
Piekarczyk-Wrazidło Katarzyna Członek
Sadowska Aneta Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przyrowie
Adres: w Urzędzie Gminy Przyrów, ul. Częstochowska 7, 42-248 Przyrów, II piętro pokój nr 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Kyć Urszula Stanisława Przewodniczący
Pelikan Justyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Biedroń Maria Jadwiga Członek
Bochenek Sylwia Anita Członek
Grzesiak Janina Marianna Członek
Kołek Halina Anna Członek
Lewandowska Joanna Zofia Członek
Synowiec Karina Elżbieta Członek
Zbrojkiewicz Bożena Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mstowie
Adres: w Urzędzie Gminy Mstów, ul. 16 Stycznia 14, 42-244 Mstów
Imię i nazwisko Stanowisko
Skibińska Maria Przewodniczący
Żyła Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Bartelak Karolina Ewa Członek
Rozpondek Katarzyna Zofia Członek
Strączyńska Joanna Krystyna Członek
Syguła Małgorzata Agnieszka Członek
Śliwińska Renata Barbara Członek
Tuszyńska Wiesława Sabina Członek
Tyras Renata Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Poczesnej
Adres: w Urzędzie Gminy Poczesna, ul. Wolności 2, 42-262 Poczesna
Imię i nazwisko Stanowisko
Sałata Maria Weronika Przewodniczący
Ujma Anna Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Adamus Agata Anna Członek
Konieczna Anetta Maria Członek
Kowalczyk Beata Ewa Członek
Mader Jolanta Członek
Pałasińska Marika Iwona Członek
Papis Iwona Maria Członek
Parkitna Teresa Bronisława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lelowie
Adres: w Urzędzie Gminy Lelów, ul. Szczekocińska 18, 42-235 Lelów
Imię i nazwisko Stanowisko
Miłoch Elżbieta Dorota Przewodniczący
Lipowicz Wiesława Maria Zastępca Przewodniczącego
Gołkowska Halina Maria Członek
Kocela Łukasz Antoni Członek
Kuczek Anna Irena Członek
Sularz Krystian Grzegorz Członek
Świątek Jolanta Anna Członek
Wójcik Stefania Agata Członek
Zaborska Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Janowie
Adres: w Urzędzie Gminy Janów, ul. Częstochowska 1, 42-253 Janów
Imię i nazwisko Stanowisko
Gałązka Monika Edyta Przewodniczący
Siemion Justyna Beata Zastępca Przewodniczącego
Kawecki Józef Edward Członek
Kędzierska-Fic Danuta Ewa Członek
Kulik Anna Stefania Członek
Nguyen Joanna Dorota Członek
Pałys Maria Eleonora Członek
Roman Iwona Bogusława Członek
Wojdyła Aleksandra Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Olsztynie
Adres: w Urzędzie Gminy Olsztyn, ul. Plac Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Sikorska Anna Maria Przewodniczący
Krajewska Barbara Zastępca Przewodniczącego
Kuchta Krystyna Teresa Członek
Muskalska Edwarda Członek
Nowak Mariola Agnieszka Członek
Stępień Izabella Bogusława Członek
Stolarski Piotr Członek
Walasek Beata Joanna Członek
Wroniecki Marek Juliusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żarkach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Żarki, ul. Kościuszki 15/ 17, 42-310 Żarki
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowakowska Aneta Zdzisława Przewodniczący
Zych Renata Izabela Zastępca Przewodniczącego
Korumbel Krzysztof Antoni Członek
Kusaj Grzegorz Członek
Maślankiewicz Aneta Maria Członek
Oleksiak Marian Zygmunt Członek
Pompka Jerzy Władysław Członek
Rudnicka Daria Krystyna Członek
Skorek Halina Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starczy
Adres: w Urzędzie Gminy w Starczy, ul. Gminna 4, 42-261 Starcza
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciura Ilona Maria Przewodniczący
Radecki Zdzisław Zastępca Przewodniczącego
Budzik Tadeusz Ryszard Członek
Caban Halina Florentyna Członek
Grzyb Krystyna Helena Członek
Sosnowska Kamila Monika Członek
Tomczyk-Warta Marta Eliza Członek
Urbaniak Ewa Członek
Zych Wacława Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Koniecpolu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Koniecpolu, ul. Chrząstowska 6A, 42-230 Koniecpol, pokój nr 45 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Franiasz Monika Weronika Przewodniczący
Karwalski Zdzisław Władysław Zastępca Przewodniczącego
Antoń Małgorzata Członek
Boudjema Sylwia Zofia Członek
Król Ewelina Maria Członek
Melcarz Barbara Wiesława Członek
Pałęga Jadwiga Maria Członek
Romanowski Rafał Marcin Członek
Zasępa Maria Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dąbrowie Zielonej
Adres: w Urzędzie Gminy Dąbrowa Zielona, ul. Pl. Kościuszki 31, 42-265 Dąbrowa Zielona, pokój nr 11 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Tyrek Wiesława Maria Przewodniczący
Zych Danuta Zenona Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Witold Członek
Chybińska Monika Aneta Członek
Grzegorczyk Janusz Członek
Łatacz Ewa Anna Członek
Musiał Stanisław Członek
Rusinek Halina Elżbieta Członek
Szczęsna Marzena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Myszkowie
Adres: w Urzędzie Miasta w Myszkowie, ul.Kościuszki 26, 42-300 Myszków
Imię i nazwisko Stanowisko
Borowik Krzysztof Marek Przewodniczący
Dworaczyk Wioletta Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Banik Jan Piotr Członek
Banik Maria Józefa Członek
Nowak Krystyna Maria Członek
Piec Marzena Krystyna Członek
Pikuła Sylwia Katarzyna Członek
Seliga-Pocztowska Katarzyna Agnieszka Członek
Struska Iwona Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Konopiskach
Adres: w Urzędzie Gminy Konopiska, ul. Lipowa 5, 42-274 Konopiska
Imię i nazwisko Stanowisko
Jarosz Agnieszka Elżbieta Przewodniczący
Kowalski Marcin Zastępca Przewodniczącego
Braszczyński Ryszard Franciszek Członek
Ciechanowski Łukasz Piotr Członek
Duda Ewelina Justyna Członek
Golanowska Monika Sylwia Członek
Szczurek Renata Ewelina Członek
Szymanek Andrzej Bernard Członek
Szymanek Danuta Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Niegowie
Adres: w Urzędzie Gminy Niegowa, ul. Sobieskiego 1, 42-320 Niegowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Świerczyński Czesław Michał Przewodniczący
Mazanek Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Krzysztofik Zofia Ewa Członek
Lamch Wanda Jadwiga Członek
Maciąg Bożena Iwona Członek
Maciąg Marta Iwona Członek
Milejska Agnieszka Krystyna Członek
Nocuń Joanna Barbara Członek
Wyszomirska Małgorzata Krystyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Częstochowie
Adres: w Urzędzie Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13, 42-217 Częstochowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Sikora Maja Tatiana Przewodniczący
Dąbrowski Henryk Zastępca Przewodniczącego
Kubik Beata Ewa Członek
Kula Mirosław Członek
Madejska Irena Marianna Członek
Makowski Grzegorz Marian Członek
Matyszczak Tomasz Członek
Pawelec Tomasz Marcin Członek
Pietrzyk Błażej Mateusz Członek
Zembrzuski Jacek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kłomnicach
Adres: w Urzędzie Gminy Kłomnice, ul. Strażacka 20, 42-270 Kłomnice, pokój nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Krzysztof Jan Przewodniczący
Musiał Barbara Ewa Zastępca Przewodniczącego
Kapusta Małgorzata Maria Członek
Kloczkowska Agnieszka Ewa Członek
Krok Ryszard Marian Członek
Matusiak Zdzisław Członek
Mazur Zygmunt Antoni Członek
Michoń Zdzisław Członek
Sośniak Barbara Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rędzinach
Adres: w Urzędzie Gminy Rędziny, ul.Wolności 87, 42-242 Rędziny
Imię i nazwisko Stanowisko
Anzorge-Moroń Elwira Anna Przewodniczący
Polińska Anna Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Bogdał Justyna Urszula Członek
Chudzicka Halina Teresa Członek
Kanclerz Joanna Katarzyna Członek
Kaniowski Mateusz Marek Członek
Plewińska Danuta Stanisława Członek
Strzeszyna Bogumiła Maria Członek
Zaremba Jolanta Maria Członek