Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Radomiu II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Pniewach
Adres: w Urzędzie Gminy w Pniewach, Pniewy 2, 05-652 Pniewy
Imię i nazwisko Stanowisko
Stawicka Agnieszka Przewodniczący
Grzejszczyk Agata Janina Zastępca Przewodniczącego
Grzeszczyk Hubert Członek
Iwańska Dorota Członek
Kowalski Szymon Członek
Marczak Małgorzata Członek
Siniarska Zofia Członek
Stępień Karolina Barbara Członek
Stykowska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Garbatce-Letnisko
Adres: w Urzędzie Gminy w Garbatce Letnisku, ul. Skrzyńskich 1, 26-930 Garbatka-Letnisko
Imię i nazwisko Stanowisko
Rusinek Artur Jan Przewodniczący
Kołtun Joanna Zastępca Przewodniczącego
Jędra Małgorzata Krystyna Członek
Kępińska Anna Członek
Maj Małgorzata Członek
Matejanka Monika Karolina Członek
Piekarska Elżbieta Grażyna Członek
Sałek-Suchorowska Aleksandra Członek
Wójcik Mirosława Kazimiera Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sieciechowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Sieciechowie, Rynek 16, 26-922 Sieciechów
Imię i nazwisko Stanowisko
Pachocka Mirosława Bożena Przewodniczący
Baryłka Anna Zastępca Przewodniczącego
Grzebalska Magdalena Członek
Janeczek Marta Członek
Kielich Grażyna Członek
Kowalski Sławomir Członek
Mucha Elżbieta Członek
Panas Anna Członek
Rabińska Karolina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Mieście nad Pilicą
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Nowym Mieści n/Pilicą, Pl.O.H. Koźmińskiego 1/2, 26-420, Nowe Miasto
Imię i nazwisko Stanowisko
Kalisiński Zygmunt Przewodniczący
Supryka Katarzyna Wanda Zastępca Przewodniczącego
Jędrzejewski Marek Szymon Członek
Kowalczyk Tadeusz Członek
Kujat Stanisław Tadeusz Członek
Kwapis-Stolarek Halina Członek
Plęs-Banach Grażyna Maria Członek
Rek Paweł Piotr Członek
Walczak Tadeusz Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Magnuszewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Magnuszewie, ul. Saperów 24, 26-910 Magnuszew
Imię i nazwisko Stanowisko
Gołofit Małgorzata Maria Przewodniczący
Kowalczyk Zygmunt Zastępca Przewodniczącego
Grądziel Beata Jadwiga Członek
Gudkiewicz Katarzyna Członek
Kapusta Marta Członek
Kawecki Marek Członek
Kościelnik Zofia Teresa Członek
Krześniak Milena Członek
Kwiecińska Marianna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mogielnicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Mogielnicy, Rynek 1, 05-640 Mogielnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Goc Wioletta Kinga Przewodniczący
Nowakowski Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Andryka-Dudek Paulina Anna Członek
Jasiorowski Marek Członek
Kostrzewska Teresa Zofia Członek
Kowalska Barbara Helena Członek
Lewandowski Dominik Albert Członek
Łojewska Paulina Członek
Zaraś Krzysztof Tadeusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jasieńcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Jasieńcu, ul. Warecka 42 , 05-604 Jasieniec, sala konferencyjna Urzędu Gminy w Jasieńcu
Imię i nazwisko Stanowisko
Bojaczuk Leszek Władysław Przewodniczący
Rosołowska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Bałut Bogusława Anna Członek
Banasik Monika Członek
Dobiasz Honorata Członek
Górecka Anna Katarzyna Członek
Kondaszewska Joanna Barbara Członek
Król Agnieszka Edyta Członek
Skarzyński Piotr Jacek Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Białobrzegach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Białobrzegach, Plac Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi
Imię i nazwisko Stanowisko
Cąkała Józef Andrzej Przewodniczący
Sadowski Mieczysław Marian Zastępca Przewodniczącego
Błońska Dominika Członek
Głowacka Aleksandra Członek
Kaczorek Marcin Członek
Kosobudzka Karolina Członek
Maciąg Irmina Członek
Popiel Edyta Członek
Sobczak Urszula Maria Członek
Telbuch Małgorzata Anita Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Goszczynie
Adres: Urząd Gminy Goszczyn, ul Bądkowska 2, 05-610 Goszczyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Strączewska Jadwiga Przewodniczący
Grabarczyk Robert Mieczysław Zastępca Przewodniczącego
Cieślak Agnieszka Członek
Frączak Milena Członek
Goc Alicja Hanna Członek
Hermanowicz Karol Mateusz Członek
Kurowski Piotr Członek
Szczepański Jacek Artur Członek
Wrzesień Ireneusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Błędowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Błędowie, ul. Sadurkowska 13, 05-620 Błędów
Imię i nazwisko Stanowisko
Tworek Kazimierz Przewodniczący
Małachowska Barbara Zastępca Przewodniczącego
Alagierska Marika Dorota Członek
Bajerska Edyta Katarzyna Członek
Krzechowicz Elżbieta Anna Członek
Lewandowska Anna Maria Członek
Puchalska Marzena Maria Członek
Sokołowski Paweł Członek
Stępniak Andrzej Michał Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Grójcu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Grójcu, ul. Piłsudskiego 59, 05-600 Grójec pok. nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiczkowski Jarosław Przewodniczący
Walczak Stanisław Marian Zastępca Przewodniczącego
Czyżak Halina Członek
Furtak Jolanta Anna Członek
Kaczmarek Izabela Anna Członek
Kurzac Sylwia Członek
Paszkowska Magdalena Alicja Członek
Piechota Barbara Członek
Różycki Janusz Członek
Wielgos Aleksandra Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kozienicach
Adres: W Starostwie Powiatowym w Kozienicach, ul. Kochanowskiego 28, 26-900 Kozienice, II piętro - sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Maciąg Janusz Przewodniczący
Szczypiór Aneta Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Baran Bożena Członek
Cholewiński Władysław Jan Członek
Cichocki Jerzy Członek
Czerwińska-Wielgomas Grażyna Członek
Malec Rafał Albert Członek
Matera Sławomir Jan Członek
Szerszeń Urszula Teresa Członek
Szymaniak Jadwiga Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Przysusze
Adres: w Starostwie Powiatowym w Przysusze, Al. Jana Pawła II 10, 26-400 Przysucha
Imię i nazwisko Stanowisko
Walasik Zofia Przewodniczący
Sosińska-Paskova Anna Zastępca Przewodniczącego
Gruszczyńska Małgorzata Członek
Noga Wiesława Ewa Członek
Skuza Karina Anna Członek
Szklarczyk Anna Józefa Członek
Wamil Leszek Członek
Włodarczyk Katarzyna Członek
Woźniak Aneta Stanisława Członek
Wrzesień Mieczysław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gniewoszowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Gniewoszowie, ul. Lubelska 16, 26-920 Gniewoszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Witek Maria Przewodniczący
Miturska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Gogacz Monika Członek
Juchniewicz Agnieszka Członek
Krekora Jadwiga Członek
Kultys Edyta Elżbieta Członek
Szostek Małgorzata Anna Członek
Wiraszka Monika Członek
Wojciechowska Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Belsku Dużym
Adres: w Urzędzie Gminy Belsk Duży, ul. Jana Kozietulskiego 4, 05-622 Belsk Duży
Imię i nazwisko Stanowisko
Biniszewski Zbigniew Przewodniczący
Słomińska Izabela Maria Zastępca Przewodniczącego
Badowski Jerzy Adam Członek
Barszcz Wiktoria Członek
Królikowski Krzysztof Członek
Leszczak Piotr Sławomir Członek
Ostatek Renata Członek
Piątkowski Franciszek Członek
Sadłowska Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grabowie nad Pilicą
Adres: w Urzędzie Gminy w Grabowie nad Pilicą , ul. Ks. Pułaskiego 51, 26-902 Grabów nad Pilicą
Imię i nazwisko Stanowisko
Puk Krystyna Przewodniczący
Plesiewicz-Trzeciak Anna Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowski Mirosław Stanisław Członek
Janowska Monika Renata Członek
Kęsik Renata Członek
Kucharska Elżbieta Bożena Członek
Paradowska Małgorzata Agnieszka Członek
Penkul Zofia Teresa Członek
Petryka Marianna Alicja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radzanowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Radzanowie, Radzanów 92a, 26-807 Radzanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Wesołowska Barbara Przewodniczący
Jaworska Genowefa Zastępca Przewodniczącego
Fatek Wiesław Członek
Grela Mateusz Członek
Kośla Renata Członek
Petrzak Dariusz Członek
Piasek Jan Antoni Członek
Woźniak Piotr Członek
Zwierzchowska Barbara Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starej Błotnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Stara Błotnica, 26-806 Stara Błotnica 46
Imię i nazwisko Stanowisko
Starosta Malwina Róża Przewodniczący
Babut Ilona Zastępca Przewodniczącego
Fercho Jolanta Członek
Fercho Małgorzata Członek
Hadas Ilona Członek
Jurczak Magdalena Członek
Klimek Anna Kazimiera Członek
Michalak Beata Członek
Zarychta Dorota Ewelina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Białobrzegach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach, ul. Plac Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi
Imię i nazwisko Stanowisko
Rucka Urszula Magdalena Przewodniczący
Goździk Dorota Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Magdalena Danuta Członek
Cybulska Aneta Członek
Kamińska Monika Członek
Marcula Karolina Członek
Pasek Barbara Członek
Siedlecka Monika Członek
Wąsik Weronika Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Odrzywole
Adres: w Urzędzie Gminy w Odrzywole, ul. Warszawska 53 , 26-425 Odrzywół
Imię i nazwisko Stanowisko
Worach Mateusz Adam Przewodniczący
Fornalczyk Justyna Irena Zastępca Przewodniczącego
Liźniewicz Aleksandra Członek
Matuszczak Ewa Zofia Członek
Matuszczak Wioletta Małgorzata Członek
Mokrogulski Adam Józef Członek
Niemirski Wojciech Członek
Rogala Barbara Tamara Członek
Zdrojewski Dariusz Jerzy Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Borkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Borkowicach, ul. Ks. Jana Wiśniewskiego 42, 26-422 Borkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Dróżdż Grażyna Przewodniczący
Strzemecka Barbara Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Binkowska Beata Urszula Członek
Karbowniak Magdalena Maria Członek
Koselska Milena Irmina Członek
Pomykała Marta Katarzyna Członek
Rejmer Monika Członek
Sadowska Dagmara Członek
Wełpa Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gielniowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Gielniowie, pl. Wolności 75, 26-434 Gielniów
Imię i nazwisko Stanowisko
Mocarska Agnieszka Jolanta Przewodniczący
Sokołowski Piotr Bernard Zastępca Przewodniczącego
Bąbińska Magdalena Katarzyna Członek
Pielas-Kucharczyk Aneta Barbara Członek
Poprzeczna Ewa Członek
Ptaszek Irena Grażyna Członek
Sobczyk Dariusz Członek
Wiśniewska Anna Katarzyna Członek
Zych Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wieniawie
Adres: W Urzędzie Gminy w Wieniawie, ul. Kochanowskiego 88, 26-432 Wieniawa (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Banasik Katarzyna Edyta Przewodniczący
Grygiel Jacenty Mirosław Zastępca Przewodniczącego
Baranowska Edyta Ewa Członek
Kapusta Magdalena Wioleta Członek
Kowalewska-Gruchot Martyna Natalia Członek
Norek Joanna Dorota Członek
Pietrasik Ewelina Dagmara Członek
Siara Marzena Teresa Członek
Tokarz Anna Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stromcu
Adres: w Urzędzie Gminy Stromiec, ul. Piaski 4, 26-804 Stromiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Miechowska Janina Przewodniczący
Belka Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Brzezińska Maria Członek
Dawidowska Magdalena Członek
Jedlikowska Agnieszka Członek
Kamińska Barbara Członek
Kreis Sylwester Członek
Molga Leszek Adam Członek
Płaszczyńska Emilia Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Klwowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Klwowie, ul. Opoczyńska 35, 26-415 Klwów
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymański Marcin Przewodniczący
Sołkowicz Barbara Iwona Zastępca Przewodniczącego
Hajęcka Alicja Członek
Miros Marcin Członek
Róg Waldemar Andrzej Członek
Ryba Danuta Leokadia Członek
Sobczak Monika Członek
Szymańska Aneta Członek
Ślusarczyk Anna Marianna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Przysusze
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta Przysucha, Pl. Kolberga 11, 26-400 Przysucha
Imię i nazwisko Stanowisko
Bomba Andrzej Jan Przewodniczący
Grabińska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Cisak Agnieszka Dorota Członek
Gajda Krystyna Członek
Lament Witold Członek
Skalska Magdalena Dorota Członek
Sowińska Jolanta Ewa Członek
Stachniak Regina Członek
Tomczyk Agnieszka Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Promnie
Adres: w Urzędzie Gminy w Promnie, Promna Kolonia 5, 26-803 Promna
Imię i nazwisko Stanowisko
Iwańczyk Joanna Henryka Przewodniczący
Szweda Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Jolanta Agnieszka Członek
Lenarcik Katarzyna Członek
Lipińska Anna Członek
Sobocińska Anna Członek
Stolarska Anna Maria Członek
Wlazło Katarzyna Członek
Zgutka Renata Stanisława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Głowaczowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Głowaczowie, Rynek 35, 26-903 Głowaczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Boryczka Maria Przewodniczący
Gawrońska Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Bieniek Marek Sławomir Członek
Cichocka Małgorzata Członek
Czajka Wiesława Członek
Kwiatkowska Elżbieta Małgorzata Członek
Padewska Anita Członek
Skowron Tadeusz Członek
Tarczyńska Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Grójcu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Grójcu, ul. Józefa Piłsudskiego 47,05-600 Grójec
Imię i nazwisko Stanowisko
Stykowska Jolanta Przewodniczący
Górka Hanna Zastępca Przewodniczącego
Byliniak Marta Członek
Długosz Jakub Członek
Kowalczyk Jacenty Jan Członek
Lichosik Krzysztof Józef Członek
Matysiak Magdalena Członek
Suski Piotr Janusz Członek
Wenda Marianna Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Warce
Adres: w Urzędzie Miejskim w Warce, Pl.St. Czarnieckiego 1, 05-660 Warka
Imię i nazwisko Stanowisko
Matyjas Anna Iwona Przewodniczący
Pawelczyk Teresa Janina Zastępca Przewodniczącego
Gwara Janusz Waldemar Członek
Jakubiak Marcin Członek
Michalak Bożena Janina Członek
Milewska Monika Członek
Piekarniak Kamil Członek
Piekarniak Witold Członek
Wołos Jarosław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Potworowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Potworowie, ul. Radomska 2A, 26-414 Potworów
Imię i nazwisko Stanowisko
Górka Tomasz Piotr Przewodniczący
Podsiadła Elżbieta Anna Zastępca Przewodniczącego
Duda Dariusz Andrzej Członek
Kondrowska Iga Członek
Kondrowski Mariusz Członek
Kopycki Maciej Bartłomiej Członek
Oparcik Kinga Członek
Puk Marzena Członek
Stańczykowska Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chynowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Chynowie, Główna 67, 05-650 Chynów
Imię i nazwisko Stanowisko
Dobosz Elżbieta Zofia Przewodniczący
Głowacki Piotr Zastępca Przewodniczącego
Korczak Ewelina Członek
Matysiak Marta Członek
Przychodzień Anna Członek
Sałyga Marta Członek
Skrzypczak Agnieszka Członek
Sobieraj Zbigniew Józef Członek
Sotek Agata Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wyśmierzycach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wyśmierzycach, ul. Adama Mickiewicza 75, 26-811 Wyśmierzyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Ogorzałek Renata Agnieszka Przewodniczący
Milczarska Teresa Zastępca Przewodniczącego
Bubek Justyna Danuta Członek
Fetraś Iwona Magdalena Członek
Jachowicz Małgorzata Anna Członek
Kawińska Magda Członek
Papińska Małgorzata Członek
Szymańska Agnieszka Barbara Członek
Zwierzchowski Cezary Wojciech Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kozienicach
Adres: Urząd Miejski w Kozienicach, ul Parkowa 5, 26-900 Kozienice.
Imię i nazwisko Stanowisko
Wąsik Sylwia Urszula Przewodniczący
Płatek Agnieszka Monika Zastępca Przewodniczącego
Domaszczyńska Celina Członek
Jaworski Grzegorz Adam Członek
Orlińska Małgorzata Maria Członek
Sitnik Dorota Stanisława Członek
Szlachcic Grażyna Członek
Tomczyk Sylwia Członek
Wojtas Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rusinowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Rusinowie, ul. Żeromskiego 4, 26-411 Rusinów
Imię i nazwisko Stanowisko
Chałubińska Aneta Bernardyna Przewodniczący
Abramczyk Anna Zastępca Przewodniczącego
Bajor Anna Jolanta Członek
Budzisz Katarzyna Danuta Członek
Mirecki Marcin Grzegorz Członek
Nowakowska Bożena Iwona Członek
Skałban Beata Maria Członek
Skałban Małgorzata Członek
Wasilewska Agnieszka Dorota Członek