Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Szczecinie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Chociwlu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Chociwlu, ulica Armii Krajowej 52, 73-120 Chociwel. Sala Ślubów (pokój numer 11)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wróblewicz Karolina Paulina Przewodniczący
Piotrowska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bazarko Anna Członek
Boryca Monika Członek
Huła Agnieszka Członek
Kicka Agnieszka Marta Członek
Mielczarek Agata Ewa Członek
Waszak Dominika Członek
Zieliński Arkadiusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Warnicach
Imię i nazwisko Stanowisko
Ostrowska Monika Przewodniczący
Rzadkowska Maria Zastępca Przewodniczącego
Antczak Aleksandra Ewa Członek
Brzezińska Ewa Małgorzata Członek
Kienig Radosław Janusz Członek
Komada Monika Członek
Pągowska Halina Janina Członek
Poznański Krzysztof Edward Członek
Soja Iza Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Pyrzycach
Imię i nazwisko Stanowisko
Durkin Waldemar Przewodniczący
Sokołowska Barbara Teresa Zastępca Przewodniczącego
Grzesiak Krzysztof Członek
Hawryluk Aleksandra Alicja Członek
Jaskółowska Klaudia Członek
Kosińska Anna Elżbieta Członek
Kwiecień Ewa Członek
Rusiecka Aurelia Agnieszka Członek
Stefańczyk Łukasz Członek
Troszczyńska Natalia Halina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Barlinku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Barlinku, ul. Niepodległości 20, pok. nr 21, 74-320 Barlinek
Imię i nazwisko Stanowisko
Kosiński Zbigniew Przewodniczący
Bilińska Karolina Zastępca Przewodniczącego
Kubiak Zbigniew Członek
Kurowska Maria Członek
Kurzawska Irena Członek
Leszczyńska Olga Członek
Nowakowska Anna Członek
Rewers Stanisław Wiesław Członek
Suterska Jolanta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Stargardzie
Imię i nazwisko Stanowisko
Janił Roman Przewodniczący
Gołuchowski Dariusz Zastępca Przewodniczącego
Allert Monika Członek
Guzik Antoni Członek
Kajda Piotr Członek
Marcinkowska Małgorzata Marta Członek
Mazurek Aneta Członek
Rybicka Monika Członek
Rytwińska Alicja Członek
Szarżanowicz Natalia Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kobylance
Adres: Urząd Gminy w Kobylance ul. Szkolna 12 sala nr. 23
Imię i nazwisko Stanowisko
Wielechowska Małgorzata Agnieszka Przewodniczący
Panek Paweł Łukasz Zastępca Przewodniczącego
Gabory-Kryńska Anna Maria Członek
Kosiacki Kajetan Członek
Matusz Katarzyna Członek
Podgórska Izabela Monika Członek
Proszowska Jadwiga Teresa Członek
Szameta Agata Dagmara Członek
Wielechowska Zdzisława Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ińsku
Adres: W Urzędzie Gminy i Miasta Ińsko przy ul. Bohaterów Warszawy 38, 73- 140 Ińsko (Sala Konferencyjna 1 piętro, pok. nr 11)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kujawska Zofia Przewodniczący
Kozanecka Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Furman Teresa Członek
Hańczaryk-Leśkiw Monika Członek
Koszal Wiesława Janina Członek
Łuczak Irena Członek
Naklicka Magdalena Członek
Paluch Elżbieta Beata Członek
Żelisko Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Moryniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Moryniu, ul. Plac Wolności 1, 74-503 Moryń
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziedzic Aneta Elżbieta Przewodniczący
Kwiecień Władysława Zastępca Przewodniczącego
Gumulak Sylwia Członek
Kałduńska Anna Członek
Komorowski Artur Paweł Członek
Korman-Matoszko Aneta Członek
Kuryłowicz Leokadia Członek
Maziar Marta Jadwiga Członek
Ostrowska Teresa Daniela Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Myśliborzu
Imię i nazwisko Stanowisko
Jakóbowska Małgorzata Przewodniczący
Sobiecka Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Baczyński Ryszard Marian Członek
Gembiak Dagmara Członek
Kaźmierczak Danuta Członek
Korżenko Stanisław Członek
Łukomska Marta Członek
Tyszkiewicz Agnieszka Beata Członek
Wijatkowski Włodzimierz Członek
Wolski Marcin Władysław Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Gryfinie
Imię i nazwisko Stanowisko
Turek Agnieszka Przewodniczący
Pawlak Wanda Ewa Zastępca Przewodniczącego
Czyż Adam Janusz Członek
Kamińska Sylwia Członek
Kowalska Joanna Agnieszka Członek
Kubiak Ewa Członek
Rucińska Agnieszka Jadwiga Członek
Steczkowski Andrzej Leszek Członek
Wieczorek Marzena Członek
Zagórska Dominika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kozielicach
Adres: Urząd Gminy Kozielice 74-204 Kozielice 73
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawlik Anna Maria Przewodniczący
Kulińska Teresa Róża Zastępca Przewodniczącego
Gabryś Justyna Członek
Hajduk Anida Członek
Iskierka Elżbieta Członek
Łuczyńska Aneta Członek
Maniak Danuta Maria Członek
Nowicki Grzegorz Członek
Szanter Marianna Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Boleszkowicach
Adres: W Urzędzie Gminy Boleszkowice, ul. Słoneczna 24, 74 - 407 Boleszkowice, Sala posiedzeń
Imię i nazwisko Stanowisko
Bakiewicz Aleksandra Izabela Przewodniczący
Tyda Izabela Józefa Zastępca Przewodniczącego
Babicz Agnieszka Wanda Członek
Koszczoł Małgorzata Barbara Członek
Kunisz Agnieszka Członek
Mazur Cecylia Członek
Opala Pamela Członek
Pawłowski Ryszard Członek
Ziomko Agnieszka Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowogródku Pomorskim
Adres: Sala przy Bibliotece Gminnej ul. Szkolna 5, 74-304 Nowogródek Pomorski
Imię i nazwisko Stanowisko
Żuk Adriana Mariola Przewodniczący
Szczombrowski Grzegorz Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Balcerczyk Alicja Członek
Filipiak Anna Katarzyna Członek
Jaśkowiec Martyna Członek
Łozińska Zofia Członek
Mac Ewa Maria Członek
Raźny Roman Piotr Członek
Stępień Jadwiga Bogumiła Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bielicach
Adres: URZĄD GMINY BIELICE, ul. Niepokalanej 34, 74-202 Bielice
Imię i nazwisko Stanowisko
Pluta Alina Przewodniczący
Makaś Anna Zastępca Przewodniczącego
Chodyma Anna Zofia Członek
Cieślak Wioletta Członek
Gajlun Beata Członek
Kołodziej Dorota Członek
Masternak Dominika Członek
Szustak Monika Członek
Ziemiańska Paula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chojnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Chojnie, ul. Jagiellońska 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczkowska Danuta Stefania Przewodniczący
Buko Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Bakalarczyk Anna Władysława Członek
Będzak Amelia Członek
Kazimierczak Katarzyna Barbara Członek
Mak Justyna Edyta Członek
Ostrowska Stanisława Członek
Rataj Wiesław Aleksander Członek
Zalech Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starej Dąbrowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Skrzeszowska Bogumiła Przewodniczący
Łodyga Aldona Zastępca Przewodniczącego
Chablewska Danuta Członek
Jeremiejczyk Aneta Członek
Purgał Danuta Irena Członek
Rękorajska Mirosława Dorota Członek
Szczepanik Katarzyna Magdalena Członek
Turczyk Marta Członek
Ufnalska Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Cedyni
Adres: w Urzędzie Miejskim w Cedyni, Plac Wolności nr 1, (sala posiedzeń)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaszuba Bogumiła Przewodniczący
Malka Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Grygorcewicz Wioletta Członek
Jaworska Alicja Członek
Koster Małgorzata Aleksandra Członek
Mażol Grażyna Członek
Niedźwiedzki Krzysztof Członek
Radziewicz Halina Członek
Wolski Kazimierz Zdzisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Suchaniu
Imię i nazwisko Stanowisko
Neska Dorota Małgorzata Przewodniczący
Woźniak Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Hołowczyk Dominika Członek
Krekora Agnieszka Członek
Kwiatkowska Monika Członek
Maliniak Patrycja Członek
Nowak Małgorzata Członek
Pietrzak Beata Elżbieta Członek
Sochacka Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pyrzycach
Adres: w Urzędzie Miasta Pyrzyce, Plac Ratuszowy 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Tołoczko Bożena Anna Przewodniczący
Budynek Anna Zastępca Przewodniczącego
Laskowska Ewelina Katarzyna Członek
Morka Izabela Członek
Narel-Płoch Irena Członek
Pawluk Mateusz Łukasz Członek
Różalska Karpieniec Joanna Członek
Rykert Adrianna Członek
Woźniak Joanna Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Marianowie
Adres: w Urzędzie Gminy Marianowo, ul. Mieszka I 1, 73-121 Marianowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Hojan Żaneta Przewodniczący
Tomkiel Wanda Sabina Zastępca Przewodniczącego
Chełstowski Stanisław Członek
Jaworska Barbara Ewa Członek
Miazek Andrzej Członek
Nowak Anita Członek
Purgał Barbara Członek
Stanisławek Mirosław Członek
Zygadło Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dębnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dębnie ul. Marsz. J. Piłsudskiego 5 74-400 Dębno
Imię i nazwisko Stanowisko
Wawrzycka-Dawidowicz Małgorzata Magdalena Przewodniczący
Stroynowski Janusz Juliusz Zastępca Przewodniczącego
Dziadul Andrzej Zbigniew Członek
Gajowniczek Zofia Członek
Janczura Katarzyna Członek
Kruczyk Katarzyna Członek
Pawłowski Tomasz Piotr Członek
Sabeł Ludwik Bronisław Członek
Sikorska Anna Wiktoria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gryfinie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja 16, pok. 25, 74-100 Gryfino
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepaniak Andrzej Marian Przewodniczący
Dudkiewicz Jerzy Ireneusz Zastępca Przewodniczącego
Jedynak Teresa Elżbieta Członek
Kryszkowska Beata Łucja Członek
Major Janina Renata Członek
Owczarek Rajmund Jerzy Członek
Urbański Maciej Członek
Waszczyk Anna Genowefa Członek
Węgrzynek Hermenegilda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starym Czarnowie
Adres: w Urzędzie Gminy Stare Czarnowo, ul. Św. Floriana 10, 74-106 Stare Czarnowo, pok. nr 15 (sala konferencyjna) I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Małecka Grażyna Halina Przewodniczący
Konieczna Danuta Zofia Zastępca Przewodniczącego
Borkowska-Synówka Klaudia Członek
Jurga Elżbieta Członek
Maciołek Teresa Członek
Matejczuk Elżbieta Członek
Orzechowska Wiktoria Izabela Członek
Tomecka Danuta Członek
Wojciechowski Wiesław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Myśliborzu
Adres: Urząd Miasta i Gminy w Myśliborzu ul. Rynek im. Jana Pawła II 1 74-300 Myślibórz
Imię i nazwisko Stanowisko
Godlewska-Bryk Jadwiga Helena Przewodniczący
Abratański Dariusz Piotr Zastępca Przewodniczącego
Kuczyńska Monika Maria Członek
Mrozicka Maria Teresa Członek
Nowak Roman Stanisław Członek
Rawluk Radosław Józef Członek
Sienkiewicz Wiesław Członek
Szczomborska Wioletta Członek
Wolska Krystyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Stargardzie
Adres: W Urzędzie Miejskim ul.Het.S.Czarnieckiego 17 w Stargardzie
Imię i nazwisko Stanowisko
Ludkiewicz Marian Czesław Przewodniczący
Florczyk Ryszard Marian Zastępca Przewodniczącego
Burdziej Iwona Beata Członek
Chrałowicz Anna Członek
Grzesiak Sylwia Członek
Młynarczyk-Korniluk Judyta Anna Członek
Walczak Magdalena Jolanta Członek
Wesołowska Adrianna Członek
Zelent Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipianach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lipianach, Plac Wolności 1, 74-240 Lipiany
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowaczek Urszula Przewodniczący
Krupińska Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Borys Anna Członek
Ciechanowska Anita Członek
Jarocki Wiktor Krzysztof Członek
Łysa Beata Członek
Najmrodzka Olena Zofia Członek
Wojtaszak Katarzyna Członek
Wrona Zofia Eugenia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stargardzie
Adres: w Urzędzie Gminy Stargard, Rynek Staromiejski 5, 73-110 Stargard
Imię i nazwisko Stanowisko
Mohtane Beata Halina Przewodniczący
Płuciennik Anna Marta Zastępca Przewodniczącego
Banaś-Trela Agnieszka Irena Członek
Białek-Lizakowska Irena Teresa Członek
Borowska Janina Członek
Bryła Jacek Józef Członek
Lipska Wioletta Członek
Pytko Bronisława Celina Członek
Stawarz Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzcińsku-Zdroju
Adres: w Urzędzie Gminy Trzcińsko-Zdrój , ul. Rynek 15, 74-510 Trzcińsko-Zdrój
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozik Marianna Przewodniczący
Ostrowski Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Domańska Marlena Dominika Członek
Iwanów Marlena Członek
Kwaśniewski Gerhard Członek
Nyczaj Mariusz Stanisław Członek
Sozańska Iwona Członek
Zioła Elżbieta Członek
Zioła Zdzisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Baniach
Adres: w Urzędzie Gminy Banie ul. Skośna 6, 74-110 Banie
Imię i nazwisko Stanowisko
Wlozińska Anna Iwona Przewodniczący
Dziedzicz-Karakicz Anita Beata Zastępca Przewodniczącego
Butryn Agnieszka Agata Członek
Kozłowska Katarzyna Członek
Markiewicz Bożena Czesława Członek
Nowakowska Magdalena Maria Członek
Świst Marian Jerzy Członek
Wojciechowska-Urban Agata Członek
Wójcik Kalina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobrzanach
Adres: w Urzędzie Gminy w Dobrzanach, ul. Stanisława Staszica 1; 73-130 Dobrzanach w pokoju nr 27
Imię i nazwisko Stanowisko
Poniżnik Anna Maria Przewodniczący
Barańska Iwona Zastępca Przewodniczącego
Czajkowski Wacław Członek
Gruchała Małgorzata Członek
Grzemski Marian Roman Członek
Olesiński Mieczysław Członek
Snarska Zdzisława Członek
Ulewicz Marta Izabela Członek
Żmijewska-Raszewska Sławomira Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dolicach
Adres: Urząd Gminy Dolice, ul. Ogrodowa 16, 73-115 Dolice, pokój 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Ukleja Wojciech Grzegorz Przewodniczący
Rybak Celina Zastępca Przewodniczącego
Lewandowska Marta Członek
Mikuła Edyta Członek
Nowak Dorota Członek
Pietrzak Anna Maria Członek
Witt Agnieszka Beata Członek
Wygaś Karolina Członek
Zalewska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mieszkowicach
Adres: Urząd Miejski w Mieszkowicach, ul. Fryderyka Chopina 1 , 74-505 Mieszkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Linkiewicz Barbara Przewodniczący
Hryniewicz Teresa Leokadia Zastępca Przewodniczącego
Chodyniecka Kamila Członek
Chodyniecka Roksana Anna Członek
Gładysz Franciszek Członek
Kuszaj Iwona Członek
Mróz Teresa Członek
Sajewicz Danuta Anita Członek
Suberlak-Dworczyk Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Widuchowej
Adres: w Urzędzie Gminy Widuchowa, ul. Grunwaldzka 8, 74-120 Widuchowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Szafrańska Edyta Agnieszka Przewodniczący
Gorący Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Chęś Irena Członek
Merska Katarzyna Członek
Przygoda Sławomir Członek
Sikora-Kurcz Sylwia Członek
Sołtysiak Beata Małgorzata Członek
Wnorowska Irena Anna Członek
Zawadzki Ryszard Franciszek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przelewicach
Imię i nazwisko Stanowisko
Jarosz Katarzyna Marta Przewodniczący
Bruchajzer Joanna Zastępca Przewodniczącego
Biskup Katarzyna Monika Członek
Dołgowska Aleksandra Członek
Hus-Kuś Agnieszka Członek
Kędziora Małgorzata Członek
Skwarek Alicja Członek
Smolak-Benka Joanna Członek
Szklarz Agnieszka Członek