Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Warszawie I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza m.st. Warszawy
Adres: w Urzędzie m.st. Warszawy, Pl. Bankowy 3/5 wejście D pokój nr 12 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Waszkiewicz Marcin Przewodniczący
Zawgorodna Alicja Zastępca Przewodniczącego
Cieśla Elżbieta Anna Członek
Czajkowski Jakub Członek
Ignaczak Sławomir Członek
Jóźwiak Jarosław Tomasz Członek
Leski Sławomir Marian Członek
Maciński Waldemar Jan Członek
Pieńkowski Miłosz Członek
Pużuk Jacek Janusz Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Warszawie
Adres: w Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Plac Bankowy 3/5, pokój nr 143, 00-142 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Zięba Rafał Przewodniczący
Filiński Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Berk Jarosław Członek
Cukrowski Paweł Członek
Grzybowska Agnieszka Członek
Handke Dorota Członek
Kociołek-Kurek Beata Członek
Łęgiewicz Katarzyna Członek
Węgrecka Iwona Magdalena Członek
Zapotoczny Robert Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
Adres: w Wawerskim Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a, pok. Nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Zalewska Elżbieta Barbara Przewodniczący
Wojciechowska Bożena Zastępca Przewodniczącego
Bieńko Renata Anna Członek
Filipowicz Robert Członek
Paradowska Joanna Ewa Członek
Szaniawska Anna Teresa Członek
Wysocka Urszula Grażyna Członek
Zawierucha Radosław Andrzej Członek
Żbikowska Monika Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawa
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy Plac Czerwca 1976r nr 1 02-495 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Sajewski Ryszard Przewodniczący
Puchalska Magdalena Karolina Zastępca Przewodniczącego
Bajer-Tutak Magdalena Barbara Członek
Florczak Alina Członek
Klepaczewska Katarzyna Członek
Nowakowska Marzena Członek
Paciorek Joanna Katarzyna Członek
Szymaszek Anna Członek
Świercz Beata Iwona Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Białołęka, ul. Modlińska 197, 03-122 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Drojewska Monika Przewodniczący
Rudnicki Dariusz Jacek Zastępca Przewodniczącego
Duliński Jarosław Członek
Giler Tomasz Marek Członek
Kuczyński Krzysztof Piotr Członek
Milewski Patryk Emil Członek
Poczobut-Hłuszanin Edyta Członek
Sekular Leszek Członek
Szymański Jan Wojciech Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Mokotów m.st Warszawy
Adres: Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy ul. Rakowiecka 33a 02-517 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Polka Krzysztof Przewodniczący
Wiśniewska Inga Maria Zastępca Przewodniczącego
Burno Hanna Anna Członek
Gawłowski Jan Jacek Członek
Kiljan Konrad Krzysztof Członek
Piotrowski Krzysztof Jerzy Członek
Rocki Leszek Gustaw Członek
Sarnowicz Michał Kazimierz Członek
Woronow Andrzej Krzysztof Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy, ul. J. Słowackiego 6/8, 01-627 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Błaszczak Elżbieta Przewodniczący
Sobiech Jan Wiktor Zastępca Przewodniczącego
Durejko Dawid Damian Członek
Poradowska Magdalena Członek
Rychter Marek Jan Członek
Skalski Krzysztof Antoni Członek
Szczekutowicz Adrian Damian Członek
Śniegocka Magdalena Członek
Topolewska Joanna Katarzyna Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Bielany m .st. Warszawy
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, ul. Żeromskiego 29, 01-882 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Kropacz Jerzy Tadeusz Przewodniczący
Koziarska Małgorzata Hanna Zastępca Przewodniczącego
Jarosławska Anna Członek
Juś Ewa Członek
Piesiewicz Dominik Robert Członek
Przybylski Arkadiusz Jan Członek
Pyda Jakub Członek
Sadurska Grażyna Członek
Szymańska Barbara Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Wola m. st. Warszawy
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy przy al. "Solidarności" 90 pok. 013 (niski parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kornacki Dariusz Przewodniczący
Obalski Andrzej Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Kralkowski Tomasz Waldemar Członek
Mirosz-Karolewska Grażyna Urszula Członek
Misterek Michał Członek
Ostrowska Henryka Członek
Rębiś Katarzyna Aleksandra Członek
Sabak Małgorzata Irena Członek
Wierzbicki Marcin Paweł Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Targówek m.st.Warszawy
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Ludwika Kondratowicza 20, pokój 321, 00-983 Warszawa Z-ca Przewodniczącej Dzielnicowej Komisji w Dzielnicy Targówek JUSTYNA SKALSKA-STADEJEK
Imię i nazwisko Stanowisko
Misiurkiewicz Ewa Zofia Przewodniczący
Skalska-Stadejek Justyna Janina Zastępca Przewodniczącego
Bogusz Andrzej Członek
Gadecki Grzegorz Ireneusz Członek
Kłopotowska Urszula Członek
Krajewska Justyna Członek
Kurek Kazimierz Członek
Lewandowska Monika Członek
Wężyk Franciszek Kazimierz Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, al. Krakowska 257, 02-133 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Chojnacki Krzysztof Piotr Przewodniczący
Rybak Mariusz Łukasz Zastępca Przewodniczącego
Boczkowska Monika Krystyna Członek
Borowski Jacek Leszek Członek
Brzostowska-Głuch Bożena Magdalena Członek
Kalinowski Jan Marek Członek
Maktouf Ewa Anna Członek
Szymańczak Wiesława Zofia Członek
Tomaszewska Agata Magdalena Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, ul. ks. I. Kłopotowskiego 15, 03-708 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Niebrzydowski Bartosz Przewodniczący
Rentz Tomasz Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Chęciński Paweł Andrzej Członek
Hnatkowski Łukasz Aleksander Członek
Kalenik Anna Członek
Łasek Katarzyna Zofia Członek
Mikołajczyk Edward Leon Członek
Molęgowski Krzysztof Ireneusz Członek
Świstak Robert Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, ul. Grochowska 274, pok. 301, 03-841 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Dąbrowski Paweł Zygmunt Przewodniczący
Starzyńska Ewa Zastępca Przewodniczącego
Borek Adam Sławomir Członek
Kruk Alicja Członek
Osowiecka Katarzyna Małgorzata Członek
Pieknik Hubert Paweł Członek
Stolarski Łukasz Piotr Członek
Surdel Agnieszka Członek
Szymborski Jerzy Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy
Adres: Urząd Dzielnicy Śródmieście w m.st. Warszawa, ul. Nowogrodzka 43, pok.131, 00-691 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Klimek Tadeusz Przewodniczący
Sitkowski Janusz Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Monika Aneta Członek
Ciski Tadeusz Franciszek Członek
Domżał-Wasilewska Maria Członek
Krzyżanowska Iwona Alicja Członek
Kumidor Zbigniew Członek
Kunkel Jerzy Paweł Członek
Szczawińska Barbara Elżbieta Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy
Adres: Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy, ul. Grójecka 17A, pokój Nr 522, piętro V
Imię i nazwisko Stanowisko
Barca Massimiliano Jerzy Przewodniczący
Nasalski Marek Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Brosowski Krzysztof Członek
Krukowski Jacek Kazimierz Członek
Pietrzak Janusz Andrzej Członek
Podkońska Elżbieta Maria Członek
Skarbecka Sylwia Magdalena Członek
Sołtysiak Bartosz Członek
Tabor Michał Tomasz Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, al. Komisji Edukacji Narodowej 61, pok. 524 A (V piętro).
Imię i nazwisko Stanowisko
Kornacka Ewa Maria Przewodniczący
Witkowski Adam Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Bigoszewski Kazimierz Michał Członek
Cieśliński Jerzy Antoni Członek
Otreszko-Arski Andrzej Mikołaj Członek
Stępień Leszek Marek Członek
Szczepańska Joanna Członek
Szemiel Anna Członek
Wasilewska Krystyna Danuta Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy
Adres: Urząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy ul. Raczkiewicza 33 05 – 075 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Kisiel Małgorzata Helena Przewodniczący
Majcher Anna Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Gąsowski Wojciech Członek
Kowalczyk Klaudia Członek
Łazowski Bogdan Zygmunt Członek
Pawłowska Ewa Izabela Członek
Smółka Bożena Członek
Sokulski Wojciech Członek
Stępowska Marta Marzena Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, ul. Powstańców Śląskich 70, 01-381 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Janiszewski Michał Maciej Przewodniczący
Pakuła Joanna Zastępca Przewodniczącego
Bączyk Kamil Członek
Darkowska Żaneta Katarzyna Członek
Majcher Danuta Monika Członek
Rudowski Grzegorz Rafał Członek
Rykała Barbara Kazimiera Członek
Szlendak Tomasz Krzysztof Członek
Żukowski Ireneusz Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy
Adres: w Urzędzie m.st. Warszawy dla Dzielnicy Rembertów ul. al. Gen. Chruściela "Montera" 28 04-401 Warszawa pok. 210
Imię i nazwisko Stanowisko
Kasprzycki Włodzimierz Antoni Przewodniczący
Witkowski Remigiusz Zastępca Przewodniczącego
Długokęcki Krzysztof Kazimierz Członek
Figat Jan Mikołaj Członek
Krupińska Agnieszka Członek
Nadana Bożenna Jolanta Członek
Szymkowska-Kurowska Agnieszka Anna Członek
Wilim Marcin Paweł Członek
Wrześniewski Ireneusz Jan Członek
Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy
Adres: w Urzędzie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, ul. F. Klimczaka 2 pok. 211, 02-797 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Piórek Jan Przewodniczący
Krzemień Karolina Zastępca Przewodniczącego
Guzik Szymon Członek
Ilach Jan Członek
Metrycki Michał Członek
Pilarz Czesław Członek
Roch Jan Stanisław Członek
Różycki Michał Krzysztof Członek
Słowik Andrzej Członek